XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.09.2010 15:00 Metalac A.D. - Pirot 34:24
2 02.10.2010 19:00 Železnicar Metal Cinkara - Metalac A.D. 36:29
3 09.10.2010 19:00 Metalac A.D. - Kikinda 30:25
4 17.10.2010 17:30 ORK Beograd - Metalac A.D. 27:26
5 22.10.2010 19:30 Metalac A.D. - Naisa 2 40:35
6 31.10.2010 18:00 Napredak - Metalac A.D. 32:32
7 01.12.2010 19:00 Metalac A.D. - Halas Jožef 31:25
8 14.11.2010 20:00 Radnički Lepenica - Metalac A.D. 34:30
9 21.11.2010 19:00 Metalac A.D. - Kučevo 37:32
10 27.11.2010 18:00 Metalac A.D. - Proleter Superprotein 31:41
11 04.12.2010 19:00 Radnički Resavac - Metalac A.D. 27:31
12 05.03.2011 18:00 Pirot - Metalac A.D. 34:35
13 13.03.2011 18:00 Metalac A.D. - Železnicar Metal Cinkara 25:30
14 20.03.2011 19:00 Kikinda - Metalac A.D. 30:38
15 26.03.2011 18:00 Metalac A.D. - ORK Beograd 39:36
16 02.04.2011 15:30 Naisa 2 - Metalac A.D. 32:37
17 10.04.2011 18:00 Metalac A.D. - Napredak 32:32
18 16.04.2011 19:00 Halas Jožef - Metalac A.D. 27:26
19 04.05.2011 19:30 Metalac A.D. - Radnički Lepenica 27:30
20 30.04.2011 16:00 Kučevo - Metalac A.D. 38:34
21 07.05.2011 18:00 Proleter Superprotein - Metalac A.D. 42:36
22 14.05.2011 18:00 Metalac A.D. - Radnički Resavac 32:32
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Radnički Lepenica 22 21 0 1 42
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Železnicar Metal Cinkara 22 18 1 3 37
3 Proleter Superprotein 22 14 1 7 29
4 Kučevo 22 13 2 7 28
5 Radnički Resavac 22 12 1 9 25
6 Metalac A.D. 22 10 3 9 23
7 Halas Jožef 22 11 1 10 23
8 Napredak 22 8 4 10 20
9 ORK Beograd 22 6 0 16 12
10 Pirot 22 5 2 15 12
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Jug Naisa 2 22 4 1 17 9
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Sever Kikinda (-2) 22 2 0 20 2
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu