30.03
15:00
Dunav
Tabane 1970
0
0
|
30.03.2016 15:00 | Dunav | 0 : 0 | Tabane 1970 | |||||
30.03
15:00
Trstenik PPT
Car Konstantin
1
1
|
30.03.2016 15:00 | Trstenik PPT | 1 : 1 | Car Konstantin |
30.03
15:30
Jedinstvo
Torlak
1
1
|
30.03.2016 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Torlak | |||||
30.03
15:30
Borac
PKB
1
2
|
30.03.2016 15:30 | Borac | 1 : 2 | PKB | |||||
30.03
15:30
Vrčin
Prva Iskra
1
2
|
30.03.2016 15:30 | Vrčin | 1 : 2 | Prva Iskra | |||||
30.03
15:30
Hajduk
Grafičar
2
2
|
30.03.2016 15:30 | Hajduk | 2 : 2 | Grafičar | |||||
30.03
15:30
Lokomotiva
Balkan
1
2
|
30.03.2016 15:30 | Lokomotiva | 1 : 2 | Balkan | |||||
30.03
15:30
Zvezdara
BSK Batajnica
1
0
|
30.03.2016 15:30 | Zvezdara | 1 : 0 | BSK Batajnica | |||||
30.03
15:30
Lepušnica
Sremčica
0
0
|
30.03.2016 15:30 | Lepušnica | 0 : 0 | Sremčica |
30.03
16:00
Zlatibor
Jedinstvo 1945
3
0
|
30.03.2016 16:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
30.03
16:00
Sloga (S)
OFK Osečina
1
0
|
30.03.2016 16:00 | Sloga (S) | 1 : 0 | OFK Osečina |
30.03
16:00
Braća Vuković
Trepča
1
1
|
30.03.2016 16:00 | Braća Vuković | 1 : 1 | Trepča | |||||
30.03
16:00
Polet (T)
Slavija (K)
3
1
|
30.03.2016 16:00 | Polet (T) | 3 : 1 | Slavija (K) |
30.03
14:30
Topoljak
Velika Drenova
3
0
|
30.03.2016 14:30 | Topoljak | 3 : 0 | Velika Drenova |
30.03
14:30
Lokomotiva
Proleter
3
2
|
30.03.2016 14:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | Proleter |
30.03
15:30
Mladost
Budućnost
2
0
|
30.03.2016 15:30 | Mladost | 2 : 0 | Budućnost |
30.03
15:30
Donji Srem
BSK Borča
0
2
|
30.03.2016 15:30 | Donji Srem | 0 : 2 | BSK Borča |
30.03
14:00
Breznica
Mladost 2015
4
0
|
30.03.2016 14:00 | Breznica | 4 : 0 | Mladost 2015 |
30.03
15:00
Železničar
Jedinstvo
0
0
|
30.03.2016 15:00 | Železničar | 0 : 0 | Jedinstvo |
30.03
15:30
Radnički (NB) MO
BASK MO
4
2
|
30.03.2016 15:30 | Radnički (NB) MO | 4 : 2 | BASK MO |
30.03
16:00
IM Rakovica
Dominus
0
6
|
30.03.2016 16:00 | IM Rakovica | 0 : 6 | Dominus | |||||
30.03
11:00
BSK 1925
Studentski Grad
0
2
|
30.03.2016 11:00 | BSK 1925 | 0 : 2 | Studentski Grad |
30.03
14:00
Tutin
Nacional
2
0
|
30.03.2016 14:00 | Tutin | 2 : 0 | Nacional |
30.03
11:00
Radnički (O)
Mladenovac
5
2
|
30.03.2016 11:00 | Radnički (O) | 5 : 2 | Mladenovac |
30.03
15:00
Radnički Šabački
OFK Šabac
0
3
|
30.03.2016 15:00 | Radnički Šabački | 0 : 3 | OFK Šabac |
30.03
13:00
Radnički (NB)
Sindjelić
2
0
|
30.03.2016 13:00 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Sindjelić |
30.03
13:00
Donjošorac
OFK Šabac
0
2
|
30.03.2016 13:00 | Donjošorac | 0 : 2 | OFK Šabac |
30.03
Cepelin 026
GFK Jasenica 1911
0
2
|
30.03.2016 | Cepelin 026 | 0 : 2 | GFK Jasenica 1911 |
30.03
10:00
Posavina
Omladinac
5
2
|
30.03.2016 10:00 | Posavina | 5 : 2 | Omladinac |
30.03
19:00
Leotar Swisslion
Mladost
82
87
|
30.03.2016 19:00 | Leotar Swisslion | 82 : 87 | Mladost | |||||
30.03
19:30
Spars
Kakanj
80
63
|
30.03.2016 19:30 | Spars | 80 : 63 | Kakanj |
30.03
20:00
Radnik BN Basket
Student
90
57
|
30.03.2016 20:00 | Radnik BN Basket | 90 : 57 | Student | |||||
30.03
20:00
Zrinjski
Bošnjak
72
77
|
30.03.2016 20:00 | Zrinjski | 72 : 77 | Bošnjak | |||||
30.03
20:00
Sloboda
Građanski
81
72
|
30.03.2016 20:00 | Sloboda | 81 : 72 | Građanski |
30.03
Vrbas Medela
Crvena zvezda
58
68
|
30.03.2016 | Vrbas Medela | 58 : 68 | Crvena zvezda | 0:2 | ||||
30.03
Vršac
Radivoj Korać
65
91
|
30.03.2016 | Vršac | 65 : 91 | Radivoj Korać | 0:2 |
30.03
20:30
Radnički 2
Lokomotiva
29
38
|
30.03.2016 20:30 | Radnički 2 | 29 : 38 | Lokomotiva |
30.03
Župski Rubin
Ekonomac 2
3
3
|
30.03.2016 | Župski Rubin | 3 : 3 | Ekonomac 2 |