XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 12.08.2018 17:00 Jedinstvo - Arsenal 1:1
2 19.08.2018 17:30 Kom - Jedinstvo 1:0
3 26.08.2018 17:00 Jedinstvo - Jezero 3:2
4 02.09.2018 16:00 Igalo - Jedinstvo 1:0
5 05.09.2018 16:00 Jedinstvo - Bokelj 0:0
6 09.09.2018 16:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 - Jedinstvo 0:0
7 16.09.2018 15:30 Jedinstvo - Berane 2:0
8 19.09.2018 15:00 Jedinstvo - Dečić 2:1
9 23.09.2018 17:00 Otrant - Jedinstvo 0:0
10 30.09.2018 15:00 Arsenal - Jedinstvo 0:0
11 07.10.2018 14:30 Jedinstvo - Kom 0:0
12 14.10.2018 14:30 Jezero - Jedinstvo 0:0
13 21.10.2018 13:30 Jedinstvo - Igalo 1:1
14 28.10.2018 13:30 Bokelj - Jedinstvo 1:0
15 04.11.2018 13:00 Jedinstvo - OFK Mladost Lješkopolje 1970 0:2
16 11.11.2018 13:00 Berane - Jedinstvo 0:1
17 18.11.2018 13:00 Dečić - Jedinstvo 0:0
18 25.11.2018 13:00 Jedinstvo - Otrant 0:0
19 02.12.2018 13:00 Jedinstvo - Arsenal 2:0
20 03.03.2019 14:00 Kom - Jedinstvo
21 10.03.2019 14:30 Jedinstvo - Jezero
22 Jedinstvo - Jezero
23 Kom - Jedinstvo
24 Jedinstvo - Berane
25 Bokelj - Jedinstvo
26 Jedinstvo - Arsenal
27 Otrant - Jedinstvo
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 OFK Mladost Lješkopolje 1970 19 11 5 3 38
2 Bokelj 19 8 6 5 30
3 Kom 19 8 6 5 30
4 Otrant 19 7 6 6 27
5 Igalo 19 7 6 6 27
6 Dečić (-3) 19 8 5 6 26
7 Jedinstvo 19 5 10 4 25
8 Arsenal 19 6 7 6 25
9 Jezero 19 4 7 8 19
10 Berane 19 1 2 16 5
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu