XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2012 17:00 Branik - Nemetali 1:1
2 02.09.2012 17:00 Nemetali - Brestovac 2:1
3 08.09.2012 17:00 Rudna Glava - Nemetali 4:2
4 12.09.2012 17:00 Nemetali - Sloga 1:0
5 16.09.2012 16:30 Radnički - Nemetali 0:0
6 23.09.2012 16:30 Nemetali - Brodoremont 3:0
7 29.09.2012 16:30 Rudar - Nemetali 0:0
8 07.10.2012 11:00 Ključ - Nemetali 0:2
9 14.10.2012 16:00 Nemetali - Slatina 2:1
10 20.10.2012 15:00 Poreč - Nemetali 4:1
11 28.10.2012 14:00 Nemetali - Rajac 3:0
12 03.11.2012 14:00 Zlot - Nemetali 2:1
13 11.11.2012 14:00 Nemetali - Radujevac 5:0
14 17.11.2012 13:30 Krivelj - Nemetali 0:2
15 25.11.2012 13:00 Nemetali - Bučje 2:1
16 24.04.2013 16:30 Nemetali - Branik 4:0
17 03.04.2013 16:00 Brestovac - Nemetali 1:0
18 07.04.2013 15:00 Nemetali - Rudna Glava 1:1
19 17.04.2013 16:00 Sloga - Nemetali 1:0
20 14.04.2013 15:30 Nemetali - Radnički 2:3
21 21.04.2013 15:30 Brodoremont - Nemetali 3:1
22 28.04.2013 16:00 Nemetali - Rudar 2:1
23 04.05.2013 16:00 Nemetali - Ključ 2:0
24 11.05.2013 16:30 Slatina - Nemetali 2:3
25 19.05.2013 16:30 Nemetali - Poreč 5:1
26 26.05.2013 17:00 Rajac - Nemetali 2:1
27 02.06.2013 17:00 Nemetali - Zlot 1:1
28 09.06.2013 17:00 Radujevac - Nemetali 0:1
29 16.06.2013 17:00 Nemetali - Krivelj 3:2
30 19.06.2013 18:00 Bučje - Nemetali 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Rudar 30 22 5 3 71
2 Poreč 30 20 3 7 63
3 Zlot 30 18 4 8 58
4 Nemetali 30 17 5 8 56
5 Slatina 30 15 2 13 47
6 Sloga 30 13 7 10 46
7 Ključ 30 14 2 14 44
8 Rudna Glava 30 13 5 12 44
9 Brestovac 30 13 4 13 43
10 Krivelj 30 12 6 12 42
11 Brodoremont 30 11 5 14 38
12 Rajac 30 11 4 15 37
13 Radnički 30 8 3 19 27
14 Branik 30 7 6 17 27
15 Klub se ugasio Bučje 30 8 2 20 26
16 Radujevac 30 5 3 22 18
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu