Polufinale kupa FS Vojvodine: "Brzi voz" šestom brzinom u finale

Fudbaleri Dinama 1945

Fufbaleri "brzog voza" opravdali su ulogu favorita u obom meču i ubedljivo savladali Subotičane i plasirali se u finale kupa Vojvodine. Trener domaćih Petar Divić može biti zadovoljan igrom svoje mlade ekipe koja je postigla šest golova u mreži gostiju. U 13. minuti posle dobre akcije Vučinić je sa nekihdvadeset metara šutirao i savladao golmana Jokovčevića. Posle vođstvadomaći fudbaleri su nastavili sa napadima i Ahčin i Mojsilović su uspeli da postignu pogotke i na odmor su Pančevci otišli sa 3:0.

U drugom poluvremenu srpskoligaš sa Tamiša nastavio je u istom ritmu i raspoloženi mladi Aleksej Petrović je za samo dva minuta postigao dva pogotka u mreži Jakovčevića. Tačku na ubedljivu pobedu postavio je svojim golom D.Marković dvadest minuta pre kraja meča.

Utakmica polufinala KUP FS Vojvodine: DINAMO 1945 6 (3) -  BAČKA 1901 0 (0)

Pančevo. Gradski stadion. Gledalaca: 250. Sudija: Mario Bogićević (Zrenjanin) 7,5. Strelci:. Vučinić u 13, Ahčin u 37, Mojsilović u 41, Petrović u 64 i 65, D.Marković u 69 minuti.Žuti kartoni: Stojanovski (Dinamo 1945). Igrač utakmice: Aleksej Petrović.

DINAMO 1945: Mandić -, Kolocka 7,5 (od 46. Točilovac 7,5), Klještan 7,5, Mojsilović 7,5, Milijašević 7,5 (od 46. Đošić 7,5), Stojanovski 7,5 (od 61. D.Marković 7,5), Ahčin 8, Petrović 8, V.Marković 7,5, Jambrušić 7,5 (od 61. Jankulov 7,5), Vučinić 7,5 (od 66. Lekić 7,5).

BAČKA 1901: Jakovčević 5, Malenčić 5 (od 68. Pelhe 5), Anđić 5, Kiš 5, Mezei 5, Šijačić 5, Kilibarda 5 (od 52. Milošević 5), Milijašević 5, Nenadović 5, Pantelić 5 /od 63. Delić 5), Glišović 5..

Podunavac 0 : 2 Naftagas
Dinamo 1945 1 : 2 Tekstilac
Jedinstvo 1 : 1 1. Maj Ruma
Omladinac 5 : 0 Radnički (Zr)
Stanišić 4 : 2 Bečej 1918
Tisa 4 : 1 Hajduk 1912