14.08
17:00
Dunav
Radnički (Zr)
3
0
|
14.08.2016 17:00 | Dunav | 3 : 0 | Radnički (Zr) |
14.08
11:00
Polet (LJ)
Jošanica
0
0
|
14.08.2016 11:00 | Polet (LJ) | 0 : 0 | Jošanica | |||||
14.08
17:30
Mihajlovac 1934
Šumadija 1903
3
2
|
14.08.2016 17:30 | Mihajlovac 1934 | 3 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
14.08
17:30
Železničar
Mokra Gora
0
0
|
14.08.2016 17:30 | Železničar | 0 : 0 | Mokra Gora |
14.08
17:00
Temnić 1924
Jedinstvo (B)
2
1
|
14.08.2016 17:00 | Temnić 1924 | 2 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
14.08
17:00
Pukovac
Car Konstantin
1
1
|
14.08.2016 17:00 | Pukovac | 1 : 1 | Car Konstantin |
14.08
11:00
Žarkovo
Grafičar
3
2
|
14.08.2016 11:00 | Žarkovo | 3 : 2 | Grafičar | |||||
14.08
17:00
Brodarac 1947
Radnički (NB)
4
1
|
14.08.2016 17:00 | Brodarac 1947 | 4 : 1 | Radnički (NB) | |||||
14.08
17:00
Crvena Zvezda
Prva Iskra
2
3
|
14.08.2016 17:00 | Crvena Zvezda | 2 : 3 | Prva Iskra |
14.08
17:00
Bačka (P)
Zadrugar
4
2
|
14.08.2016 17:00 | Bačka (P) | 4 : 2 | Zadrugar | |||||
14.08
17:00
Tavankut
Subotica
2
1
|
14.08.2016 17:00 | Tavankut | 2 : 1 | Subotica | |||||
14.08
17:00
Tisa (A)
Radnički (S)
3
0
|
14.08.2016 17:00 | Tisa (A) | 3 : 0 | Radnički (S) |
14.08
17:00
Kupinovo
Kabel
1
2
|
14.08.2016 17:00 | Kupinovo | 1 : 2 | Kabel | |||||
14.08
17:00
LSK Laćarak
Hajduk (B)
3
1
|
14.08.2016 17:00 | LSK Laćarak | 3 : 1 | Hajduk (B) | |||||
14.08
17:00
Hajduk (Č)
Sofeks
1
0
|
14.08.2016 17:00 | Hajduk (Č) | 1 : 0 | Sofeks | |||||
14.08
17:00
Index
Hajduk 1925 Podunavac
0
0
|
14.08.2016 17:00 | Index | 0 : 0 | Hajduk 1925 Podunavac |
14.08
17:30
Bane
Orlovac
3
0
|
14.08.2016 17:30 | Bane | 3 : 0 | Orlovac | |||||
14.08
17:30
Karađorđe
Miokovci
2
0
|
14.08.2016 17:30 | Karađorđe | 2 : 0 | Miokovci | |||||
14.08
17:30
Arsenal
Slavija
0
1
|
14.08.2016 17:30 | Arsenal | 0 : 1 | Slavija |
14.08
17:30
Napredak
Radnički 1926
4
1
|
14.08.2016 17:30 | Napredak | 4 : 1 | Radnički 1926 | |||||
14.08
17:30
Homoljac
Gruža
3
3
|
14.08.2016 17:30 | Homoljac | 3 : 3 | Gruža | |||||
14.08
17:30
Petar Dobrnjac
Mladi radnik 1940
1
1
|
14.08.2016 17:30 | Petar Dobrnjac | 1 : 1 | Mladi radnik 1940 | |||||
14.08
17:30
RSK
Borac 1932
2
0
|
14.08.2016 17:30 | RSK | 2 : 0 | Borac 1932 | |||||
14.08
11:00
Proleter
Borac (Ž)
3
1
|
14.08.2016 11:00 | Proleter | 3 : 1 | Borac (Ž) |
14.08
17:30
Provo
Zadrugar
3
0
|
14.08.2016 17:30 | Provo | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
14.08
17:30
Radnički Stobex
Ribnica
1
2
|
14.08.2016 17:30 | Radnički Stobex | 1 : 2 | Ribnica | |||||
14.08
17:30
Polimlje
Jedinstvo (Ub)
1
1
|
14.08.2016 17:30 | Polimlje | 1 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
14.08
17:30
OFK Osečina
Radnički Gorenje
2
3
|
14.08.2016 17:30 | OFK Osečina | 2 : 3 | Radnički Gorenje | |||||
14.08
17:30
Sloga (S)
Sevojno
0
0
|
14.08.2016 17:30 | Sloga (S) | 0 : 0 | Sevojno | |||||
14.08
17:30
Drina
Sloga 1940 (BB)
1
1
|
14.08.2016 17:30 | Drina | 1 : 1 | Sloga 1940 (BB) |
14.08
17:00
Majdanpek
Malošište
3
1
|
14.08.2016 17:00 | Majdanpek | 3 : 1 | Malošište | |||||
14.08
17:00
Šarbanovac
Timočanin
2
0
|
14.08.2016 17:00 | Šarbanovac | 2 : 0 | Timočanin | |||||
14.08
17:00
Moravica
Hajduk Veljko
2
2
|
14.08.2016 17:00 | Moravica | 2 : 2 | Hajduk Veljko |
14.08
17:00
Trajal
SFS Borac
1
1
|
14.08.2016 17:00 | Trajal | 1 : 1 | SFS Borac | |||||
14.08
17:00
Poljoprivrednik
Žitorađa
2
2
|
14.08.2016 17:00 | Poljoprivrednik | 2 : 2 | Žitorađa | |||||
14.08
17:00
OFK Lugomir
Jedinstvo
3
1
|
14.08.2016 17:00 | OFK Lugomir | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.08
17:00
Župa
Levač
1
1
|
14.08.2016 17:00 | Župa | 1 : 1 | Levač |
14.08
17:00
Budućnost (P)
Ropotovo
3
1
|
14.08.2016 17:00 | Budućnost (P) | 3 : 1 | Ropotovo | |||||
14.08
17:00
OFK Brzi Brod
Nebeski andjeli
0
0
|
14.08.2016 17:00 | OFK Brzi Brod | 0 : 0 | Nebeski andjeli | |||||
14.08
17:00
Mladost (M)
GFK Dubočica
1
0
|
14.08.2016 17:00 | Mladost (M) | 1 : 0 | GFK Dubočica | |||||
14.08
17:00
Vranjska Banja
Pusta reka
3
0
|
14.08.2016 17:00 | Vranjska Banja | 3 : 0 | Pusta reka |
14.08
17:00
Zvezdara
Jedinstvo
2
0
|
14.08.2016 17:00 | Zvezdara | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.08
10:00
Torlak
Sremčica
1
3
|
14.08.2016 10:00 | Torlak | 1 : 3 | Sremčica | |||||
14.08
17:00
PKB Padinska Skela
Borac (O)
0
2
|
14.08.2016 17:00 | PKB Padinska Skela | 0 : 2 | Borac (O) | |||||
14.08
11:00
Hajduk
Borac (L)
1
3
|
14.08.2016 11:00 | Hajduk | 1 : 3 | Borac (L) | |||||
14.08
17:00
Budućnost
Srem
0
0
|
14.08.2016 17:00 | Budućnost | 0 : 0 | Srem |
14.08
17:30
Vinogradar
Čantavir
2
2
|
14.08.2016 17:30 | Vinogradar | 2 : 2 | Čantavir | |||||
14.08
17:30
Sutjeska
Eđšeg
5
1
|
14.08.2016 17:30 | Sutjeska | 5 : 1 | Eđšeg | |||||
14.08
17:30
Jadran (S)
Njegoš
0
2
|
14.08.2016 17:30 | Jadran (S) | 0 : 2 | Njegoš | |||||
14.08
17:30
Napredak
Proleter (Nj)
2
3
|
14.08.2016 17:30 | Napredak | 2 : 3 | Proleter (Nj) | |||||
14.08
17:30
Bajša
Preporod
2
0
|
14.08.2016 17:30 | Bajša | 2 : 0 | Preporod | |||||
14.08
17:30
Senta
Proleter (RS)
1
1
|
14.08.2016 17:30 | Senta | 1 : 1 | Proleter (RS) |
14.08
17:30
C. Zvezda (RS)
Banat
2
1
|
14.08.2016 17:30 | C. Zvezda (RS) | 2 : 1 | Banat | |||||
14.08
17:30
Mladost (BD)
Omladinac
1
0
|
14.08.2016 17:30 | Mladost (BD) | 1 : 0 | Omladinac | |||||
14.08
17:30
Naftagas (B)
Mladost (L)
4
0
|
14.08.2016 17:30 | Naftagas (B) | 4 : 0 | Mladost (L) | |||||
14.08
17:30
Jedinstvo
Begej
0
4
|
14.08.2016 17:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | Begej | |||||
14.08
17:30
Lehel
C. Zvezda (VS)
2
0
|
14.08.2016 17:30 | Lehel | 2 : 0 | C. Zvezda (VS) |
14.08
17:30
Sloboda
1. Maj Ruma
1
0
|
14.08.2016 17:30 | Sloboda | 1 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
14.08
17:30
Jadran
Borac
0
1
|
14.08.2016 17:30 | Jadran | 0 : 1 | Borac | |||||
14.08
17:30
Ljukovo
Rudar
3
1
|
14.08.2016 17:30 | Ljukovo | 3 : 1 | Rudar | |||||
14.08
17:30
Mitros
Donji Petrovci
4
0
|
14.08.2016 17:30 | Mitros | 4 : 0 | Donji Petrovci | |||||
14.08
17:30
Napredak
FK Graničar 1924
4
1
|
14.08.2016 17:30 | Napredak | 4 : 1 | FK Graničar 1924 |
14.08
17:30
Jevremovac
Borac (L)
0
1
|
14.08.2016 17:30 | Jevremovac | 0 : 1 | Borac (L) | |||||
14.08
17:30
Antimon
Mladost (P)
1
2
|
14.08.2016 17:30 | Antimon | 1 : 2 | Mladost (P) | |||||
14.08
17:30
Cer
Mladost (PP)
2
1
|
14.08.2016 17:30 | Cer | 2 : 1 | Mladost (PP) | |||||
14.08
17:30
Hajduk Stanko
Podrinje
3
1
|
14.08.2016 17:30 | Hajduk Stanko | 3 : 1 | Podrinje |
14.08
17:30
Železničar
Crnokosa
4
0
|
14.08.2016 17:30 | Železničar | 4 : 0 | Crnokosa | |||||
14.08
17:30
Lazarica
Savinac
6
1
|
14.08.2016 17:30 | Lazarica | 6 : 1 | Savinac | |||||
14.08
17:30
Jedinstvo (K)
Višesava
0
0
|
14.08.2016 17:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 0 | Višesava | |||||
14.08
17:30
Zlatar
Polet
0
0
|
14.08.2016 17:30 | Zlatar | 0 : 0 | Polet | |||||
14.08
17:30
Jasen
Ariljska rampa
2
0
|
14.08.2016 17:30 | Jasen | 2 : 0 | Ariljska rampa | |||||
14.08
17:30
Perućac
Ježevica
1
1
|
14.08.2016 17:30 | Perućac | 1 : 1 | Ježevica |
14.08
17:00
Morava
Hajduk
1
1
|
14.08.2016 17:00 | Morava | 1 : 1 | Hajduk | |||||
14.08
17:00
Budućnost
Resavac
4
2
|
14.08.2016 17:00 | Budućnost | 4 : 2 | Resavac | |||||
14.08
17:00
Juhor
OFK Bratstvo
5
2
|
14.08.2016 17:00 | Juhor | 5 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
14.08
17:00
Bratstvo
Napredak (Z)
1
2
|
14.08.2016 17:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Napredak (Z) | |||||
14.08
17:00
Kušiljevo
Partizan
3
1
|
14.08.2016 17:00 | Kušiljevo | 3 : 1 | Partizan | |||||
14.08
17:00
Mladost (J)
Napredak (D)
3
4
|
14.08.2016 17:00 | Mladost (J) | 3 : 4 | Napredak (D) | |||||
14.08
17:00
OFK Tekstilac
Dragocvet
1
1
|
14.08.2016 17:00 | OFK Tekstilac | 1 : 1 | Dragocvet |
14.08
17:00
Kupinovac
Sloga
3
0
|
14.08.2016 17:00 | Kupinovac | 3 : 0 | Sloga | |||||
14.08
17:00
Šumadinac
Mladost (D)
2
3
|
14.08.2016 17:00 | Šumadinac | 2 : 3 | Mladost (D) | |||||
14.08
17:00
Vinorača
Mladost (G)
4
2
|
14.08.2016 17:00 | Vinorača | 4 : 2 | Mladost (G) | |||||
14.08
17:00
Ursule
Sinđelić 1934
6
1
|
14.08.2016 17:00 | Ursule | 6 : 1 | Sinđelić 1934 | |||||
14.08
17:00
Morava
Kolare
1
2
|
14.08.2016 17:00 | Morava | 1 : 2 | Kolare |
14.08
17:30
OFK Zeka Buljubaša
Mladost
5
0
|
14.08.2016 17:30 | OFK Zeka Buljubaša | 5 : 0 | Mladost | |||||
14.08
17:30
Fruškogorac
Borac
1
1
|
14.08.2016 17:30 | Fruškogorac | 1 : 1 | Borac | |||||
14.08
17:30
PSK Putinci
Obilić 1993
2
0
|
14.08.2016 17:30 | PSK Putinci | 2 : 0 | Obilić 1993 | |||||
14.08
17:30
OFK Brestač
Sloga
3
3
|
14.08.2016 17:30 | OFK Brestač | 3 : 3 | Sloga | |||||
14.08
17:30
Graničar (K)
Napredak
1
0
|
14.08.2016 17:30 | Graničar (K) | 1 : 0 | Napredak | |||||
14.08
17:30
Graničar (O)
Hajduk
0
2
|
14.08.2016 17:30 | Graničar (O) | 0 : 2 | Hajduk | |||||
14.08
17:30
Železničar
Jedinstvo (P)
7
0
|
14.08.2016 17:30 | Železničar | 7 : 0 | Jedinstvo (P) |
14.08
17:30
Cer
Napredak
5
2
|
14.08.2016 17:30 | Cer | 5 : 2 | Napredak | |||||
14.08
17:30
Gorki
Torpedo
2
0
|
14.08.2016 17:30 | Gorki | 2 : 0 | Torpedo | |||||
14.08
17:30
Proleter
Sloga (B)
1
2
|
14.08.2016 17:30 | Proleter | 1 : 2 | Sloga (B) | |||||
14.08
17:30
Budućnost (PD)
Drina
9
2
|
14.08.2016 17:30 | Budućnost (PD) | 9 : 2 | Drina | |||||
14.08
17:30
Borac (Š)
Omladinac
4
2
|
14.08.2016 17:30 | Borac (Š) | 4 : 2 | Omladinac | |||||
14.08
17:30
Budućnost (Z)
Mladost (MM)
3
2
|
14.08.2016 17:30 | Budućnost (Z) | 3 : 2 | Mladost (MM) | |||||
14.08
17:30
Duško
Sloga (D)
4
2
|
14.08.2016 17:30 | Duško | 4 : 2 | Sloga (D) |
14.08
17:30
Karađorđe
Vlašić
1
1
|
14.08.2016 17:30 | Karađorđe | 1 : 1 | Vlašić | |||||
14.08
17:30
Miloš Pocerac 2013
Varna 012
2
1
|
14.08.2016 17:30 | Miloš Pocerac 2013 | 2 : 1 | Varna 012 | |||||
14.08
17:30
OFK Jelen
Vojvoda Stepa Stepanović
1
1
|
14.08.2016 17:30 | OFK Jelen | 1 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
14.08
17:30
Mladost 2013
Rankovac
2
2
|
14.08.2016 17:30 | Mladost 2013 | 2 : 2 | Rankovac | |||||
14.08
17:30
Radnički (К)
Dobrava
4
5
|
14.08.2016 17:30 | Radnički (К) | 4 : 5 | Dobrava | |||||
14.08
17:30
Trešnjevka
Dušan Silni
2
2
|
14.08.2016 17:30 | Trešnjevka | 2 : 2 | Dušan Silni | |||||
14.08
17:30
Šipurske Livade
Sloga (K)
2
3
|
14.08.2016 17:30 | Šipurske Livade | 2 : 3 | Sloga (K) | |||||
14.08
17:30
Cerić
Torpedo
7
1
|
14.08.2016 17:30 | Cerić | 7 : 1 | Torpedo |
14.08
17:30
Prva Iskra
7. Juli
5
0
|
14.08.2016 17:30 | Prva Iskra | 5 : 0 | 7. Juli | |||||
14.08
17:30
Mladost (DD)
Jadar (S)
2
0
|
14.08.2016 17:30 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Jadar (S) | |||||
14.08
17:30
Jedinstvo (Z)
Borac (K)
2
1
|
14.08.2016 17:30 | Jedinstvo (Z) | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
14.08
17:30
Stolice
Sloga (S)
0
4
|
14.08.2016 17:30 | Stolice | 0 : 4 | Sloga (S) | |||||
14.08
17:30
Gučevo
Cerova
3
0
|
14.08.2016 17:30 | Gučevo | 3 : 0 | Cerova | |||||
14.08
17:30
Jedinstvo (MZ)
Azbukovica
4
0
|
14.08.2016 17:30 | Jedinstvo (MZ) | 4 : 0 | Azbukovica | |||||
14.08
17:30
Sloga (LŠ)
Milan Orlić
8
1
|
14.08.2016 17:30 | Sloga (LŠ) | 8 : 1 | Milan Orlić | |||||
14.08
17:30
Vidojevica
Velika Reka
4
1
|
14.08.2016 17:30 | Vidojevica | 4 : 1 | Velika Reka |
14.08
17:00
Ibar
Berane
1
1
|
14.08.2016 17:00 | Ibar | 1 : 1 | Berane | |||||
14.08
17:00
Bratstvo
Igalo
1
0
|
14.08.2016 17:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Igalo | |||||
14.08
17:00
Čelik
Jezero
0
3
|
14.08.2016 17:00 | Čelik | 0 : 3 | Jezero | |||||
14.08
17:00
Cetinje
Mornar
0
0
|
14.08.2016 17:00 | Cetinje | 0 : 0 | Mornar | |||||
14.08
17:00
Radnički
Kom
2
1
|
14.08.2016 17:00 | Radnički | 2 : 1 | Kom |
14.08
20:00
Mladost
Napredak
1
0
|
14.08.2016 20:00 | Mladost | 1 : 0 | Napredak | |||||
14.08
20:00
Voždovac
Metalac
0
0
|
14.08.2016 20:00 | Voždovac | 0 : 0 | Metalac | |||||
14.08
19:00
Radnički (N)
Crvena zvezda
0
3
|
14.08.2016 19:00 | Radnički (N) | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
14.08
20:00
Radnik
Borac
1
1
|
14.08.2016 20:00 | Radnik | 1 : 1 | Borac | |||||
14.08
20:00
Novi Pazar
Rad
0
2
|
14.08.2016 20:00 | Novi Pazar | 0 : 2 | Rad | |||||
14.08
17:00
Partizan
Čukarički
1
0
|
14.08.2016 17:00 | Partizan | 1 : 0 | Čukarički | |||||
14.08
20:00
Vojvodina
Javor Matis
4
0
|
14.08.2016 20:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Javor Matis |
14.08
17:30
Dinamo
Proleter
1
1
|
14.08.2016 17:30 | Dinamo | 1 : 1 | Proleter |
14.08
17:00
Arsenal
Liverpool
3
4
|
14.08.2016 17:00 | Arsenal | 3 : 4 | Liverpool | |||||
14.08
14:30
Bournemouth
Manchester Utd
1
3
|
14.08.2016 14:30 | Bournemouth | 1 : 3 | Manchester Utd |
14.08
15:00
Nancy
Lyon
0
3
|
14.08.2016 15:00 | Nancy | 0 : 3 | Lyon | |||||
14.08
17:00
Nice
Rennes
1
0
|
14.08.2016 17:00 | Nice | 1 : 0 | Rennes | |||||
14.08
20:45
Marseille
Toulouse
0
0
|
14.08.2016 20:45 | Marseille | 0 : 0 | Toulouse |
14.08
11:00
Vojvodina
Spartak ŽK
2
2
|
14.08.2016 11:00 | Vojvodina | 2 : 2 | Spartak ŽK |
14.08
11:00
Vojvodina
Spartak ŽK
2
0
|
14.08.2016 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
14.08
10:00
Teleoptik
Brodarac
6
1
|
14.08.2016 10:00 | Teleoptik | 6 : 1 | Brodarac | |||||
14.08
14:00
Real Niš
Čukarički
1
4
|
14.08.2016 14:00 | Real Niš | 1 : 4 | Čukarički | |||||
14.08
13:00
OFK Beograd
Partizan
0
2
|
14.08.2016 13:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | Partizan |
14.08
14:00
Real Niš
Čukarički
1
4
|
14.08.2016 14:00 | Real Niš | 1 : 4 | Čukarički |