20.11
13:00
Proleter
Voždovac
1
0
|
20.11.2021 13:00 | Proleter | 1 : 0 | Voždovac | |||||
20.11
15:00
Radnik
Kolubara
1
1
|
20.11.2021 15:00 | Radnik | 1 : 1 | Kolubara | |||||
20.11
17:00
Napredak
Radnički (N)
1
1
|
20.11.2021 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Radnički (N) |
20.11
13:00
IMT
Radnički (SM)
1
1
|
20.11.2021 13:00 | IMT | 1 : 1 | Radnički (SM) | |||||
20.11
13:00
Timok 1919
Mladost GAT
0
1
|
20.11.2021 13:00 | Timok 1919 | 0 : 1 | Mladost GAT | |||||
20.11
13:00
Zlatibor
Budućnost
0
2
|
20.11.2021 13:00 | Zlatibor | 0 : 2 | Budućnost | |||||
20.11
17:00
Mačva
Loznica
0
1
|
20.11.2021 17:00 | Mačva | 0 : 1 | Loznica | |||||
20.11
13:00
OFK Žarkovo
Rad
0
1
|
20.11.2021 13:00 | OFK Žarkovo | 0 : 1 | Rad |
20.11
13:00
Radnički 1912
OFK Bečej 1918
4
2
|
20.11.2021 13:00 | Radnički 1912 | 4 : 2 | OFK Bečej 1918 | |||||
20.11
13:00
Tekstilac
1. Maj Ruma
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Tekstilac | 3 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
20.11
13:00
Feniks 1995
Omladinac
2
2
|
20.11.2021 13:00 | Feniks 1995 | 2 : 2 | Omladinac | |||||
20.11
13:00
OFK Vršac
Hajduk 1912
3
0
|
20.11.2021 13:00 | OFK Vršac | 3 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
20.11
13:00
Radnički (Zr)
OFK Kikinda
1
0
|
20.11.2021 13:00 | Radnički (Zr) | 1 : 0 | OFK Kikinda | |||||
20.11
13:00
Dinamo 1945
Jedinstvo (SP)
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
20.11
13:00
OFK Stari Grad
Borac (Š)
0
1
|
20.11.2021 13:00 | OFK Stari Grad | 0 : 1 | Borac (Š) |
20.11
13:00
Jedinstvo
Budućnost (A)
1
0
|
20.11.2021 13:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Budućnost (A) | |||||
20.11
13:00
Mačva 1929
Takovo
1
0
|
20.11.2021 13:00 | Mačva 1929 | 1 : 0 | Takovo | |||||
20.11
13:00
Smederevo 1924
Sušica
1
1
|
20.11.2021 13:00 | Smederevo 1924 | 1 : 1 | Sušica | |||||
20.11
13:00
Sloga (K)
Sloga (BB)
1
3
|
20.11.2021 13:00 | Sloga (K) | 1 : 3 | Sloga (BB) | |||||
20.11
13:00
Real
Trepča
1
0
|
20.11.2021 13:00 | Real | 1 : 0 | Trepča | |||||
20.11
13:00
Mladi radnik 1926
Borac 1926
0
3
|
20.11.2021 13:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 3 | Borac 1926 |
20.11
13:00
Radnički (O)
BSK Borča
1
0
|
20.11.2021 13:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | BSK Borča | |||||
20.11
13:00
Leštane
TEK Sloga
2
4
|
20.11.2021 13:00 | Leštane | 2 : 4 | TEK Sloga |
20.11
13:00
Jedinstvo (P)
Rembas
0
0
|
20.11.2021 13:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 0 | Rembas | |||||
20.11
13:00
Sloga (L)
GFK Dubočica
1
4
|
20.11.2021 13:00 | Sloga (L) | 1 : 4 | GFK Dubočica |
20.11
13:00
Proleter
Begej
0
3
|
20.11.2021 13:00 | Proleter | 0 : 3 | Begej | |||||
20.11
13:00
Kozara
Jedinstvo (V)
3
1
|
20.11.2021 13:00 | Kozara | 3 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo (BK)
BAK
4
0
|
20.11.2021 13:00 | Jedinstvo (BK) | 4 : 0 | BAK | |||||
20.11
13:00
Sloga
Crvena zvezda (VS)
1
0
|
20.11.2021 13:00 | Sloga | 1 : 0 | Crvena zvezda (VS) |
20.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Sloga (T)
3
0
|
20.11.2021 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 0 | Sloga (T) | |||||
20.11
13:00
Sloga (E)
Dunav
5
0
|
20.11.2021 13:00 | Sloga (E) | 5 : 0 | Dunav | |||||
20.11
13:00
Radnički (NP)
Podunavac
0
2
|
20.11.2021 13:00 | Radnički (NP) | 0 : 2 | Podunavac | |||||
20.11
13:00
Cement
Radnički (Š)
0
2
|
20.11.2021 13:00 | Cement | 0 : 2 | Radnički (Š) | |||||
20.11
13:00
Mladost
Hajduk
0
5
|
20.11.2021 13:00 | Mladost | 0 : 5 | Hajduk | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo
Sloboda
1
0
|
20.11.2021 13:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sloboda |
20.11
13:00
Bajša
Senta
0
0
|
20.11.2021 13:00 | Bajša | 0 : 0 | Senta | |||||
20.11
13:00
Sloga
Krila Krajine
3
5
|
20.11.2021 13:00 | Sloga | 3 : 5 | Krila Krajine | |||||
20.11
13:00
Hercegovac
OFK Mladost APA
0
6
|
20.11.2021 13:00 | Hercegovac | 0 : 6 | OFK Mladost APA | |||||
20.11
13:00
ČSK Pivara
Tavankut
0
1
|
20.11.2021 13:00 | ČSK Pivara | 0 : 1 | Tavankut | |||||
20.11
13:00
Bačka 1901
Bačka (P)
1
1
|
20.11.2021 13:00 | Bačka 1901 | 1 : 1 | Bačka (P) |
20.11
13:00
Vinča
Komgrap
0
1
|
20.11.2021 13:00 | Vinča | 0 : 1 | Komgrap | |||||
20.11
13:00
Sremčica
GSP Polet Dorćol
2
0
|
20.11.2021 13:00 | Sremčica | 2 : 0 | GSP Polet Dorćol | |||||
20.11
13:00
Zvezda
Sinđelić
0
2
|
20.11.2021 13:00 | Zvezda | 0 : 2 | Sinđelić | |||||
20.11
13:00
Napredak
Poštar Zvezdara
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Napredak | 3 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
20.11
13:00
Lokomotiva
PKB
2
1
|
20.11.2021 13:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | PKB | |||||
20.11
13:00
Crvena zvezda (MML)
Zuce 2019
0
0
|
20.11.2021 13:00 | Crvena zvezda (MML) | 0 : 0 | Zuce 2019 |
20.11
13:00
Grizli ML
Sloga (B)
2
1
|
20.11.2021 13:00 | Grizli ML | 2 : 1 | Sloga (B) | |||||
20.11
13:00
Šumadija
Sloboda
0
3
|
20.11.2021 13:00 | Šumadija | 0 : 3 | Sloboda | |||||
20.11
13:00
VGSK
OFK Aranđelovac 1979
1
1
|
20.11.2021 13:00 | VGSK | 1 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
20.11
13:00
Sloga 33
Rudar (S)
1
3
|
20.11.2021 13:00 | Sloga 33 | 1 : 3 | Rudar (S) |
20.11
13:00
OFK Sinđelić
Jedinstvo (GM)
3
1
|
20.11.2021 13:00 | OFK Sinđelić | 3 : 1 | Jedinstvo (GM) | |||||
20.11
11:00
Orljane
Pukovac
4
3
|
20.11.2021 11:00 | Orljane | 4 : 3 | Pukovac |
20.11
13:00
OFK Topličanin
Pusta Reka
2
0
|
20.11.2021 13:00 | OFK Topličanin | 2 : 0 | Pusta Reka | |||||
20.11
13:00
Svetlost
Jedinstvo
3
2
|
20.11.2021 13:00 | Svetlost | 3 : 2 | Jedinstvo |
20.11
13:00
Jedinstvo 1936
Morava 1918
3
1
|
20.11.2021 13:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 1 | Morava 1918 | |||||
20.11
13:00
Trstenik PPT
Orlovi
3
1
|
20.11.2021 13:00 | Trstenik PPT | 3 : 1 | Orlovi | |||||
20.11
13:00
Gradina
Sloga (D)
4
5
|
20.11.2021 13:00 | Gradina | 4 : 5 | Sloga (D) |
20.11
13:00
Lužnica
OFK 019
2
0
|
20.11.2021 13:00 | Lužnica | 2 : 0 | OFK 019 | |||||
20.11
13:00
Brodoremont
Đerdap
0
0
|
20.11.2021 13:00 | Brodoremont | 0 : 0 | Đerdap | |||||
20.11
13:00
BSK
Rajko Mitić
4
2
|
20.11.2021 13:00 | BSK | 4 : 2 | Rajko Mitić | |||||
20.11
13:00
Bor 1919
Dunav
1
2
|
20.11.2021 13:00 | Bor 1919 | 1 : 2 | Dunav | |||||
20.11
13:00
Balkanski
Ozren
6
0
|
20.11.2021 13:00 | Balkanski | 6 : 0 | Ozren |
20.11
13:00
Borac (BG)
Budućnost (G)
2
1
|
20.11.2021 13:00 | Borac (BG) | 2 : 1 | Budućnost (G) | |||||
20.11
13:00
Crvenka
Kordun
2
3
|
20.11.2021 13:00 | Crvenka | 2 : 3 | Kordun | |||||
20.11
13:00
Vojvodina
Naša Zvezda
0
3
|
20.11.2021 13:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Naša Zvezda | |||||
20.11
13:00
ŽAK
Budućnost (M)
1
0
|
20.11.2021 13:00 | ŽAK | 1 : 0 | Budućnost (M) |
20.11
13:00
Omladinac
Borac
0
1
|
20.11.2021 13:00 | Omladinac | 0 : 1 | Borac | |||||
20.11
13:00
Crvena Zvezda
Jedinstvo
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.11
13:00
Slavija
Fruškogorac
1
0
|
20.11.2021 13:00 | Slavija | 1 : 0 | Fruškogorac |
20.11
13:00
Radnički (K)
Partizan (G)
2
1
|
20.11.2021 13:00 | Radnički (K) | 2 : 1 | Partizan (G) | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo Stević
Partizan (U)
5
0
|
20.11.2021 13:00 | Jedinstvo Stević | 5 : 0 | Partizan (U) |
20.11
13:00
Železničar
Sremac (D)
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Železničar | 3 : 0 | Sremac (D) | |||||
20.11
13:00
Podrinje
Borac (M)
1
1
|
20.11.2021 13:00 | Podrinje | 1 : 1 | Borac (M) |
20.11
13:00
Napredak
Đurđin
5
0
|
20.11.2021 13:00 | Napredak | 5 : 0 | Đurđin | |||||
20.11
13:00
Radnički 1905
Iskra
5
3
|
20.11.2021 13:00 | Radnički 1905 | 5 : 3 | Iskra | |||||
20.11
13:00
Sloga
Tornjoš
5
1
|
20.11.2021 13:00 | Sloga | 5 : 1 | Tornjoš | |||||
20.11
13:00
Proleter
Obilić (NK)
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Proleter | 3 : 0 | Obilić (NK) | |||||
20.11
13:00
Jadran
Srbobran
1
1
|
20.11.2021 13:00 | Jadran | 1 : 1 | Srbobran |
20.11
13:00
Mladost 1948
Radnik
1
1
|
20.11.2021 13:00 | Mladost 1948 | 1 : 1 | Radnik | |||||
20.11
13:00
Petlić SD 026
Borac 1932
3
1
|
20.11.2021 13:00 | Petlić SD 026 | 3 : 1 | Borac 1932 |
20.11
13:00
Zlot
BSK
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Zlot | 3 : 0 | BSK | |||||
20.11
13:00
Šarbanovac
Branik
1
1
|
20.11.2021 13:00 | Šarbanovac | 1 : 1 | Branik | |||||
20.11
13:00
Poreč
Rudna Glava
3
2
|
20.11.2021 13:00 | Poreč | 3 : 2 | Rudna Glava |
20.11
13:00
Svrljig
Taskovići
3
1
|
20.11.2021 13:00 | Svrljig | 3 : 1 | Taskovići |
20.11
13:30
Hajduk
Omladinac
2
4
|
20.11.2021 13:30 | Hajduk | 2 : 4 | Omladinac | |||||
20.11
13:30
Rtanj
Trebič
3
1
|
20.11.2021 13:30 | Rtanj | 3 : 1 | Trebič | |||||
20.11
13:30
Rudar Vrška Čuka
Kosovo
3
0
|
20.11.2021 13:30 | Rudar Vrška Čuka | 3 : 0 | Kosovo |
20.11
13:00
Sloga (L)
Gornji Stepoš
3
5
|
20.11.2021 13:00 | Sloga (L) | 3 : 5 | Gornji Stepoš | |||||
20.11
13:00
Sloga (D)
Trudbenik
3
1
|
20.11.2021 13:00 | Sloga (D) | 3 : 1 | Trudbenik | |||||
20.11
13:00
Temnić 1924
Čitluk
4
1
|
20.11.2021 13:00 | Temnić 1924 | 4 : 1 | Čitluk |
20.11
13:00
Krajina
Vojvodina (B)
5
1
|
20.11.2021 13:00 | Krajina | 5 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
20.11
13:00
Budućnost
Mladost (BD)
6
0
|
20.11.2021 13:00 | Budućnost | 6 : 0 | Mladost (BD) | |||||
20.11
13:00
Delija
Polet
0
0
|
20.11.2021 13:00 | Delija | 0 : 0 | Polet |
20.11
13:00
Partizan (G)
Kolare
4
1
|
20.11.2021 13:00 | Partizan (G) | 4 : 1 | Kolare |
20.11
13:00
Žitkovica 2017
Sirakovo
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Žitkovica 2017 | 3 : 0 | Sirakovo | |||||
20.11
13:00
Šapine
Obilić
2
1
|
20.11.2021 13:00 | Šapine | 2 : 1 | Obilić | |||||
20.11
13:00
Omladinac (Š)
Vihor
1
0
|
20.11.2021 13:00 | Omladinac (Š) | 1 : 0 | Vihor |
20.11
13:00
Šumadija 1934
Borac (D)
1
1
|
20.11.2021 13:00 | Šumadija 1934 | 1 : 1 | Borac (D) | |||||
20.11
13:00
Bratstvo 1975
Jedinstvo
2
1
|
20.11.2021 13:00 | Bratstvo 1975 | 2 : 1 | Jedinstvo |
20.11
13:00
Radnik
OFK Jabučje
5
3
|
20.11.2021 13:00 | Radnik | 5 : 3 | OFK Jabučje | |||||
20.11
13:00
Spartak 1924
OFK Senjak
2
1
|
20.11.2021 13:00 | Spartak 1924 | 2 : 1 | OFK Senjak |
20.11
13:30
Dragačevo
Jedinstvo
3
3
|
20.11.2021 13:30 | Dragačevo | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
20.11
13:30
Slatina
Ovčar
0
9
|
20.11.2021 13:30 | Slatina | 0 : 9 | Ovčar | |||||
20.11
13:30
Spartak 1976
Kej
3
0
|
20.11.2021 13:30 | Spartak 1976 | 3 : 0 | Kej |
20.11
13:30
Rakova
Rudar
0
4
|
20.11.2021 13:30 | Rakova | 0 : 4 | Rudar |
20.11
13:30
Rudar
Omladinac (NS)
1
0
|
20.11.2021 13:30 | Rudar | 1 : 0 | Omladinac (NS) |
20.11
13:00
Mladost (S)
Mineralac
1
3
|
20.11.2021 13:00 | Mladost (S) | 1 : 3 | Mineralac |
20.11
11:00
Moravac
Morava
2
4
|
20.11.2021 11:00 | Moravac | 2 : 4 | Morava | |||||
20.11
13:00
Oskar
Mineralac
4
3
|
20.11.2021 13:00 | Oskar | 4 : 3 | Mineralac |
20.11
13:00
Rajac
Lukavac
5
2
|
20.11.2021 13:00 | Rajac | 5 : 2 | Lukavac |
20.11
13:00
Poljoprivrednik
Župski biseri
1
1
|
20.11.2021 13:00 | Poljoprivrednik | 1 : 1 | Župski biseri | |||||
20.11
13:00
Polet 57
Kamenorezac 76
5
1
|
20.11.2021 13:00 | Polet 57 | 5 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
20.11
13:00
Vinogradar
Varvarin
5
1
|
20.11.2021 13:00 | Vinogradar | 5 : 1 | Varvarin |
20.11
13:00
Glogonj
Unirea
2
0
|
20.11.2021 13:00 | Glogonj | 2 : 0 | Unirea | |||||
20.11
13:00
Omladinac 1927
Mladost (V)
0
7
|
20.11.2021 13:00 | Omladinac 1927 | 0 : 7 | Mladost (V) | |||||
20.11
13:00
Proleter (M)
Mundial
2
4
|
20.11.2021 13:00 | Proleter (M) | 2 : 4 | Mundial | |||||
20.11
13:00
Omladinac (D)
Pobeda
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Omladinac (D) | 3 : 0 | Pobeda | |||||
20.11
13:00
BSK Bavanište
Radnički (B)
2
0
|
20.11.2021 13:00 | BSK Bavanište | 2 : 0 | Radnički (B) |
20.11
13:00
Sinđelić
Velika Reka
0
7
|
20.11.2021 13:00 | Sinđelić | 0 : 7 | Velika Reka |
20.11
13:00
Šumadinac
Mladost (K)
1
6
|
20.11.2021 13:00 | Šumadinac | 1 : 6 | Mladost (K) | |||||
20.11
13:00
Bratstvo
Šantarovac
4
3
|
20.11.2021 13:00 | Bratstvo | 4 : 3 | Šantarovac | |||||
20.11
13:00
Kupinovac
Ursule
1
3
|
20.11.2021 13:00 | Kupinovac | 1 : 3 | Ursule |
20.11
13:00
Milicionar
Mladost
2
0
|
20.11.2021 13:00 | Milicionar | 2 : 0 | Mladost |
20.11
13:30
Mlada krila
Jovo Kursula
0
2
|
20.11.2021 13:30 | Mlada krila | 0 : 2 | Jovo Kursula |
20.11
13:30
Tigrovi Mija Gold
Mršinci
4
0
|
20.11.2021 13:30 | Tigrovi Mija Gold | 4 : 0 | Mršinci |
20.11
13:00
OFK Braničevo
Polet (V)
4
0
|
20.11.2021 13:00 | OFK Braničevo | 4 : 0 | Polet (V) |
20.11
13:00
Mladost (K)
Mlava (ML)
1
4
|
20.11.2021 13:00 | Mladost (K) | 1 : 4 | Mlava (ML) | |||||
20.11
13:00
Bata Bulić
Jasenovac
1
3
|
20.11.2021 13:00 | Bata Bulić | 1 : 3 | Jasenovac |
20.11
13:00
Polet
Tempo
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Polet | 3 : 0 | Tempo | |||||
20.11
13:00
Ratar
Rudar 2016
1
1
|
20.11.2021 13:00 | Ratar | 1 : 1 | Rudar 2016 | |||||
20.11
13:00
OFK Sloga
Jedinstvo
1
3
|
20.11.2021 13:00 | OFK Sloga | 1 : 3 | Jedinstvo |
20.11
13:00
Pepeljevac 1947
Gaglovo
2
0
|
20.11.2021 13:00 | Pepeljevac 1947 | 2 : 0 | Gaglovo | |||||
20.11
13:00
Makrešane
Kapidžija
0
3
|
20.11.2021 13:00 | Makrešane | 0 : 3 | Kapidžija |
20.11
13:00
Železničar
Proleter
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Železničar | 3 : 0 | Proleter |
20.11
13:00
Selište
Budućnost (M)
4
1
|
20.11.2021 13:00 | Selište | 4 : 1 | Budućnost (M) | |||||
20.11
13:00
Laznica
Zvezda
4
2
|
20.11.2021 13:00 | Laznica | 4 : 2 | Zvezda | |||||
20.11
13:00
Osanica
Polet (SD)
0
3
|
20.11.2021 13:00 | Osanica | 0 : 3 | Polet (SD) | |||||
20.11
13:00
Vrelo
Homoljac
1
2
|
20.11.2021 13:00 | Vrelo | 1 : 2 | Homoljac |
20.11
13:00
Proleter 1936
Maskar
5
2
|
20.11.2021 13:00 | Proleter 1936 | 5 : 2 | Maskar | |||||
20.11
13:00
Šumadinac
Radoje Domanović
4
1
|
20.11.2021 13:00 | Šumadinac | 4 : 1 | Radoje Domanović |
20.11
13:00
Jedinstvo 2020
Culjković
5
1
|
20.11.2021 13:00 | Jedinstvo 2020 | 5 : 1 | Culjković |
20.11
13:00
Paskovac
Mladost Gradilište
3
1
|
20.11.2021 13:00 | Paskovac | 3 : 1 | Mladost Gradilište | |||||
20.11
13:00
Vuk
Hajduk
0
2
|
20.11.2021 13:00 | Vuk | 0 : 2 | Hajduk |
20.11
17:00
Tuzla City
Zrinjski
0
2
|
20.11.2021 17:00 | Tuzla City | 0 : 2 | Zrinjski | |||||
20.11
15:00
Sarajevo
Sloboda
1
0
|
20.11.2021 15:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Sloboda |
20.11
13:00
Budućnost
Drina
0
0
|
20.11.2021 13:00 | Budućnost | 0 : 0 | Drina | |||||
20.11
13:00
Slavija
Modriča
4
0
|
20.11.2021 13:00 | Slavija | 4 : 0 | Modriča | |||||
20.11
13:00
Kozara
Borac
1
2
|
20.11.2021 13:00 | Kozara | 1 : 2 | Borac | |||||
20.11
13:00
Krupa
Željezničar Sport Team
2
1
|
20.11.2021 13:00 | Krupa | 2 : 1 | Željezničar Sport Team | |||||
20.11
13:00
Tekstilac
Podrinje
3
1
|
20.11.2021 13:00 | Tekstilac | 3 : 1 | Podrinje | |||||
20.11
13:00
Sloboda
Ljubić
3
1
|
20.11.2021 13:00 | Sloboda | 3 : 1 | Ljubić | |||||
20.11
13:00
Zvijezda 09
Sutjeska
2
1
|
20.11.2021 13:00 | Zvijezda 09 | 2 : 1 | Sutjeska |
20.11
13:30
Radnik
Zvijezda
0
1
|
20.11.2021 13:30 | Radnik | 0 : 1 | Zvijezda | |||||
20.11
13:30
Gradina
Jedinstvo
3
0
|
20.11.2021 13:30 | Gradina | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.11
13:30
Mladost
Orašje
0
2
|
20.11.2021 13:30 | Mladost | 0 : 2 | Orašje | |||||
20.11
13:30
Goražde
Igman
1
1
|
20.11.2021 13:30 | Goražde | 1 : 1 | Igman | |||||
20.11
13:30
Travnik
Rudar
3
3
|
20.11.2021 13:30 | Travnik | 3 : 3 | Rudar | |||||
20.11
13:30
Bratstvo
Budućnost
2
0
|
20.11.2021 13:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Budućnost |
20.11
16:00
Zeta
Budućnost
0
0
|
20.11.2021 16:00 | Zeta | 0 : 0 | Budućnost | |||||
20.11
13:00
Podgorica
Jezero
1
0
|
20.11.2021 13:00 | Podgorica | 1 : 0 | Jezero | |||||
20.11
15:00
Mornar
Rudar
0
1
|
20.11.2021 15:00 | Mornar | 0 : 1 | Rudar | |||||
20.11
15:00
OFK Petrovac
Iskra
0
1
|
20.11.2021 15:00 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Iskra | |||||
20.11
17:00
Sutjeska
Dečić
0
2
|
20.11.2021 17:00 | Sutjeska | 0 : 2 | Dečić |
20.11
13:00
Jedinstvo
Igalo
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Igalo | |||||
20.11
13:00
Grbalj
OFK Titograd
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Grbalj | 3 : 0 | OFK Titograd |
20.11
16:00
Aston Villa
Brighton & Hove Albion
2
0
|
20.11.2021 16:00 | Aston Villa | 2 : 0 | Brighton & Hove Albion | |||||
20.11
16:00
Burnley
Crystal Palace
3
3
|
20.11.2021 16:00 | Burnley | 3 : 3 | Crystal Palace | |||||
20.11
13:30
Leicester City
Chelsea
0
3
|
20.11.2021 13:30 | Leicester City | 0 : 3 | Chelsea | |||||
20.11
18:30
Liverpool
Arsenal
4
0
|
20.11.2021 18:30 | Liverpool | 4 : 0 | Arsenal | |||||
20.11
16:00
Newcastle United
Brentford
3
3
|
20.11.2021 16:00 | Newcastle United | 3 : 3 | Brentford | |||||
20.11
16:00
Norwich City
Southampton
2
1
|
20.11.2021 16:00 | Norwich City | 2 : 1 | Southampton | |||||
20.11
16:00
Watford
Manchester United
4
1
|
20.11.2021 16:00 | Watford | 4 : 1 | Manchester United | |||||
20.11
16:00
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
1
0
|
20.11.2021 16:00 | Wolverhampton Wanderers | 1 : 0 | West Ham United |
20.11
16:00
Huddersfield Town
West Bromwich Albion
1
0
|
20.11.2021 16:00 | Huddersfield Town | 1 : 0 | West Bromwich Albion | |||||
20.11
16:00
Middlesbrough
Millwall
1
1
|
20.11.2021 16:00 | Middlesbrough | 1 : 1 | Millwall | |||||
20.11
16:00
Swansea City
Blackpool
1
1
|
20.11.2021 16:00 | Swansea City | 1 : 1 | Blackpool | |||||
20.11
16:00
Hull City
Birmingham City
2
0
|
20.11.2021 16:00 | Hull City | 2 : 0 | Birmingham City | |||||
20.11
16:00
Bristol City
Blackburn Rovers
1
1
|
20.11.2021 16:00 | Bristol City | 1 : 1 | Blackburn Rovers | |||||
20.11
13:30
Sheffield United
Coventry City
0
0
|
20.11.2021 13:30 | Sheffield United | 0 : 0 | Coventry City | |||||
20.11
16:00
Fulham
Barnsley
4
1
|
20.11.2021 16:00 | Fulham | 4 : 1 | Barnsley | |||||
20.11
16:00
Reading
Nottingham Forest
1
1
|
20.11.2021 16:00 | Reading | 1 : 1 | Nottingham Forest | |||||
20.11
16:00
Stoke City
Peterborough United
2
0
|
20.11.2021 16:00 | Stoke City | 2 : 0 | Peterborough United | |||||
20.11
16:00
Preston North End
Cardiff City
1
2
|
20.11.2021 16:00 | Preston North End | 1 : 2 | Cardiff City |
20.11
18:30
Atletico Madrid
Osasuna
1
0
|
20.11.2021 18:30 | Atletico Madrid | 1 : 0 | Osasuna | |||||
20.11
21:00
Barcelona
Espanyol
1
0
|
20.11.2021 21:00 | Barcelona | 1 : 0 | Espanyol | |||||
20.11
14:00
Celta Vigo
Villarreal
1
1
|
20.11.2021 14:00 | Celta Vigo | 1 : 1 | Villarreal | |||||
20.11
16:15
Sevilla
Alaves
2
2
|
20.11.2021 16:15 | Sevilla | 2 : 2 | Alaves |
20.11
15:30
Borussia Dortmund
Stuttgart
2
1
|
20.11.2021 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 1 | Stuttgart | |||||
20.11
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Bochum
1
0
|
20.11.2021 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 1 : 0 | Bochum | |||||
20.11
18:30
Union Berlin
Hertha BSC
2
0
|
20.11.2021 18:30 | Union Berlin | 2 : 0 | Hertha BSC | |||||
20.11
15:30
Borussia M'gladbach
Greuther Fürth
4
0
|
20.11.2021 15:30 | Borussia M'gladbach | 4 : 0 | Greuther Fürth | |||||
20.11
15:30
Hoffenheim
RB Leipzig
2
0
|
20.11.2021 15:30 | Hoffenheim | 2 : 0 | RB Leipzig | |||||
20.11
15:30
Arminia
Wolfsburg
2
2
|
20.11.2021 15:30 | Arminia | 2 : 2 | Wolfsburg |
20.11
15:00
Atalanta
Spezia
5
2
|
20.11.2021 15:00 | Atalanta | 5 : 2 | Spezia | |||||
20.11
20:45
Fiorentina
Milan
4
3
|
20.11.2021 20:45 | Fiorentina | 4 : 3 | Milan | |||||
20.11
18:00
Lazio
Juventus
0
2
|
20.11.2021 18:00 | Lazio | 0 : 2 | Juventus |
20.11
17:00
PSG
Nantes
3
1
|
20.11.2021 17:00 | PSG | 3 : 1 | Nantes | |||||
20.11
21:00
Rennes
Montpellier
2
0
|
20.11.2021 21:00 | Rennes | 2 : 0 | Montpellier |
20.11
13:00
Mašinac
Crvena zvezda
1
2
|
20.11.2021 13:00 | Mašinac | 1 : 2 | Crvena zvezda |
20.11
OFK Slatina
Trayal
0
2
|
20.11.2021 | OFK Slatina | 0 : 2 | Trayal | |||||
20.11
GFK Jagodina
Napredak
1
7
|
20.11.2021 | GFK Jagodina | 1 : 7 | Napredak | |||||
20.11
Timočanin
Jedinstvo
3
1
|
20.11.2021 | Timočanin | 3 : 1 | Jedinstvo |
20.11
Radnički (P)
Real
1
6
|
20.11.2021 | Radnički (P) | 1 : 6 | Real |
20.11
11:00
Vojvodina
Spartak ŽK
1
2
|
20.11.2021 11:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Spartak ŽK | |||||
20.11
12:30
Index
OFK Bačka
2
0
|
20.11.2021 12:30 | Index | 2 : 0 | OFK Bačka | |||||
20.11
10:00
Prof. Bolesnikov
Hajduk 1912
4
0
|
20.11.2021 10:00 | Prof. Bolesnikov | 4 : 0 | Hajduk 1912 |
20.11
10:00
Kolubara
Zvezdara
6
1
|
20.11.2021 10:00 | Kolubara | 6 : 1 | Zvezdara | |||||
20.11
10:00
IM Rakovica
BSK Borča
1
4
|
20.11.2021 10:00 | IM Rakovica | 1 : 4 | BSK Borča | |||||
20.11
18:15
Ada
Internacional
2
1
|
20.11.2021 18:15 | Ada | 2 : 1 | Internacional | |||||
20.11
12:30
Brodarac 2
Radnički
0
4
|
20.11.2021 12:30 | Brodarac 2 | 0 : 4 | Radnički |
20.11
12:00
RSK
Grizzly ML
1
7
|
20.11.2021 12:00 | RSK | 1 : 7 | Grizzly ML | |||||
20.11
10:00
Šumadija (T)
Karađorđe
2
2
|
20.11.2021 10:00 | Šumadija (T) | 2 : 2 | Karađorđe | |||||
20.11
11:00
Napredak
Radnički 1923
0
6
|
20.11.2021 11:00 | Napredak | 0 : 6 | Radnički 1923 |
20.11
10:00
Radnički (K)
Jedinstvo Putevi
0
3
|
20.11.2021 10:00 | Radnički (K) | 0 : 3 | Jedinstvo Putevi |
20.11
TSK
Kabel
|
20.11.2021 | TSK | : | Kabel | |||||
20.11
Borac
Petrika
|
20.11.2021 | Borac | : | Petrika | |||||
20.11
Bačka
Proleter
0
0
|
20.11.2021 | Bačka | 0 : 0 | Proleter |
20.11
12:00
Radnički 1923
OFK Beograd
1
0
|
20.11.2021 12:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
20.11
12:00
Partizan
TSC
2
1
|
20.11.2021 12:00 | Partizan | 2 : 1 | TSC | |||||
20.11
13:00
Mladost (L)
Čukarički
1
0
|
20.11.2021 13:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Čukarički |
20.11
Vlasina
SFS Borac
5
0
|
20.11.2021 | Vlasina | 5 : 0 | SFS Borac | |||||
20.11
Budućnost
Kopernikus Želežničar
0
1
|
20.11.2021 | Budućnost | 0 : 1 | Kopernikus Želežničar | |||||
20.11
Radnik
GFK Jagodina
1
5
|
20.11.2021 | Radnik | 1 : 5 | GFK Jagodina |
20.11
13:00
Vojvodina
Spartak ŽK
2
1
|
20.11.2021 13:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
20.11
13:00
TSC
Kabel
1
0
|
20.11.2021 13:00 | TSC | 1 : 0 | Kabel | |||||
20.11
14:15
Index
OFK Bačka
1
2
|
20.11.2021 14:15 | Index | 1 : 2 | OFK Bačka | |||||
20.11
12:00
Prof. Bolesnikov
Hajduk 1912
2
3
|
20.11.2021 12:00 | Prof. Bolesnikov | 2 : 3 | Hajduk 1912 |
20.11
13:00
011
Rakovica
5
0
|
20.11.2021 13:00 | 011 | 5 : 0 | Rakovica | |||||
20.11
09:00
Lokomotiva
OLE
2
3
|
20.11.2021 09:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | OLE | |||||
20.11
10:30
RFK Grafičar
Radnički (NB)
1
1
|
20.11.2021 10:30 | RFK Grafičar | 1 : 1 | Radnički (NB) |
20.11
11:00
Novi Pazar
Tutin
6
5
|
20.11.2021 11:00 | Novi Pazar | 6 : 5 | Tutin | |||||
20.11
12:00
Karađorđe
Trepča
3
1
|
20.11.2021 12:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Trepča |
20.11
10:00
Rađevac
Budućnost Krušik 2014
1
2
|
20.11.2021 10:00 | Rađevac | 1 : 2 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
20.11
10:30
Vrelo Sport
OFK Senjak
0
5
|
20.11.2021 10:30 | Vrelo Sport | 0 : 5 | OFK Senjak |
20.11
00:00
Prva Iskra
Budućnost
|
20.11.2021 00:00 | Prva Iskra | : | Budućnost | |||||
20.11
00:00
Palilulac
OFK Žarkovo
1
0
|
20.11.2021 00:00 | Palilulac | 1 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
20.11
00:00
Vinča
BASK
0
2
|
20.11.2021 00:00 | Vinča | 0 : 2 | BASK | |||||
20.11
00:00
OFK Balkan
Bežanija
1
1
|
20.11.2021 00:00 | OFK Balkan | 1 : 1 | Bežanija | |||||
20.11
00:00
Zvezdara
BSK 1925
0
2
|
20.11.2021 00:00 | Zvezdara | 0 : 2 | BSK 1925 | |||||
20.11
00:00
Beograd
Radnički (O)
0
1
|
20.11.2021 00:00 | Beograd | 0 : 1 | Radnički (O) | |||||
20.11
12:30
Lestane
DIF
0
4
|
20.11.2021 12:30 | Lestane | 0 : 4 | DIF |
20.11
10:00
Sloga (BB)
Polimlje
6
0
|
20.11.2021 10:00 | Sloga (BB) | 6 : 0 | Polimlje |
20.11
11:00
Sloga
Jedinstvo
2
2
|
20.11.2021 11:00 | Sloga | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.11
09:15
POFK Savacium
Hajduk Stanko
8
0
|
20.11.2021 09:15 | POFK Savacium | 8 : 0 | Hajduk Stanko |
20.11
RFK Novi Sad 1921
Armija SK
1
6
|
20.11.2021 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 6 | Armija SK |
20.11
13:00
Napredak
Brodarac
3
0
|
20.11.2021 13:00 | Napredak | 3 : 0 | Brodarac | |||||
20.11
13:00
Sloga (P)
Teleoptik
1
1
|
20.11.2021 13:00 | Sloga (P) | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
20.11
14:00
Partizan
Radnički (N)
9
0
|
20.11.2021 14:00 | Partizan | 9 : 0 | Radnički (N) | |||||
20.11
13:00
Kiker
Ada
3
1
|
20.11.2021 13:00 | Kiker | 3 : 1 | Ada | |||||
20.11
15:00
Mladost (L)
Čukarički
1
4
|
20.11.2021 15:00 | Mladost (L) | 1 : 4 | Čukarički |
20.11
09:00
IMT
Zemun
2
2
|
20.11.2021 09:00 | IMT | 2 : 2 | Zemun | |||||
20.11
10:00
Sinđelić
Radnički (NB)
0
2
|
20.11.2021 10:00 | Sinđelić | 0 : 2 | Radnički (NB) | |||||
20.11
14:00
ADA
Milutinac
2
1
|
20.11.2021 14:00 | ADA | 2 : 1 | Milutinac |
20.11
09:00
Rad 2
BSK 1925
0
2
|
20.11.2021 09:00 | Rad 2 | 0 : 2 | BSK 1925 |
20.11
Lider MGM
Trio
6
1
|
20.11.2021 | Lider MGM | 6 : 1 | Trio | |||||
20.11
Real
SFS Borac
7
0
|
20.11.2021 | Real | 7 : 0 | SFS Borac | |||||
20.11
Car Konstantin
Napredak
0
1
|
20.11.2021 | Car Konstantin | 0 : 1 | Napredak |
20.11
10:00
TSC
OFK Bačka
4
0
|
20.11.2021 10:00 | TSC | 4 : 0 | OFK Bačka | |||||
20.11
10:00
Petar Puača
Vojvodina
0
5
|
20.11.2021 10:00 | Petar Puača | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
20.11
10:00
RFK NS 1921
Krila Krajine
0
3
|
20.11.2021 10:00 | RFK NS 1921 | 0 : 3 | Krila Krajine |
20.11
10:00
Derby 2015
ODR
5
0
|
20.11.2021 10:00 | Derby 2015 | 5 : 0 | ODR | |||||
20.11
10:00
Radnički (Š)
Sporto 023
0
2
|
20.11.2021 10:00 | Radnički (Š) | 0 : 2 | Sporto 023 | |||||
20.11
10:00
Omladinac
Proleter 2006
3
1
|
20.11.2021 10:00 | Omladinac | 3 : 1 | Proleter 2006 | |||||
20.11
10:00
GFK Sloven
Radnički (Zr)
1
3
|
20.11.2021 10:00 | GFK Sloven | 1 : 3 | Radnički (Zr) |
20.11
10:00
Crvena zvezda
Brodarac
4
0
|
20.11.2021 10:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Brodarac | |||||
20.11
12:00
Čukarički
Partizan
1
4
|
20.11.2021 12:00 | Čukarički | 1 : 4 | Partizan | |||||
20.11
16:00
Ada
OLE
0
4
|
20.11.2021 16:00 | Ada | 0 : 4 | OLE |
20.11
10:30
Radnički (V)
Senjak
1
1
|
20.11.2021 10:30 | Radnički (V) | 1 : 1 | Senjak | |||||
20.11
10:00
Sun Rise
Fenix
6
0
|
20.11.2021 10:00 | Sun Rise | 6 : 0 | Fenix | |||||
20.11
11:00
Respekt
Železničar
2
0
|
20.11.2021 11:00 | Respekt | 2 : 0 | Železničar | |||||
20.11
10:00
Savacium
Loznica
1
1
|
20.11.2021 10:00 | Savacium | 1 : 1 | Loznica |
20.11
Mineralac
Trnovac
0
1
|
20.11.2021 | Mineralac | 0 : 1 | Trnovac | |||||
20.11
Filip Filipović
Vučje
5
3
|
20.11.2021 | Filip Filipović | 5 : 3 | Vučje | |||||
20.11
BSK
Kopernikus Železničar 2
2
6
|
20.11.2021 | BSK | 2 : 6 | Kopernikus Železničar 2 | |||||
20.11
00:00
Čekmin
Real Niš
0
4
|
20.11.2021 00:00 | Čekmin | 0 : 4 | Real Niš | |||||
20.11
OFK Kosanica
Dinamo
2
4
|
20.11.2021 | OFK Kosanica | 2 : 4 | Dinamo | |||||
20.11
Lugina
OFK Budućnost 2020
1
4
|
20.11.2021 | Lugina | 1 : 4 | OFK Budućnost 2020 |
20.11
00:00
Junior
Vukovi
3
1
|
20.11.2021 00:00 | Junior | 3 : 1 | Vukovi | |||||
20.11
00:00
Jedinstvo
Morava 1918
0
5
|
20.11.2021 00:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Morava 1918 | |||||
20.11
00:00
Car Lazar 2015
Trstenik PTT
0
7
|
20.11.2021 00:00 | Car Lazar 2015 | 0 : 7 | Trstenik PTT | |||||
20.11
00:00
Meševo
Župa
0
0
|
20.11.2021 00:00 | Meševo | 0 : 0 | Župa | |||||
20.11
00:00
GFK Jagodina 2
Finale 2013
3
3
|
20.11.2021 00:00 | GFK Jagodina 2 | 3 : 3 | Finale 2013 | |||||
20.11
00:00
OFK Bratstvo
Radnički (S)
3
4
|
20.11.2021 00:00 | OFK Bratstvo | 3 : 4 | Radnički (S) | |||||
20.11
00:00
Duel Juniors 2
Timočanin
3
1
|
20.11.2021 00:00 | Duel Juniors 2 | 3 : 1 | Timočanin |
20.11
Jošanica
Sport Klub 99
3
6
|
20.11.2021 | Jošanica | 3 : 6 | Sport Klub 99 | |||||
20.11
OFK Vlada Dimitrijević
OFK National AG
1
5
|
20.11.2021 | OFK Vlada Dimitrijević | 1 : 5 | OFK National AG | |||||
20.11
Jedinstvo 2017
Pazar Juniors
0
3
|
20.11.2021 | Jedinstvo 2017 | 0 : 3 | Pazar Juniors | |||||
20.11
Tutin
OFK Ras
|
20.11.2021 | Tutin | : | OFK Ras | |||||
20.11
Koštam Polje
Novi Pazar
5
7
|
20.11.2021 | Koštam Polje | 5 : 7 | Novi Pazar |
20.11
11:00
Mladost
Iskra
0
6
|
20.11.2021 11:00 | Mladost | 0 : 6 | Iskra | |||||
20.11
11:00
Proleter
Napredak
6
5
|
20.11.2021 11:00 | Proleter | 6 : 5 | Napredak | |||||
20.11
11:00
Jadran
Obilić
1
2
|
20.11.2021 11:00 | Jadran | 1 : 2 | Obilić | |||||
20.11
11:00
Budućnost
Sutjeska
0
5
|
20.11.2021 11:00 | Budućnost | 0 : 5 | Sutjeska | |||||
20.11
11:00
Eđšeg
Njegoš
3
3
|
20.11.2021 11:00 | Eđšeg | 3 : 3 | Njegoš |
20.11
11:00
OFK Crvenka
BSK Borča
3
5
|
20.11.2021 11:00 | OFK Crvenka | 3 : 5 | BSK Borča |
20.11
Levač
Lavice Dubočica
1
5
|
20.11.2021 | Levač | 1 : 5 | Lavice Dubočica | |||||
20.11
Fudbol per femra
Napredak junior 2018
0
0
|
20.11.2021 | Fudbol per femra | 0 : 0 | Napredak junior 2018 | |||||
20.11
Mašinac
Ozren
8
0
|
20.11.2021 | Mašinac | 8 : 0 | Ozren | |||||
20.11
Majdanpek
Vučice
0
9
|
20.11.2021 | Majdanpek | 0 : 9 | Vučice | |||||
20.11
Jedinstvo 2014
Jagodina
2
0
|
20.11.2021 | Jedinstvo 2014 | 2 : 0 | Jagodina | |||||
20.11
Dinamo
Radnički 2012
1
2
|
20.11.2021 | Dinamo | 1 : 2 | Radnički 2012 |
20.11
10:00
Obilić
Arena SU
0
1
|
20.11.2021 10:00 | Obilić | 0 : 1 | Arena SU |
20.11
12:30
Bežanija
Budućnost
2
1
|
20.11.2021 12:30 | Bežanija | 2 : 1 | Budućnost | |||||
20.11
11:30
Sinđelić
Borac
0
5
|
20.11.2021 11:30 | Sinđelić | 0 : 5 | Borac | |||||
20.11
09:00
Čanković
Jedinstvo
2
1
|
20.11.2021 09:00 | Čanković | 2 : 1 | Jedinstvo |
20.11
10:10
Mačva 1
Fenix 1
4
1
|
20.11.2021 10:10 | Mačva 1 | 4 : 1 | Fenix 1 | |||||
20.11
10:00
POFK Savacium 1
POFK Čivija
4
0
|
20.11.2021 10:00 | POFK Savacium 1 | 4 : 0 | POFK Čivija | |||||
20.11
13:00
Sunrise Šabac 1
Tika taka 1
11
0
|
20.11.2021 13:00 | Sunrise Šabac 1 | 11 : 0 | Tika taka 1 |
20.11
00:00
Timok 1919
Radnički
1
0
|
20.11.2021 00:00 | Timok 1919 | 1 : 0 | Radnički | |||||
20.11
00:00
Lider MGM
Trio
4
2
|
20.11.2021 00:00 | Lider MGM | 4 : 2 | Trio | |||||
20.11
00:00
Real Niš
OFK Paraćin
7
1
|
20.11.2021 00:00 | Real Niš | 7 : 1 | OFK Paraćin | |||||
20.11
00:00
Radnički 2
Napredak
2
4
|
20.11.2021 00:00 | Radnički 2 | 2 : 4 | Napredak | |||||
20.11
00:00
Trajal - Prosoker
GFK Jagodina
2
10
|
20.11.2021 00:00 | Trajal - Prosoker | 2 : 10 | GFK Jagodina | |||||
20.11
00:00
Nacional
Duel Juniors
0
0
|
20.11.2021 00:00 | Nacional | 0 : 0 | Duel Juniors | |||||
20.11
00:00
OFK Šampion
Vlasina
2
1
|
20.11.2021 00:00 | OFK Šampion | 2 : 1 | Vlasina | |||||
20.11
00:00
Kopernikus Železničar
Radnički
0
6
|
20.11.2021 00:00 | Kopernikus Železničar | 0 : 6 | Radnički |
20.11
11:30
OFK Knez Lazar
Župa
3
3
|
20.11.2021 11:30 | OFK Knez Lazar | 3 : 3 | Župa | |||||
20.11
13:00
Junior
Vukovi
4
0
|
20.11.2021 13:00 | Junior | 4 : 0 | Vukovi | |||||
20.11
13:00
OFK Morava 2012
Trstenik PPT
5
1
|
20.11.2021 13:00 | OFK Morava 2012 | 5 : 1 | Trstenik PPT | |||||
20.11
14:00
GFK Jagodina
Finale 2013
2
5
|
20.11.2021 14:00 | GFK Jagodina | 2 : 5 | Finale 2013 |
20.11
21:00
Partizan NIS
Budućnost VOLI
75
66
|
20.11.2021 21:00 | Partizan NIS | 75 : 66 | Budućnost VOLI | |||||
20.11
17:00
Cibona
FMP Meridian
66
69
|
20.11.2021 17:00 | Cibona | 66 : 69 | FMP Meridian | |||||
20.11
19:00
Krka
Borac
90
97
|
20.11.2021 19:00 | Krka | 90 : 97 | Borac |
20.11
19:00
Kolubara LA 2003
Slodes SoccerBet
79
78
|
20.11.2021 19:00 | Kolubara LA 2003 | 79 : 78 | Slodes SoccerBet | |||||
20.11
19:30
Sloga
Sloboda
84
72
|
20.11.2021 19:30 | Sloga | 84 : 72 | Sloboda | |||||
20.11
20:00
SPD Radnički
Vršac
84
68
|
20.11.2021 20:00 | SPD Radnički | 84 : 68 | Vršac | |||||
20.11
19:00
OKK Beograd
Tamiš
90
89
|
20.11.2021 19:00 | OKK Beograd | 90 : 89 | Tamiš | |||||
20.11
18:00
Vojvodina
Dynamic VIP PAY
75
72
|
20.11.2021 18:00 | Vojvodina | 75 : 72 | Dynamic VIP PAY |
20.11
19:00
Železničar
Star
73
65
|
20.11.2021 19:00 | Železničar | 73 : 65 | Star | |||||
20.11
19:00
Napredak Metalka Majur
Borac
56
75
|
20.11.2021 19:00 | Napredak Metalka Majur | 56 : 75 | Borac | |||||
20.11
18:00
Klik
Konstantin
83
69
|
20.11.2021 18:00 | Klik | 83 : 69 | Konstantin |
20.11
19:00
Mladost
Spartak Office Shoes
74
96
|
20.11.2021 19:00 | Mladost | 74 : 96 | Spartak Office Shoes | |||||
20.11
16:30
Pirot
Čačak 94
76
62
|
20.11.2021 16:30 | Pirot | 76 : 62 | Čačak 94 |
20.11
15:20
Zvezdara
Mladenovac
61
73
|
20.11.2021 15:20 | Zvezdara | 61 : 73 | Mladenovac | |||||
20.11
13:30
Zemun
BKK Radnički
84
88
|
20.11.2021 13:30 | Zemun | 84 : 88 | BKK Radnički |
20.11
18:20
Rivers BM
IBC
91
50
|
20.11.2021 18:20 | Rivers BM | 91 : 50 | IBC | |||||
20.11
20:30
Vizura
Borac
67
65
|
20.11.2021 20:30 | Vizura | 67 : 65 | Borac | |||||
20.11
20:00
Torlak
Flash
77
83
|
20.11.2021 20:00 | Torlak | 77 : 83 | Flash |
20.11
18:00
Zekas 75
Jagodina
66
79
|
20.11.2021 18:00 | Zekas 75 | 66 : 79 | Jagodina | |||||
20.11
20:00
Paraćin
Radnički 1950
73
71
|
20.11.2021 20:00 | Paraćin | 73 : 71 | Radnički 1950 | |||||
20.11
18:00
Plana
Sloga Elite
81
66
|
20.11.2021 18:00 | Plana | 81 : 66 | Sloga Elite |
20.11
14:00
M015
Zlatar
105
61
|
20.11.2021 14:00 | M015 | 105 : 61 | Zlatar | |||||
20.11
19:00
Crnokosa
Ivanjica
75
127
|
20.11.2021 19:00 | Crnokosa | 75 : 127 | Ivanjica |
20.11
16:00
Morava
Topličanin
101
77
|
20.11.2021 16:00 | Morava | 101 : 77 | Topličanin | |||||
20.11
19:00
Bor RTB
Knjaževac 1950
82
68
|
20.11.2021 19:00 | Bor RTB | 82 : 68 | Knjaževac 1950 |
20.11
17:00
Topola
Futog
84
59
|
20.11.2021 17:00 | Topola | 84 : 59 | Futog | |||||
20.11
19:30
Sveti Đorđe
Hajduk
69
61
|
20.11.2021 19:30 | Sveti Đorđe | 69 : 61 | Hajduk | |||||
20.11
17:00
Nova Pazova
Joker
71
82
|
20.11.2021 17:00 | Nova Pazova | 71 : 82 | Joker |
20.11
18:00
Vrbas
Jedinstvo
81
59
|
20.11.2021 18:00 | Vrbas | 81 : 59 | Jedinstvo | |||||
20.11
20:30
Velika Kikinda
Srbobran
83
101
|
20.11.2021 20:30 | Velika Kikinda | 83 : 101 | Srbobran |
20.11
15:00
ABBA
Gorica
71
101
|
20.11.2021 15:00 | ABBA | 71 : 101 | Gorica | |||||
20.11
20:00
Real
Eko Sport
66
80
|
20.11.2021 20:00 | Real | 66 : 80 | Eko Sport |
20.11
16:00
Mladost 2009
Mondo Basket
75
78
|
20.11.2021 16:00 | Mladost 2009 | 75 : 78 | Mondo Basket | |||||
20.11
16:30
Ras
Umka Džez
76
82
|
20.11.2021 16:30 | Ras | 76 : 82 | Umka Džez | |||||
20.11
18:00
Barajevo
Veba Basket
101
112
|
20.11.2021 18:00 | Barajevo | 101 : 112 | Veba Basket |
20.11
21:00
Mladost 2014
Apač
73
70
|
20.11.2021 21:00 | Mladost 2014 | 73 : 70 | Apač | |||||
20.11
18:00
Mix
Osečina
79
69
|
20.11.2021 18:00 | Mix | 79 : 69 | Osečina | |||||
20.11
15:00
MVP 3x3
Radnički
77
87
|
20.11.2021 15:00 | MVP 3x3 | 77 : 87 | Radnički |
20.11
18:00
Budućnost
Marina
64
56
|
20.11.2021 18:00 | Budućnost | 64 : 56 | Marina |
20.11
12:30
Veternik 1998
Akademik
47
88
|
20.11.2021 12:30 | Veternik 1998 | 47 : 88 | Akademik | |||||
20.11
15:30
Beočin
Proleter
|
20.11.2021 15:30 | Beočin | : | Proleter | |||||
20.11
16:00
Sport's World
Basketball Stars
81
73
|
20.11.2021 16:00 | Sport's World | 81 : 73 | Basketball Stars |
20.11
15:30
Opovo 99
Agrobanat
68
81
|
20.11.2021 15:30 | Opovo 99 | 68 : 81 | Agrobanat | |||||
20.11
20:00
Radnički
Šimanovci
93
61
|
20.11.2021 20:00 | Radnički | 93 : 61 | Šimanovci | |||||
20.11
20:00
Ru koš
Partizan
64
53
|
20.11.2021 20:00 | Ru koš | 64 : 53 | Partizan |
20.11
12:00
Bin
Trijumf
93
83
|
20.11.2021 12:00 | Bin | 93 : 83 | Trijumf | |||||
20.11
13:00
Jastreb
Svrljig
70
65
|
20.11.2021 13:00 | Jastreb | 70 : 65 | Svrljig | |||||
20.11
16:00
Kuršumlija
Radan
85
92
|
20.11.2021 16:00 | Kuršumlija | 85 : 92 | Radan |
20.11
19:00
Prva Petoletka
Trepča
93
97
|
20.11.2021 19:00 | Prva Petoletka | 93 : 97 | Trepča | |||||
20.11
14:00
Zicer
Kruševac
60
73
|
20.11.2021 14:00 | Zicer | 60 : 73 | Kruševac |
20.11
12:30
Ćuprija
Šumadija 2017
94
83
|
20.11.2021 12:30 | Ćuprija | 94 : 83 | Šumadija 2017 | |||||
20.11
20:30
Zicer 2014
Sloga (D)
76
81
|
20.11.2021 20:30 | Zicer 2014 | 76 : 81 | Sloga (D) |
20.11
13:00
Zvečan
Železničar
20
0
|
20.11.2021 13:00 | Zvečan | 20 : 0 | Železničar |
20.11
18:30
Vizura
Jedinstvo
73
33
|
20.11.2021 18:30 | Vizura | 73 : 33 | Jedinstvo | |||||
20.11
14:30
Delfin
Sivac
41
46
|
20.11.2021 14:30 | Delfin | 41 : 46 | Sivac | |||||
20.11
19:30
Titel
Radnički
66
76
|
20.11.2021 19:30 | Titel | 66 : 76 | Radnički |
20.11
16:00
Art Basket
Partizan 1953
84
69
|
20.11.2021 16:00 | Art Basket | 84 : 69 | Partizan 1953 | |||||
20.11
18:30
Duga
Vršac
71
91
|
20.11.2021 18:30 | Duga | 71 : 91 | Vršac |
20.11
15:00
Ljubovija
K
49
67
|
20.11.2021 15:00 | Ljubovija | 49 : 67 | K | |||||
20.11
18:00
Stara Pazova
Gimnazijalac
86
64
|
20.11.2021 18:00 | Stara Pazova | 86 : 64 | Gimnazijalac | |||||
20.11
19:30
Mileševka
Spartak
70
72
|
20.11.2021 19:30 | Mileševka | 70 : 72 | Spartak | |||||
20.11
15:00
Novosadska ŽKA
Sloga
87
59
|
20.11.2021 15:00 | Novosadska ŽKA | 87 : 59 | Sloga | |||||
20.11
16:30
Rudar 1903
Topolčanka
75
79
|
20.11.2021 16:30 | Rudar 1903 | 75 : 79 | Topolčanka |
20.11
14:00
Sloboda
Konstantin
73
83
|
20.11.2021 14:00 | Sloboda | 73 : 83 | Konstantin | |||||
20.11
14:30
Star
Crvena zvezda MTS
69
56
|
20.11.2021 14:30 | Star | 69 : 56 | Crvena zvezda MTS | |||||
20.11
13:30
Sloga
Spartak Office shoes
88
84
|
20.11.2021 13:30 | Sloga | 88 : 84 | Spartak Office shoes | |||||
20.11
15:30
SPD Radnički
Partizan NIS
109
75
|
20.11.2021 15:30 | SPD Radnički | 109 : 75 | Partizan NIS | |||||
20.11
18:30
Futog NS Basket 07
Borac
49
91
|
20.11.2021 18:30 | Futog NS Basket 07 | 49 : 91 | Borac | |||||
20.11
13:00
Mega Mozzart
Dynamic VIP PAY
90
70
|
20.11.2021 13:00 | Mega Mozzart | 90 : 70 | Dynamic VIP PAY |
20.11
16:00
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
Srbobran
77
60
|
20.11.2021 16:00 | Hajduk Veljko Spajic D.O.O. | 77 : 60 | Srbobran | |||||
20.11
17:45
SPD Radnički
Ras
57
80
|
20.11.2021 17:45 | SPD Radnički | 57 : 80 | Ras | |||||
20.11
12:30
Vojvodina 021
ČA Basket
93
44
|
20.11.2021 12:30 | Vojvodina 021 | 93 : 44 | ČA Basket |
20.11
20:30
Lucky Star
Crnjanski
3
2
|
20.11.2021 20:30 | Lucky Star | 3 : 2 | Crnjanski | |||||
20.11
16:00
Rudar
Sloga 2015
3
2
|
20.11.2021 16:00 | Rudar | 3 : 2 | Sloga 2015 |
20.11
19:00
Stražilovo
Mladost
0
3
|
20.11.2021 19:00 | Stražilovo | 0 : 3 | Mladost | |||||
20.11
17:00
Bavanište
Srem Iton
2
3
|
20.11.2021 17:00 | Bavanište | 2 : 3 | Srem Iton | |||||
20.11
17:00
Kikinda
Dunav Volley
3
0
|
20.11.2021 17:00 | Kikinda | 3 : 0 | Dunav Volley |
20.11
19:00
Timok
Volejbor-tim
3
0
|
20.11.2021 19:00 | Timok | 3 : 0 | Volejbor-tim |
20.11
Dunav Voley 2
Maglić 1953
0
3
|
20.11.2021 | Dunav Voley 2 | 0 : 3 | Maglić 1953 | |||||
20.11
Sloven
Vrbas
3
0
|
20.11.2021 | Sloven | 3 : 0 | Vrbas | |||||
20.11
Botafogo
Mladost
3
1
|
20.11.2021 | Botafogo | 3 : 1 | Mladost | |||||
20.11
Sombor
Novi Sad 2
0
3
|
20.11.2021 | Sombor | 0 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
20.11
Stražilovo 2
Bačka Palanka
0
3
|
20.11.2021 | Stražilovo 2 | 0 : 3 | Bačka Palanka |
20.11
19:00
Mladi radnik
Spartak (S)
1
3
|
20.11.2021 19:00 | Mladi radnik | 1 : 3 | Spartak (S) | |||||
20.11
19:00
Spartak (Lj)
Partizan Soccerbet
0
3
|
20.11.2021 19:00 | Spartak (Lj) | 0 : 3 | Partizan Soccerbet | |||||
20.11
17:00
Radnički
Vojvodina NS Seme
1
3
|
20.11.2021 17:00 | Radnički | 1 : 3 | Vojvodina NS Seme |
20.11
19:00
VGSK
VA 014
3
0
|
20.11.2021 19:00 | VGSK | 3 : 0 | VA 014 | |||||
20.11
19:00
Novi Pazar
Jedinstvo
0
3
|
20.11.2021 19:00 | Novi Pazar | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
20.11
19:00
Smederevo Carina
Novi Sad
0
3
|
20.11.2021 19:00 | Smederevo Carina | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
20.11
19:00
Karađorđe
Borac (S)
3
1
|
20.11.2021 19:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Borac (S) |
20.11
19:30
Ribnica 2
Užice
0
3
|
20.11.2021 19:30 | Ribnica 2 | 0 : 3 | Užice | |||||
20.11
20:00
Železničar
Kosovska Mitrovica
0
3
|
20.11.2021 20:00 | Železničar | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
20.11
20:00
Vojvodina 2
Loznica
3
0
|
20.11.2021 20:00 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Loznica | |||||
20.11
19:00
Šumadija
Bečej
3
0
|
20.11.2021 19:00 | Šumadija | 3 : 0 | Bečej | |||||
20.11
17:00
Kulpin
MOK Topličanin 97
3
1
|
20.11.2021 17:00 | Kulpin | 3 : 1 | MOK Topličanin 97 |
20.11
17:00
Borac
Raška
3
0
|
20.11.2021 17:00 | Borac | 3 : 0 | Raška | |||||
20.11
15:00
Drina
ŽOK Napredak 037
2
3
|
20.11.2021 15:00 | Drina | 2 : 3 | ŽOK Napredak 037 |
20.11
16:00
Futog
Volley Stars
2
3
|
20.11.2021 16:00 | Futog | 2 : 3 | Volley Stars | |||||
20.11
16:30
NS Volej Team
FOK
3
2
|
20.11.2021 16:30 | NS Volej Team | 3 : 2 | FOK | |||||
20.11
17:00
Ruma
Futog West
0
3
|
20.11.2021 17:00 | Ruma | 0 : 3 | Futog West | |||||
20.11
14:00
Odbojka 013
Štrand Volej
2
3
|
20.11.2021 14:00 | Odbojka 013 | 2 : 3 | Štrand Volej |
20.11
20:00
Viner
Hajduk Veljko
3
0
|
20.11.2021 20:00 | Viner | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
20.11
17:00
Timok
Đerdap
3
0
|
20.11.2021 17:00 | Timok | 3 : 0 | Đerdap |
20.11
13:00
Hercegovina
Krajišnik
1
3
|
20.11.2021 13:00 | Hercegovina | 1 : 3 | Krajišnik | |||||
20.11
14:00
Bavanište
Banat
0
3
|
20.11.2021 14:00 | Bavanište | 0 : 3 | Banat |
20.11
Štrand Volej 2
Beočin
3
0
|
20.11.2021 | Štrand Volej 2 | 3 : 0 | Beočin | |||||
20.11
Partizan
Omladinac 2
3
1
|
20.11.2021 | Partizan | 3 : 1 | Omladinac 2 | |||||
20.11
FOK 2
Inđija 2
3
0
|
20.11.2021 | FOK 2 | 3 : 0 | Inđija 2 | |||||
20.11
Mladost
Maks
3
1
|
20.11.2021 | Mladost | 3 : 1 | Maks |
20.11
00:00
Student 2
Pirot
0
3
|
20.11.2021 00:00 | Student 2 | 0 : 3 | Pirot | |||||
20.11
00:00
PIN
Milenijum
3
1
|
20.11.2021 00:00 | PIN | 3 : 1 | Milenijum |
20.11
17:00
Prilike
Putevi Trendteks
0
3
|
20.11.2021 17:00 | Prilike | 0 : 3 | Putevi Trendteks | |||||
20.11
17:00
Sloga 031
Forma
3
2
|
20.11.2021 17:00 | Sloga 031 | 3 : 2 | Forma | |||||
20.11
17:00
Zlatar
Priboj
3
0
|
20.11.2021 17:00 | Zlatar | 3 : 0 | Priboj | |||||
20.11
17:00
Sloboda S -2
Crnokosa
3
0
|
20.11.2021 17:00 | Sloboda S -2 | 3 : 0 | Crnokosa | |||||
20.11
17:00
Stars
Budućnost Nec
3
0
|
20.11.2021 17:00 | Stars | 3 : 0 | Budućnost Nec |
20.11
Apatin
Hajduk
3
0
|
20.11.2021 | Apatin | 3 : 0 | Hajduk | |||||
20.11
Spartak 2
Bečej
3
1
|
20.11.2021 | Spartak 2 | 3 : 1 | Bečej | |||||
20.11
Elbraco Technoland CVS
Goks IN
3
0
|
20.11.2021 | Elbraco Technoland CVS | 3 : 0 | Goks IN | |||||
20.11
Vrbas
Subotica
3
0
|
20.11.2021 | Vrbas | 3 : 0 | Subotica |
20.11
Lavovi 07
Respekt
3
0
|
20.11.2021 | Lavovi 07 | 3 : 0 | Respekt | |||||
20.11
Voriors
Merkur
0
3
|
20.11.2021 | Voriors | 0 : 3 | Merkur | |||||
20.11
Blok aut
SK Volej
3
0
|
20.11.2021 | Blok aut | 3 : 0 | SK Volej | |||||
20.11
Elan Volej
Grbić
3
1
|
20.11.2021 | Elan Volej | 3 : 1 | Grbić |
20.11
Roda 2
Železničar
0
3
|
20.11.2021 | Roda 2 | 0 : 3 | Železničar | |||||
20.11
Crnjanski
AS
3
0
|
20.11.2021 | Crnjanski | 3 : 0 | AS | |||||
20.11
Obilić
Kolubara
3
0
|
20.11.2021 | Obilić | 3 : 0 | Kolubara |
20.11
19:00
Jedinstvo
Inđija
3
1
|
20.11.2021 19:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Inđija | |||||
20.11
19:00
Srem
TENT
2
3
|
20.11.2021 19:00 | Srem | 2 : 3 | TENT | |||||
20.11
20:00
Klek
Crvena zvezda
0
3
|
20.11.2021 20:00 | Klek | 0 : 3 | Crvena zvezda |
20.11
19:00
Takovo Zvezda Helios
Crno Bele 011
3
0
|
20.11.2021 19:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Crno Bele 011 | |||||
20.11
19:00
AS Batajnica
Roda
2
3
|
20.11.2021 19:00 | AS Batajnica | 2 : 3 | Roda | |||||
20.11
16:00
Smederevo
Beograd
3
0
|
20.11.2021 16:00 | Smederevo | 3 : 0 | Beograd | |||||
20.11
17:00
Radnički Blasters
Omladinac
2
3
|
20.11.2021 17:00 | Radnički Blasters | 2 : 3 | Omladinac |
20.11
20:00
Zlatibor
Gimnazijalac
3
0
|
20.11.2021 20:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Gimnazijalac | |||||
20.11
18:00
Vranje
Sterija
3
0
|
20.11.2021 18:00 | Vranje | 3 : 0 | Sterija | |||||
20.11
19:00
TENT 2
Dunav
2
3
|
20.11.2021 19:00 | TENT 2 | 2 : 3 | Dunav | |||||
20.11
14:00
Radnički
Valjevo
1
3
|
20.11.2021 14:00 | Radnički | 1 : 3 | Valjevo | |||||
20.11
18:00
Leskovac 98
Ivanjica
3
0
|
20.11.2021 18:00 | Leskovac 98 | 3 : 0 | Ivanjica | |||||
20.11
17:00
Panonija
Smeč 5
3
1
|
20.11.2021 17:00 | Panonija | 3 : 1 | Smeč 5 |
20.11
00:00
AS
Mladenovac
2
3
|
20.11.2021 00:00 | AS | 2 : 3 | Mladenovac | |||||
20.11
00:00
Železničar 1
Crnjanski
0
3
|
20.11.2021 00:00 | Železničar 1 | 0 : 3 | Crnjanski | |||||
20.11
00:00
Železničar 2
Spas
2
3
|
20.11.2021 00:00 | Železničar 2 | 2 : 3 | Spas | |||||
20.11
00:00
Lucky Star
Partizan
2
3
|
20.11.2021 00:00 | Lucky Star | 2 : 3 | Partizan | |||||
20.11
00:00
Crvena zvezda
Roda
3
0
|
20.11.2021 00:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Roda |
20.11
19:00
Jugović
Metaloplastika
32
33
|
20.11.2021 19:00 | Jugović | 32 : 33 | Metaloplastika | |||||
20.11
17:30
Vojvodina
Dinamo
31
22
|
20.11.2021 17:30 | Vojvodina | 31 : 22 | Dinamo |
20.11
19:30
Mokra Gora
Železničar 1949
30
23
|
20.11.2021 19:30 | Mokra Gora | 30 : 23 | Železničar 1949 | |||||
20.11
18:00
Partizan
Dubočica 54
21
21
|
20.11.2021 18:00 | Partizan | 21 : 21 | Dubočica 54 | |||||
20.11
17:30
Proleter
Rudar
31
39
|
20.11.2021 17:30 | Proleter | 31 : 39 | Rudar | |||||
20.11
18:00
Spartak
Šamot 65
23
22
|
20.11.2021 18:00 | Spartak | 23 : 22 | Šamot 65 |
20.11
18:00
Župa 54
Kuršumlija
30
25
|
20.11.2021 18:00 | Župa 54 | 30 : 25 | Kuršumlija | |||||
20.11
19:00
Zlatar
Jastrebac
0
10
|
20.11.2021 19:00 | Zlatar | 0 : 10 | Jastrebac | |||||
20.11
19:00
Bela Palanka
Priboj
36
33
|
20.11.2021 19:00 | Bela Palanka | 36 : 33 | Priboj | |||||
20.11
18:00
Topličanin
Hajduk Veljko
29
23
|
20.11.2021 18:00 | Topličanin | 29 : 23 | Hajduk Veljko |
20.11
18:00
Crvenka
Smederevo
30
22
|
20.11.2021 18:00 | Crvenka | 30 : 22 | Smederevo | |||||
20.11
19:00
Sivac 69
Vrbas
35
34
|
20.11.2021 19:00 | Sivac 69 | 35 : 34 | Vrbas | |||||
20.11
15:30
Kolubara
Sportski Centar Voždovac 2012
32
21
|
20.11.2021 15:30 | Kolubara | 32 : 21 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
20.11
18:00
Apatin
Ub
26
23
|
20.11.2021 18:00 | Apatin | 26 : 23 | Ub |
20.11
18:00
Mladost TSK
Hercegovina
32
26
|
20.11.2021 18:00 | Mladost TSK | 32 : 26 | Hercegovina | |||||
20.11
19:00
Banatski Karlovac
Radnički 1958
41
33
|
20.11.2021 19:00 | Banatski Karlovac | 41 : 33 | Radnički 1958 | |||||
20.11
20:00
Slavija
Jabuka
33
27
|
20.11.2021 20:00 | Slavija | 33 : 27 | Jabuka |
20.11
14:30
Beli anđeo
Mačva
37
28
|
20.11.2021 14:30 | Beli anđeo | 37 : 28 | Mačva | |||||
20.11
17:00
Užice
Loznica
21
47
|
20.11.2021 17:00 | Užice | 21 : 47 | Loznica |
20.11
18:00
Lokomotiva
Paraćin
32
26
|
20.11.2021 18:00 | Lokomotiva | 32 : 26 | Paraćin | |||||
20.11
19:00
Radnički
Trepča
10
0
|
20.11.2021 19:00 | Radnički | 10 : 0 | Trepča | |||||
20.11
16:00
Bane
Kruševac
29
18
|
20.11.2021 16:00 | Bane | 29 : 18 | Kruševac |
20.11
21:00
ORK Bor
Osipaonica
35
32
|
20.11.2021 21:00 | ORK Bor | 35 : 32 | Osipaonica | |||||
20.11
15:00
Udarnik
Sloga
20
36
|
20.11.2021 15:00 | Udarnik | 20 : 36 | Sloga |
20.11
17:00
Niška Banja
Knjaz 1957
29
29
|
20.11.2021 17:00 | Niška Banja | 29 : 29 | Knjaz 1957 | |||||
20.11
16:00
Mladost
Progres
37
9
|
20.11.2021 16:00 | Mladost | 37 : 9 | Progres |
20.11
19:30
RSU Akademija Lečić
RK SC Voždovac 2012 - 2
28
31
|
20.11.2021 19:30 | RSU Akademija Lečić | 28 : 31 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | |||||
20.11
20:00
Partizan 2
Rekreativo
34
38
|
20.11.2021 20:00 | Partizan 2 | 34 : 38 | Rekreativo |
20.11
18:00
Radnički
Senta
25
24
|
20.11.2021 18:00 | Radnički | 25 : 24 | Senta | |||||
20.11
19:00
Zrenjanin
Crepaja
30
31
|
20.11.2021 19:00 | Zrenjanin | 30 : 31 | Crepaja |
20.11
15:00
Proleter
Spartak
26
31
|
20.11.2021 15:00 | Proleter | 26 : 31 | Spartak | |||||
20.11
18:00
Laki
Mladost
28
36
|
20.11.2021 18:00 | Laki | 28 : 36 | Mladost |
20.11
13:00
RSU Feniks
Mladost
32
25
|
20.11.2021 13:00 | RSU Feniks | 32 : 25 | Mladost | |||||
20.11
17:00
Žitorađa
Osice
24
36
|
20.11.2021 17:00 | Žitorađa | 24 : 36 | Osice |
20.11
16:00
Radnički
Halas Jožef 2
20
23
|
20.11.2021 16:00 | Radnički | 20 : 23 | Halas Jožef 2 |
20.11
15:00
Vojvodina
Crvena zvezda
34
24
|
20.11.2021 15:00 | Vojvodina | 34 : 24 | Crvena zvezda | |||||
20.11
19:00
Jagodina
Vrbas
29
23
|
20.11.2021 19:00 | Jagodina | 29 : 23 | Vrbas |
20.11
19:00
Petrovaradin
Prijepolje
27
26
|
20.11.2021 19:00 | Petrovaradin | 27 : 26 | Prijepolje | |||||
20.11
19:00
Pirot
Radnički BG
27
31
|
20.11.2021 19:00 | Pirot | 27 : 31 | Radnički BG | |||||
20.11
19:00
Pančevo
Zaječar 1949
35
19
|
20.11.2021 19:00 | Pančevo | 35 : 19 | Zaječar 1949 | |||||
20.11
20:30
Topličanin
Halas Jožef
25
21
|
20.11.2021 20:30 | Topličanin | 25 : 21 | Halas Jožef |
20.11
14:00
Waspo 98 Hannover
OSC Budapest
12
12
|
20.11.2021 14:00 | Waspo 98 Hannover | 12 : 12 | OSC Budapest | |||||
20.11
19:00
Spandau 04
Jug AO
8
16
|
20.11.2021 19:00 | Spandau 04 | 8 : 16 | Jug AO | |||||
20.11
21:00
Pro Recco
BVK Crvena zvezda
13
7
|
20.11.2021 21:00 | Pro Recco | 13 : 7 | BVK Crvena zvezda |
20.11
Zadar 1952
OVK POŠK
5
0
|
20.11.2021 | Zadar 1952 | 5 : 0 | OVK POŠK | |||||
20.11
17:00
VA Cattaro
Medveščak
15
12
|
20.11.2021 17:00 | VA Cattaro | 15 : 12 | Medveščak | |||||
20.11
18:50
Valis
KPK
12
8
|
20.11.2021 18:50 | Valis | 12 : 8 | KPK | |||||
20.11
20:40
Nais
Primorje EB
7
13
|
20.11.2021 20:40 | Nais | 7 : 13 | Primorje EB | |||||
20.11
17:00
Vojvodina
Zadar 1952
20
12
|
20.11.2021 17:00 | Vojvodina | 20 : 12 | Zadar 1952 | |||||
20.11
18:50
AVK Triglav
Zemun Bosal
12
10
|
20.11.2021 18:50 | AVK Triglav | 12 : 10 | Zemun Bosal | |||||
20.11
OVK POŠK
Proleter
0
5
|
20.11.2021 | OVK POŠK | 0 : 5 | Proleter |
20.11
18:00
Bečej
Valjevo
4
13
|
20.11.2021 18:00 | Bečej | 4 : 13 | Valjevo | |||||
20.11
20:00
Palilula
Taš
3
31
|
20.11.2021 20:00 | Palilula | 3 : 31 | Taš | |||||
20.11
19:45
Stari Grad
Banjica
12
12
|
20.11.2021 19:45 | Stari Grad | 12 : 12 | Banjica | |||||
20.11
19:00
Rasina
Beograd
11
14
|
20.11.2021 19:00 | Rasina | 11 : 14 | Beograd | |||||
20.11
19:45
NBG Vukovi
Mladost
18
6
|
20.11.2021 19:45 | NBG Vukovi | 18 : 6 | Mladost |
20.11
18:00
Sava
TENT
14
9
|
20.11.2021 18:00 | Sava | 14 : 9 | TENT | |||||
20.11
19:00
Banja Luka
ŽAK
9
22
|
20.11.2021 19:00 | Banja Luka | 9 : 22 | ŽAK | |||||
20.11
20:00
Spartak Prozivka
Vračar
11
7
|
20.11.2021 20:00 | Spartak Prozivka | 11 : 7 | Vračar |
20.11
21:30
Palilula
Valis
14
15
|
20.11.2021 21:30 | Palilula | 14 : 15 | Valis | |||||
20.11
19:45
Šabac
Vračar
9
10
|
20.11.2021 19:45 | Šabac | 9 : 10 | Vračar |
20.11
16:15
Kragujevac Wild Boars
Kosjerić
9
9
|
20.11.2021 16:15 | Kragujevac Wild Boars | 9 : 9 | Kosjerić |
20.11
16:30
BSK
Prokuplje
7
1
|
20.11.2021 16:30 | BSK | 7 : 1 | Prokuplje | |||||
20.11
17:30
Akademac
Radnik
3
3
|
20.11.2021 17:30 | Akademac | 3 : 3 | Radnik |
20.11
19:00
Raška
Ares
7
4
|
20.11.2021 19:00 | Raška | 7 : 4 | Ares |
20.11
20:00
Flash
Aranđelovac
2
3
|
20.11.2021 20:00 | Flash | 2 : 3 | Aranđelovac |
20.11
15:30
Dolap
Zadrugar 2017
1
6
|
20.11.2021 15:30 | Dolap | 1 : 6 | Zadrugar 2017 | |||||
20.11
16:00
Babušnica 2011
As
5
5
|
20.11.2021 16:00 | Babušnica 2011 | 5 : 5 | As |
20.11
19:30
Loznica Grad 2018
Vranje
3
2
|
20.11.2021 19:30 | Loznica Grad 2018 | 3 : 2 | Vranje | |||||
20.11
20:30
Kalča
FON
0
9
|
20.11.2021 20:30 | Kalča | 0 : 9 | FON | |||||
20.11
19:00
Ivanjica
Zemun Samo pravo
5
3
|
20.11.2021 19:00 | Ivanjica | 5 : 3 | Zemun Samo pravo |
20.11
15:00
Gvozdeni puk
Nova Pazova
2
4
|
20.11.2021 15:00 | Gvozdeni puk | 2 : 4 | Nova Pazova |
20.11
19:00
Maribor
Bled
4
5
|
20.11.2021 19:00 | Maribor | E 4 : 5 | Bled | |||||
20.11
18:00
Hidria Jesenice
Triglav
2
5
|
20.11.2021 18:00 | Hidria Jesenice | 2 : 5 | Triglav |
20.11
17:15
Medveščak Mladi
Mladost
2
5
|
20.11.2021 17:15 | Medveščak Mladi | 2 : 5 | Mladost | |||||
20.11
13:50
Vojvodina
Zagreb
5
1
|
20.11.2021 13:50 | Vojvodina | 5 : 1 | Zagreb |
20.11
17:30
Medvjedi
Spartak
4
8
|
20.11.2021 17:30 | Medvjedi | 4 : 8 | Spartak |