XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2010 16:30 Lokomotiva - GSP Polet 3:0
2 29.08.2010 16:30 Posavac Tišma - Lokomotiva 0:0
3 04.09.2010 16:00 Lokomotiva - Trudbenik 0:1
4 11.09.2010 16:00 Vinča - Lokomotiva 1:1
5 15.09.2010 16:00 Lokomotiva - Radnički (NB) 1:2
6 18.09.2010 15:30 IMT - Lokomotiva 0:3
7 25.09.2010 15:30 Lokomotiva - PKB 1:1
8 02.10.2010 15:00 Turbina - Lokomotiva 1:0
9 09.10.2010 15:00 Lokomotiva - Bulbulderac 2:0
10 17.10.2010 14:30 Crvena zvezda (MML) - Lokomotiva 0:2
11 20.10.2010 14:30 Lokomotiva - Borac 4:1
12 24.10.2010 10:00 Železničar - Lokomotiva 1:1
13 30.10.2010 14:00 Lokomotiva - Budućnost 2:0
14 07.11.2010 10:00 Radnički (R) - Lokomotiva 1:1
15 10.11.2010 13:00 Lokomotiva - Sremčica 4:1
16 13.11.2010 10:00 Slavija - Lokomotiva 2:0
17 20.11.2010 13:00 Lokomotiva - Milutinac 5:1
18 20.03.2011 10:00 GSP Polet - Lokomotiva 0:1
19 26.03.2011 16:00 Lokomotiva - Posavac Tišma 0:1
20 02.04.2011 16:00 Trudbenik - Lokomotiva 0:1
21 09.04.2011 16:00 Lokomotiva - Vinča 1:0
22 27.04.2011 17:00 Radnički (NB) - Lokomotiva 2:0
23 04.05.2011 17:30 Lokomotiva - IMT 2:0
24 24.04.2011 17:00 PKB - Lokomotiva 3:1
25 30.04.2011 17:00 Lokomotiva - Turbina 2:1
26 08.05.2011 17:30 Bulbulderac - Lokomotiva 1:3
27 11.05.2011 17:30 Lokomotiva - Crvena zvezda (MML) 3:0
28 15.05.2011 17:30 Borac - Lokomotiva 1:1
29 21.05.2011 17:30 Lokomotiva - Železničar 2:0
30 29.05.2011 17:30 Budućnost - Lokomotiva 0:1
31 01.06.2011 17:30 Lokomotiva - Radnički (R) 3:0
32 05.06.2011 17:30 Sremčica - Lokomotiva 2:3
33 08.06.2011 17:30 Lokomotiva - Slavija 0:1
34 12.06.2011 17:30 Milutinac - Lokomotiva 4:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska BIP liga "Beograd" Slavija 34 21 7 6 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska BIP liga "Beograd" PKB 34 20 10 4 70
3 Turbina 34 19 9 6 66
4 Lokomotiva 34 19 6 9 63
5 Budućnost 34 15 8 11 53
6 GSP Polet 34 13 13 8 52
7 Železničar 34 11 13 10 46
8 Posavac Tišma 34 11 10 13 43
9 Vinča 34 10 12 12 42
10 Bulbulderac 34 10 11 13 41
11 Radnički (R) 34 10 10 14 40
12 Borac 34 9 12 13 39
13 Sremčica 34 10 9 15 39
14 Trudbenik 34 9 11 14 38
15 IMT 34 9 10 15 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska BIP liga Crvena zvezda (MML) 34 9 6 19 33
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska BIP liga Milutinac 34 8 8 18 32
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska BIP liga Radnički (NB) 34 5 11 18 26