XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2014 17:00 Sloga - Donji Kopaonik 1:0
2 30.08.2014 17:00 Varvarin - Sloga 1:1
3 07.09.2014 16:30 Sloga - Ribnik 0:1
4 13.09.2014 16:30 Ratajac - Sloga 4:1
5 21.09.2014 16:30 Sloga - Beli Orlovi 1:0
6 27.09.2014 15:30 Kostrež - Sloga 1:2
7 05.10.2014 15:30 Sloga - Rubin (Z) 2:2
8 12.10.2014 15:30 Sloga - Stari Trstenik 2:0
9 19.10.2014 14:30 Rubin (DS) - Sloga 4:1
10 26.10.2014 13:30 Sloga - Mladost (DK) 0:1
11 02.11.2014 13:30 Župski biseri - Sloga 0:3
12 09.11.2014 13:30 Sloga - 14. Oktobar 1:1
13 16.11.2014 13:00 Polet 57 - Sloga 2:1
14 14.03.2015 14:30 Donji Kopaonik - Sloga 3:0
15 22.03.2015 14:30 Sloga - Varvarin 1:0
16 29.03.2015 15:30 Ribnik - Sloga 3:2
17 05.04.2015 15:30 Sloga - Ratajac 4:2
18 12.04.2015 16:00 Beli Orlovi - Sloga 3:1
19 19.04.2015 16:30 Sloga - Kostrež 2:1
20 26.04.2015 16:30 Rubin (Z) - Sloga 2:1
21 03.05.2015 17:00 Stari Trstenik - Sloga 3:2
22 10.05.2015 17:00 Sloga - Rubin (DS) 1:3
23 17.05.2015 17:00 Mladost (DK) - Sloga 2:3
24 24.05.2015 17:00 Sloga - Župski biseri 1:0
25 31.05.2015 17:30 14. Oktobar - Sloga 3:1
26 07.06.2015 17:30 Sloga - Polet 57 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Ribnik 26 20 0 6 60
2 Rubin (DS) 26 18 2 6 56
3 Mladost (DK) 26 15 0 11 45
4 Rubin (Z) 26 14 3 9 45
5 Polet 57 26 13 5 8 44
6 Donji Kopaonik (-1) 26 11 3 12 35
7 Stari Trstenik 26 11 2 13 35
8 Sloga 26 10 4 12 34
9 Župski biseri (-7) 26 12 5 9 34
10 Varvarin 26 10 4 12 34
11 Beli Orlovi (-1) 26 10 2 14 31
12 14. Oktobar (-1) 26 9 4 13 30
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksandrovac Ratajac 26 9 0 17 27
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Varvarin Kostrež (-1) 26 2 2 22 7
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.