Lazić srušio Toljevčane

Donji Kopaonik - foto: facebook

Osvojili su Razbojčani važna tri boda u borbi za opstanak. U 13. minutu sjajno su izveli akciju Lazić je poigrao Perića a ovaj odlično uočio Vučkovića koji sa  5 metara postiže gol za 1:0. Igralo se sve do 34. minuta na polovini gostiju kada Lazić odigrava dupli pas sa Milojevićem ulazi u šesnaesterac vraća povratnu loptu Spasiću koji postiže gol za 2:0. Gosti smanjuju u 42. minutu na 2:1 strelac je bio odlični Stojanović iz slobodnog udarca. Domaćin ponovo povećava prednost preko Lazića u 44. minutu kada solo prodorom sam završava akciju i postiže gol za 3:1.

U drugom poluvremenu u 49. minutu u šesnaesteracu gostiju biva oboren Spasić a sudija je pokazao na belu tačku, a Lazić je bio precizan sa penala. Gosti su do kraja samo ublažili poraz golovima Tazića u 62. minutu i Isailovića u 82. minutu. Donji Kopaonik je osvojio tri važna boda koji će im značiti u borbi za opstanak.

Donji Kopaonik - Mladost 4:3 (3:1)

Razbojna - Stadion u Razbojni. Bez prisustva publike. Sudija: Nikola Drašković 6, 5 (Kruševac). Strelci: Vučković 13, Spasić 34, Lazić u 44. i 49. (Donji Kopaonik) Stojanović 42, Tazić 62, Isailović 83. minut (Mladost). Igrač utakmice: Lazić.

Donji Kopaonik: Nedić 7, Vučković 7, Kostić 6,5, Radenković 6,5, Virijević 6,5, Spasić 7,  Milojević 6,5, Živanović 6,5, Milutinović 6,5 (Ž.Virijević-), Perić 7, Lazic 7.

Mladost (T): Sudjur 6,5, Stanković 6,5, Milenković 6,5, Isailović 7, Tazić 7, Z.Stojanović 6,5, Jakovljević 6,5, Petković 6,5, Ninković 6,5, G.Stojanović 7, Ćirić 6,5.

Niže lige Niže lige Prva rasinska okružna liga Donji Kopaonik Mladost (T)