04.02
13:30
Chelsea
Arsenal
3
1
|
04.02.2017 13:30 | Chelsea | 3 : 1 | Arsenal | |||||
04.02
16:00
Crystal Palace
Sunderland
0
4
|
04.02.2017 16:00 | Crystal Palace | 0 : 4 | Sunderland | |||||
04.02
16:00
Everton
Bournemouth
6
3
|
04.02.2017 16:00 | Everton | 6 : 3 | Bournemouth | |||||
04.02
16:00
Hull
Liverpool
2
0
|
04.02.2017 16:00 | Hull | 2 : 0 | Liverpool | |||||
04.02
16:00
Southampton
West Ham
1
3
|
04.02.2017 16:00 | Southampton | 1 : 3 | West Ham | |||||
04.02
16:00
Watford
Burnley
2
1
|
04.02.2017 16:00 | Watford | 2 : 1 | Burnley | |||||
04.02
16:00
WBA
Stoke
1
0
|
04.02.2017 16:00 | WBA | 1 : 0 | Stoke | |||||
04.02
18:30
Tottenham
Middlesbrough
1
0
|
04.02.2017 18:30 | Tottenham | 1 : 0 | Middlesbrough |
04.02
15:30
Bayern
Schalke 04
1
1
|
04.02.2017 15:30 | Bayern | 1 : 1 | Schalke 04 | |||||
04.02
15:30
Borussia M'gladbach
Freiburg
3
0
|
04.02.2017 15:30 | Borussia M'gladbach | 3 : 0 | Freiburg | |||||
04.02
15:30
Hertha BSC
Ingolstadt
1
0
|
04.02.2017 15:30 | Hertha BSC | 1 : 0 | Ingolstadt | |||||
04.02
15:30
Köln
Wolfsburg
1
0
|
04.02.2017 15:30 | Köln | 1 : 0 | Wolfsburg | |||||
04.02
15:30
Hoffenheim
Mainz 05
4
0
|
04.02.2017 15:30 | Hoffenheim | 4 : 0 | Mainz 05 | |||||
04.02
18:30
Borussia Dortmund
RB Leipzig
1
0
|
04.02.2017 18:30 | Borussia Dortmund | 1 : 0 | RB Leipzig |
04.02
20:45
Bologna
Napoli
1
7
|
04.02.2017 20:45 | Bologna | 1 : 7 | Napoli |
04.02
17:00
Monaco
Nice
3
0
|
04.02.2017 17:00 | Monaco | 3 : 0 | Nice | |||||
04.02
20:00
Bordeaux
Rennes
1
1
|
04.02.2017 20:00 | Bordeaux | 1 : 1 | Rennes | |||||
04.02
20:00
Lille
Lorient
0
1
|
04.02.2017 20:00 | Lille | 0 : 1 | Lorient | |||||
04.02
20:00
Montpellier
Bastia
2
1
|
04.02.2017 20:00 | Montpellier | 2 : 1 | Bastia | |||||
04.02
20:00
Dijon
PSG
1
3
|
04.02.2017 20:00 | Dijon | 1 : 3 | PSG | |||||
04.02
20:00
Guingamp
Caen
0
1
|
04.02.2017 20:00 | Guingamp | 0 : 1 | Caen |
04.02
13:00
Málaga
Espanyol
0
1
|
04.02.2017 13:00 | Málaga | 0 : 1 | Espanyol | |||||
04.02
16:15
Barcelona
Athletic Club
3
0
|
04.02.2017 16:15 | Barcelona | 3 : 0 | Athletic Club | |||||
04.02
18:30
Atlético Madrid
Leganés
2
0
|
04.02.2017 18:30 | Atlético Madrid | 2 : 0 | Leganés | |||||
04.02
20:45
Valencia
Eibar
0
4
|
04.02.2017 20:45 | Valencia | 0 : 4 | Eibar |
04.02
14:00
Loznica
Drina I
0
7
|
04.02.2017 14:00 | Loznica | 0 : 7 | Drina I | |||||
04.02
14:40
Radnički Stobeks
Drina II
3
4
|
04.02.2017 14:40 | Radnički Stobeks | 3 : 4 | Drina II | |||||
04.02
11:20
Podrinje
OFK Trnovica
0
3
|
04.02.2017 11:20 | Podrinje | 0 : 3 | OFK Trnovica | |||||
04.02
12:00
Jedinstvo
Jadar II
0
1
|
04.02.2017 12:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Jadar II | |||||
04.02
12:40
Loznica
Jadar I
2
3
|
04.02.2017 12:40 | Loznica | 2 : 3 | Jadar I | |||||
04.02
13:20
Radnički Stobeks
Sloga
0
1
|
04.02.2017 13:20 | Radnički Stobeks | 0 : 1 | Sloga |
04.02
08:40
Sloga
Radnički Stobeks
0
1
|
04.02.2017 08:40 | Sloga | 0 : 1 | Radnički Stobeks | |||||
04.02
09:20
OFK Trnovica
Gučevo I
2
0
|
04.02.2017 09:20 | OFK Trnovica | 2 : 0 | Gučevo I | |||||
04.02
10:00
Drina
Gučevo II
4
0
|
04.02.2017 10:00 | Drina | 4 : 0 | Gučevo II | |||||
04.02
10:40
Jedinstvo
Loznica
0
1
|
04.02.2017 10:40 | Jedinstvo | 0 : 1 | Loznica |
04.02
19:00
Hajduk
Kris Kros
98
75
|
04.02.2017 19:00 | Hajduk | 98 : 75 | Kris Kros | |||||
04.02
18:00
Stara Pazova
Sveti Đorđe
95
87
|
04.02.2017 18:00 | Stara Pazova | 95 : 87 | Sveti Đorđe | |||||
04.02
19:00
Radnički
Vrbas
80
59
|
04.02.2017 19:00 | Radnički | 80 : 59 | Vrbas | |||||
04.02
17:00
Nova Pazova
Akademik
58
61
|
04.02.2017 17:00 | Nova Pazova | 58 : 61 | Akademik |
04.02
15:00
Šabac
Ub
102
101
|
04.02.2017 15:00 | Šabac | 102 : 101 | Ub | |||||
04.02
18:00
Zekas 75
Prva Petoletka
81
74
|
04.02.2017 18:00 | Zekas 75 | 81 : 74 | Prva Petoletka | |||||
04.02
20:30
Klik
Crnokosa
87
76
|
04.02.2017 20:30 | Klik | 87 : 76 | Crnokosa | |||||
04.02
19:00
Zlatar
Student
81
64
|
04.02.2017 19:00 | Zlatar | 81 : 64 | Student |
04.02
16:00
Prokuplje
Radan
84
59
|
04.02.2017 16:00 | Prokuplje | 84 : 59 | Radan | |||||
04.02
20:00
Dimitrovgrad
OKK Junior
71
57
|
04.02.2017 20:00 | Dimitrovgrad | 71 : 57 | OKK Junior | |||||
04.02
16:30
Kuršumlija
Zdravlje Leskovac
65
78
|
04.02.2017 16:30 | Kuršumlija | 65 : 78 | Zdravlje Leskovac |
04.02
12:00
Borac
Slodes
81
82
|
04.02.2017 12:00 | Borac | 81 : 82 | Slodes | |||||
04.02
20:20
Ras
Radnički (O)
69
70
|
04.02.2017 20:20 | Ras | 69 : 70 | Radnički (O) | |||||
04.02
16:20
Borča
LA Basket
90
73
|
04.02.2017 16:20 | Borča | 90 : 73 | LA Basket | |||||
04.02
14:15
Zemun
BKK Radnički
83
65
|
04.02.2017 14:15 | Zemun | 83 : 65 | BKK Radnički | |||||
04.02
Zemun
Borac
92
97
|
04.02.2017 | Zemun | 92 : 97 | Borac |
04.02
20:00
Sivac
Velika Kikinda
71
91
|
04.02.2017 20:00 | Sivac | 71 : 91 | Velika Kikinda | |||||
04.02
17:30
Star
Karađorđevo
97
58
|
04.02.2017 17:30 | Star | 97 : 58 | Karađorđevo |
04.02
19:00
Lokomotiva 2016
Jadran
60
96
|
04.02.2017 19:00 | Lokomotiva 2016 | 60 : 96 | Jadran | |||||
04.02
19:00
Jedinstvo
Opovo 99
99
82
|
04.02.2017 19:00 | Jedinstvo | 99 : 82 | Opovo 99 | |||||
04.02
20:30
Pink
Šimanovci
55
61
|
04.02.2017 20:30 | Pink | 55 : 61 | Šimanovci | |||||
04.02
18:30
Vojka
BNS
71
62
|
04.02.2017 18:30 | Vojka | 71 : 62 | BNS | |||||
04.02
19:00
Omladinac
Partizan
84
51
|
04.02.2017 19:00 | Omladinac | 84 : 51 | Partizan |
04.02
15:30
Požarevac
Sloga (D)
86
79
|
04.02.2017 15:30 | Požarevac | 86 : 79 | Sloga (D) | |||||
04.02
17:00
Trepča
Sloga (PM)
20
0
|
04.02.2017 17:00 | Trepča | 20 : 0 | Sloga (PM) | |||||
04.02
18:30
Bane
Basket
70
78
|
04.02.2017 18:30 | Bane | 70 : 78 | Basket |
04.02
Đerdap
BSK Junior
20
0
|
04.02.2017 | Đerdap | 20 : 0 | BSK Junior | |||||
04.02
18:00
Omladinac 016
Mladost Vesna
88
47
|
04.02.2017 18:00 | Omladinac 016 | 88 : 47 | Mladost Vesna |
04.02
21:00
Karpoš Sokoli
FMP
88
81
|
04.02.2017 21:00 | Karpoš Sokoli | 88 : 81 | FMP | |||||
04.02
19:00
Mornar
Cedevita
74
79
|
04.02.2017 19:00 | Mornar | 74 : 79 | Cedevita | |||||
04.02
17:00
Krka
Mega Leks
73
82
|
04.02.2017 17:00 | Krka | 73 : 82 | Mega Leks |
04.02
18:00
Vršac
Konstantin
91
85
|
04.02.2017 18:00 | Vršac | 91 : 85 | Konstantin | |||||
04.02
18:00
Metalac
Borac
80
88
|
04.02.2017 18:00 | Metalac | 80 : 88 | Borac | |||||
04.02
17:30
Beovuk 72
Spartak
81
75
|
04.02.2017 17:30 | Beovuk 72 | 81 : 75 | Spartak | |||||
04.02
19:30
Sloga
Napredak Rubin
88
83
|
04.02.2017 19:30 | Sloga | 88 : 83 | Napredak Rubin |
04.02
19:00
Radnički 1950
Kolubara LA 2003
87
68
|
04.02.2017 19:00 | Radnički 1950 | 87 : 68 | Kolubara LA 2003 | |||||
04.02
19:00
Proleter Naftagas
Plana
87
68
|
04.02.2017 19:00 | Proleter Naftagas | 87 : 68 | Plana | |||||
04.02
19:30
Pirot
Srem
87
79
|
04.02.2017 19:30 | Pirot | 87 : 79 | Srem | |||||
04.02
19:00
Sloboda
Zlatibor
67
76
|
04.02.2017 19:00 | Sloboda | 67 : 76 | Zlatibor | |||||
04.02
19:00
Napredak Bosphorus
Rtanj
86
70
|
04.02.2017 19:00 | Napredak Bosphorus | 86 : 70 | Rtanj | |||||
04.02
20:00
Vojvodina
Jagodina
106
67
|
04.02.2017 20:00 | Vojvodina | 106 : 67 | Jagodina | |||||
04.02
18:00
Futog Tupanjac MD
Mladost
72
81
|
04.02.2017 18:00 | Futog Tupanjac MD | 72 : 81 | Mladost |
04.02
15:00
Partizan 1953
Montana 2003
73
66
|
04.02.2017 15:00 | Partizan 1953 | 73 : 66 | Montana 2003 |
04.02
15:30
Železničar
Prijepolje
90
53
|
04.02.2017 15:30 | Železničar | 90 : 53 | Prijepolje | |||||
04.02
15:00
Užice
ČA basket
42
68
|
04.02.2017 15:00 | Užice | 42 : 68 | ČA basket | |||||
04.02
18:00
Mileševac
Zvečan
20
0
|
04.02.2017 18:00 | Mileševac | 20 : 0 | Zvečan |
04.02
14:00
Topličanin 2012
Palanka 2012
60
77
|
04.02.2017 14:00 | Topličanin 2012 | 60 : 77 | Palanka 2012 |
04.02
12:45
SO Koš
Sivac
41
32
|
04.02.2017 12:45 | SO Koš | 41 : 32 | Sivac |
04.02
18:00
Proleter
Beočin
35
73
|
04.02.2017 18:00 | Proleter | 35 : 73 | Beočin | |||||
04.02
16:30
Girl Basket
Hajduk
83
43
|
04.02.2017 16:30 | Girl Basket | 83 : 43 | Hajduk |
04.02
19:30
Karađorđe
Jedinstvo
0
3
|
04.02.2017 19:30 | Karađorđe | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
04.02
20:00
Loznica
Stig
3
0
|
04.02.2017 20:00 | Loznica | 3 : 0 | Stig |
04.02
17:00
Partizan
Novi Pazar 2
3
0
|
04.02.2017 17:00 | Partizan | 3 : 0 | Novi Pazar 2 | |||||
04.02
20:00
Lotus
Arilje
0
3
|
04.02.2017 20:00 | Lotus | 0 : 3 | Arilje | |||||
04.02
15:00
Putevi
Gračac
1
3
|
04.02.2017 15:00 | Putevi | 1 : 3 | Gračac |
04.02
17:00
Kulpin
Hercegovina
3
0
|
04.02.2017 17:00 | Kulpin | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
04.02
15:30
Vojvodina 2
Dunav Volley
3
1
|
04.02.2017 15:30 | Vojvodina 2 | 3 : 1 | Dunav Volley | |||||
04.02
15:00
Proleter
Mladost-Expans
3
1
|
04.02.2017 15:00 | Proleter | 3 : 1 | Mladost-Expans |
04.02
19:00
Jedinstvo (SP)
Spartak (LJ)
3
0
|
04.02.2017 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Spartak (LJ) | |||||
04.02
17:00
Niš IGM Mladost
Klek Srbijašume
3
0
|
04.02.2017 17:00 | Niš IGM Mladost | 3 : 0 | Klek Srbijašume | |||||
04.02
17:00
Crvena zvezda
Ribnica
2
3
|
04.02.2017 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Ribnica |
04.02
19:00
Mladi radnik
Toplički Vitezovi
3
0
|
04.02.2017 19:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Toplički Vitezovi | |||||
04.02
19:00
FAP Livnica
Futog
2
3
|
04.02.2017 19:00 | FAP Livnica | 2 : 3 | Futog | |||||
04.02
16:00
Jagodina
Smederevo Carina
3
2
|
04.02.2017 16:00 | Jagodina | 3 : 2 | Smederevo Carina | |||||
04.02
17:00
VA 014 Gorenje
Spartak (S)
1
3
|
04.02.2017 17:00 | VA 014 Gorenje | 1 : 3 | Spartak (S) | |||||
04.02
19:00
VGSK
Borac
1
3
|
04.02.2017 19:00 | VGSK | 1 : 3 | Borac | |||||
04.02
19:00
Železničar
Kosovska Mitrovica
0
3
|
04.02.2017 19:00 | Železničar | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica |
04.02
19:00
Metalac Takovo
Zaslon
0
3
|
04.02.2017 19:00 | Metalac Takovo | 0 : 3 | Zaslon | |||||
04.02
16:00
Dubočica
Bavanište
3
0
|
04.02.2017 16:00 | Dubočica | 3 : 0 | Bavanište | |||||
04.02
16:00
Napredak 037
Užice
3
1
|
04.02.2017 16:00 | Napredak 037 | 3 : 1 | Užice | |||||
04.02
17:00
Timok
Bečej
3
1
|
04.02.2017 17:00 | Timok | 3 : 1 | Bečej | |||||
04.02
20:00
Novi Sad
Srem Iton
3
0
|
04.02.2017 20:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Srem Iton |
04.02
14:00
Leskovac-98
Kuršumlija
0
3
|
04.02.2017 14:00 | Leskovac-98 | 0 : 3 | Kuršumlija | |||||
04.02
16:00
Paraćin
Majdanpek FBC
1
3
|
04.02.2017 16:00 | Paraćin | 1 : 3 | Majdanpek FBC |
04.02
17:00
Ruma
Novi Sad
3
1
|
04.02.2017 17:00 | Ruma | 3 : 1 | Novi Sad | |||||
04.02
18:00
Apatin
Partizan
0
3
|
04.02.2017 18:00 | Apatin | 0 : 3 | Partizan | |||||
04.02
16:00
Odbojka 013
Vršac
3
0
|
04.02.2017 16:00 | Odbojka 013 | 3 : 0 | Vršac |
04.02
16:35
Kralj
Mladi Radnik
3
1
|
04.02.2017 16:35 | Kralj | 3 : 1 | Mladi Radnik | |||||
04.02
17:00
Lazarevac
Lucky Star
3
1
|
04.02.2017 17:00 | Lazarevac | 3 : 1 | Lucky Star | |||||
04.02
19:00
Šumadija
Zaslon
3
1
|
04.02.2017 19:00 | Šumadija | 3 : 1 | Zaslon |
04.02
20:00
Srbijanka 014
Smeč 5
1
3
|
04.02.2017 20:00 | Srbijanka 014 | 1 : 3 | Smeč 5 | |||||
04.02
15:00
Ribnica
Mali Zvornik
2
3
|
04.02.2017 15:00 | Ribnica | 2 : 3 | Mali Zvornik |
04.02
19:00
Železničar
MD Zrenjanin
3
1
|
04.02.2017 19:00 | Železničar | 3 : 1 | MD Zrenjanin |
04.02
17:00
Smederevo
Kraguj Radnički
3
0
|
04.02.2017 17:00 | Smederevo | 3 : 0 | Kraguj Radnički | |||||
04.02
19:30
Roda
Klek Srbijašume
1
3
|
04.02.2017 19:30 | Roda | 1 : 3 | Klek Srbijašume | |||||
04.02
20:00
Eaton Srem Tempo
FOK
3
1
|
04.02.2017 20:00 | Eaton Srem Tempo | 3 : 1 | FOK |
04.02
17:00
Sterija
Ivanjica
3
0
|
04.02.2017 17:00 | Sterija | 3 : 0 | Ivanjica |
04.02
15:00
Metalurg
Vojvodina
30
26
|
04.02.2017 15:00 | Metalurg | 30 : 26 | Vojvodina | |||||
04.02
20:30
Celje Piv. Laško
PPD Zagreb
23
30
|
04.02.2017 20:30 | Celje Piv. Laško | 23 : 30 | PPD Zagreb |
04.02
19:00
Jagodina
Medicinar
23
27
|
04.02.2017 19:00 | Jagodina | 23 : 27 | Medicinar | |||||
04.02
19:00
Železničar
Kikinda
24
17
|
04.02.2017 19:00 | Železničar | 24 : 17 | Kikinda | |||||
04.02
18:30
Naisa
Bor RTB
28
24
|
04.02.2017 18:30 | Naisa | 28 : 24 | Bor RTB |
04.02
Stari Grad
Valjevo Gorenje
10
9
|
04.02.2017 | Stari Grad | 10 : 9 | Valjevo Gorenje |
04.02
18:00
Budva
Primorje EB
10
7
|
04.02.2017 18:00 | Budva | 10 : 7 | Primorje EB | |||||
04.02
19:00
Jug CO
Jadran Carine
9
7
|
04.02.2017 19:00 | Jug CO | 9 : 7 | Jadran Carine |
04.02
19:30
Zadar 1952
BVK Crvena zvezda
6
12
|
04.02.2017 19:30 | Zadar 1952 | 6 : 12 | BVK Crvena zvezda | |||||
04.02
18:00
OVK POŠK
Solaris
15
3
|
04.02.2017 18:00 | OVK POŠK | 15 : 3 | Solaris | |||||
04.02
18:00
Šabac
Primorac
10
7
|
04.02.2017 18:00 | Šabac | 10 : 7 | Primorac | |||||
04.02
18:00
VA Cattaro
Medveščak
12
4
|
04.02.2017 18:00 | VA Cattaro | 12 : 4 | Medveščak |
04.02
Stari Grad
Valjevo
10
9
|
04.02.2017 | Stari Grad | 10 : 9 | Valjevo | |||||
04.02
Banjica
Zemun
7
7
|
04.02.2017 | Banjica | 7 : 7 | Zemun | |||||
04.02
Nais
Beograd
8
6
|
04.02.2017 | Nais | 8 : 6 | Beograd | |||||
04.02
Taš
Dunav
15
6
|
04.02.2017 | Taš | 15 : 6 | Dunav |
04.02
Spartak Prozivka
Proleter
15
4
|
04.02.2017 | Spartak Prozivka | 15 : 4 | Proleter | |||||
04.02
Bečej
ŽAK
12
9
|
04.02.2017 | Bečej | 12 : 9 | ŽAK | |||||
04.02
Polet
Banja Luka
7
7
|
04.02.2017 | Polet | 7 : 7 | Banja Luka |
04.02
Singidunum
KVK Radnički
4
7
|
04.02.2017 | Singidunum | 4 : 7 | KVK Radnički | |||||
04.02
Rasina
Novi Beograd 011
9
9
|
04.02.2017 | Rasina | 9 : 9 | Novi Beograd 011 | |||||
04.02
Goč
Dorćol
4
9
|
04.02.2017 | Goč | 4 : 9 | Dorćol |
04.02
20:15
Partizan
NS Stars
8
7
|
04.02.2017 20:15 | Partizan | 8 : 7 | NS Stars |
04.02
19:00
Bled
Zagreb
5
3
|
04.02.2017 19:00 | Bled | 5 : 3 | Zagreb | |||||
04.02
18:00
Triglav
Playboy Slavija
1
5
|
04.02.2017 18:00 | Triglav | 1 : 5 | Playboy Slavija | |||||
04.02
18:00
ECE Celje
Medvescak
6
3
|
04.02.2017 18:00 | ECE Celje | 6 : 3 | Medvescak |
04.02
17:00
Dunarea Galati
Debreceni HK
6
5
|
04.02.2017 17:00 | Dunarea Galati | E 6 : 5 | Debreceni HK | |||||
04.02
18:00
Dunaújvárosi Acélbikák
Hokej klub Beograd
8
3
|
04.02.2017 18:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | 8 : 3 | Hokej klub Beograd |