XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 130 utakmica za dan
Nedelja, 9 Decembar 2018

Fudbal

09.12.2018 13:00 Dinamo 1 : 2 Voždovac
09.12.2018 13:00 Radnički (N) 3 : 0 Spartak ŽK
09.12.2018 17:00 Proleter 0 : 0 Čukarički
09.12.2018 17:00 OFK Bačka 0 : 0 Vojvodina
09.12.2018 13:00 Mačva 1 : 2 Radnik
09.12.2018 17:00 Rad 0 : 3 Partizan
09.12.2018 13:00 Zemun 0 : 3 Mladost
09.12.2018 13:00 Inđija 2 : 0 Bežanija
09.12.2018 13:00 Novi Pazar 1 : 2 Budućnost
09.12.2018 13:00 Radnički 1923 1 : 1 Sinđelić
09.12.2018 13:00 Borac 2 : 0 Zlatibor
09.12.2018 13:00 Teleoptik 1 : 2 Metalac
09.12.2018 13:00 Trajal 1 : 0 OFK Žarkovo
09.12.2018 13:00 Iskra 0 : 0 Budućnost
09.12.2018 17:00 Newcastle United 1 : 2 Wolverhampton
09.12.2018 20:45 Real Betis 2 : 0 Rayo Vallecano
09.12.2018 12:00 Eibar 4 : 4 Levante
09.12.2018 16:15 Huesca 0 : 1 Real Madrid
09.12.2018 18:30 Real Sociedad 1 : 2 Real Valladolid
09.12.2018 18:00 Borussia Mönchengladbach 3 : 0 Stuttgart
09.12.2018 15:30 Mainz 05 1 : 1 Hannover 96
09.12.2018 15:00 Empoli 2 : 1 Bologna
09.12.2018 18:00 Genoa 1 : 1 SPAL
09.12.2018 20:30 Milan 0 : 0 Torino
09.12.2018 15:00 Parma 1 : 1 Chievo
09.12.2018 12:30 Sassuolo 3 : 3 Fiorentina
09.12.2018 15:00 Udinese 1 : 3 Atalanta
09.12.2018 17:00 Lille 1 : 1 Reims
09.12.2018 15:00 Strasbourg 2 : 2 Caen
09.12.2018 10:00 Železničar 4 : 1 OFK Vršac

Košarka

09.12.2018 19:00 Crvena zvezda MTS 97 : 70 Zadar
09.12.2018 18:00 Sloboda 88 : 77 Vršac
09.12.2018 20:00 Vojvodina 70 : 85 Dynamic VIP PAY
09.12.2018 21:00 Dunav 87 : 104 Borac
09.12.2018 18:00 Jedinstvo 78 : 58 Omladinac
09.12.2018 18:30 Fair Play 90 : 72 Jastrebac
09.12.2018 16:30 Jagodina 94 : 67 Radnički 1950
09.12.2018 18:00 Student 86 : 93 Priboj
09.12.2018 13:30 Astra 64 : 107 Slodes
09.12.2018 11:15 Borac Zemun 83 : 71 Borča
09.12.2018 16:15 Eko Sport 59 : 92 BKK Radnički
09.12.2018 15:20 Mix 60 : 90 Loznica
09.12.2018 17:00 M015 99 : 88 Rađevac
09.12.2018 19:00 Ub 77 : 75 Šabac
09.12.2018 19:00 Železničar 65 : 73 Ivanjica
09.12.2018 19:30 LA Basket 78 : 67 Sava
09.12.2018 20:30 Umka Džez 50 : 76 Borča 2
09.12.2018 13:15 BASK 85 : 93 Zvezdara
09.12.2018 15:20 Mladost 2 56 : 86 Vizura
09.12.2018 18:20 AS Basket 62 : 63 Ras
09.12.2018 18:20 AS Basket 62 : 63 Ras
09.12.2018 13:15 BASK 85 : 93 Zvezdara
09.12.2018 13:30 Duga 78 : 76 Srbobran
09.12.2018 17:00 Njegoš 66 : 59 Karađorđevo
09.12.2018 18:00 Čelarevo 69 : 70 Art Basket

Odbojka

09.12.2018 Mladenovac 3 : 0 Smederevo Carina
09.12.2018 19:00 Toplički Vitezovi 1 : 3 Borac (Par)
09.12.2018 20:00 Mladost 3 : 2 Metalac Takovo
09.12.2018 16:00 Tehničar 1 : 3 Gračanica
09.12.2018 14:00 Antena 2 : 3 Partizan
09.12.2018 19:00 Vrbas 0 : 3 Bečej
09.12.2018 15:00 Topličanin 3 : 2 Hajduk Veljko
09.12.2018 13:00 Desetka 3 : 0 Radan
09.12.2018 FOK 0 : 3 Spartak (Lj)
09.12.2018 17:00 Leskovac-98 1 : 3 Ruma
09.12.2018 18:30 Inđija 3 : 0 Borac (Ča)
09.12.2018 13:00 Jagodina 3 : 0 Majdanpek FBC
09.12.2018 17:00 Kuršumlija 3 : 0 Student
09.12.2018 14:15 Lavice 07 3 : 2 Elan Volej
09.12.2018 19:00 Slavija 0 : 3 Volley Stars
09.12.2018 17:00 Tutin 3 : 1 Kosovska Mitrovica
09.12.2018 15:00 Sloboda S 3 : 2 Tehničar
09.12.2018 19:00 Šumadija 3 : 0 AS Batajnica
09.12.2018 19:00 Ravno 2 : 3 Radnički
09.12.2018 16:30 Carina 3 : 1 VGSK
09.12.2018 15:00 Dunav 17 3 : 0 Rudar
09.12.2018 13:30 Tvrđava 3 : 1 Plana
09.12.2018 18:00 Bor 2 2 : 3 Đerdap
09.12.2018 16:00 Timok 3 : 0 Ozren
09.12.2018 10:45 Železničar 0 : 3 AS
09.12.2018 09:00 Partizan 0 : 3 Roda
09.12.2018 12:45 Crnjanski 0 : 3 Blok Aut
09.12.2018 13:30 Mladenovac 0 : 3 Crvena zvezda
09.12.2018 09:00 Dunav 0 : 3 21. maj
09.12.2018 09:00 Volleyland 2 3 : 1 Vizurine Ajkulice
09.12.2018 09:00 Avala 2 : 3 Beograd 2
09.12.2018 10:45 Akademija Singidunum 1 : 3 SPAS
09.12.2018 09:00 Roda 1 : 3 Radnicki
09.12.2018 10:45 Lucky Star 3 : 0 AS Batajnica
09.12.2018 12:45 Sterija 3 : 0 Lazarevac

Rukomet

09.12.2018 19:15 Nexe 22 : 17 Izviđač
09.12.2018 17:30 Metalurg 28 : 34 Meshkov Brest
09.12.2018 18:00 Kikinda 28 : 27 Obilić
09.12.2018 18:00 Dinamo 26 : 25 Partizan
09.12.2018 19:30 Pobednik 34 : 35 Kuršumlija
09.12.2018 18:00 Loznica 28 : 29 SC Voždovac 2012
09.12.2018 20:00 Lavovi BP 28 : 21 Jugović
09.12.2018 19:00 Sloga 23 : 21 Sindjelić
09.12.2018 16:30 Rakovica 32 : 30 Partizan 2
09.12.2018 21:00 Rekreativo 22 : 18 Radnički
09.12.2018 14:30 Bane 23 : 22 Goč Merkur
09.12.2018 19:00 Omladinac 23 : 23 Metalac
09.12.2018 19:00 Vlasotince 29 : 31 Zaječar
09.12.2018 19:00 Jagodina 33 : 29 Jastrebac
09.12.2018 14:00 Crepaja 33 : 26 Senta
09.12.2018 20:30 Pančevo 32 : 34 Slavija
09.12.2018 19:00 Nexe 29 : 30 PPD Zagreb
09.12.2018 20:45 Vardar 31 : 24 Metalurg
09.12.2018 16:00 Požarevac 24 : 28 Vrbas
09.12.2018 15:30 Pančevo 25 : 23 Pirot
09.12.2018 18:00 ORK Beograd 26 : 33 Sloven
09.12.2018 15:30 Loznica grad 20 : 19 Rudar
09.12.2018 20:00 ORK Loznica 35 : 39 Crvena zvezda
09.12.2018 14:30 Beograd 33 : 29 Radnički
09.12.2018 18:00 Medicinar 2 29 : 22 Metalac 2015
09.12.2018 17:00 Đerdap 18 : 17 Radan
09.12.2018 12:30 Naisa 2 25 : 24 Radnički
09.12.2018 19:30 Hajduk Veljko 21 : 35 Rtanj
09.12.2018 19:30 Žitorađa 39 : 13 Bor - RTB 2

Vaterpolo

09.12.2018 10:00 ŽAVK Mladost 8 : 6 Palilula
09.12.2018 11:15 OVK POŠK 7 : 8 Crvena zvezda

Futsal

09.12.2018 17:00 Župski rubin 5 : 3 Kragujevac Wild Boars
09.12.2018 19:00 Leskovac 10 : 5 Put-inženjering
09.12.2018 20:00 Aleksinac 2015 6 : 2 Timok 2013
09.12.2018 17:30 Radnički 2010 6 : 2 Akademac
09.12.2018 16:00 Indians 2013 5 : 5 Viking
09.12.2018 15:00 Fleš 5 : 5 SFU Leposavić
09.12.2018 15:30 Niš 92 8 : 2 Ozren
09.12.2018 17:00 Zadrugar 2017 5 : 7 Rosulja

Hokej

09.12.2018 16:00 Crvena zvezda 7 : 2 Mladost
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.