XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 661 utakmica za dan
Subota, 3 Oktobar 2015

Fudbal

03.10.2015 19:00 Mladost 0 : 0 Radnik
03.10.2015 19:00 Jagodina 0 : 0 Voždovac
03.10.2015 15:00 Novi Pazar 1 : 0 Radnički (N)
03.10.2015 15:00 Spartak 2 : 3 Crvena zvezda
03.10.2015 15:00 Vojvodina 1 : 0 OFK Beograd
03.10.2015 15:00 Rad 2 : 3 Borac
03.10.2015 15:00 ČSK Pivara 2 : 1 Sindjelić
03.10.2015 15:00 BSK Borča 0 : 0 Sloga (PM)
03.10.2015 15:00 Dinamo 2 : 0 Kolubara
03.10.2015 15:00 Proleter 0 : 1 Bačka (BP)
03.10.2015 18:00 Napredak 3 : 1 Radnički 1923
03.10.2015 15:00 Sloboda 1 : 2 Inđija
03.10.2015 15:00 Loznica 1 : 1 Donji Srem
03.10.2015 17:00 Borac 1 : 2 Rudar
03.10.2015 15:30 Radnik 2 : 1 Čelik
03.10.2015 15:30 Vitez 1 : 0 Zrinjski
03.10.2015 15:30 Velež 0 : 1 Travnik
03.10.2015 15:30 Mladost 4 : 2 Drina
03.10.2015 15:30 Sloboda 2 : 1 Olimpic
03.10.2015 15:30 Sloboda (NG) 2 : 1 Vlasenica
03.10.2015 15:30 Kozara 1 : 0 Borac
03.10.2015 15:30 Sutjeska 1 : 1 Mladost
03.10.2015 15:30 Drina HE 0 : 1 Krupa
03.10.2015 15:30 Zvijezda 09 3 : 2 Tekstilac
03.10.2015 15:30 Leotar 0 : 1 Sloboda (MG)
03.10.2015 15:30 Željezničar 1 : 1 Ozren
03.10.2015 15:30 Proleter 4 : 0 Ljubić
03.10.2015 15:30 BSK 0 : 2 Sloga (D)
03.10.2015 15:30 Sloga (S) 3 : 0 Liješće
03.10.2015 15:30 Župa 0 : 4 Laktaši
03.10.2015 15:30 Rudar 3 : 1 Proleter
03.10.2015 15:30 Famos 1 : 0 Sloga Junajted
03.10.2015 15:30 Jedinstvo (Bč) 2 : 2 Napredak
03.10.2015 15:30 Mladost (G) 3 : 2 Ilićka 01
03.10.2015 15:30 Podrinje 0 : 1 Glasinac 2011
03.10.2015 15:30 Željezničar 2 : 1 Mladost
03.10.2015 15:30 Karanovac 0 : 0 Dubrave
03.10.2015 15:30 Progres 2 : 0 Lijevče
03.10.2015 15:30 Trebava 3 : 3 Mineral
03.10.2015 15:30 Partizan 0 : 0 Guber
03.10.2015 15:30 Lokanj 3 : 1 Jedinstvo
03.10.2015 15:30 Borac (Š) 2 : 2 Kozara
03.10.2015 15:30 Omladinac 2 : 0 Rekreativo
03.10.2015 15:30 Sloga 4 : 0 Sloboda
03.10.2015 15:30 OFK Janja 2009 2 : 1 Tavna
03.10.2015 15:30 Brodac 1 : 0 Kolektiv
03.10.2015 15:00 Napredak 1 : 1 Čengić
03.10.2015 15:30 Timočanin 1 : 1 Sloga (D)
03.10.2015 15:30 Sinđelić 2 : 1 Dunav
03.10.2015 15:30 Jedinstvo (B) 1 : 1 Tabane 1970
03.10.2015 15:30 Radan 3 : 0 Timok
03.10.2015 15:30 Ozren 2 : 0 Radnički (S)
03.10.2015 15:30 Radnički (NP) 1 : 2 Železničar
03.10.2015 15:30 Radnički (Š) 2 : 2 Vršac
03.10.2015 15:30 Banat 0 : 1 Bačka 1901
03.10.2015 15:30 Odžaci 3 : 0 TSC
03.10.2015 15:30 Sloga 1 : 2 Senta
03.10.2015 15:30 Cement 3 : 1 Dolina
03.10.2015 15:30 IMR 1 : 2 Radnički (NB)
03.10.2015 15:30 Karađorđe 0 : 0 Jedinstvo Putevi
03.10.2015 15:30 Mihajlovac 1934 0 : 0 Mačva
03.10.2015 15:30 Šumadija 1903 0 : 0 Jedinstvo
03.10.2015 15:30 Sloga (K) 2 : 0 FAP
03.10.2015 15:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Smederevo 1924
03.10.2015 15:30 FUD 1 : 0 Žitorađa
03.10.2015 15:30 Jedinstvo (P) 4 : 1 Levač
03.10.2015 15:30 Svrljig 5 : 2 Bučje
03.10.2015 15:30 Napredak 3 : 1 Rudar (P)
03.10.2015 15:30 Rtanj 1 : 4 Zaplanjac
03.10.2015 15:30 Đerdap 5 : 0 Moravica
03.10.2015 15:30 Vranjska Banja 3 : 1 Budućnost (O)
03.10.2015 15:30 Pusta Reka 4 : 0 Bobište
03.10.2015 15:30 Morava 1 : 2 Jablanica
03.10.2015 15:30 Sloga (L) 2 : 0 Mladost (M)
03.10.2015 15:30 Kozara 5 : 1 Polet
03.10.2015 15:30 Budućnost 3 : 2 Jedinstvo (BK)
03.10.2015 15:30 Radnički (K) 1 : 0 Crvena zvezda (RS)
03.10.2015 15:30 Vršac United 4 : 2 Mladost (L)
03.10.2015 15:30 Proleter (BK) 0 : 0 Sloga
03.10.2015 15:30 Jedinstvo (NB) 3 : 1 Sloboda
03.10.2015 15:00 OFK Mladost APA 2 : 1 ŽAK
03.10.2015 15:00 Bečej 1918 1 : 1 Tavankut
03.10.2015 15:00 Bratstvo 1946 1 : 1 Zadrugar
03.10.2015 15:00 Radnički (S) 0 : 2 Tisa (A)
03.10.2015 15:30 Veternik 4 : 0 Mladost (BJ)
03.10.2015 15:30 Crvena Zvezda 2 : 2 Kabel
03.10.2015 15:30 Sremac 4 : 1 Jugović
03.10.2015 15:30 Sloga 3 : 0 Slavija
03.10.2015 15:30 Balkan 2 : 1 Borac
03.10.2015 15:30 Sloga 4 : 3 Borac
03.10.2015 15:30 Gruža 5 : 0 Morava
03.10.2015 15:30 Radnički 1926 3 : 2 Basarac
03.10.2015 15:30 Sloga 1940 (BB) 2 : 1 Zadrugar
03.10.2015 15:30 Jedinstvo 1945 2 : 1 Radnički (V)
03.10.2015 15:30 Spartak 1924 2 : 1 Provo
03.10.2015 15:30 Jošanica 2 : 1 Takovo
03.10.2015 15:30 Omladinac (NS) 3 : 3 Ovčar
03.10.2015 15:30 Sloboda (Č) 1 : 1 Braća Vuković
03.10.2015 15:00 Morava 1918 3 : 0 Mladost (K)
03.10.2015 15:30 Blagotin 6 : 0 Gornji Stepoš
03.10.2015 15:30 Topličanin 3 : 0 Jug Bogdan
03.10.2015 16:00 Mladost (Batuš.) 2 : 0 Radnički 1947 (Č)
03.10.2015 16:00 Jedinstvo (B) 2 : 3 Morava
03.10.2015 15:30 Zlot 1 : 3 Majdanpek
03.10.2015 15:30 BSK 7 : 0 Sloga
03.10.2015 15:30 Rgotina 3 : 1 Grlište
03.10.2015 15:30 Vratarnica 2 : 1 Omladinac
03.10.2015 15:30 Mladost 3 : 0 Jedinstvo
03.10.2015 15:30 Vladimir Durković 2 : 0 Padež
03.10.2015 15:30 Borac 0 : 0 Zvezda
03.10.2015 15:30 Tanasko Rajić 9 : 0 Željuša
03.10.2015 11:00 Corrotica 2 : 1 OFK Alakince
03.10.2015 15:00 Samolica 3 : 0 Biljači
03.10.2015 15:00 GFK Dubočica 3 : 2 Omladinac
03.10.2015 Morava 3 : 0 Vrtište
03.10.2015 OFK Niš 4 : 1 Proleter
03.10.2015 Aluminjum 0 : 5 Jedinstvo (GM)
03.10.2015 15:00 Partizan (U) 3 : 2 Borac (S)
03.10.2015 15:00 BAK 2 : 0 Jugoslavija
03.10.2015 15:30 Polet 0 : 0 Roham
03.10.2015 15:30 Zadrugar 3 : 0 Radnički 1911
03.10.2015 15:30 Vojvodina 1928 1 : 1 Bilećanin
03.10.2015 15:30 Krajina 2 : 1 Borac Aleksandrovo
03.10.2015 15:30 Crvena zvezda 2 : 1 Napredak
03.10.2015 15:30 Begej 3 : 2 Kikinda 1909
03.10.2015 15:30 Mladost 1 : 1 Banat
03.10.2015 15:30 Proleter 2006 2 : 1 Naftagas
03.10.2015 15:30 Polet 1 : 0 Lipar
03.10.2015 15:30 Graničar (G) 0 : 3 OFK Šikara
03.10.2015 15:30 Mladost 3 : 1 Borac
03.10.2015 15:30 Stanišić 3 : 2 Kula
03.10.2015 15:30 Potisje 6 : 1 Bajša
03.10.2015 15:30 Jadran 2 : 4 Preporod
03.10.2015 15:30 Tornjoš 1 : 4 Krivaja
03.10.2015 15:30 Panonija IM Topola 1 : 0 Radnički 1905
03.10.2015 16:00 Partizan 1 : 2 OFK Brestač
03.10.2015 16:00 1. Maj Ruma 5 : 0 Donji Petrovci
03.10.2015 16:00 Rudar 2 : 1 Sloven
03.10.2015 Proleter 5 : 0 Kulpin
03.10.2015 Vojvodina 5 : 6 Borac
03.10.2015 Tvrdjava 0 : 3 Mladost
03.10.2015 15:30 Železničar 1 : 2 Omladinac
03.10.2015 15:30 Index 6 : 0 Šajkaš 1908
03.10.2015 15:30 OFK Futog 0 : 0 Mladost
03.10.2015 15:30 OFK Sirig 2 : 0 Proleter
03.10.2015 15:30 Fruškogorski partizan 5 : 0 Susek
03.10.2015 15:30 Petrovaradin 1 : 2 TSK
03.10.2015 15:30 Vinogradar 1 : 3 Sofeks
03.10.2015 15:30 Šumadija 1 : 3 TEK Sloga
03.10.2015 15:30 Mladost (C) 2 : 0 Budućnost
03.10.2015 15:30 OFK Zabrežje 1 : 0 Mladost (Č)
03.10.2015 15:30 Milutinac 2 : 0 Zmaj 1953
03.10.2015 15:30 Policajac 0 : 1 13. maj
03.10.2015 15:00 Brodarac 2 : 1 Dunav
03.10.2015 Mladi borac 7 : 0 SASK
03.10.2015 15:30 Polet 0 : 1 Trgovački
03.10.2015 15:30 Karađorđe 2 : 2 Šumadija
03.10.2015 15:30 Jasen 1 : 2 Višesava
03.10.2015 15:00 Mladost (PP) 5 : 0 Jedinstvo (Š)
03.10.2015 15:00 Sinđelić 2 : 1 Hajduk Stanko
03.10.2015 15:30 Sovljak 2 : 1 Kolubara
03.10.2015 15:30 Joševa 3 : 0 Mladost
03.10.2015 15:30 Pepeljevac 10 : 1 Polet
03.10.2015 15:30 Banjani 2 : 2 Tvrdojevac
03.10.2015 15:30 OFK Jabučje 1 : 0 Tulari
03.10.2015 15:30 Tešnjar 0 : 1 Trlić
03.10.2015 15:30 ZSK 0 : 2 OFK Divci
03.10.2015 Polet 5 : 0 Ugljare
03.10.2015 Sitnica 0 : 3 Gračanica
03.10.2015 16:00 Slatina 2 : 1 Spartak
03.10.2015 16:00 Donja Vrbava 1 : 0 Jedinstvo
03.10.2015 16:00 Omladinac 3 : 1 Napredak
03.10.2015 16:00 Lunjevica 3 : 0 Miokovci
03.10.2015 16:00 Majdan 6 : 2 Backovac Junajted
03.10.2015 15:00 Rudar (P) 2 : 1 Hajduk
03.10.2015 15:00 Radnički 4 : 2 Supska
03.10.2015 15:00 Vinorača 3 : 0 Napredak (SL)
03.10.2015 15:30 Kamenorezac 76 7 : 0 Polet 57
03.10.2015 15:30 Borac 3 : 0 Jedinstvo 1936
03.10.2015 15:30 Žabare 2 : 2 Sloga
03.10.2015 15:30 Kapidžija 1 : 2 BSK
03.10.2015 15:30 Crvena zvezda 4 : 3 OFK Draževac
03.10.2015 15:30 Napredak 2012 3 : 2 Feniks 2012
03.10.2015 15:30 Planinac 2015 1 : 1 Jedinstvo GVD
03.10.2015 15:30 Vukašinovac 6 : 2 OFK Sloga
03.10.2015 16:00 Pobeda 1 : 4 Grkinja
03.10.2015 16:00 Moravac (ZT) 5 : 0 Toplica
03.10.2015 15:30 Graničar 4 : 1 Deli Jovan
03.10.2015 15:30 Nacional 4 : 1 Šljivar
03.10.2015 15:30 Kosovo 1 : 2 Timok 1928
03.10.2015 15:30 Šljivar 1 : 0 Timok 1928
03.10.2015 15:30 Deli Jovan 3 : 0 Kosovo
03.10.2015 15:30 Graničar 7 : 0 Nacional
03.10.2015 15:30 Sloboda 0 : 3 Sloga
03.10.2015 15:00 Jedinstvo (Š) 3 : 2 Napredak
03.10.2015 15:00 Sušica 2012 3 : 1 Gradac
03.10.2015 15:00 Borac 4 : 0 Kolonija
03.10.2015 15:00 Omladinac 1 : 3 Dolovo
03.10.2015 15:00 BSK Bavanište 3 : 2 Proleter
03.10.2015 15:00 Glogonj 1 : 0 Polet
03.10.2015 15:00 Omladinac 3 : 4 Spartak
03.10.2015 15:00 Tempo 4 : 0 Pobeda
03.10.2015 15:00 Mika Antić 1 : 4 Stari Tamiš
03.10.2015 15:30 Delija 3 : 1 Vojvodina (B)
03.10.2015 15:30 Jedinstvo 1947 1 : 3 Partizan
03.10.2015 15:30 Crvenka 1 : 1 Aleksa Šantić
03.10.2015 15:30 RFK Novi Sad 1921 3 : 0 Tatra
03.10.2015 15:30 Mladi proleter 2 : 0 Heroj Polet
03.10.2015 15:30 Mladost 3 : 2 Sveti Stefan
03.10.2015 Glavaš 4 : 1 Udarnik
03.10.2015 Cerovac 5 : 1 Beli Orlovi
03.10.2015 15:30 Polet (V) 3 : 0 Vihor
03.10.2015 15:30 Jedinstvo (Lj) 0 : 3 Mlava (B)
03.10.2015 15:30 Meteor 3 : 1 Karađorđe Vučić
03.10.2015 15:00 Dušan Silni 0 : 1 Jevremovac
03.10.2015 15:00 Mladost 2013 2 : 1 Karađorđe
03.10.2015 15:00 Mladost (DB) 3 : 1 Krasava
03.10.2015 15:00 Milicionar 3 : 2 Budućnost (Z)
03.10.2015 15:30 Crvena Jabuka 3 : 3 Proleter
03.10.2015 15:30 Radnik 3 : 1 Polet (DL)
03.10.2015 15:00 OFK Bagremar 2 : 0 Kremenac
03.10.2015 16:00 Grdica 3 : 1 Šumadija
03.10.2015 16:00 Jedinstvo 4 : 1 Vrnjci
03.10.2015 16:00 Budućnost 1 : 4 Magnohrom
03.10.2015 16:00 Partizan 4 : 2 Napredak
03.10.2015 16:00 Borac 1 : 4 Kraljevo Hajduk
03.10.2015 16:00 Mladost 1 : 4 Zvezda
03.10.2015 16:00 Tavnik 1 : 2 Proleter
03.10.2015 15:30 Ozremica 1 : 3 Sparta Grabovica
03.10.2015 15:00 Sloga 3 : 2 Gradina
03.10.2015 15:00 Slatina 2 : Zlot2
03.10.2015 15:00 Nemetali 2 1 : 3 Gornjane
03.10.2015 15:00 Šarbanovac 2 0 : 3 Brestovac
03.10.2015 15:30 Mladost 6 : 0 Sloga 1948
03.10.2015 15:30 Čegar 1946 1 : 4 Delijski Vis
03.10.2015 15:30 Stevan Nešticki 2 : 1 Moravac 1948
03.10.2015 15:30 Durlan siti 1 : 6 Proleter DV
03.10.2015 15:30 Supovac 0 : 1 AZ Borac 2014
03.10.2015 15:30 Čegar 2013 1 : 2 Morava
03.10.2015 15:30 OFK Sikole 3 : 0 Ratar
03.10.2015 10:00 Padina 4 : 5 Banaćanin
03.10.2015 16:00 Arbanasce 0 : 3 Jugovići
03.10.2015 16:00 Baličevac 4 : 3 Borac
03.10.2015 16:00 Mladost 2 : 1 Bukovik
03.10.2015 16:00 Napredak 1976 1 : 5 Hajduk
03.10.2015 15:30 Njegoš B 0 : 3 Pobeda
03.10.2015 15:30 Sloboda 2 : 1 Bačka B
03.10.2015 15:30 Barajevo 3 : 0 Lisović
03.10.2015 15:00 Šumadija 3 : 1 Sloga
03.10.2015 15:00 OFK Slatina 10 : 2 Stojnik
03.10.2015 15:30 Vlaška 1950 3 : 1 Šumadija 1962
03.10.2015 15:30 OFK Borac 4 : 1 Vihor
03.10.2015 15:30 Radnik 4 : 1 Jedinstvo
03.10.2015 15:00 Bresje 3 : 0 OFK Borac
03.10.2015 15:30 Jedinstvo 1 : 5 Sindjelić
03.10.2015 15:30 Sinđelić 1934 0 : 1 Vinogradar
03.10.2015 16:30 Mladost 1 : 3 Morava
03.10.2015 16:30 Stara Čaršija 0 : 4 Stragari
03.10.2015 16:30 Borjak 2013 0 : 3 Velika Drenova
03.10.2015 16:30 Jugovići 6 : 0 Vinogradar
03.10.2015 15:00 Rujišnik 0 : 2 Topoljak
03.10.2015 15:30 Velika Morava 1 : 1 Kostrež
03.10.2015 15:00 Todorovce 0 : 1 Rudar
03.10.2015 15:00 Pomoravlje 2 : 1 Badince
03.10.2015 15:00 Gornje Krajince 2 : 2 Atletiko
03.10.2015 15:00 Veternica 4 : 0 Nomanica
03.10.2015 15:00 Moravac 5 : 1 Grdanica 024
03.10.2015 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Milanovo
03.10.2015 15:00 Graničar 2 : 1 Sloga
03.10.2015 15:00 Janošik 6 : 1 Mladost
03.10.2015 15:00 Naša Krajina 2 : 5 Gaj
03.10.2015 15:00 Solunac 6 : 1 Dobrica
03.10.2015 15:30 Udarnik 2015 3 : 5 Manastirica
03.10.2015 15:30 Veliko Laole 4 : 0 Dobrnje
03.10.2015 15:30 Mladost 3 : 0 Jedinstvo
03.10.2015 15:30 Omladinac 4 : 1 Kotlenik
03.10.2015 15:30 Mladi Radnik 3 : 0 Bečevica
03.10.2015 15:30 Plaskovac : ZT Gorovič
03.10.2015 15:30 Mladost (J) 6 : 1 Mladost (R)
03.10.2015 15:30 Venčani 1 : 3 Brezovac
03.10.2015 15:30 Pocerina 0 : 2 Šipurske livade
03.10.2015 13:30 Azbukovica 4 : 0 Grabovica
03.10.2015 15:30 OFK Donja Ljuboviđa 0 : 3 Vrhpolje
03.10.2015 16:30 Jadar 1961 1 : 1 Jelav
03.10.2015 16:30 Luk 3 : 3 Granit
03.10.2015 16:30 Mladost (DD) 8 : 2 Mladost (G)
03.10.2015 16:30 Hajduk 2 : 1 Mladost (B)
03.10.2015 16:30 Sloga 1 : 5 TE Gučevo
03.10.2015 16:30 Rudar 1 : 1 Prva Iskra
03.10.2015 15:30 DB Junajted 0 : 3 Tolisavac - VT
03.10.2015 15:30 7. Juli 0 : 2 Bratstvo
03.10.2015 15:00 Sloboda 5 : 0 Mladost
03.10.2015 15:00 Napredak (MB) 2 : 0 Napredak (BP)
03.10.2015 15:30 Metaloplastika 0 : 3 OFK Letnjikovac 1983
03.10.2015 15:30 Letnjikovac 2 : 4 Sloga
03.10.2015 15:30 Napredak 0 : 4 Culjković
03.10.2015 15:30 Zadrugar 4 : 1 OFK Šabac
03.10.2015 16:00 Stara Čaršija 0 : 2 Jovo Kursula
03.10.2015 16:00 Bogutovačka Banja 2 : 3 Studen Vitez
03.10.2015 15:30 Best 2 : 4 Zvezda
03.10.2015 15:30 Mladost 2 : 0 Borac
03.10.2015 15:30 OFK Selište 2 : 4 Budućnost
03.10.2015 15:30 Udarnik 2 : 2 Napredak
03.10.2015 15:30 Pomoravlje 9 : 5 Jedinstvo
03.10.2015 15:30 BSK 3 : 3 Proleter
03.10.2015 15:30 Budućnost 2 : 0 Mladost
03.10.2015 15:30 Sloga 2 : 1 BSK 2015
03.10.2015 15:30 Budućnost Sena 3 : 0 Radenka
03.10.2015 15:30 Pobeda 0 : 4 Neresnica
03.10.2015 15:30 Zvižd Omladinac 3 : 0 Homolje
03.10.2015 15:30 Vitanovac 08 4 : 2 Jablanica
03.10.2015 15:30 Zmajevac 1 : 2 Zdravinje
03.10.2015 15:30 Mladost 2015 3 : 4 Modrica
03.10.2015 15:30 Kruševica 2 : 2 Padež
03.10.2015 15:30 Knez Lazar 4 : 0 Konjuh
03.10.2015 15:30 Pepeljevac 1947 1 : 3 Gaglovo
03.10.2015 15:30 Dušan Ristić : Dedina
03.10.2015 15:30 Proleter 4 : 1 Borac
03.10.2015 15:00 Borac 1 : 0 Moravac
03.10.2015 15:30 Baštovan 7 : 2 Obilic
03.10.2015 15:30 Feniks 2 : 1 Badnjevac
03.10.2015 15:00 Draževac-Tornado 0 : 4 Proleter
03.10.2015 15:00 Baljevac 4 : 0 Skela
03.10.2015 15:00 Zadrugar 3 : 4 Rekreativo
03.10.2015 15:00 Barič-Munja 0 : 3 Sloga
03.10.2015 15:00 Dobra Voda 3 : 0 Dražmirovac
03.10.2015 15:30 Mačva 0 : 1 Sloga Radnički
03.10.2015 15:30 Mašinac 3 : 0 Napredak
03.10.2015 Obilić 1 : 0 Trijumf
03.10.2015 Fruškogorac 0 : 2 Kolibri
03.10.2015 Jagodina 4 : 0 Polet
03.10.2015 Lavice-Dubočica 2 : 0 Šumadija 1903
03.10.2015 11:00 Šabac 0 : 3 Požega
03.10.2015 Bačka Žabalj 1 : 14 Rad
03.10.2015 Sremice 1 : 0 Bistrica 021
03.10.2015 Knjaževac 2015 4 : 3 Radnički 2012
03.10.2015 Majdanpek 3 : 0 Levač
03.10.2015 15:30 Ekonomist 1 : 0 Obilić
03.10.2015 15:00 Banjaluka 3 : 0 Mladost
03.10.2015 15:00 Mostar 4 : 5 Radnik Bumerang
03.10.2015 15:00 SFK 2000 12 : 0 Gradina
03.10.2015 15:00 Lokomotiva 0 : 2 Modriča
03.10.2015 16:00 Sloga Kakmuž-Petrovo 3 : 0 Sokolac
03.10.2015 16:00 Proleter 1 : 1 Čelik
03.10.2015 15:00 Partizan 3 : 0 Moravac Orion
03.10.2015 12:00 Sloboda 1 : 0 Široki Brijeg
03.10.2015 12:00 Mladost 0 : 4 Olimpic
03.10.2015 12:00 Velež 4 : 0 Drina
03.10.2015 12:00 Željezničar 3 : 0 Travnik
03.10.2015 12:00 Vitez 0 : 4 Sarajevo
03.10.2015 12:00 Radnik 3 : 2 Zrinjski
03.10.2015 12:00 Borac 3 : 1 Čelik
03.10.2015 12:00 Slavija 2 : 5 Rudar Prijedor
03.10.2015 10:00 Vojvodina 3 : 2 OFK Hajduk
03.10.2015 12:00 Donji Srem 1 : 1 Radnički (NP)
03.10.2015 10:00 TSC 3 : 1 Radnički (S)
03.10.2015 15:30 Javor 0 : 2 Sloboda (Č)
03.10.2015 15:30 Sloga (P) 5 : 1 Rudar
03.10.2015 15:30 Mladost 2 : 0 Polet
03.10.2015 15:30 FAP 1 : 0 Budućnost
03.10.2015 15:30 Metalac (K) 0 : 1 Sloga (BB)
03.10.2015 15:30 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Sloboda (U)
03.10.2015 10:00 Radnički (O) 4 : 0 Bežanija
03.10.2015 10:00 Siti Sport Klub 2 : 2 Zemun
03.10.2015 10:00 Radnički (NB) 0 : 0 Sindjelić
03.10.2015 11:00 Omladinac 1 : 7 Borac (S)
03.10.2015 12:00 Glogonj 3 : 0 Slavija
03.10.2015 11:00 Strela 3 : 4 Budućnost (A)
03.10.2015 11:00 Borac (P) 5 : 1 Partizan (U)
03.10.2015 11:00 C.zvezda 1 : 3 Borac (S)
03.10.2015 13:00 GSP Polet 3 : 0 Turbina
03.10.2015 11:00 Vrcin 4 : 0 Prva Iskra
03.10.2015 15:00 Studentski Grad 2 : 0 Brodarac 1947
03.10.2015 10:00 Trudbenik 2 : 2 Srem
03.10.2015 10:00 PKB 3 : 0 BSK 1925
03.10.2015 10:00 Milenium 5 : 2 Zmaj 1953
03.10.2015 13:00 Dunavac Grocka 2 : 2 Omladinac
03.10.2015 13:30 Torlak 0 : 5 Buducnost
03.10.2015 10:00 Sopot 2 : 0 Banja
03.10.2015 15:30 SASK 0 : 1 Sloboda
03.10.2015 15:30 7. Juli 1 : 1 Osipaonica
03.10.2015 12:00 Mladi radnik 1940 8 : 1 Budućnost
03.10.2015 15:30 Šumadija 0 : 3 Pobeda
03.10.2015 17:00 Kom 3 : 1 Rudar
03.10.2015 17:00 Ibar 3 : 4 Dečić
03.10.2015 17:00 Bratstvo 2 : 3 Bokelj
03.10.2015 17:00 Berane 1 : 0 Mornar
03.10.2015 09:00 Voždovac MO 3 : 0 Internacional MO
03.10.2015 13:30 Lokomotiva MO 5 : 2 Brodarac MO
03.10.2015 09:00 Sinđelić MO 3 : 5 OFK Beograd MO
03.10.2015 13:00 Teleoptik 0 : 2 OFK Beograd
03.10.2015 12:00 Petar Puača 0 : 2 Vojvodina
03.10.2015 12:00 Radnički (Z) 3 : 1 Dinamo 1945
03.10.2015 12:00 Radnički (S) 2 : 1 TSC
03.10.2015 Šumadija 1903 5 : 0 Nacional
03.10.2015 Sloga 4 : 1 Novi Pazar
03.10.2015 Radnički 1923 3 : 1 Tutin
03.10.2015 15:30 Kiker 7 : 0 Rudar
03.10.2015 Junior 2 : 1 Bane
03.10.2015 19:15 Brodarac 1947 2 : 2 IMT
03.10.2015 11:00 Senjak 3 : 1 Loznica
03.10.2015 10:00 Šampion 2 : 1 Budućnost Krušik 2014
03.10.2015 12:00 Savacium 4 : 2 Radnički Šabački
03.10.2015 15:30 Sloga (PM) 3 : 3 Petlić 2006
03.10.2015 15:30 Smederevo 1924 2 : 0 Sloga (B)
03.10.2015 15:30 Mihajlovac 1934 2 : 0 AF Đokić
03.10.2015 15:30 Obilić 4 : 1 Zvižd
03.10.2015 15:30 AF Duljaj 0 : 1 GFK Jasenice 1911
03.10.2015 11:15 Senta 3 : 1 AFK
03.10.2015 11:00 Subotica 2 : 0 Vinogradar
03.10.2015 10:00 Pinosava 0 : 4 Zuce
03.10.2015 13:30 Hajduk 6 : 0 Borac
03.10.2015 13:00 Graficar 5 : 1 Avala
03.10.2015 12:00 Vršac United 3 : 0 Dolina
03.10.2015 Dinamo 1945 2 : 0 Mladost (O)
03.10.2015 Jugoslavija 4 : 2 Polet
03.10.2015 10:00 Bratstvo 3 : 1 Tabane 1970
03.10.2015 10:00 Lugomir 0 : 2 Morava
03.10.2015 10:00 Mladi Radnik 3 : 1 Levač
03.10.2015 10:00 Zadrugar 1 : 0 Crvena zastava
03.10.2015 10:00 Jedinstvo 9 : 0 Posavina
03.10.2015 12:00 Mačva 2005 2 : 2 POFK Savacium
03.10.2015 12:00 Radnički 2 : 3 OFK Atletiko
03.10.2015 10:00 Rađevac 7 : 0 Radnički Stobex
03.10.2015 10:00 Sloboda 3 : 3 Široki Brijeg
03.10.2015 10:00 Mladost 0 : 4 Olimpic
03.10.2015 10:00 Velež 1 : 2 Drina
03.10.2015 10:00 Željezničar 6 : 0 Travnik
03.10.2015 10:00 Vitez 0 : 5 Sarajevo
03.10.2015 10:00 Radnik 0 : 1 Zrinjski
03.10.2015 10:00 Borac 0 : 0 Čelik
03.10.2015 10:00 Slavija 0 : 0 Rudar Prijedor
03.10.2015 Stakorina 3 : 0 Romanija
03.10.2015 Glasinac 3 : 1 Hercegovac
03.10.2015 Rudo 1 : 1 Mladost (G)
03.10.2015 10:00 Petar Puača 0 : 1 Vojvodina
03.10.2015 10:00 Radnički (S) 3 : 0 TSC
03.10.2015 10:00 Radnički (Z) 2 : 1 Dinamo 1945
03.10.2015 11:00 Apolon 4 2 : 0 Šumadija 1903
03.10.2015 slobodan tim : AS
03.10.2015 Kosmet 0 : 0 Bane
03.10.2015 Kiker 7 : 0 Tutin
03.10.2015 Apolon 5 : 0 Novi Pazar
03.10.2015 10:00 BSK 0 : 4 Crvena zvezda
03.10.2015 16:00 Čukarički 2 : 1 Partizan
03.10.2015 12:00 Voždovac 3 : 0 Dominus
03.10.2015 10:00 Rad 2 : 0 011
03.10.2015 16:00 PKB Kovilovo 1 : 0 Lokomotiva
03.10.2015 10:00 Kolubara 2 : 0 Internacional
03.10.2015 10:00 Proleter 6 : 0 Borac 1932
03.10.2015 13:30 SASK 2 : 0 Sloboda
03.10.2015 13:30 7. Juli 0 : 12 Osipaonica
03.10.2015 10:00 Mladi radnik 1940 13 : 1 Budućnost
03.10.2015 13:30 Šumadija 1 : 5 Pobeda
03.10.2015 13:30 Akademija fudbala Djokić 5 : 1 Mladi borac
03.10.2015 10:00 Bresje Superior 0 : 4 Udarnik
03.10.2015 13:30 Jedinstvo 11 : 0 Omladinac
03.10.2015 10:00 Napredak 8 : 2 Sloga
03.10.2015 12:00 Radnički 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
03.10.2015 15:30 Presing 2 : 1 Karađorđe (T)
03.10.2015 15:30 Plana 3 : 2 Petlić 2006
03.10.2015 15:30 Cepelin 026 0 : 5 Smederevo 1924
03.10.2015 15:30 Bačinac 0 : 2 Šumadija
03.10.2015 15:30 Sloga (PM) 1 : 1 Obilić
03.10.2015 15:30 OŠ Karađorđe 2009 0 : 2 GFK Jasenica 1911
03.10.2015 14:00 Borac P. 0 : 16 Institut
03.10.2015 09:00 Borac O. 0 : 3 13.maj
03.10.2015 12:00 Budućnost D. 0 : 13 BASK
03.10.2015 Proleter (BK) 1 : 10 Radnički (K)
03.10.2015 Jedinstvo Stević 1 : 1 Spartak
03.10.2015 BSK 5 : 1 Dinamo 1945
03.10.2015 10:00 Borac 6 : 1 BAK
03.10.2015 Jedinstvo (V) 1 : 5 Pavliš
03.10.2015 Banat 2 : 3 Polet
03.10.2015 10:00 Vršac 8 : 1 Hajdučica
03.10.2015 Vulturul 7 : 2 Ševac
03.10.2015 10:00 CFK 4 : 0 Njerš Ištvan
03.10.2015 09:30 Senta 1 : 5 Spartak
03.10.2015 Vojvodina (S) 3 : 5 Karlsdorf
03.10.2015 10:00 Vladimirovac 5 : 2 Proleter (M)
03.10.2015 Borac (P) 0 : 3 Sloga (BNS)
03.10.2015 16:00 Torlak 2 : 3 PKB PS
03.10.2015 12:30 Sremčica 2 : 0 Hajduk
03.10.2015 11:00 MIP Majdan 2 : 0 Basarac
03.10.2015 Mladost (V) 3 : 3 Petar Urošev
03.10.2015 Tempo 8 : 0 Slavija
03.10.2015 Polet 0 : 21 Mika Antić
03.10.2015 Tisa 0 : 6 Bačka
03.10.2015 Potisje 3 : 0 Sloga
03.10.2015 12:00 OFK Šabac 6 : 1 Radnički Šabački
03.10.2015 10:00 Mladost (P) 0 : 7 Mačva 2005
03.10.2015 Glasinac 2 : 1 Hercegovac
03.10.2015 Stakorina 2 : 2 Romanija
03.10.2015 Rudo 0 : 4 Mladost (G)
03.10.2015 Han Pijesak 4 : 3 Velež
03.10.2015 12:30 Studentski Grad MK 5 : 1 Institut MK
03.10.2015 12:00 Tempo 0 : 2 13. Maj MK
03.10.2015 10:00 BSK 1925 MK 20 : 0 Šumadinac
03.10.2015 11:00 Požarevac 0 : 3 Požega
03.10.2015 12:00 Jerina 2 : 1 Šumadija 1903
03.10.2015 13:00 Mačva 6 : 0 Užice
03.10.2015 15:00 Rosulja 2014 1 : 2 Radnički 2012
03.10.2015 11:00 Sremice 1 : 0 Kikinda
03.10.2015 10:00 Stajićevo 0 : 13 Spartak
03.10.2015 17:00 Vojvodina 15 : 0 Polet
03.10.2015 10:00 Karađorđe : Akademija RAĐ
03.10.2015 10:00 Mačva 2005 0 : 4 POFK Savacium
03.10.2015 10:00 Radnički (K) : OFK Atletiko
03.10.2015 10:00 POFK Letnjikovac 0 : 15 OFK Šabac
03.10.2015 10:00 Donjošorac 2 : 0 Mačva (Š)
03.10.2015 12:45 Brodarac 1 : 2 Kolubara
03.10.2015 13:00 Čukarički 1 : 0 Radnički Obrenovac
03.10.2015 12:30 OFK Beograd 1 : 3 Partizan
03.10.2015 10:00 BSK 1925 6 : 1 Srem Jakovo
03.10.2015 10:00 Studentski Grad 2 : 2 Fer Plej 06
03.10.2015 10:00 Sindjelić 2012 0 : 0 Radnički (NB)
03.10.2015 12:00 DIF 0 : 1 Balkan
03.10.2015 13:00 PKB Kovilovo 3 : 0 Dorćol
03.10.2015 11:00 Internacional 8 : 0 BASK
03.10.2015 15:00 Sindjelić 1 : 9 Ada
03.10.2015 09:00 Lokomotiva 5 : 0 Sećeranac Ada
03.10.2015 11:00 Napredak 11 : 0 Baćevac
03.10.2015 10:00 OFK Beograd (B) 4 : 0 Hajduk
03.10.2015 12:00 Bačka 1901 3 : 0 Subotica '04
03.10.2015 09:30 Subotica '03 0 : 2 Spartak '04
03.10.2015 10:00 TSC 2 : 1 Arena SU
03.10.2015 Plana 3 : 2 Kolonija
03.10.2015 Stari Grad 2 : 1 Bambi
03.10.2015 Petlić : Jasenica 1911
03.10.2015 Presing 1 : 1 Pinkum
03.10.2015 Kostolac 2008 1 : 2 Đokić
03.10.2015 Tisa 0 : 7 Sloga
03.10.2015 10:00 AFK 3 : 0 Horgoš 1911
03.10.2015 Potisje 1 : 3 Tornjoš
03.10.2015 09:00 Feniks 1 : 1 Radnički
03.10.2015 09:50 Sloga 0 : 6 Duboko
03.10.2015 10:40 Posavina 0 : 10 Obrenovac 1905
03.10.2015 10:00 Plana 6 : 0 Kolonija
03.10.2015 10:00 Stari Grad 0 : 4 Bambi
03.10.2015 10:00 Petlić : Jasenica 1911
03.10.2015 10:00 Presing 6 : 0 Pinkum
03.10.2015 10:00 Kostolac 2008 2 : 4 Đokić
03.10.2015 14:40 BSK 1925 1 : 1 Crveni Orao
03.10.2015 09:00 Fair Play 06 0 : 3 Klub 11
03.10.2015 16:20 OLE 2 : 1 Teleoptik

Košarka

03.10.2015 19:00 Krka 77 : 66 Zadar
03.10.2015 17:00 Crvena zvezda Telekom 83 : 62 Budućnost VOLI
03.10.2015 20:30 OKK Beograd 72 : 80 Beovuk 72
03.10.2015 19:00 Napredak Rubin 78 : 62 Tamiš
03.10.2015 20:00 Vojvodina Srbijagas 76 : 77 Smederevo
03.10.2015 19:30 Sloga 76 : 73 Vršac
03.10.2015 19:00 Borac 106 : 90 Konstantin
03.10.2015 19:00 Sloboda 83 : 79 Pirot
03.10.2015 19:00 Mladost 75 : 93 Zlatibor
03.10.2015 19:00 Proleter 99 : 77 Niš
03.10.2015 19:00 Plana 78 : 77 Dunav
03.10.2015 18:00 Prokuplje 66 : 59 Dimitrovgrad
03.10.2015 18:30 OKK Junior 77 : 58 Radan
03.10.2015 14:00 Knjaževac 116 : 80 Mladost Vesna
03.10.2015 18:00 Šabac 80 : 92 Prva Petoletka
03.10.2015 19:00 Crnokosa 80 : 52 Svilajnac Kompo
03.10.2015 19:20 Vitez 78 : 72 Grocka
03.10.2015 18:00 Kolubara LA 2003 76 : 48 Barajevo
03.10.2015 20:00 Sloven 95 : 67 Stara Pazova
03.10.2015 20:00 Sveti Đorđe 105 : 66 Hajduk
03.10.2015 19:00 Akademik 83 : 80 Kris Kros
03.10.2015 19:00 Topola 44 : 69 Futog Tehnomer
03.10.2015 17:00 Vrbas 95 : 78 Jedinstvo
03.10.2015 20:00 Mladost Veternik 100 : 80 Kadet
03.10.2015 16:30 Bagljaš 68 : 104 Budućnost
03.10.2015 18:30 Star Beočin 84 : 78 Velika Kikinda
03.10.2015 17:00 Karađorđevo 77 : 59 Vojvodina NM
03.10.2015 17:30 Sloboda NS 91 : 49 SO Koš
03.10.2015 17:00 Sport Key Plus 150 : 90 Sivac
03.10.2015 18:00 Stara Pazova 66 : 70 Srbobran
03.10.2015 20:00 Partizan 86 : 35 Proleter 023
03.10.2015 19:00 Čelarevo 67 : 54 Sivac

Odbojka

03.10.2015 18:00 Majevica 0 : 3 Tempo
03.10.2015 18:00 Pelagićevo 0 : 3 Drina
03.10.2015 18:00 Jahorina 1 : 3 Maglić
03.10.2015 18:00 Modriča Optima 3 : 0 Gradiška
03.10.2015 18:00 Balkana 1 : 3 Crvena zvijezda
03.10.2015 18:00 Hercegovac 2 : 3 Laktaši
03.10.2015 18:00 Stakorina 0 : 3 Glasinac
03.10.2015 18:00 Jahorina 2 : 3 Maglić
03.10.2015 18:00 HE Drini 3 : 1 Slavija

Rukomet

03.10.2015 19:00 Partizan 34 : 22 Jugović
03.10.2015 19:00 Sloga 24 : 20 Rudar
03.10.2015 20:00 Radnički 19 : 22 Metaloplastika
03.10.2015 21:00 Obilić 30 : 24 Topličanin
03.10.2015 19:00 Metalac 21 : 26 Vrbas
03.10.2015 19:00 Zlatar 32 : 26 Kolubara
03.10.2015 19:00 Dubočica 54 21 : 20 Dinamo
03.10.2015 18:00 Crvenka 29 : 28 Mokra Gora
03.10.2015 19:30 Jedinstvo 30 : 25 Jabuka
03.10.2015 19:00 ŽSK 37 : 23 Hercegovina
03.10.2015 19:00 Lavovi BP 27 : 29 Banatski Karlovac
03.10.2015 20:00 Jastrebac 42 : 30 Mladost 1949
03.10.2015 19:00 Bela Palanka 44 : 17 Rembas
03.10.2015 19:00 ORK Bor 29 : 22 Jagodina
03.10.2015 18:00 Župa 54 35 : 29 Trepča
03.10.2015 18:00 Novi Pazar 24 : 24 Lokomotiva
03.10.2015 19:00 Metalac 30 : 32 Arilje
03.10.2015 18:00 PKB 31 : 30 Ub
03.10.2015 17:45 Sindjelić 26 : 23 Partizan 2
03.10.2015 19:00 Mladost TSK 32 : 35 Mladost
03.10.2015 19:30 Radnički (JT) 32 : 32 Beočin
03.10.2015 17:00 Prva Iskra Barič 46 : 20 Gučevo
03.10.2015 20:00 Lazarevac 23 : 29 Umčari
03.10.2015 19:30 Radnički 31 : 24 Metaloplastika 2
03.10.2015 19:00 Vlasotince 34 : 23 Topličanin 2
03.10.2015 17:00 Progres 16 : 39 Radan
03.10.2015 16:30 ŽSK 2 34 : 28 Radnički
03.10.2015 16:00 Gaj 25 : 40 Omladinac (I)
03.10.2015 19:00 Jabuka 2 30 : 25 Unirea
03.10.2015 20:00 Dolovo 32 : 23 Glogonj
03.10.2015 18:00 Radnički 23 : 27 Omladinac (D)
03.10.2015 16:00 Grafičar 25 : 28 Borac
03.10.2015 19:00 Sloga 34 : 30 Čelik
03.10.2015 19:00 Maglaj 30 : 23 Gradačac
03.10.2015 19:00 Izviđač 44 : 31 Gračanica
03.10.2015 18:00 Krajina 42 : 40 Sloboda
03.10.2015 19:00 Prijedor 27 : 27 Derventa
03.10.2015 19:00 Konjuh 26 : 27 Bosna
03.10.2015 18:00 Slavija 26 : 24 Lokomotiva
03.10.2015 18:00 Kotor Varoš 30 : 25 Drina
03.10.2015 18:00 Leotar 28 : 24 Golić Šarić
03.10.2015 18:00 Bijeljina 36 : 28 Kozara Mlijekoprodukt
03.10.2015 18:30 Minaqua Vojvodina 21 : 22 Kikinda
03.10.2015 18:00 Kučevo 31 : 22 Medicinar
03.10.2015 19:00 Železničar 26 : 26 Radnički
03.10.2015 18:30 Naisa 26 : 29 Sloga
03.10.2015 19:00 Izvor Bukovička Banja 38 : 28 Jagodina
03.10.2015 17:00 Junior 32 : 26 Proleter SP
03.10.2015 14:00 Mladi Radnik 30 : 21 Avala
03.10.2015 18:30 Mačva 45 : 17 Rudar
03.10.2015 18:00 Sloven 29 : 27 Petrovaradin
03.10.2015 19:00 Spartak 29 : 23 Radnički
03.10.2015 19:30 Vrbas 23 : 18 Jadran
03.10.2015 16:00 Izvor Bukovička Banja 2 31 : 20 Prijepolje
03.10.2015 Košutnjak : Sočanica
03.10.2015 19:00 Đerdap 23 : 17 Žitorađa
03.10.2015 18:00 Knjaževac 22 : 31 Naisa 2
03.10.2015 12:00 Naftagas 28 : 20 Senta
03.10.2015 16:00 Apatin 22 : 24 Partizan
03.10.2015 11:00 Aleksandrovo 0 : 10 Mladost
03.10.2015 15:30 Aleksandrovo 22 : 26 Jedinstvo
03.10.2015 20:00 Ilidža 26 : 23 Mira
03.10.2015 20:00 Jedinstvo 38 : 26 Lokomotiva
03.10.2015 20:00 Katarina 27 : 32 Goražde
03.10.2015 20:00 Izviđač 27 : 26 Zrinjski
03.10.2015 20:00 Grude 43 : 15 Rogatica
03.10.2015 20:00 Krivaja 25 : 20 Bihać

Futsal

03.10.2015 16:30 Kalča Memoris 2 : 1 Nova Pazova
03.10.2015 17:30 Novi Pazar 4 : 2 Vranje
03.10.2015 18:00 Mostar SG 8 : 2 Jošavka
03.10.2015 18:00 Centar 5 : 4 Seljak
03.10.2015 18:00 Sofić Konjic 5 : 2 Bosna Kompred
03.10.2015 18:00 Kaskada 3 : 3 Zrinjski
03.10.2015 18:00 Brotnjo Premier SK 4 : 2 Leotar
03.10.2015 18:00 Čelinac 0 : 0 Tango
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.