Vojvodina
Rad Mozzart
GRK Vršac
Tesno protiv veprova

Sunčan dan u Novom Sadu bio je odlična prilika da se sastanu dve vojvođanske ekipe na terenu koji su već zagrejali pioniri. Utakmica je od početka do kraja obilovala dobrim potezima ali i greškama obe ekipe. Otvoren i brz meč je na poluvremenu bio 5-6.

Glavni sudija Miroljub Bukvić, koji je imao pomoć u vidu pomoćnih Lelika i Žeravice, dodelio nam je čak 3 žuta kartona, što je dodatno otežalo borbu sa raspoloženim pančevcima.

Utakmica je završena pobedom Voše 31-21 uz 4 eseja domaćina. Ova pobeda nam je bila prekopotrebna, uzimajući u obzir tesan poraz protiv Rada i veliki poraz protiv Partizana.

Iako tvrda i atraktivna utakmica, puna preokreta i tenzija, završena je na trećem poluvremenu gde su ostali svi učesnici meča i publika uz pivo i dobar razgovor.

Posebno smo zahvalni publici i mladim ragbistima koji su aktivno učestvovali u radnjama oko terena pored navijanja!

Izvor: vojvodinaragbiklub.rs