XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
2 26.08.2012 17:00 Rubin - Sloga 1:1
3 02.09.2012 17:00 Sloga - Ušće 2:2
4 09.09.2012 16:30 Omladinac - Sloga 3:0
5 16.09.2012 16:30 Sloga - Mladost (DK) 2:1
6 23.09.2012 16:30 Sloga - Župski biseri 1:0
7 30.09.2012 16:00 Vinogradar - Sloga 3:0
8 07.10.2012 15:30 Sloga - Baštovan 5:1
9 14.10.2012 14:30 Mladi radnik - Sloga 5:2
10 21.10.2012 14:30 Sloga - Mladost (T) 6:0
11 28.10.2012 14:30 Borac - Sloga 3:1
12 04.11.2012 13:00 Sloga - Donji Kopaonik 3:1
13 11.11.2012 13:00 Beli Orlovi - Sloga 2:0
15 24.03.2013 14:30 Sloga - Rubin 1:1
16 31.03.2013 14:30 Ušće - Sloga 5:0
17 07.04.2013 15:30 Sloga - Omladinac 0:2
18 14.04.2013 15:30 Mladost (DK) - Sloga 3:0
19 21.04.2013 16:00 Župski biseri - Sloga 2:1
20 08.05.2013 16:30 Sloga - Vinogradar 1:1
21 04.05.2013 17:00 Baštovan - Sloga 2:3
22 12.05.2013 17:00 Sloga - Mladi radnik 1:0
23 19.05.2013 17:00 Mladost (T) - Sloga 0:2
24 26.05.2013 17:00 Sloga - Borac 3:1
25 02.06.2013 17:00 Donji Kopaonik - Sloga 3:2
26 09.06.2013 17:00 Sloga - Beli Orlovi 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Vinogradar 24 18 3 3 57
2 Mladi radnik 24 15 5 4 50
3 Ušće (-3) 24 13 5 6 41
4 Donji Kopaonik 24 13 2 9 41
5 Rubin (-1) 24 11 6 7 38
6 Mladost (DK) 24 12 2 10 38
7 Omladinac 24 12 1 11 37
8 Sloga 24 10 4 10 34
9 Beli Orlovi 24 7 6 11 27
10 Župski biseri (-2) 24 8 4 12 26
11 Mladost (T) 24 7 2 15 23
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksandrovac Baštovan (-2) 24 7 3 14 22
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Varvarin Borac (-1) 24 1 1 22 3
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.