XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 50 utakmica za dan
Sreda, 5 Decembar 2018

Fudbal

05.12.2018 16:00 Mladost 2 : 0 Dinamo
05.12.2018 18:30 Partizan 1 : 0 Zemun
05.12.2018 16:00 Radnik 1 : 0 Rad
05.12.2018 16:00 Vojvodina 1 : 1 Mačva
05.12.2018 16:00 Čukarički 3 : 0 OFK Bačka
05.12.2018 16:00 Napredak 1 : 1 Proleter
05.12.2018 16:00 Spartak ŽK 1 : 3 Crvena zvezda
05.12.2018 16:00 Voždovac 0 : 1 Radnički (N)
05.12.2018 13:00 TSC 2 : 1 Inđija
05.12.2018 13:00 OFK Žarkovo 2 : 1 Bečej 1918
05.12.2018 13:00 Metalac 3 : 1 Trajal
05.12.2018 13:00 Javor Matis 1 : 0 Teleoptik
05.12.2018 13:00 Zlatibor 3 : 0 Sloboda
05.12.2018 13:00 Sinđelić 3 : 1 Borac
05.12.2018 13:00 Budućnost 0 : 1 Radnički 1923
05.12.2018 13:00 Bežanija 2 : 0 Novi Pazar
05.12.2018 17:00 Budućnost 1 : 1 Sutjeska
05.12.2018 13:00 Grbalj 2 : 0 Mornar
05.12.2018 13:00 Iskra 1 : 1 Rudar
05.12.2018 13:00 OFK Titograd 3 : 0 OFK Petrovac
05.12.2018 13:00 Zeta 3 : 0 Lovćen
05.12.2018 13:00 Bokelj 1 : 2 Kom
05.12.2018 13:00 Igalo 2 : 0 Jezero
05.12.2018 20:45 Burnley 1 : 3 Liverpool
05.12.2018 20:45 Fulham 1 : 1 Leicester
05.12.2018 20:45 Wolverhampton 2 : 1 Chelsea
05.12.2018 21:00 Manchester United 2 : 2 Arsenal
05.12.2018 20:45 Everton 1 : 1 Newcastle United
05.12.2018 21:00 Tottenham Hotspur 3 : 1 Southampton
05.12.2018 19:00 Bordeaux 3 : 2 Saint-Étienne
05.12.2018 19:00 Caen 1 : 2 Nîmes
05.12.2018 19:00 Dijon 2 : 1 Guingamp
05.12.2018 19:00 Olympique Lyonnais 0 : 2 Rennes
05.12.2018 19:00 Nantes 3 : 2 Olympique Marseille
05.12.2018 19:00 Reims 0 : 1 Toulouse
05.12.2018 21:00 Strasbourg 1 : 1 PSG

Košarka

05.12.2018 19:00 Helios Suns 76 : 69 OKK Spars
05.12.2018 18:00 Hajduk 88 : 68 Omladinac
05.12.2018 19:30 Nova Pazova 78 : 58 Topola
05.12.2018 19:00 Budućnost 95 : 16 Trešnjevka 2009
05.12.2018 18:30 Triglav 62 : 79 Montana

Odbojka

05.12.2018 20:00 Sloven 3 : 0 Warriors
05.12.2018 16:00 Dunav Voley 2 0 : 3 Vojvodina NS Seme 3
05.12.2018 18:00 KI 0230 3 : 0 Hercegovina
05.12.2018 20:30 Spartak 2 3 : 0 Libero

Rukomet

05.12.2018 20:15 Metalurg 26 : 27 Vardar
05.12.2018 18:00 Meshkov Brest 24 : 23 PPD Zagreb
05.12.2018 17:30 Vardar 37 : 22 Vojvodina
05.12.2018 19:00 Dinamo Pančevo 25 : 25 Nexe

Hokej

05.12.2018 20:00 Vojvodina 0 : 10 Crvena zvezda
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu