XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 Mladi radnik - Mladost (T) 3:1
2 26.08.2012 17:00 Mladost (DK) - Mladost (T) 3:2
3 01.09.2012 17:00 Mladost (T) - Borac 3:0
4 08.09.2012 16:30 Donji Kopaonik - Mladost (T) 1:0
5 16.09.2012 16:30 Mladost (T) - Beli Orlovi 2:1
7 29.09.2012 16:00 Mladost (T) - Rubin 1:1
8 07.10.2012 15:30 Ušće - Mladost (T) 4:2
9 14.10.2012 14:30 Mladost (T) - Omladinac 1:3
10 21.10.2012 14:30 Sloga - Mladost (T) 6:0
11 27.10.2012 14:30 Mladost (T) - Župski biseri 9:2
12 04.11.2012 13:00 Vinogradar - Mladost (T) 12:2
13 10.11.2012 13:00 Mladost (T) - Baštovan 3:1
14 17.03.2013 14:30 Mladost (T) - Mladi radnik 0:7
15 24.03.2013 14:30 Mladost (T) - Mladost (DK) 2:4
16 31.03.2013 14:30 Borac - Mladost (T) 1:2
17 07.04.2013 15:30 Mladost (T) - Donji Kopaonik 3:5
18 14.04.2013 15:30 Beli Orlovi - Mladost (T) 4:0
20 28.04.2013 16:30 Rubin - Mladost (T) 4:3
21 05.05.2013 17:00 Mladost (T) - Ušće 6:2
22 12.05.2013 17:00 Omladinac - Mladost (T) 2:0
23 19.05.2013 17:00 Mladost (T) - Sloga 0:2
24 26.05.2013 17:00 Župski biseri - Mladost (T) 3:2
25 02.06.2013 17:00 Mladost (T) - Vinogradar 1:1
26 09.06.2013 17:00 Baštovan - Mladost (T) 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Vinogradar 24 18 3 3 57
2 Mladi radnik 24 15 5 4 50
3 Ušće (-3) 24 13 5 6 41
4 Donji Kopaonik 24 13 2 9 41
5 Rubin (-1) 24 11 6 7 38
6 Mladost (DK) 24 12 2 10 38
7 Omladinac 24 12 1 11 37
8 Sloga 24 10 4 10 34
9 Beli Orlovi 24 7 6 11 27
10 Župski biseri (-2) 24 8 4 12 26
11 Mladost (T) 24 7 2 15 23
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksandrovac Baštovan (-2) 24 7 3 14 22
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Varvarin Borac (-1) 24 1 1 22 3
Zvezda... A lepo su ljudi Milojevicu savetovali da u Minhen povede i Igora Stoiljkovica.
mika98 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 je tipovao utakmicu