XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2012 12:00 Banat - Bačka 1901 3:0
2 26.08.2012 12:00 Bačka 1901 - Novi Sad 1:1
3 02.09.2012 12:00 Vršac - Bačka 1901 1:0
4 09.09.2012 12:00 Bačka 1901 - Radnički (S) 0:1
5 16.09.2012 12:00 Proleter 2006 - Bačka 1901 5:2
6 23.09.2012 12:00 Bačka 1901 - Bačka Topola 0:1
7 29.09.2012 12:00 Dinamo - Bačka 1901 0:0
8 07.10.2012 12:00 Bačka 1901 - Bečej 1918 0:1
9 14.10.2012 12:00 Hajduk - Bačka 1901 1:0
10 21.10.2012 12:00 Bačka 1901 - Spartak ZV 1:3
11 28.10.2012 12:00 Crvenka - Bačka 1901 0:3
12 04.11.2012 12:00 Bačka 1901 - Indeks 3:1
13 10.11.2012 12:00 Vojvodina - Bačka 1901 2:0
14 17.11.2012 11:00 ČSK Pivara - Bačka 1901 3:0
15 25.11.2012 12:00 Bačka 1901 - Inđija 1:2
16 24.03.2013 12:00 Bačka 1901 - Banat 1:0
17 03.04.2013 12:00 Novi Sad - Bačka 1901 0:1
18 31.03.2013 12:00 Bačka 1901 - Vršac 0:1
19 07.04.2013 12:00 Radnički (S) - Bačka 1901 2:0
20 02.05.2013 12:00 Bačka 1901 - Proleter 2006 4:2
21 14.04.2013 12:00 Bačka Topola - Bačka 1901 1:2
22 21.04.2013 12:00 Bačka 1901 - Dinamo 0:1
23 27.04.2013 12:00 Bečej 1918 - Bačka 1901 1:2
24 05.05.2013 12:00 Bačka 1901 - Hajduk 1:2
25 12.05.2013 12:00 Spartak ZV - Bačka 1901 2:1
26 19.05.2013 12:00 Bačka 1901 - Crvenka 5:0
27 26.05.2013 12:00 Indeks - Bačka 1901 2:4
28 02.06.2013 12:00 Bačka 1901 - Vojvodina 0:1
29 05.06.2013 12:00 Bačka 1901 - ČSK Pivara 1:1
30 08.06.2013 12:00 Inđija - Bačka 1901 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vojvodina 30 23 5 2 74
2 Spartak ZV 30 22 3 5 69
3 Hajduk 30 18 6 6 60
4 Radnički (S) 30 17 8 5 59
5 Inđija 30 18 1 11 55
6 Proleter 2006 30 15 4 11 49
7 Vršac 30 13 8 9 47
8 Banat 30 13 6 11 45
9 ČSK Pivara 30 11 6 13 39
10 Novi Sad 30 9 8 13 35
11 Dinamo 30 9 7 14 34
12 Bačka Topola 30 8 7 15 31
13 Bačka 1901 30 9 3 18 30
14 Bečej 1918 30 7 2 21 23
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Crvenka 30 4 4 22 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Indeks 30 3 4 23 13
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu