10.11
13:00
Slavija
Milutinac
1
0
|
10.11.2010 13:00 | Slavija | 1 : 0 | Milutinac | |||||
10.11
13:00
Lokomotiva
Sremčica
4
1
|
10.11.2010 13:00 | Lokomotiva | 4 : 1 | Sremčica | |||||
10.11
13:00
GSP Polet
Radnički (R)
0
1
|
10.11.2010 13:00 | GSP Polet | 0 : 1 | Radnički (R) | |||||
10.11
13:00
Posavac Tišma
Budućnost
0
2
|
10.11.2010 13:00 | Posavac Tišma | 0 : 2 | Budućnost | |||||
10.11
13:00
Trudbenik
Železničar
0
0
|
10.11.2010 13:00 | Trudbenik | 0 : 0 | Železničar | |||||
10.11
13:00
Vinča
Borac
1
1
|
10.11.2010 13:00 | Vinča | 1 : 1 | Borac | |||||
10.11
13:00
Radnički (NB)
Crvena zvezda (MML)
2
0
|
10.11.2010 13:00 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Crvena zvezda (MML) | |||||
10.11
13:00
IMT
Bulbulderac
3
0
|
10.11.2010 13:00 | IMT | 3 : 0 | Bulbulderac | |||||
10.11
13:00
PKB
Turbina
0
1
|
10.11.2010 13:00 | PKB | 0 : 1 | Turbina |
10.11
14:00
Radnički (B)
Vršac United
3
0
|
10.11.2010 14:00 | Radnički (B) | 3 : 0 | Vršac United |
10.11
13:00
Crvena zvezda
Teleoptik
2
1
|
10.11.2010 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
10.11
13:00
Vojvodina
Jagodina
1
0
|
10.11.2010 13:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Jagodina | |||||
10.11
13:00
Sinđelić (N)
Partizan
0
4
|
10.11.2010 13:00 | Sinđelić (N) | 0 : 4 | Partizan | |||||
10.11
13:00
Sloboda PS
Spartak ZV
3
2
|
10.11.2010 13:00 | Sloboda PS | 3 : 2 | Spartak ZV |
10.11
13:00
Radnički 1923
Sloga
2
0
|
10.11.2010 13:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Sloga |
10.11
OKK Beograd
Levski
82
79
|
10.11.2010 | OKK Beograd | 82 : 79 | Levski |
10.11
Balkan
Rilski Sportist
71
65
|
10.11.2010 | Balkan | 71 : 65 | Rilski Sportist | |||||
10.11
Feni Industri
Mures
98
87
|
10.11.2010 | Feni Industri | 98 : 87 | Mures |
10.11
Titel Džon Dir
Radnički
37
25
|
10.11.2010 | Titel Džon Dir | 37 : 25 | Radnički | |||||
10.11
Jabuka
Potisje Pleteks
34
30
|
10.11.2010 | Jabuka | 34 : 30 | Potisje Pleteks | |||||
10.11
Železničar
Hajduk
34
24
|
10.11.2010 | Železničar | 34 : 24 | Hajduk | |||||
10.11
Radnički-Cement
Apatin
28
28
|
10.11.2010 | Radnički-Cement | 28 : 28 | Apatin | |||||
10.11
Metalac Asko Vidak
Ruma
28
27
|
10.11.2010 | Metalac Asko Vidak | 28 : 27 | Ruma | |||||
10.11
Hercegovina
Sombor
32
26
|
10.11.2010 | Hercegovina | 32 : 26 | Sombor | |||||
10.11
Jedinstvo
ŽSK
34
29
|
10.11.2010 | Jedinstvo | 34 : 29 | ŽSK |
10.11
19:00
Jugović Unimet
Crvena Zvezda
26
27
|
10.11.2010 19:00 | Jugović Unimet | 26 : 27 | Crvena Zvezda | |||||
10.11
18:00
Crvenka
Dinamo
23
24
|
10.11.2010 18:00 | Crvenka | 23 : 24 | Dinamo | |||||
10.11
19:30
Kolubara
Priboj
29
25
|
10.11.2010 19:30 | Kolubara | 29 : 25 | Priboj | |||||
10.11
19:00
Metaloplastika
Vranje
31
26
|
10.11.2010 19:00 | Metaloplastika | 31 : 26 | Vranje | |||||
10.11
19:00
Planinka Prolom voda
Naisus
24
23
|
10.11.2010 19:00 | Planinka Prolom voda | 24 : 23 | Naisus | |||||
10.11
19:00
Smederevo
PKB
30
27
|
10.11.2010 19:00 | Smederevo | 30 : 27 | PKB | |||||
10.11
17:30
Partizan
Požarevac
36
29
|
10.11.2010 17:30 | Partizan | 36 : 29 | Požarevac |
10.11
20:45
Radnički Resavac
Naisa 2
37
27
|
10.11.2010 20:45 | Radnički Resavac | 37 : 27 | Naisa 2 |