24.02
14:30
Radnik
Željezničar
1
0
|
24.02.2019 14:30 | Radnik | 1 : 0 | Željezničar | |||||
24.02
17:00
Široki Brijeg
Zrinjski
1
1
|
24.02.2019 17:00 | Široki Brijeg | 1 : 1 | Zrinjski |
24.02
15:05
Arsenal
Southampton
2
0
|
24.02.2019 15:05 | Arsenal | 2 : 0 | Southampton | |||||
24.02
13:00
Chelsea
Brighton
3
0
|
24.02.2019 13:00 | Chelsea | 3 : 0 | Brighton | |||||
24.02
15:05
Manchester United
Liverpool
0
0
|
24.02.2019 15:05 | Manchester United | 0 : 0 | Liverpool |
24.02
16:15
Atlético Madrid
Villarreal
2
0
|
24.02.2019 16:15 | Atlético Madrid | 2 : 0 | Villarreal | |||||
24.02
12:00
Leganés
Valencia
1
1
|
24.02.2019 12:00 | Leganés | 1 : 1 | Valencia | |||||
24.02
20:45
Levante
Real Madrid
1
2
|
24.02.2019 20:45 | Levante | 1 : 2 | Real Madrid | |||||
24.02
18:30
Real Valladolid
Real Betis
0
2
|
24.02.2019 18:30 | Real Valladolid | 0 : 2 | Real Betis |
24.02
18:00
Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen
3
2
|
24.02.2019 18:00 | Borussia Dortmund | 3 : 2 | Bayer Leverkusen | |||||
24.02
15:30
Hannover 96
Eintracht
0
3
|
24.02.2019 15:30 | Hannover 96 | 0 : 3 | Eintracht |
24.02
12:30
Sampdoria
Cagliari
1
0
|
24.02.2019 12:30 | Sampdoria | 1 : 0 | Cagliari | |||||
24.02
15:00
Chievo
Genoa
0
0
|
24.02.2019 15:00 | Chievo | 0 : 0 | Genoa | |||||
24.02
20:30
Fiorentina
Internazionale
3
3
|
24.02.2019 20:30 | Fiorentina | 3 : 3 | Internazionale | |||||
24.02
15:00
Bologna
Juventus
0
1
|
24.02.2019 15:00 | Bologna | 0 : 1 | Juventus | |||||
24.02
18:00
Parma
Napoli
0
4
|
24.02.2019 18:00 | Parma | 0 : 4 | Napoli | |||||
24.02
15:00
Sassuolo
SPAL
1
1
|
24.02.2019 15:00 | Sassuolo | 1 : 1 | SPAL |
24.02
15:00
Montpellier
Reims
2
4
|
24.02.2019 15:00 | Montpellier | 2 : 4 | Reims | |||||
24.02
15:00
Nantes
Bordeaux
1
0
|
24.02.2019 15:00 | Nantes | 1 : 0 | Bordeaux | |||||
24.02
17:00
Rennes
Olympique Marseille
1
1
|
24.02.2019 17:00 | Rennes | 1 : 1 | Olympique Marseille | |||||
24.02
15:00
Toulouse
Caen
1
1
|
24.02.2019 15:00 | Toulouse | 1 : 1 | Caen | |||||
24.02
21:00
Monaco
Olympique Lyonnais
2
0
|
24.02.2019 21:00 | Monaco | 2 : 0 | Olympique Lyonnais |
24.02
14:00
Rad
Dinamo
1
1
|
24.02.2019 14:00 | Rad | 1 : 1 | Dinamo | |||||
24.02
13:00
Čukarički
Voždovac
3
0
|
24.02.2019 13:00 | Čukarički | 3 : 0 | Voždovac |
24.02
20:00
Sloven
Hajduk
62
78
|
24.02.2019 20:00 | Sloven | 62 : 78 | Hajduk | |||||
24.02
18:00
Topola
Jedinstvo
86
65
|
24.02.2019 18:00 | Topola | 86 : 65 | Jedinstvo | |||||
24.02
18:00
Star
Železničar
91
102
|
24.02.2019 18:00 | Star | 91 : 102 | Železničar |
24.02
18:00
Sokobanja
Morava
81
84
|
24.02.2019 18:00 | Sokobanja | 81 : 84 | Morava |
24.02
17:00
Paraćin
Student BB
65
83
|
24.02.2019 17:00 | Paraćin | 65 : 83 | Student BB |
24.02
14:20
Borac Zemun
Radnički
84
70
|
24.02.2019 14:20 | Borac Zemun | 84 : 70 | Radnički |
24.02
20:00
Student 014
Rađevac
99
56
|
24.02.2019 20:00 | Student 014 | 99 : 56 | Rađevac | |||||
24.02
12:30
Mix
M015
53
90
|
24.02.2019 12:30 | Mix | 53 : 90 | M015 |
24.02
15:30
Mileševac
Play off
93
84
|
24.02.2019 15:30 | Mileševac | 93 : 84 | Play off |
24.02
18:00
Zvečan
Železničar
20
0
|
24.02.2019 18:00 | Zvečan | 20 : 0 | Železničar | |||||
24.02
18:30
Lim
Play Off
60
59
|
24.02.2019 18:30 | Lim | 60 : 59 | Play Off |
24.02
19:00
Gimnazijalac
Trstenik
73
67
|
24.02.2019 19:00 | Gimnazijalac | 73 : 67 | Trstenik |
24.02
18:30
Duga
Proleter 023
56
58
|
24.02.2019 18:30 | Duga | 56 : 58 | Proleter 023 |
24.02
14:00
Antena
Putevi
0
3
|
24.02.2019 14:00 | Antena | 0 : 3 | Putevi |
24.02
19:30
Sombor
Kulpin
0
3
|
24.02.2019 19:30 | Sombor | 0 : 3 | Kulpin |
24.02
15:00
Topličanin 97
Topličanin
1
3
|
24.02.2019 15:00 | Topličanin 97 | 1 : 3 | Topličanin | |||||
24.02
17:00
Desetka
Niš 2
3
1
|
24.02.2019 17:00 | Desetka | 3 : 1 | Niš 2 |
24.02
19:00
Šumadija
As Beograd
3
0
|
24.02.2019 19:00 | Šumadija | 3 : 0 | As Beograd |
24.02
17:00
Srem Eaton 2
Vest
2
3
|
24.02.2019 17:00 | Srem Eaton 2 | 2 : 3 | Vest | |||||
24.02
18:00
Mladost
Vojvodina NS Seme 3
0
3
|
24.02.2019 18:00 | Mladost | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme 3 |
24.02
12:00
Pin
Ozren
3
0
|
24.02.2019 12:00 | Pin | 3 : 0 | Ozren | |||||
24.02
17:00
Hajduk Veljko 2
Dunav Stars
0
3
|
24.02.2019 17:00 | Hajduk Veljko 2 | 0 : 3 | Dunav Stars |
24.02
16:00
Borac (St)
Niš
2
3
|
24.02.2019 16:00 | Borac (St) | 2 : 3 | Niš |
24.02
20:00
Dubočica
Jagodina
3
1
|
24.02.2019 20:00 | Dubočica | 3 : 1 | Jagodina | |||||
24.02
17:00
Timok
Metalac Takovo
0
3
|
24.02.2019 17:00 | Timok | 0 : 3 | Metalac Takovo |
24.02
15:00
Student
Dubočica
0
3
|
24.02.2019 15:00 | Student | 0 : 3 | Dubočica | |||||
24.02
13:00
Stampedo
Bor
0
3
|
24.02.2019 13:00 | Stampedo | 0 : 3 | Bor |
24.02
17:00
Volley Stars
Novi Sad
0
3
|
24.02.2019 17:00 | Volley Stars | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
24.02
19:00
Slavija
Elan Volej
3
1
|
24.02.2019 19:00 | Slavija | 3 : 1 | Elan Volej | |||||
24.02
12:00
Odbojka 013
Lavice 07
3
2
|
24.02.2019 12:00 | Odbojka 013 | 3 : 2 | Lavice 07 |
24.02
17:00
Mokra Gora
Sloga 031
3
0
|
24.02.2019 17:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Sloga 031 | |||||
24.02
18:30
Tehničar
Tara
3
0
|
24.02.2019 18:30 | Tehničar | 3 : 0 | Tara | |||||
24.02
15:45
Sloboda S
Tutin
3
0
|
24.02.2019 15:45 | Sloboda S | 3 : 0 | Tutin |
24.02
18:00
AS
Avala
3
2
|
24.02.2019 18:00 | AS | 3 : 2 | Avala |
24.02
13:00
Pionir
Kolubara
0
3
|
24.02.2019 13:00 | Pionir | 0 : 3 | Kolubara | |||||
24.02
17:30
Radnički 2
Železničar
1
3
|
24.02.2019 17:30 | Radnički 2 | 1 : 3 | Železničar |
24.02
18:30
Železnik 2012
Obrenovac
0
3
|
24.02.2019 18:30 | Železnik 2012 | 0 : 3 | Obrenovac |
24.02
16:00
Kikinda
Hercegovina
2
3
|
24.02.2019 16:00 | Kikinda | 2 : 3 | Hercegovina | |||||
24.02
16:00
KI 0230
Proleter
0
3
|
24.02.2019 16:00 | KI 0230 | 0 : 3 | Proleter | |||||
24.02
16:00
Banat
Žitište
3
1
|
24.02.2019 16:00 | Banat | 3 : 1 | Žitište |
24.02
16:00
NS Tim
Štrand Volej
2
3
|
24.02.2019 16:00 | NS Tim | 2 : 3 | Štrand Volej | |||||
24.02
19:00
Jadran
Maks
3
0
|
24.02.2019 19:00 | Jadran | 3 : 0 | Maks |
24.02
18:00
Blok Aut
Mladost
3
1
|
24.02.2019 18:00 | Blok Aut | 3 : 1 | Mladost | |||||
24.02
12:30
Novi Sad 2
Bečej
3
0
|
24.02.2019 12:30 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Bečej |
24.02
11:30
Radnički 1977
Radnički
0
3
|
24.02.2019 11:30 | Radnički 1977 | 0 : 3 | Radnički |
24.02
17:00
Bor 2
Viner
3
1
|
24.02.2019 17:00 | Bor 2 | 3 : 1 | Viner |
24.02
17:00
Spartak (Lj)
Vranje
3
2
|
24.02.2019 17:00 | Spartak (Lj) | 3 : 2 | Vranje | |||||
24.02
17:00
Omladinac
Srem
3
1
|
24.02.2019 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | Srem |
24.02
18:00
Zlatibor
Borac (Ča)
3
0
|
24.02.2019 18:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Borac (Ča) |
24.02
10:45
Železničar
Partizan
0
3
|
24.02.2019 10:45 | Železničar | 0 : 3 | Partizan | |||||
24.02
09:00
Lucky Star
Crvena zvezda
2
3
|
24.02.2019 09:00 | Lucky Star | 2 : 3 | Crvena zvezda |
24.02
10:45
Dunav
Avala
0
3
|
24.02.2019 10:45 | Dunav | 0 : 3 | Avala | |||||
24.02
12:45
Volleyland 2
Akademija Singidunum
3
0
|
24.02.2019 12:45 | Volleyland 2 | 3 : 0 | Akademija Singidunum | |||||
24.02
12:45
21. maj
SPAS
3
1
|
24.02.2019 12:45 | 21. maj | 3 : 1 | SPAS | |||||
24.02
09:00
Vizurine Ajkulice
Beograd 2
2
3
|
24.02.2019 09:00 | Vizurine Ajkulice | 2 : 3 | Beograd 2 |
24.02
10:45
Sterija
Lucky Star
3
0
|
24.02.2019 10:45 | Sterija | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
24.02
12:45
AS Batajnica
Roda
3
0
|
24.02.2019 12:45 | AS Batajnica | 3 : 0 | Roda | |||||
24.02
09:00
Radnicki
Kralj
3
2
|
24.02.2019 09:00 | Radnicki | 3 : 2 | Kralj |
24.02
18:30
Mladost
Trepča
31
16
|
24.02.2019 18:30 | Mladost | 31 : 16 | Trepča |
24.02
18:30
Obilić
Rudar
32
26
|
24.02.2019 18:30 | Obilić | 32 : 26 | Rudar |
24.02
19:00
Radnički 1964
Topličanin
26
19
|
24.02.2019 19:00 | Radnički 1964 | 26 : 19 | Topličanin |
24.02
18:00
Požarevac
Crvenka
32
24
|
24.02.2019 18:00 | Požarevac | 32 : 24 | Crvenka | |||||
24.02
17:30
Lavovi BP
SC Voždovac 2012
35
25
|
24.02.2019 17:30 | Lavovi BP | 35 : 25 | SC Voždovac 2012 | |||||
24.02
18:00
Loznica
Jedinstvo
21
24
|
24.02.2019 18:00 | Loznica | 21 : 24 | Jedinstvo |
24.02
16:00
Kučevo
Sloven
34
23
|
24.02.2019 16:00 | Kučevo | 34 : 23 | Sloven | |||||
24.02
18:30
Pančevo
Vrbas
24
30
|
24.02.2019 18:30 | Pančevo | 24 : 30 | Vrbas | |||||
24.02
18:00
Topličanin
Napredak 12
21
20
|
24.02.2019 18:00 | Topličanin | 21 : 20 | Napredak 12 | |||||
24.02
17:00
Radnički 1964
Železničar
28
28
|
24.02.2019 17:00 | Radnički 1964 | 28 : 28 | Železničar |
24.02
19:30
KVK Radnički
Solaris
6
5
|
24.02.2019 19:30 | KVK Radnički | 6 : 5 | Solaris |
24.02
Senteš
Vojvodina
14
6
|
24.02.2019 | Senteš | 14 : 6 | Vojvodina | |||||
24.02
Crvena zvezda
Eger
5
17
|
24.02.2019 | Crvena zvezda | 5 : 17 | Eger | |||||
24.02
Rapid
Palilula
8
9
|
24.02.2019 | Rapid | 8 : 9 | Palilula | |||||
24.02
Senteš
Eger
8
10
|
24.02.2019 | Senteš | 8 : 10 | Eger | |||||
24.02
Vojvodina
Rapid
7
8
|
24.02.2019 | Vojvodina | 7 : 8 | Rapid | |||||
24.02
Crvena zvezda
Palilula
5
7
|
24.02.2019 | Crvena zvezda | 5 : 7 | Palilula |
24.02
19:00
Jastrebac
Srpska
4
4
|
24.02.2019 19:00 | Jastrebac | 4 : 4 | Srpska | |||||
24.02
20:30
Kalča
Vranje
1
5
|
24.02.2019 20:30 | Kalča | 1 : 5 | Vranje | |||||
24.02
20:30
Nova Pazova
Vinter sport
4
0
|
24.02.2019 20:30 | Nova Pazova | 4 : 0 | Vinter sport | |||||
24.02
19:00
FON
RB
9
3
|
24.02.2019 19:00 | FON | 9 : 3 | RB |
24.02
20:15
Kragujevac Wild Boars
Oplenac
6
4
|
24.02.2019 20:15 | Kragujevac Wild Boars | 6 : 4 | Oplenac |
24.02
18:30
BSK
Radnički 2010
4
3
|
24.02.2019 18:30 | BSK | 4 : 3 | Radnički 2010 |
24.02
13:30
Oftal -C
Konjarnik
2
10
|
24.02.2019 13:30 | Oftal -C | 2 : 10 | Konjarnik |
24.02
19:00
Hajduk
Tango
5
1
|
24.02.2019 19:00 | Hajduk | 5 : 1 | Tango | |||||
24.02
17:00
Leteći Bajmočani
Pčinja
4
3
|
24.02.2019 17:00 | Leteći Bajmočani | 4 : 3 | Pčinja |
24.02
20:45
Dinamo
Viking
4
1
|
24.02.2019 20:45 | Dinamo | 4 : 1 | Viking |
24.02
12:00
Fleš
Bezbednost 192
2
7
|
24.02.2019 12:00 | Fleš | 2 : 7 | Bezbednost 192 |
24.02
21:00
Pirgos
Napredak 1389
10
6
|
24.02.2019 21:00 | Pirgos | 10 : 6 | Napredak 1389 | |||||
24.02
19:30
Gvozdeni puk
Ozren
7
1
|
24.02.2019 19:30 | Gvozdeni puk | 7 : 1 | Ozren |
24.02
16:30
Lindoret
Rosulja
3
7
|
24.02.2019 16:30 | Lindoret | 3 : 7 | Rosulja |
24.02
17:15
Zagreb
Mladost
5
4
|
24.02.2019 17:15 | Zagreb | E 5 : 4 | Mladost |