XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 30.08.2009 Karađorđe - Rača Popović 1:3
2 06.09.2009 Rača Popović - Omladinac 2:0
3 13.09.2009 Mladost MG - Rača Popović 0:1
4 20.09.2009 Mladost (CK) - Rača Popović 1:3
5 23.09.2009 Rača Popović - ŽSK 3:0
6 26.09.2009 Lepenica - Rača Popović 0:0
7 04.10.2009 Rača Popović - Sloga (M) 1:0
8 11.10.2009 Crvena zvezda - Rača Popović 1:1
9 18.10.2009 Rača Popović - Sloga (Z) 1:1
10 25.10.2009 Kotlenik - Rača Popović 0:1
11 01.11.2009 Rača Popović - BSK 1:0
12 08.11.2009 Polet - Rača Popović 0:3
13 15.11.2009 Rača Popović - Mladost (R) 2:0
14 28.03.2010 15:00 Rača Popović - Karađorđe 2:1
15 04.04.2010 15:30 Omladinac - Rača Popović 1:0
16 11.04.2010 15:30 Rača Popović - Mladost MG 1:2
17 18.04.2010 16:00 Rača Popović - Mladost (CK) 1:0
18 25.04.2010 16:00 ŽSK - Rača Popović 5:0
19 02.05.2010 16:00 Rača Popović - Lepenica 2:3
20 05.05.2010 16:00 Sloga (M) - Rača Popović 4:1
21 09.05.2010 16:00 Rača Popović - Crvena zvezda 3:0
22 16.05.2010 16:30 Sloga (Z) - Rača Popović 0:2
23 23.05.2010 17:00 Rača Popović - Kotlenik 3:0
24 30.05.2010 17:00 BSK - Rača Popović 3:3
25 03.06.2010 17:00 Rača Popović - Polet 5:0
26 06.06.2010 17:00 Mladost (R) - Rača Popović 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Šumadijska okružna liga Rača Popović 26 16 4 6 52
2 Lepenica 26 13 6 7 45
3 Beleška: prelazi u Opštinsku ligu Rača Mladost MG 26 12 8 6 44
4 Sloga (M) 26 13 4 9 43
5 BSK 26 10 8 8 38
6 ŽSK 26 11 5 10 38
7 Sloga (Z) 26 10 4 12 34
8 Omladinac 26 9 7 10 34
9 Crvena zvezda 26 9 6 11 33
10 Karađorđe 26 10 2 14 32
11 Mladost (CK) 26 10 2 14 32
12 Mladost (R) 26 8 8 10 32
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Knić Kotlenik 26 7 8 11 29
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Knić Polet 26 5 6 15 21

Andrija95 je tipovao utakmicu
Andrija95 je tipovao utakmicu
Andrija95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu