XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 Trudbenik - Blagotin 6:0
2 25.08.2012 17:00 Blagotin - Jasika 2:1
3 02.09.2012 17:00 Jastrebac - Blagotin 2:0
4 08.09.2012 16:30 Blagotin - FUD 2:2
6 22.09.2012 16:30 Blagotin - Šanac 2:2
7 30.09.2012 16:00 Poljoprivrednik - Blagotin 4:1
8 03.10.2012 16:00 Blagotin - Gradina 3:2
9 07.10.2012 15:30 Sloga (Ć) - Blagotin 4:1
10 14.10.2012 14:30 Trajal - Blagotin 6:0
11 20.10.2012 14:30 Blagotin - Naupare 3:2
12 28.10.2012 14:30 Sloga (D) - Blagotin 3:1
13 03.11.2012 13:00 Blagotin - Jovan Kursula 3:1
14 11.11.2012 13:00 Mladost - Blagotin 3:0
15 17.11.2012 13:00 Blagotin - Jedinstvo 1936 3:0
16 16.03.2013 14:30 Blagotin - Trudbenik 1:1
17 24.03.2013 14:30 Jasika - Blagotin 2:0
18 30.03.2013 14:30 Blagotin - Jastrebac 3:2
19 06.04.2013 15:30 FUD - Blagotin 2:1
21 21.04.2013 16:00 Šanac - Blagotin 3:3
22 27.04.2013 16:30 Blagotin - Poljoprivrednik 1:6
23 01.05.2013 16:30 Gradina - Blagotin 4:0
24 04.05.2013 17:00 Blagotin - Sloga (Ć) 4:4
25 11.05.2013 17:00 Blagotin - Trajal 0:4
26 19.05.2013 17:00 Naupare - Blagotin 3:1
27 25.05.2013 17:00 Blagotin - Sloga (D) 4:6
28 29.05.2013 17:00 Jovan Kursula - Blagotin 4:2
29 02.06.2013 17:00 Blagotin - Mladost 2:3
30 09.06.2013 17:00 Jedinstvo 1936 - Blagotin 6:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Trajal 28 22 1 5 67
2 Sloga (Ć) (-1) 28 20 3 5 62
3 Poljoprivrednik 28 14 2 12 44
4 Trudbenik 28 13 2 13 41
5 Jastrebac 28 12 4 12 40
6 Šanac (-1) 28 12 5 11 40
7 Gradina (-1) 28 12 4 12 39
8 FUD (-2) 28 11 5 12 36
9 Jovan Kursula (-1) 28 12 1 15 36
10 Mladost 28 10 5 13 35
11 Naupare 28 10 5 13 35
12 Jasika (-1) 28 10 4 14 33
13 Jedinstvo 1936 (-1) 28 10 4 14 33
14 Sloga (D) 28 9 4 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Blagotin 28 6 5 17 23
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu