XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2012 GFK Jasenica 1911 - Stig 10:0
2 29.08.2012 17:00 Karađorđe - GFK Jasenica 1911 1:1
3 05.09.2012 17:00 GFK Jasenica 1911 - Morava 3:2
4 08.09.2012 Mladi radnik (R) - GFK Jasenica 1911 0:2
5 16.09.2012 GFK Jasenica 1911 - Rudar 2:1
6 23.09.2012 10:00 Mladi radnik (P) - GFK Jasenica 1911 1:0
7 30.09.2012 12:00 GFK Jasenica 1911 - Smederevo 1:3
8 07.10.2012 10:00 Šumadija - GFK Jasenica 1911 3:3
9 14.10.2012 GFK Jasenica 1911 - Sloga (L) 5:0
11 27.10.2012 GFK Jasenica 1911 - Osipaonica 3:0
13 11.11.2012 12:00 GFK Jasenica 1911 - Železničar 1:2
14 17.11.2012 Stig - GFK Jasenica 1911 0:1
15 17.03.2013 GFK Jasenica 1911 - Karađorđe 3:0
16 24.03.2013 Morava - GFK Jasenica 1911 2:1
17 31.03.2013 GFK Jasenica 1911 - Mladi radnik (R) 3:0
18 07.04.2013 Rudar - GFK Jasenica 1911 3:1
19 14.04.2013 GFK Jasenica 1911 - Mladi radnik (P) 2:4
20 21.04.2013 Smederevo - GFK Jasenica 1911 3:0
21 28.04.2013 GFK Jasenica 1911 - Šumadija 3:0
22 04.05.2013 Sloga (L) - GFK Jasenica 1911 2:4
24 18.05.2013 Osipaonica - GFK Jasenica 1911 5:1
26 25.05.2013 Železničar - GFK Jasenica 1911 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Smederevo 22 19 1 2 58
2 Rudar 22 17 2 3 53
3 Mladi radnik (P) 22 15 2 5 47
4 Šumadija 22 13 3 6 42
5 GFK Jasenica 1911 22 11 2 9 35
6 Morava 22 10 1 11 31
7 Železničar 22 10 1 11 31
8 Osipaonica 22 9 1 12 28
9 Mladi radnik (R) 22 8 2 12 26
10 Karađorđe 22 7 3 12 24
11 Stig 22 2 0 20 6
12 Sloga (L) (-7) 22 2 0 20 -1
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu