XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 168 utakmica za dan
Subota, 27 Novembar 2010

Fudbal

27.11.2010 13:00 Inđija 1 : 3 Sloboda PS
27.11.2010 13:00 Hajduk 1 : 1 Čukarički Stankom
27.11.2010 13:00 Borac 1 : 1 Jagodina
27.11.2010 13:00 Vojvodina 4 : 1 Smederevo
27.11.2010 13:00 Bežanija 2 : 0 Kolubara
27.11.2010 13:00 BASK 0 : 0 Radnički 1923
27.11.2010 13:00 Novi Sad 1 : 1 Radnički (S)
27.11.2010 13:00 Zemun 1 : 1 Novi Pazar
27.11.2010 13:00 Banat 5 : 1 Mladi radnik
27.11.2010 13:00 Napredak 2 : 0 Big bul Radnički
27.11.2010 13:00 Sinđelić 1 : 0 Proleter (NS)
27.11.2010 Knežica 3 : 3 Zemljoradnik
27.11.2010 Napredak 1 : 0 Toplica
27.11.2010 Dunđerski 9 : 0 Pobeda
27.11.2010 Topličanin 8 : 0 Kosovac
27.11.2010 Borac 3 : 1 Svetlost
27.11.2010 Polet 1 : 2 Dobrič
27.11.2010 Partizanski put 5 : 2 Omladinac
27.11.2010 13:30 Vršac United 0 : 0 Partizan (U)
27.11.2010 13:00 PKB Kovilovo 1 : 2 PIK Zemun
27.11.2010 13:00 Komgrap 4 : 0 Obilić
27.11.2010 13:00 BSK Batajnica 2 : 0 Strelac
27.11.2010 13:00 Rudar 1 : 3 Dunavac
27.11.2010 13:00 Policajac 4 : 0 Prva Iskra
27.11.2010 Skobalj 3 : 2 SASK
27.11.2010 Slavija 3 : 0 Jedinstvo (S)
27.11.2010 Sloga (L) 3 : 1 Kolarac
27.11.2010 Budućnost 0 : 2 Borac (R)
27.11.2010 13:30 Jedinstvo Stević 2 : 3 Vojvodina
27.11.2010 13:00 Unafortuna 04 0 : 0 Sušica
27.11.2010 13:00 Požarevac 5 : 0 Lemind Lavice
27.11.2010 13:00 LASK 3 : 1 Šabac
27.11.2010 11:00 Čukarički Stankom 0 : 0 Radnički (NB)
27.11.2010 10:00 Železničar 2 : 0 OFK Beograd
27.11.2010 11:00 Banat 0 : 0 Vojvodina
27.11.2010 12:00 Crvena zvezda 3 : 3 Borac
27.11.2010 13:00 Partizan 1 : 2 Rad
27.11.2010 13:00 Rad 4 : 0 Timok
27.11.2010 13:00 Napredak 1 : 2 Vojvodina
27.11.2010 13:00 OFK Beograd 5 : 1 Zemun
27.11.2010 10:00 Crvena zvezda 6 : 0 Beograd
27.11.2010 11:00 Partizan 1 : 0 Loznica
27.11.2010 13:00 Rad 2 : 0 Radnički (N)
27.11.2010 11:00 Sloga 2 : 1 Radnički 1923
27.11.2010 11:00 Napredak 2 : 0 Smederevo
27.11.2010 13:00 OFK Paraćin 0 : 1 Zemun

Košarka

27.11.2010 20:00 Union Olimpija 68 : 53 Budućnost m:tel
27.11.2010 17:00 Zagreb CO 83 : 74 Cedevita
27.11.2010 20:00 CEZ Nymburk 80 : 94 Široki TT Kabeli
27.11.2010 17:00 Radnički 89 : 85 Partizan
27.11.2010 19:00 Borac 68 : 76 OKK Beograd
27.11.2010 19:30 Sloga 94 : 98 FMP
27.11.2010 19:30 Mega Vizura 110 : 92 Proleter Naftagas
27.11.2010 19:30 Crnokosa 79 : 67 Vojvodina Srbijagas
27.11.2010 20:00 Novi Sad 86 : 77 Napredak Rubin
27.11.2010 19:00 Sloboda 86 : 78 Metalac
27.11.2010 19:00 Jagodina 79 : 86 Sindjelić
27.11.2010 19:00 Niš 58 : 62 Radnički (O)
27.11.2010 19:30 Železničar 89 : 72 Viva Basket
27.11.2010 13:00 BKK Radnički 104 : 77 KG Student UK
27.11.2010 18:00 Borac 60 : 70 Zdravlje 09
27.11.2010 19:00 Bor 88 : 65 Vlasotince
27.11.2010 Nova Pazova 20 : 0 Duga
27.11.2010 Dunav 20 : 0 Sport Key
27.11.2010 Odžaci 78 : 76 Radnički
27.11.2010 Veternik 76 : 68 Jedinstvo
27.11.2010 Topola 84 : 94 Stara Pazova
27.11.2010 Mladost Teletehnika 103 : 72 Vrbas
27.11.2010 Meridiana 99 : 76 Novi Sad MT
27.11.2010 19:00 Celje 80 : 66 Medveščak
27.11.2010 17:00 AJM Maribor 62 : 77 Vojvodina NIS
27.11.2010 18:00 Čelik Zenica 69 : 72 Jedinstvo
27.11.2010 19:00 Čelarevo 100 : 80 Kovin
27.11.2010 17:00 Hemofarm Štada 93 : 49 Student Radnički
27.11.2010 18:00 Loznica 75 : 66 Radnički (K)
27.11.2010 16:00 Play Off 67 : 57 Jagodina 2001
27.11.2010 13:15 Sivac 60 : 69 Mladost Kolubara
27.11.2010 14:30 Bor 53 : 80 Moravac

Odbojka

27.11.2010 19:00 Železničar 1 : 3 Mladi radnik
27.11.2010 17:30 NIS Vojvodina 3 : 0 Jedinstvo
27.11.2010 19:00 Obilić 1 : 3 Klek Srbijašume
27.11.2010 16:00 Jagodina 3 : 0 Niš
27.11.2010 15:00 Novi Sad DDOR 3 : 1 Mladost
27.11.2010 15:30 Pirot 0 : 3 Topličanin
27.11.2010 18:00 Vranje 0 : 3 Dubočica
27.11.2010 18:00 Knjaževac 1 : 3 Đerdap
27.11.2010 15:00 Kosovska Mitrovica 3 : 1 FAP Livnica
27.11.2010 17:00 Lučani 3 : 2 Antena
27.11.2010 20:00 Metalac Takovo 3 : 1 Partizan
27.11.2010 18:00 Dinamo Azotara 3 : 2 NIS Spartak
27.11.2010 19:00 Tent 1 : 3 Crvena Zvezda
27.11.2010 20:00 Kolubara 3 : 1 Radnički
27.11.2010 19:00 Klek 0 : 3 Vizura
27.11.2010 17:00 Novi Sad Pionir Petrol 2 : 3 Vojvodina
27.11.2010 13:00 Gimnazijalac 1 : 3 Varadin BMG-Gradnja
27.11.2010 19:00 Jedinstvo 3 : 0 Smeč 5
27.11.2010 19:00 Radnički 3 : 0 Vizura Super Nova

Rukomet

27.11.2010 20:30 Radnički 23 : 30 Požarevac
27.11.2010 19:00 Vranje 21 : 21 Smederevo
27.11.2010 18:00 Priboj 31 : 29 Vojvodina Železničar
27.11.2010 20:30 Dinamo 37 : 33 Planinka Prolom voda
27.11.2010 18:00 Zaječar 24 : 25 Obilić
27.11.2010 19:00 Napredak 32 : 20 Bask Soko
27.11.2010 18:00 Novi Pazar 21 : 21 Spartak Vojput
27.11.2010 19:00 Rudar 22 : 21 Vrbas Carnex
27.11.2010 19:00 Mladost TSK 25 : 24 Jagodina
27.11.2010 Radnički 36 : 30 ŽSK
27.11.2010 Ruma 40 : 30 Banatski Karlovac
27.11.2010 Apatin 26 : 20 Jedinstvo
27.11.2010 Hajduk 29 : 24 Hercegovina
27.11.2010 Potisje Pleteks 25 : 25 Metalac Asko Vidak
27.11.2010 Titel Džon Dir 28 : 23 Radnički-Cement
27.11.2010 Jabuka 21 : 23 Železničar
27.11.2010 Novi Beograd 28 : 22 Zemun
27.11.2010 Stari grad 34 : 34 Metalac
27.11.2010 Sindjelić 33 : 26 Radnički
27.11.2010 Radnički Morava 30 : 26 Smederevo 2
27.11.2010 Kolubara 2 30 : 35 Šamot 65
27.11.2010 Morava Dunav Osiguranje 37 : 32 Majdanpek
27.11.2010 Mladost Palanački Kiseljak 34 : 26 Sloga
27.11.2010 Bane 35 : 21 Trepča
27.11.2010 Žitorađa 29 : 20 Užice
27.11.2010 Topličanin 30 : 27 Đerdap
27.11.2010 Vlasotince 41 : 32 Jastrebac
27.11.2010 15 oktobar 35 : 23 Dubočica 54
27.11.2010 Beli andjeo 31 : 21 Arilje 2
27.11.2010 Prva Petoletka 37 : 12 Sjenica
27.11.2010 Zvečan 22 : 27 Metalac
27.11.2010 Goč Merkur 42 : 27 Mokra gora 2
27.11.2010 Paraćin 38 : 30 Radan
27.11.2010 Radnički 29 : 21 Pirot
27.11.2010 BSK Heba 43 : 30 Aleksinac
27.11.2010 18:00 Kučevo 33 : 28 ORK Beograd
27.11.2010 17:30 Naisa 2 34 : 23 Kikinda
27.11.2010 17:00 Napredak 25 : 33 Železnicar Metal Cinkara
27.11.2010 19:00 Halas Jožef 27 : 18 Pirot
27.11.2010 18:00 Metalac A.D. 31 : 41 Proleter Superprotein
27.11.2010 18:00 Radnički 41 : 18 Metalac-Valjevo
27.11.2010 18:00 Jagodina 2 20 : 31 Zemun
27.11.2010 18:00 Železnik 1963 23 : 30 Crvena Zvezda 2
27.11.2010 18:00 Loznica grad 16 : 38 Slodes
27.11.2010 Mladost 23 : 18 Jabuka 95
27.11.2010 Radnički 29 : 28 Srem-Morović
27.11.2010 Vrbas 22 : 20 Lehel
27.11.2010 Pančevo 46 : 15 Apatin
27.11.2010 Kikinda II 33 : 25 Temerin
27.11.2010 Vojvodina 37 : 19 Ravangrad
27.11.2010 17:00 Metalac 21 : 24 Naisa 3
27.11.2010 17:00 Kopaonik 24 : 40 Vranje
27.11.2010 18:00 Rtanj 31 : 19 Morava Han
27.11.2010 18:00 Dubočica 32 : 19 Niška Banja
27.11.2010 18:00 Radan 19 : 27 Vlasotince

Vaterpolo

27.11.2010 ŽAK 3 : 21 Partizan Rajfajzen
27.11.2010 TENT 4 : 8 Beograd
27.11.2010 Niš 8 : 6 Singidunum
27.11.2010 Vojvodina 7 : 6 Crvena Zvezda VET

Futsal

27.11.2010 18:00 Leteći Holandjanin 2 : 7 Kopernikus
27.11.2010 20:20 Pirot 2 : 4 Kolubara
27.11.2010 Bajina Bašta 3 : 3 Partenon
27.11.2010 Kraljevo : Metalac Kolorado
27.11.2010 Espreso Intermeco 2 : 3 TMF
27.11.2010 Slodes 4 : 8 Zemun
27.11.2010 Tempo Pekson 2 : 7 Ekonomist
27.11.2010 Konjarnik 9 : 2 Adaneks
27.11.2010 Akademac 2 : 2 Rekreativo
27.11.2010 Bor 7 : 1 Dolap
27.11.2010 Temnić 5 : 4 Ekonomist
27.11.2010 Vintersport 10 : 1 As
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu