XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 94 utakmica za dan
Subota, 29 Septembar 2007

Fudbal

29.09.2007 Bežanija 1 : 2 Čukarički Stankom
29.09.2007 Borac 2 : 0 Hajduk
29.09.2007 Vojvodina 2 : 1 Smederevo
29.09.2007 Partizan 2 : 2 Crvena Zvezda
29.09.2007 Banat 0 : 0 Mladost (L)
29.09.2007 OFK Beograd 1 : 1 Napredak
29.09.2007 Mladenovac 1 : 2 ČSK Pivara
29.09.2007 Novi Pazar 1 : 0 Metalac
29.09.2007 Sevojno 3 : 1 BSK Borča
29.09.2007 Radnički (N) 0 : 0 Voždovac
29.09.2007 Mladost (A) 1 : 1 Vlasina
29.09.2007 Zemun 2 : 0 Hajduk
29.09.2007 Sloboda (U) 0 : 1 Radnički (K)
29.09.2007 Morava (VP) 2 : 1 Vujić voda
29.09.2007 Sloga (PM) 1 : 1 Jedinstvo
29.09.2007 Timok 4 : 1 Ozren
29.09.2007 OFK Niš 2 : 1 Železničar (VB)
29.09.2007 Svrljig 2 : 1 Sinđelić
29.09.2007 Sloga (L) 3 : 0 Župa
29.09.2007 Mladost 1 : 1 Spartak (D)
29.09.2007 Jedinstvo 1 : 2 Zlatibor voda
29.09.2007 Indjija 3 : 1 Sloga
29.09.2007 Spartak (S) 3 : 0 Palić Koming
29.09.2007 Sloven 3 : 0 Radnički (NP)
29.09.2007 Big Bul 2 : 2 Tekstilac
29.09.2007 Palilulac 1 : 0 Železničar
29.09.2007 Lokomotiva 1 : 0 Posavac Tišma
29.09.2007 Jasen 3 : 2 Polet (Lj)
29.09.2007 Šumadija (A) 1 : 0 Dragačevo
29.09.2007 Sindjelić 3 : 0 Homoljac
29.09.2007 Radnički (KO) 2 : 3 VGSK
29.09.2007 Jadar (S) 4 : 3 Železničar
29.09.2007 Vrbovac 3 : 1 Radnički Zorka
29.09.2007 Lužnica 5 : 0 Kosanica
29.09.2007 Žitorađa 0 : 3 Topličanin
29.09.2007 Napredak 2 : 0 Mladost (M)
29.09.2007 Radnički (S) 3 : 0 Pepeljevac
29.09.2007 Rtanj 1 : 3 Rudar (B)
29.09.2007 Bor 1 : 0 Prva petoletka
29.09.2007 SFS Borac 1 : 0 Dunav
29.09.2007 Timočanin 1 : 1 Đerdap
29.09.2007 Vinča 0 : 3 Kovačevac
29.09.2007 BSK Batajnica 3 : 2 Borac (O)
29.09.2007 Poštar 3 : 0 Trudbenik
29.09.2007 Turbina 2 : 0 Budućnost (D)
29.09.2007 Proleter Lasta 2 : 1 Grdica
29.09.2007 Omladinac 3 : 0 Mataruge
29.09.2007 Karađorđe 2 : 0 Goč
29.09.2007 Mladost (A) 1 : 1 Prijevor
29.09.2007 Sever 1 : 2 Đurđin TB
29.09.2007 Stolice 6 : 2 7. Juli
29.09.2007 Požarevac 3 : 0 Šumadija 1903
29.09.2007 Napredak 1 : 1 Banat
29.09.2007 Partizan 2 : 1 Čukarički
29.09.2007 Borac 3 : 0 Zemun
29.09.2007 Rad 2 : 2 OFK Beograd
29.09.2007 Obilić 1 : 1 OFK Balkan
29.09.2007 Crvena zvezda 2 : 1 Smederevo
29.09.2007 Bežanija 2 : 3 Voždovac
29.09.2007 Radnički (NB) 2 : 1 Sloboda (U)
29.09.2007 Sloga (K) 6 : 3 Šumadija (A)
29.09.2007 Autoprevoz 4 : 2 Novi Pazar
29.09.2007 Jedinstvo Putevi 1 : 3 Sevojno
29.09.2007 Timok 0 : 0 Partizan
29.09.2007 Radnički 3 : 3 Sloboda
29.09.2007 Napredak 1 : 2 Teleoptik
29.09.2007 Crvena zvezda 3 : 0 Radnički
29.09.2007 Obilić 1 : 1 Policajac
29.09.2007 OFK Beograd 0 : 0 Rad
29.09.2007 Čukarički Stankom 2 : 0 Borac
29.09.2007 Zemun 5 : 0 Šumadija 1903
29.09.2007 Kopaonik (L) 0 : 1 Novi Pazar
29.09.2007 Budućnost (A) 5 : 0 Sevojno

Rukomet

29.09.2007 ORK Niš 31 : 25 Vojvodina
29.09.2007 Jugović 30 : 24 Župa
29.09.2007 Tarket 31 : 25 Radnički
29.09.2007 Dinamo 22 : 23 Crvenka
29.09.2007 Bask 31 : 28 Smederevo
29.09.2007 BSK Heba 26 : 31 Rudar
29.09.2007 TSK 21 : 22 Napredak
29.09.2007 Vranje 37 : 25 Jugopetrol Železničar
29.09.2007 Jastrebac 27 : 32 Sloga
29.09.2007 Topličanin 33 : 31 Bor 2
29.09.2007 Bane 31 : 24 Metalac
29.09.2007 Trepča 27 : 28 Zaječar
29.09.2007 Pirot 30 : 32 Mokra Gora
29.09.2007 Crvena Zvezda 37 : 25 RTB Bor
29.09.2007 Napredak 22 : 35 Vrnjačka Banja
29.09.2007 Temerin 31 : 33 Lasta Radnički
29.09.2007 Knjaz Miloš 30 : 30 Naisa
29.09.2007 Max Sport 27 : 27 Voždovac
29.09.2007 ORK Beograd 21 : 28 Kučevo
29.09.2007 Knjaževac-Megatrend 26 : 33 Gornji Milanovac
29.09.2007 Spartak 41 : 28 Železnicar
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu