XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 Borac (O) - Crvena zvezda (MML) 0:4
2 23.08.2009 Crvena zvezda (MML) - PKB 1:2
3 29.08.2009 IMT - Crvena zvezda (MML) 1:1
4 06.09.2009 Crvena zvezda (MML) - Milutinac 0:0
5 12.09.2009 Turbina - Crvena zvezda (MML) 2:1
6 16.09.2009 Crvena zvezda (MML) - Vinča 2:1
7 20.09.2009 Radnički (NB) - Crvena zvezda (MML) 1:2
8 27.09.2009 Crvena zvezda (MML) - Poštar 3:0
9 03.10.2009 Trudbenik - Crvena zvezda (MML) 0:0
10 11.10.2009 Crvena zvezda (MML) - Lasta 0:1
11 18.10.2009 Budućnost (D) - Crvena zvezda (MML) 2:0
12 25.10.2009 Posavac Tišma - Crvena zvezda (MML) 2:3
13 28.10.2009 Crvena zvezda (MML) - Slavija 0:0
14 31.10.2009 Lokomotiva - Crvena zvezda (MML) 1:3
15 08.11.2009 Crvena zvezda (MML) - Žarkovo 0:1
16 14.11.2009 Balkan Mirijevo - Crvena zvezda (MML) 1:0
17 22.11.2009 Crvena zvezda (MML) - GSP Polet 1:1
18 21.03.2010 Crvena zvezda (MML) - Borac (O) 3:1
19 24.03.2010 15:30 PKB - Crvena zvezda (MML) 0:0
20 28.03.2010 16:00 Crvena zvezda (MML) - IMT 2:0
21 31.03.2010 16:00 Milutinac - Crvena zvezda (MML) 2:2
22 03.04.2010 16:00 Crvena zvezda (MML) - Turbina 0:1
23 11.04.2010 16:00 Vinča - Crvena zvezda (MML) 1:0
24 18.04.2010 17:00 Crvena zvezda (MML) - Radnički (NB) 1:1
25 24.04.2010 11:00 Poštar - Crvena zvezda (MML) 0:1
26 28.04.2010 17:00 Crvena zvezda (MML) - Trudbenik 0:0
27 02.05.2010 17:00 Lasta - Crvena zvezda (MML) 3:1
28 09.05.2010 17:30 Crvena zvezda (MML) - Budućnost (D) 2:0
29 12.05.2010 17:30 Crvena zvezda (MML) - Posavac Tišma 1:2
30 15.05.2010 10:00 Slavija - Crvena zvezda (MML) 0:0
31 19.05.2010 Crvena zvezda (MML) - Lokomotiva 1:3
32 23.05.2010 11:00 Žarkovo - Crvena zvezda (MML) 2:0
33 29.05.2010 17:30 Crvena zvezda (MML) - Balkan Mirijevo 3:2
34 05.06.2010 17:30 GSP Polet - Crvena zvezda (MML) 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Žarkovo 34 27 4 3 85
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Balkan Mirijevo 34 26 4 4 82
3 Turbina 34 18 4 12 58
4 Slavija 34 15 12 7 57
5 PKB 34 14 10 10 52
6 Lokomotiva 34 15 6 13 51
7 GSP Polet 34 13 11 10 50
8 Crvena zvezda (MML) 34 12 10 12 46
9 Budućnost (D) 34 13 6 15 45
10 Radnički (NB) 34 12 6 16 42
11 Trudbenik 34 11 8 15 41
12 Vinča 34 11 8 15 41
13 Milutinac 34 11 7 16 40
14 IMT 34 10 8 16 38
15 Lasta 34 10 7 17 37
16 Posavac Tišma 34 9 8 17 35
17 Borac (O) 34 8 6 20 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Poštar 34 6 5 23 23
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu