09.09
16:30
InÄija Toyo Tires
RFK GrafiÄar
0
0
|
09.09.2023 16:30 | 0 : 0 | |||||||
09.09
16:30
RadniÄki (SM)
Jedinstvo (Ub)
4
1
|
09.09.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
09.09
16:30
Smederevo 1924
Metalac
2
1
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
09.09
16:00
PÄinja
MeŔevo
2
1
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
09.09
16:00
Jedinstvo (P)
Vlasina
1
0
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
09.09
16:00
GFK Jagodina
BuduÄnost (P)
1
1
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
09.09
16:00
Dunav
RadniÄki (S)
0
4
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 4 | |||||||
09.09
16:00
OFK SinÄeliÄ
SFS Borac
2
1
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 1 |
09.09
16:00
GFK Sloven
Borac (Å )
0
2
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 2 | |||||||
09.09
16:00
OFK Kikinda
Naftagas
0
1
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 1 | |||||||
09.09
16:00
OFK BaÄka
ŽelezniÄar (I)
0
1
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 1 | |||||||
09.09
16:00
RadniÄki (Z)
1. Maj Ruma
3
2
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 2 |
09.09
10:00
SinÄeliÄ
BuduÄnost
2
0
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 0 | |||||||
09.09
11:00
Teleoptik
Torlak
1
0
|
09.09.2023 11:00 | 1 : 0 |
09.09
16:00
Takovo
Vrelo Sport
0
0
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 0 | |||||||
09.09
16:00
Sloga 33
Borac 1926
2
3
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 3 | |||||||
09.09
16:00
Sloga (P)
Loznica
0
3
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
09.09
16:00
Mladi radnik 1926
Real
3
2
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 2 | |||||||
09.09
16:00
FAP
JoŔanica
3
1
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 1 | |||||||
09.09
16:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Zlatibor
1
0
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
09.09
16:00
Mladost
Veternik
1
0
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
09.09
16:00
Sloboda
RadniÄki (NP)
1
0
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
09.09
16:00
Hajduk (B)
Cement
3
1
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 1 |
09.09
16:00
OFK Mladost APA
Hercegovac
4
0
|
09.09.2023 16:00 | 4 : 0 | |||||||
09.09
15:30
BajŔa
RadniÄki 1905
3
3
|
09.09.2023 15:30 | 3 : 3 | |||||||
09.09
16:00
BaÄka 1901
Hajduk
3
0
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
09.09
16:00
OFK Vrbas
Mladost (T)
6
1
|
09.09.2023 16:00 | 6 : 1 | |||||||
09.09
16:00
Sloga
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
6
1
|
09.09.2023 16:00 | 6 : 1 |
09.09
16:00
OFK Proleter
Borac
4
1
|
09.09.2023 16:00 | 4 : 1 | |||||||
09.09
16:00
Jedinstvo (V)
RadniÄki (K)
0
0
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 0 | |||||||
09.09
16:00
BuduÄnost
Begej
0
2
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 2 | |||||||
09.09
16:00
Kozara
Crvena zvezda
1
1
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
09.09
16:00
Sloga
Jablanica
5
2
|
09.09.2023 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
09.09
16:00
OFK TopliÄanin
GraÄanica
2
0
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
09.09
16:00
SFK Morava
Jastrebac
5
0
|
09.09.2023 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
09.09
16:00
OFK Kosanica
Nebeski Andjeli
0
3
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 3 |
09.09
16:00
Svrljig
Mladost (B)
1
0
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
09.09
16:00
Lužnica
Bor 1919
0
1
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 1 | |||||||
09.09
16:00
Brodoremont
OFK Knjaz
3
0
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
16:00
Rtanj
TrebiÄ
4
0
|
09.09.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
09.09
16:00
OFK Zlot
Rajko MitiÄ
0
5
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
09.09
16:00
Timok 1919
OFK Slatina
5
0
|
09.09.2023 16:00 | 5 : 0 |
|
09.09
16:00
Sloga
LevaÄ
5
4
|
09.09.2023 16:00 | 5 : 4 |
|
||||||
09.09
16:00
Morava 1918
Trstenik PPT
2
0
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
09.09
16:00
TemniÄ 1924
Mladi borac
2
0
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 0 |
09.09
16:00
KFK Ravna gora Barajevo
BSK 1926
2
0
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 0 | |||||||
09.09
16:00
Hajduk
KaluÄerica 1969
0
2
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 2 | |||||||
09.09
16:00
BSK BorÄa
BoleÄ
0
1
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 1 |
|
09.09
16:00
TrepÄa
BuduÄnost
2
1
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
09.09
20:00
GoÄ
Polet
1
0
|
09.09.2023 20:00 | 1 : 0 | |||||||
09.09
16:00
Gruža
Zastava 1973
2
1
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 1 |
09.09
16:00
OvÄar
Sloboda (Ä)
1
1
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
09.09
16:00
MaÄva 1929
Lipolist
2
1
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
09.09
16:00
RadniÄki (V)
Hajduk Stanko
1
2
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
09.09
16:00
VGSK
Sloga 1924
4
0
|
09.09.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
09.09
16:00
OFK Napredak
Morava
1
1
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
09.09
16:00
Omladinac (Å )
Å umadija (A)
3
1
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
09.09
16:00
Sloboda
Äerdap
0
2
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
09.09
16:30
Morava (M)
KoŔtampolje
3
0
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
09.09
16:00
Krila Krajine
ŽAK
1
1
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
09.09
16:00
Soko
BSK
1
2
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 2 | |||||||
09.09
16:00
Crvenka
RadniÄki 1918
0
2
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 2 | |||||||
09.09
16:00
ÄSK Pivara
Polet
2
0
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 0 |
09.09
17:00
Stanovo 1941
BuduÄnost
5
2
|
09.09.2023 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
09.09
17:00
Hajduk Jovanovac
Kolonija
6
0
|
09.09.2023 17:00 | 6 : 0 | |||||||
09.09
17:00
Divostin
Å umadija 1934
3
0
|
09.09.2023 17:00 | 3 : 0 |
09.09
16:30
Proleter 1951
Petrovaradin
0
0
|
09.09.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
09.09
16:30
FruŔkogorski partizan
OFK Sirig
0
0
|
09.09.2023 16:30 | 0 : 0 | |||||||
09.09
16:30
Crvena zvezda
OFK Futog
4
1
|
09.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
09.09
16:30
Å ajkaÅ” 1908
Jedinstvo
6
1
|
09.09.2023 16:30 | 6 : 1 |
|
09.09
16:30
Sloga (P)
Glogonj
1
0
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 0 |
09.09
16:00
Delija
Napredak (BT)
0
3
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 3 |
|
09.09
16:30
Senta
Jadran
1
0
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 0 | |||||||
09.09
16:30
Tomislavci
Vinogradar
3
0
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
09.09
16:30
Jedinstvo
Srbobran
0
2
|
09.09.2023 16:30 | 0 : 2 | |||||||
09.09
16:30
BuduÄnost
Äoka
1
5
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 5 | |||||||
09.09
16:30
NjegoÅ”
Sutjeska
1
7
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 7 | |||||||
09.09
16:30
Napredak
AFK
1
4
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 4 |
09.09
16:00
Sremac (D)
GraniÄar (K)
2
4
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
09.09
16:00
Podrinje
Polet (NK)
2
1
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
09.09
16:00
Hajduk (V)
Partizan
4
1
|
09.09.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
09.09
16:00
FruŔkogorac
BuduÄnost
0
9
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 9 |
|
09.09
16:30
Polet 57
Gornji StepoÅ”
1
1
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
09.09
16:30
Krivelj
Polet
1
0
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
09.09
16:30
Å arbanovac
Urovica
3
1
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
09.09
16:30
PoreÄ
Nemetali
1
2
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
09.09
16:30
Napredak
Proleter
1
3
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
09.09
16:30
Pepeljevac
Radnik
3
2
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
09.09
16:30
Junior Novo Naselje
Zadrugar
4
0
|
09.09.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
09.09
16:30
OFK JabuÄje
Dimitrije TucoviÄ
2
2
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 2 |
09.09
16:00
Jasenica 2017
Omladinac
3
0
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 0 |
|
09.09
16:00
Spartak 1976
Ozrem PMH
2
0
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 0 | |||||||
09.09
16:00
Sloga
Jedinstvo (P)
1
0
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
09.09
16:00
Zvižd
Jasenovac
2
3
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 3 | |||||||
09.09
16:00
ŽelezniÄar
Pomoravlje 1946
0
4
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
09.09
16:00
Rudar Kostolac
Sirakovo
5
1
|
09.09.2023 16:00 | 5 : 1 |
|
09.09
16:00
Bežanija
BUSK
5
1
|
09.09.2023 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
09.09
18:00
Å eÄeranac Ada
Beograd Karaburma
1
2
|
09.09.2023 18:00 | 1 : 2 |
|
09.09
16:00
Å umadija
Beljina
3
5
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 5 |
|
||||||
09.09
16:00
Torpedo
Rojkovac
0
2
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
09.09
16:00
Omladinac
Hajduk
1
0
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
09.09
16:30
Kosovo
FSU Kraljevica
1
3
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
09.09
16:00
Rgotina
Omladinac
4
1
|
09.09.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
09.09
16:00
BSK
Malinik
1
0
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
09.09
16:00
Midžor
Hajduk
1
0
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
09.09
16:00
Rudar 2016
BaliÄevac
7
0
|
09.09.2023 16:00 | 7 : 0 | |||||||
09.09
16:00
Jastrebac
MekiÅ”
0
3
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
09.09
16:00
Sloga 1980
Polet (R)
2
2
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 2 |
09.09
16:00
Jedinstvo
BobiŔte
1
2
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
09.09
16:30
Crnokosa
GlumaÄ
8
1
|
09.09.2023 16:30 | 8 : 1 |
|
09.09
16:00
Zvezda
Gnjilan
1
5
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 5 | |||||||
09.09
16:00
Zadrugar
Spartak
6
1
|
09.09.2023 16:00 | 6 : 1 | |||||||
09.09
16:00
Sloboda
Pobeda
1
4
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 4 |
09.09
16:00
Mladost (S)
RadniÄki 2021
2
3
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
09.09
16:30
BogutovaÄka Banja
Ribnica
2
4
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 4 |
|
09.09
16:30
Partizan (U)
Vojvodina (S)
4
1
|
09.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
09.09
16:30
KaraÅ” (J)
Polet
2
4
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 4 |
|
09.09
16:00
Mladost (MB)
OFK Stari Grad
2
1
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
09.09
16:00
TvrÄava
MagliÄ
2
1
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
09.09
16:30
Mladost 1977
Poljoprivrednik
1
1
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
09.09
16:30
Omladinac
Kamenorezac 76
3
0
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
16:30
Velika Drenova
Garevina
4
0
|
09.09.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
09.09
16:00
Borac
Omladinac
2
3
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 3 | |||||||
09.09
16:00
OFK Odžaci
Zadrugar
1
1
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
09.09
16:30
Belo Polje
Rekreativo
4
1
|
09.09.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
09.09
16:30
Duboko
Munja
1
3
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 3 |
09.09
16:45
Mladi radnik
Osaonica
3
0
|
09.09.2023 16:45 | 3 : 0 | |||||||
09.09
16:45
Mladost (K)
Å umadinac
2
0
|
09.09.2023 16:45 | 2 : 0 | |||||||
09.09
16:45
OFK DragoŔevac
Partizan
1
4
|
09.09.2023 16:45 | 1 : 4 |
09.09
16:30
BaÄka
Slavija
3
0
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
09.09
16:30
Mladost
EÄÅ”eg
2
1
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
09.09
16:30
Jedinstvo
Sloboda
3
2
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 2 |
09.09
16:00
Derbi 2016
OFK Pomoravlje
4
0
|
09.09.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
09.09
16:00
Jedinstvo ŠiŔava
Moravac Orion
4
2
|
09.09.2023 16:00 | 4 : 2 |
09.09
16:45
Beljanica
Resavski Despoti
0
3
|
09.09.2023 16:45 | 0 : 3 | |||||||
09.09
16:45
RadniÄki
SinÄeliÄ
1
3
|
09.09.2023 16:45 | 1 : 3 |
09.09
16:00
POFK Metaloplastika 2006
Majur
0
1
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 1 |
|
09.09
16:00
Zmaj Novi grad
SinÄeliÄ 2012
1
5
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
09.09
12:00
Blokovi
Rekreativo 011
5
0
|
09.09.2023 12:00 | 5 : 0 | |||||||
09.09
16:00
Železnik 1930
13. maj
6
0
|
09.09.2023 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
09.09
10:00
Milutinac
Borac 1923
1
1
|
09.09.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
09.09
16:00
Borac
Stolice
3
0
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
16:00
Rudar
Prva Iskra
1
0
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
09.09
16:00
Jevremovac
MiŔar
3
1
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 1 | |||||||
09.09
16:00
Mladost (PP)
Korman
3
1
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 1 |
09.09
16:00
NiŔavac
Mladost
5
4
|
09.09.2023 16:00 | 5 : 4 | |||||||
09.09
16:00
Napredak
Ponor SU
3
4
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 4 |
09.09
16:00
Proleter
Beli Orlovi
0
2
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
09.09
16:00
Cerovac 2013
BuduÄnost 1948
1
3
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
09.09
16:30
BSK
Kapidžija
5
0
|
09.09.2023 16:30 | 5 : 0 | |||||||
09.09
16:30
Pepeljevac 1947
Padež
5
0
|
09.09.2023 16:30 | 5 : 0 |
09.09
17:00
Slavija
Hajduk
3
2
|
09.09.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
09.09
17:00
ObiliÄ
Potisje
3
0
|
09.09.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
17:00
Sloga
BaÄka
1
5
|
09.09.2023 17:00 | 1 : 5 |
|
09.09
16:30
Mladost (P)
Borac
0
3
|
09.09.2023 16:30 | 0 : 3 |
09.09
16:30
Vujan
Planinac
2
1
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
09.09
16:30
Tigrovi Mija Gold
GauÄosi
2
2
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 2 |
09.09
13:30
PetliÄ SD 2006
Vrbovac
5
4
|
09.09.2023 13:30 | 5 : 4 |
|
||||||
09.09
16:00
Landol
Proleter 1947
1
2
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
09.09
17:00
Sloboda
OFK RadniÄki
4
1
|
09.09.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
09.09
17:00
Petka
Mladost (B)
0
4
|
09.09.2023 17:00 | 0 : 4 |
|
09.09
16:00
Sport
Jedinstvo (S)
0
2
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 2 |
09.09
16:30
Borac 012
Pobeda
2
1
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
09.09
16:00
Mladost (Sv)
Borac BTG
3
0
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 0 |
09.09
16:30
Donja Trnava
Vitlina 2023
7
0
|
09.09.2023 16:30 | 7 : 0 |
|
09.09
16:00
Sloga
Sunrise Å abac
1
1
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
09.09
16:00
Roma - Odžino selo
Omladinac 2013
2
5
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 5 |
09.09
16:30
Razvitak
Mladost (GM)
3
1
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
09.09
16:30
Jedinstvo
ŽelezniÄar
0
1
|
09.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
09.09
16:30
GraÄanski 2023
Gornje Sinkovce
4
0
|
09.09.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
09.09
16:30
Mladost (DL)
Marjan MB
1
0
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
09.09
16:30
JanoŔik
Banat
2
0
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
09.09
16:30
Vladimirovac
Dobrica
2
1
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
09.09
16:30
Solunac
NaŔa Krajina
1
2
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
09.09
16:00
BuduÄnost
BSK
2
8
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 8 |
|
09.09
16:30
Kraljevo Hajduk
BuduÄnost
3
0
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
09.09
16:30
Mali Borak
Ratkovac
4
3
|
09.09.2023 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
09.09
16:30
Spartak 1924
Strmovo 1968
11
1
|
09.09.2023 16:30 | 11 : 1 |
|
09.09
16:30
Milakovac 2018
Mladi radnik 1925
0
1
|
09.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
09.09
16:00
Mladi Hrast
Stig (C)
0
7
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 7 | |||||||
09.09
16:00
Napredak (T)
Radnik
3
0
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
09.09
16:00
Napredak (VC)
Stig (MC)
0
2
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 2 |
09.09
16:30
Omladinski
BSK
0
1
|
09.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
09.09
16:30
Mladost (S)
Zemljoradnik
1
2
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
09.09
16:30
Famos
Sloboda
3
1
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
09.09
19:00
Sutjeska
LaktaŔi
1
0
|
09.09.2023 19:00 | 1 : 0 | |||||||
09.09
16:30
ŽeljezniÄar
Leotar
3
0
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
09.09
19:00
Radnik
Drina
1
1
|
09.09.2023 19:00 | 1 : 1 | |||||||
09.09
16:30
LjubiÄ
Borac
2
2
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 2 | |||||||
09.09
16:30
Velež
Kozara
1
0
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 0 | |||||||
09.09
16:30
Romanija
ModriÄa
3
0
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
09.09
16:30
Rudar Prijedor
Slavija
1
0
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 0 |
09.09
17:00
MaŔinac
Vojvodina
1
4
|
09.09.2023 17:00 | 1 : 4 | |||||||
09.09
16:30
RadniÄki 1923
Spartak DOO
3
0
|
09.09.2023 16:30 | 3 : 0 |
09.09
16:30
Milutinac 2023
ŽGFK Lavice DuboÄica
9
0
|
09.09.2023 16:30 | 9 : 0 | |||||||
09.09
16:00
Kolubara
Prave Dame
0
0
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 0 | |||||||
09.09
16:00
RadniÄki 2014
Moskva
1
2
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
09.09
11:00
OFK VrŔac
Derby 2015
2
3
|
09.09.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
09.09
10:00
TSC
Vojvodina
2
2
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 2 | |||||||
09.09
10:00
Petar PuaÄa
InÄija
0
3
|
09.09.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
09.09
13:00
Å umadija 1903
Mladi radnik 1926
3
0
|
09.09.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (K)
2
2
|
09.09.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
09.09
16:00
Loznica
RadniÄki (V)
1
3
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 3 |
09.09
10:00
Hajduk 1912
Arena Su
2
1
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
09.09
10:00
Ravangrad 2018
Mladost GAT
3
1
|
09.09.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
09.09
16:00
ObiliÄ
TSK
3
1
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
09.09
12:00
Polet
MaÄva 1929
8
0
|
09.09.2023 12:00 | 8 : 0 |
|
||||||
09.09
12:00
Omladinac
Vrelo sport
1
1
|
09.09.2023 12:00 | 1 : 1 |
09.09
12:00
Omladinac
Podunavac
5
1
|
09.09.2023 12:00 | 5 : 1 |
|
||||||
09.09
12:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
1
6
|
09.09.2023 12:00 | 1 : 6 |
|
09.09
14:00
UÅ”Äe
BSK BorÄa
3
2
|
09.09.2023 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
09.09
12:30
BASK TEK
OLE
1
3
|
09.09.2023 12:30 | 1 : 3 |
|
||||||
09.09
10:30
Bežanija
Teleoptik
1
2
|
09.09.2023 10:30 | 1 : 2 |
|
||||||
09.09
13:00
RadniÄki (O)
OFK Beograd
0
3
|
09.09.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
09.09
10:00
Dunav
Zvezdara
2
2
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
09.09
11:00
Rakovica
Omladinac
4
1
|
09.09.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
09.09
15:00
BuduÄnost
FSFV
1
2
|
09.09.2023 15:00 | 1 : 2 |
09.09
16:00
GSP Polet
PKB
2
1
|
09.09.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
09.09
11:00
OFK BuduÄnost
Crvena zvezda
4
2
|
09.09.2023 11:00 | 4 : 2 | |||||||
09.09
09:00
Umka
RadniÄki (NB)
0
11
|
09.09.2023 09:00 | 0 : 11 |
|
09.09
11:00
Trayal
MeŔevo
2
1
|
09.09.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
09.09
11:00
Sloga (L)
Crvena zvezda
1
2
|
09.09.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
09.09
14:00
Borac 1932
SASK
1
7
|
09.09.2023 14:00 | 1 : 7 |
|
||||||
09.09
16:00
Lunjevac
Podunavac
1
8
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 8 |
|
||||||
09.09
16:00
Radnik
Mladi radnik 1940
|
09.09.2023 16:00 | : | |||||||
09.09
12:00
OFK Mihajlovac
ŽelezniÄar Kusadak
0
5
|
09.09.2023 12:00 | 0 : 5 |
09.09
Borac
Vulturul
3
1
|
09.09.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
09.09
BuduÄnost
Å evac
3
1
|
09.09.2023 | 3 : 1 |
|
09.09
Mladost
ŽSK
3
0
|
09.09.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
Borac
Sloga
1
6
|
09.09.2023 | 1 : 6 |
|
||||||
09.09
Cement
OFK BeÄej 1918
3
0
|
09.09.2023 | 3 : 0 |
|
09.09
13:30
Teleoptik
Partizan
0
0
|
09.09.2023 13:30 | 0 : 0 |
09.09
11:00
Spartak ŽK
Mladost (L)
1
1
|
09.09.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
09.09
12:00
TSC
Vojvodina
0
0
|
09.09.2023 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
09.09
11:00
Ravangrad 2018
InÄija
2
4
|
09.09.2023 11:00 | 2 : 4 |
|
09.09
16:00
AF Duljaj
Å umadija (A)
5
1
|
09.09.2023 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
09.09
10:00
Sloga 1924
Jasenica 2017
1
8
|
09.09.2023 10:00 | 1 : 8 |
|
09.09
12:30
Savacijum
Novi Pazar
1
3
|
09.09.2023 12:30 | 1 : 3 |
|
||||||
09.09
11:00
SuŔica
MaÄva
0
7
|
09.09.2023 11:00 | 0 : 7 | |||||||
09.09
11:00
Apolon 4
Mladi radnik 1926
4
0
|
09.09.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
09.09
13:30
Jedinstvo Putevi
Sloga (K)
2
0
|
09.09.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
09.09
10:00
Jedinstvo (Ub)
RadniÄki (V)
1
1
|
09.09.2023 10:00 | 1 : 1 |
09.09
14:00
TSC
OFK BaÄka
10
0
|
09.09.2023 14:00 | 10 : 0 | |||||||
09.09
10:00
Tekstilac
Arena Su
0
5
|
09.09.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
09.09
10:00
Tisa NjerÅ”
ŽAK
3
1
|
09.09.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
09.09
13:00
Tutin
Jedinstvo 2017
0
4
|
09.09.2023 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
09.09
16:30
Sloboda
Rudar (KM)
2
1
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
09.09
16:30
Nacional
Novi Pazar
2
5
|
09.09.2023 16:30 | 2 : 5 |
|
||||||
09.09
11:00
Bane 1931
Bubamara 91
5
2
|
09.09.2023 11:00 | 5 : 2 |
|
09.09
10:00
ŽelezniÄar
Vrelo Sport
4
1
|
09.09.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
09.09
12:00
SFU Fenix
RadniÄki (K)
4
1
|
09.09.2023 12:00 | 4 : 1 | |||||||
09.09
13:00
Loznica
BuduÄnost
0
2
|
09.09.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
09.09
17:00
RaÄevac
Sunrise Å abac
5
2
|
09.09.2023 17:00 | 5 : 2 |
|
09.09
10:00
RadniÄki (Z)
Podunavac
6
1
|
09.09.2023 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
09.09
10:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
5
0
|
09.09.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
09.09
12:00
BuduÄnost
OFK VrŔac
0
7
|
09.09.2023 12:00 | 0 : 7 |
|
||||||
09.09
10:00
BeÄkerek 023
Voja GaÄiÄ
0
1
|
09.09.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
09.09
09:00
BSK
Beograd Karaburma
2
2
|
09.09.2023 09:00 | 2 : 2 |
|
||||||
09.09
14:00
Ada
RadniÄki (NB)
2
2
|
09.09.2023 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
09.09
09:30
Kolubara
Rad
1
0
|
09.09.2023 09:30 | 1 : 0 |
|
||||||
09.09
16:30
Prva Iskra
Zemun
5
4
|
09.09.2023 16:30 | 5 : 4 |
|
09.09
10:00
Železnik 1930
Crvenka
0
9
|
09.09.2023 10:00 | 0 : 9 |
|
||||||
09.09
17:00
RadniÄki (O)
ŠuŔnjar 1977
5
0
|
09.09.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
09.09
10:00
DIF
Žarkovo 2000
1
6
|
09.09.2023 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
09.09
16:00
OFK Mladenovac
Omladinac
5
0
|
09.09.2023 16:00 | 5 : 0 |
|
09.09
10:00
Radnik
Filip FilipoviÄ
0
7
|
09.09.2023 10:00 | 0 : 7 | |||||||
09.09
16:00
Mineralac
RadniÄki (P)
6
2
|
09.09.2023 16:00 | 6 : 2 |
|
||||||
09.09
11:00
Timok 1919
OFK RadniÄki
2
0
|
09.09.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
09.09
11:00
BuduÄnost
Kopernikus ŽeležniÄar
5
4
|
09.09.2023 11:00 | 5 : 4 |
|
09.09
16:00
Mladost
BSK
5
1
|
09.09.2023 16:00 | 5 : 1 | |||||||
09.09
10:00
TopliÄanin
Car Konstantin
4
1
|
09.09.2023 10:00 | 4 : 1 | |||||||
09.09
16:30
Napredak 1929
OFK SinÄeliÄ
1
2
|
09.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
09.09
10:00
Fruskogorac
GraniÄar
2
1
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
09.09
16:00
LSK
Srem
3
3
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
09.09
10:00
Dunav
BuduÄnost
4
0
|
09.09.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
09.09
10:00
Jadran
TrgovaÄki
3
1
|
09.09.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
09.09
13:00
Derby 2015
Armija SK
2
0
|
09.09.2023 13:00 | 2 : 0 | |||||||
09.09
19:00
Podrinje
ODR
2
6
|
09.09.2023 19:00 | 2 : 6 |
|
||||||
09.09
17:00
VoŔini klinci
RadniÄki 1910
6
1
|
09.09.2023 17:00 | 6 : 1 |
|
||||||
09.09
12:00
Sloboda
RFK Novi Sad 1921
1
2
|
09.09.2023 12:00 | 1 : 2 |
09.09
10:00
Morava 1918
Jedinstvo 1936
5
1
|
09.09.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
09.09
10:00
Trstenik PPT
OFK 019
2
2
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
09.09
10:00
Slavija
Gruža
2
1
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
09.09
RadniÄki
BAK
5
3
|
09.09.2023 | 5 : 3 |
|
||||||
09.09
17:00
Polet (Iz)
Sloga (P)
3
0
|
09.09.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
Sloga (BNS)
Polet (Id)
1
2
|
09.09.2023 | 1 : 2 |
|
||||||
09.09
Jugoslavija
HajduÄica
0
6
|
09.09.2023 | 0 : 6 |
|
09.09
12:00
Äerdap
Omladinac
15
0
|
09.09.2023 12:00 | 15 : 0 |
|
09.09
16:00
Polet
Å umadinac 1913
1
3
|
09.09.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
09.09
10:00
Sloboda
Pobeda
|
09.09.2023 10:00 | : |
09.09
10:00
Sloga (BB)
Zlatibor
8
2
|
09.09.2023 10:00 | 8 : 2 |
|
09.09
10:00
SFU Internacional 2020
Kordun
0
3
|
09.09.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
09.09
10:00
Hajduk 1912
ŽAK
7
0
|
09.09.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
09.09
10:00
Polet
Spektar
3
0
|
09.09.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
10:00
Hajduk (S)
Mladost APA
7
2
|
09.09.2023 10:00 | 7 : 2 |
|
09.09
Kabel
Susek
10
0
|
09.09.2023 | 10 : 0 |
|
||||||
09.09
Borac
OFK Sirig
7
2
|
09.09.2023 | 7 : 2 |
|
||||||
09.09
Petrika
Proleter
3
0
|
09.09.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
RFK Novi Sad 1921
OFK BeÄej 1918
3
0
|
09.09.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
Mladost
Derby 2015
0
1
|
09.09.2023 | 0 : 1 |
|
||||||
09.09
Prof. Bolesnikov
TSK
2
3
|
09.09.2023 | 2 : 3 |
|
||||||
09.09
OFK JugoviÄ
Srbobran
4
1
|
09.09.2023 | 4 : 1 |
|
09.09
12:00
Lokomotiva
ÄukariÄki
1
4
|
09.09.2023 12:00 | 1 : 4 |
|
||||||
09.09
14:00
Brodarac
011
1
3
|
09.09.2023 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
09.09
15:30
Partizan
SinÄeliÄ
4
1
|
09.09.2023 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
09.09
12:00
IMT
Rad
0
2
|
09.09.2023 12:00 | 0 : 2 |
09.09
10:00
VoŔini klinci
Spartak ŽK
2
1
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
09.09
13:00
Petar PuaÄa
Vojvodina
0
7
|
09.09.2023 13:00 | 0 : 7 |
|
09.09
10:00
InÄija
GFK Sloven
4
1
|
09.09.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
09.09
11:15
ODR
OFK VrŔac
3
3
|
09.09.2023 11:15 | 3 : 3 |
|
||||||
09.09
10:00
Proleter 2006
RadniÄki 1910
2
0
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
09.09
10:00
1.maj
RadniÄki (Zr)
2
2
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
09.09
11:00
Pazar Juniors
Rudar
2
1
|
09.09.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
09.09
10:00
Sloga (P)
Javor Matis
2
1
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 1 | |||||||
09.09
13:00
GFK Sloboda
Borac 1926
0
1
|
09.09.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
09.09
11:00
Polimlje
Spartak 1976
1
2
|
09.09.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
09.09
11:30
Takovo
FAP
4
1
|
09.09.2023 11:30 | 4 : 1 |
09.09
10:00
POFK Savacium
Jedinstvo (Ub)
0
2
|
09.09.2023 10:00 | 0 : 2 | |||||||
09.09
20:00
SFU Fenix
RadniÄki (K)
5
0
|
09.09.2023 20:00 | 5 : 0 |
|
||||||
09.09
10:00
RadniÄki (V)
Ribnica
2
1
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 1 | |||||||
09.09
09:00
OFK OseÄina
Omladinac 2014
0
6
|
09.09.2023 09:00 | 0 : 6 | |||||||
09.09
10:00
Drina
OFK Senjak
0
1
|
09.09.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
09.09
10:00
Loznica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
4
1
|
09.09.2023 10:00 | 4 : 1 | |||||||
09.09
15:00
RaÄevac
Sunrise Å abac
0
7
|
09.09.2023 15:00 | 0 : 7 |
09.09
10:00
Smederevo 1924
Å umadija 1903
4
0
|
09.09.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
09.09
14:00
Soko 2015
Apolon 4
0
1
|
09.09.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
09.09
11:00
AF Duljaj
Sloga 33
5
1
|
09.09.2023 11:00 | 5 : 1 | |||||||
09.09
10:00
Jasenica 2017
Å umadija 1934
7
1
|
09.09.2023 10:00 | 7 : 1 |
|
09.09
10:00
Jedinstvo
Posavina
4
3
|
09.09.2023 10:00 | 4 : 3 |
|
09.09
10:00
Arena Su
AFK
1
4
|
09.09.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
09.09
17:30
Partizan
Teleoptik
2
2
|
09.09.2023 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
09.09
16:30
Crvena zvezda
Žarkovo 2000
4
1
|
09.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
09.09
11:00
ÄukariÄki
Voždovac
4
1
|
09.09.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
09.09
Spektar
Sloga
1
0
|
09.09.2023 | 1 : 0 |
|
||||||
09.09
ŽAK
Kordun
2
0
|
09.09.2023 | 2 : 0 |
|
09.09
Å umadija 1903
RadniÄki 1923
1
5
|
09.09.2023 | 1 : 5 |
|
||||||
09.09
Srbija
Olimp 2015
1
2
|
09.09.2023 | 1 : 2 |
|
||||||
09.09
Slavija
Stanovo 1941
4
1
|
09.09.2023 | 4 : 1 |
|
||||||
09.09
Gruža
Morava (VP)
2
4
|
09.09.2023 | 2 : 4 |
|
||||||
09.09
SuŔica
Zastava 1973
5
3
|
09.09.2023 | 5 : 3 |
|
||||||
09.09
Arsenal 1930
Lokomotiva
16
0
|
09.09.2023 | 16 : 0 |
|
09.09
Ratar
Kristal 2018
0
10
|
09.09.2023 | 0 : 10 | |||||||
09.09
20:30
OFK VrŔac
Inviktus 2020
3
3
|
09.09.2023 20:30 | 3 : 3 |
|
||||||
09.09
Crvena zvezda
Banatul
2
1
|
09.09.2023 | 2 : 1 |
|
09.09
Dolovo
Jugoslavija
7
0
|
09.09.2023 | 7 : 0 | |||||||
09.09
Mladost
Jedinstvo SteviÄ
3
4
|
09.09.2023 | 3 : 4 |
|
||||||
09.09
Borac
Voja GaÄiÄ
0
3
|
09.09.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
09.09
Omladinac
BSK
3
4
|
09.09.2023 | 3 : 4 |
|
09.09
Borac
BuduÄnost
5
0
|
09.09.2023 | 5 : 0 |
|
||||||
09.09
Glogonj
Dolina
11
0
|
09.09.2023 | 11 : 0 |
|
||||||
09.09
Spartak 1911
Unirea
14
0
|
09.09.2023 | 14 : 0 | |||||||
09.09
Proleter
Bubamara 2010
18
0
|
09.09.2023 | 18 : 0 |
09.09
10:00
Omladinac
Integral
3
0
|
09.09.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
10:00
Äerdap
ŽelezniÄar
0
7
|
09.09.2023 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
09.09
10:00
VGSK
Polet (SD)
17
0
|
09.09.2023 10:00 | 17 : 0 |
|
||||||
09.09
11:00
Zvižd
Napredak SimiÄevo
7
1
|
09.09.2023 11:00 | 7 : 1 |
|
||||||
09.09
10:00
OPK Rudar 1933
ObiliÄ
6
3
|
09.09.2023 10:00 | 6 : 3 |
|
09.09
11:00
Å umadinac 1913
Mladost 1948
9
0
|
09.09.2023 11:00 | 9 : 0 |
|
||||||
09.09
16:00
Mladi borac
Napredak
0
6
|
09.09.2023 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
09.09
16:00
Omladinac
Osipaonica
4
6
|
09.09.2023 16:00 | 4 : 6 |
|
||||||
09.09
10:00
Plana
Tesla
|
09.09.2023 10:00 |
|
|||||||
09.09
11:00
Udarnik
PetliÄ SD 2006
0
1
|
09.09.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
09.09
16:00
Mladost (NS)
Sloga
|
09.09.2023 16:00 | : | |||||||
09.09
10:00
Godomin
Mladi radnik 1940
9
1
|
09.09.2023 10:00 | 9 : 1 |
|
||||||
09.09
09:00
Mihajlovac 1934
ŽelezniÄar Kusadak
0
0
|
09.09.2023 09:00 | 0 : 0 |
|
09.09
Jedinstvo (SK)
Vinogradar
1
3
|
09.09.2023 | 1 : 3 |
|
||||||
09.09
Äoka
Kevi
|
09.09.2023 | : | |||||||
09.09
Äantavir
Jedinstvo (BPS)
2
1
|
09.09.2023 | 2 : 1 |
|
||||||
09.09
Tisa NjerÅ”
Senta
3
1
|
09.09.2023 | 3 : 1 |
|
09.09
11:00
Zlatar
GFK Sloboda
2
4
|
09.09.2023 11:00 | 2 : 4 |
|
09.09
10:00
Jadran
Mladost
3
2
|
09.09.2023 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
09.09
10:00
NjegoÅ”
Sloboda
4
3
|
09.09.2023 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
09.09
10:00
EÄÅ”eg
Vojvodina
4
8
|
09.09.2023 10:00 | 4 : 8 |
|
||||||
09.09
10:00
BuduÄnost
Iskra
7
2
|
09.09.2023 10:00 | 7 : 2 |
|
09.09
10:00
Kopernikus ŽelezniÄar
Radnik
1
2
|
09.09.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
09.09
10:00
RadniÄki (N)
Nacional
8
0
|
09.09.2023 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
09.09
10:00
RadniÄki (P)
OFK Å ampion 2014
5
2
|
09.09.2023 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
09.09
11:00
GFK DuboÄica
Lider MGM
2
2
|
09.09.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
09.09
15:00
Filip FilipoviÄ
SU Prestiž - Joca RistiÄ
1
2
|
09.09.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
09.09
13:00
RadniÄki 1923
MaÄva
5
2
|
09.09.2023 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
09.09
12:00
Požarevac
ŽGFK Borac
1
9
|
09.09.2023 12:00 | 1 : 9 |
|
||||||
09.09
16:00
Loznica
Pazar
3
0
|
09.09.2023 16:00 | 3 : 0 |
09.09
11:00
Ruma
ModoÅ”
8
0
|
09.09.2023 11:00 | 8 : 0 | |||||||
09.09
11:00
TSC
Prave Dame
0
8
|
09.09.2023 11:00 | 0 : 8 | |||||||
09.09
13:00
Spartak d.o.o.
Banat
8
0
|
09.09.2023 13:00 | 8 : 0 |
09.09
09:00
Spartak ŽK 11
TSC 12
6
0
|
09.09.2023 09:00 | 6 : 0 |
|
||||||
09.09
09:00
Subotica 11
TSC 11
0
8
|
09.09.2023 09:00 | 0 : 8 |
|
09.09
10:00
BuduÄnost
Vojvodina
6
0
|
09.09.2023 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
09.09
09:00
RadniÄki 1905
Bikovo
5
0
|
09.09.2023 09:00 | 5 : 0 |
|
09.09
Kosmet
Rudar
9
1
|
09.09.2023 | 9 : 1 |
|
||||||
09.09
OFK National
OFK Ras
3
0
|
09.09.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Bane 1931
1
5
|
09.09.2023 | 1 : 5 |
|
||||||
09.09
Novi Pazar
SU Fa Al Ahli
3
0
|
09.09.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
JoŔanica
Jedinstvo 2017
2
2
|
09.09.2023 | 2 : 2 |
|
||||||
09.09
Pazar Juniors
OFK Dif
7
5
|
09.09.2023 | 7 : 5 |
|
09.09
09:00
Sunrise Å abac
RadniÄki
10
0
|
09.09.2023 09:00 | 10 : 0 |
09.09
11:00
SFU Gornjak
Sirakovo
1
3
|
09.09.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
09.09
12:00
OPK Rudar 1933
Rudar Kostolac 2008
10
0
|
09.09.2023 12:00 | 10 : 0 |
|
09.09
Olimpija
Sloga
4
2
|
09.09.2023 | 4 : 2 |
|
||||||
09.09
ObiliÄ
Jedinstvo
4
0
|
09.09.2023 | 4 : 0 |
|
||||||
09.09
Senta
BaÄka
0
3
|
09.09.2023 | 0 : 3 |
|
09.09
10:00
Borac 1
Metalac
7
0
|
09.09.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
09.09
10:00
Javor
Sloboda
5
2
|
09.09.2023 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
09.09
10:00
Takovo
Apolon 2018
0
2
|
09.09.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
09.09
10:00
Ares 2015
Titan
3
0
|
09.09.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
09.09
10:00
Kiker
BuduÄnost
2
3
|
09.09.2023 10:00 | 2 : 3 |
|
09.09
10:00
Zabrežje
BuduÄnost
0
1
|
09.09.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
09.09
10:50
Obrenovac 1905
Pobednik
4
0
|
09.09.2023 10:50 | 4 : 0 |
|
||||||
09.09
11:35
Omladinac
Rojkovac
1
3
|
09.09.2023 11:35 | 1 : 3 |
|
09.09
18:00
SPD RadniÄki
Vranje 1957
36
31
|
09.09.2023 18:00 | 36 : 31 | |||||||
09.09
19:00
Partizan
JugoviÄ
29
19
|
09.09.2023 19:00 | 29 : 19 | |||||||
09.09
18:00
Ub
DuboÄica 54
24
34
|
09.09.2023 18:00 | 24 : 34 | |||||||
09.09
18:30
Metaloplastika Elixir
Proleter
38
26
|
09.09.2023 18:30 | 38 : 26 |
09.09
21:00
Ekonomac
Winter sport
5
2
|
09.09.2023 21:00 | 5 : 2 |
09.09
19:00
LeteÄi Holandjanin
Spartak
7
6
|
09.09.2023 19:00 | 7 : 6 | |||||||
09.09
16:15
Ekonomist
KalÄa
5
6
|
09.09.2023 16:15 | 5 : 6 |