Rubin (DS)
Mladost
Trudbenik
Kamenorezac 76 deklasirao Polet 57 i zadržao čelnu poziciju

Malo ko je očekivao da će Kamenorezac 76 kao novajlija u Drugoj Rasinskoj regionalnoj ligi, za kratko vreme iznenaditi dosadašnje rivale i zasluženo se naći na vrhu tabele. Bilo je ovo 8. prvenstveno kolo u kome su dubljani na igralištu u Donjem Ribniku, visoko porazili ekipu Polet 57 iz Milutovca rezultatom 7:0. Uprava Kamenoresca 76 iskoristila je na najbolji način pauzu prvenstva i angažovala nekoliko kvalitetnih igrača, koji su do sada pokazali na terenu svoje znanje i iskustvo. Naravno da su kolač ovih uspeha zaslužile i taktike trenera Nebojše Đukića, što je demonstrirano i na ovoj utakmici. Susret je vodio Darko Mitrović sa pomoćnicima Dejanom Palićem i Markom Digićem, svi su trsteničani kao i delegat Zlatan Antonijević.

Prvo poluvreme posle bolje i kvalitetnije igre u Donjem Ribniku pripalo je domaćinima 2:0. u nastavku ista slika i dominacija igrača Kamenoresca 76, koji su postigli do kraja utakmice još pet pogodaka. Igrač utakmice je ujedno i trostruki strelac Nemanja Atanasković, koji je izrešetao mrežu gostiju u 20, 60. i 65. minutu. Kapiten Nikola Pecić bio je strelac u 26. minutu a zatim su isto tako po jednom golmana gostiju matirali Mirko Ilić u 47, Miloš Ristović u 51. i tačku na krajnji ishod ove utakmice stavio je konstantno agilni Dragan Župac u 86 minutu. Utakmica je bila prava prvenstvena, fer i korektna sa samo jednim pokazanim žutim kartonom igraču gostiju. U narednom 9. kolu Kamenorezac gostuje kod ekipe Sloga a Milutovčani dočekuju 14. Oktobar. Trenutno dubljani predvode ostale timove sa 19 osvojenih bodova i gol razlikom +22 pogodka.