XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 283 utakmica za dan
Subota, 4 Jun 2022


Fudbal

1. Maj Ruma
Ruma
3 : 4
Tekstilac
Odžaci
04.06.2022 17:30
1. Maj Ruma
3 : 4
Tekstilac
Omladinac
Novi Banovci
0 : 2
Feniks 1995
Stara Pazova
04.06.2022 17:30
Omladinac
0 : 2
Feniks 1995
Hajduk 1912
Kula
4 : 2
OFK Vršac
Vršac
04.06.2022 17:30
Hajduk 1912
4 : 2
OFK Vršac
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
04.06.2022 17:30
OFK Kikinda
0 : 1
Radnički (Zr)
Borac (S)
Sakule
6 : 1
Tisa
Adorjan
04.06.2022 17:30
Borac (S)
6 : 1
Tisa
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
04.06.2022 17:30
Jedinstvo (SP)
2 : 5
Dinamo 1945
Borac (Š)
Šajkaš
6 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
04.06.2022 17:30
Borac (Š)
6 : 0
OFK Stari Grad
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Rađevac
Krupanj
04.06.2022 17:30
Sloga (P)
3 : 0
Rađevac
Budućnost (A)
Arilje
0 : 2
Jedinstvo
Ub
04.06.2022 17:30
Budućnost (A)
0 : 2
Jedinstvo
GFK Sloboda
Užice
3 : 0
RSK
Rabrovo
04.06.2022 17:30
GFK Sloboda
3 : 0
RSK
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 3
Mačva 1929
Bogatić
04.06.2022 17:30
Takovo
1 : 3
Mačva 1929
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
04.06.2022 17:30
Sušica
2 : 1
Smederevo 1924
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
04.06.2022 17:30
Sloga (BB)
3 : 0
Sloga (K)
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 2
Real
Podunavci
04.06.2022 17:30
Trepča
0 : 2
Real
Borac 1926
Čačak
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
04.06.2022 17:30
Borac 1926
1 : 0
Mladi radnik 1926
BASK
Beograd
3 : 2
Brodarac
Novi Beograd
04.06.2022 17:00
BASK
3 : 2
Brodarac
BSK Borča
Borča
5 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
04.06.2022 17:00
BSK Borča
5 : 1
Radnički (O)
Zemun
Zemun
3 : 0
Zvezdara
Beograd
04.06.2022 17:00
Zemun
3 : 0
Zvezdara
Borac
Lazarevac
2 : 1
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
04.06.2022 17:00
Borac
2 : 1
Ušće Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Studentski grad
Novi Beograd
04.06.2022 17:00
OFK Beograd
4 : 0
Studentski grad
TEK Sloga
Veliki Crljeni
6 : 4
Leštane
Leštane
04.06.2022 17:00
TEK Sloga
6 : 4
Leštane
Teleoptik
Zemun
3 : 2
Jedinstvo
Surčin
04.06.2022 17:00
Teleoptik
3 : 2
Jedinstvo
Prva iskra
Barič
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
04.06.2022 17:00
Prva iskra
1 : 1
Radnički (NB)
Borac
Starčevo
0 : 1
Mladost
Omoljica
04.06.2022 17:30
Borac
0 : 1
Mladost
Naftagas
Elemir
4 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
04.06.2022 17:30
Naftagas
4 : 1
Vojvodina 1928
Begej
Žitište
2 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
04.06.2022 17:30
Begej
2 : 1
Proleter
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 1
Polet
Idvor
04.06.2022 17:30
Sloboda
1 : 1
Polet
Omladinac FAM
Botoš
4 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
04.06.2022 17:30
Omladinac FAM
4 : 1
Crvena zvezda (RS)
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
04.06.2022 17:30
Jedinstvo (V)
3 : 1
Kozara
BAK
Bela Crkva
3 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
04.06.2022 17:30
BAK
3 : 2
Jedinstvo (BK)
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
7 : 0
Sloga
Plandište
04.06.2022 17:30
Crvena zvezda (VS)
7 : 0
Sloga
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 2
Index
Novi Sad
04.06.2022 17:30
Budućnost
2 : 2
Index
Veternik
Veternik
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
04.06.2022 17:30
Veternik
1 : 1
Donji Srem
Sloga (T)
Temerin
2 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
04.06.2022 17:30
Sloga (T)
2 : 4
RFK Novi Sad 1921
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
Sloga (E)
Erdevik
04.06.2022 17:30
Dunav
2 : 0
Sloga (E)
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
04.06.2022 17:30
Podunavac
1 : 0
Radnički (NP)
Radnički (Š)
Šid
2 : 0
Cement
Beočin
04.06.2022 17:30
Radnički (Š)
2 : 0
Cement
Hajduk
Divoš
2 : 4
Mladost
Bački Jarak
04.06.2022 17:30
Hajduk
2 : 4
Mladost
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Jedinstvo
Rumenka
04.06.2022 17:30
Sloboda
2 : 0
Jedinstvo
Senta
Senta
0 : 0
Bajša
Bajša
04.06.2022 17:30
Senta
0 : 0
Bajša
Goč
Vrnjačka Banja
4 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
04.06.2022 17:30
Goč
4 : 3
Mokra Gora
Zvezda
Blato
3 : 3
Sloga
Kobišnica
04.06.2022 17:30
Zvezda
3 : 3
Sloga
Borac
Novi Sad
2 : 10
Petrovaradin
Petrovaradin
04.06.2022 18:00
Borac
2 : 10
Petrovaradin
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 3
Tatra
Kisač
04.06.2022 18:00
Fruškogorski partizan
0 : 3
Tatra
OFK Futog
Futog
3 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
04.06.2022 18:00
OFK Futog
3 : 1
Omladinac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
04.06.2022 17:30
Sutjeska
1 : 1
OFK Vrbas
Jadran
Feketić
7 : 1
AFK
Ada
04.06.2022 17:30
Jadran
7 : 1
AFK
Obilić (Z)
Zmajevo
5 : 1
Srbobran
Srbobran
04.06.2022 17:30
Obilić (Z)
5 : 1
Srbobran
Proleter
Ravno Selo
3 : 1
Budućnost
Savino Selo
04.06.2022 17:30
Proleter
3 : 1
Budućnost
Sloga
Ostojićevo
7 : 5
Obilić (NK)
Novi Kneževac
04.06.2022 17:30
Sloga
7 : 5
Obilić (NK)
Radnički 1905
Bajmok
2 : 2
Tornjoš
Tornjoš
04.06.2022 17:30
Radnički 1905
2 : 2
Tornjoš
Napredak
Nadalj
1 : 4
Iskra
Kucura
04.06.2022 17:30
Napredak
1 : 4
Iskra
Bačka
Mol
1 : 0
Đurđin
Đurđin
04.06.2022 17:30
Bačka
1 : 0
Đurđin
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
04.06.2022 17:30
Jasenica 2017
1 : 0
Mladi radnik 1940
Petlić SD 026
Smederevo
1 : 3
Polet
Trnovče
04.06.2022 17:30
Petlić SD 026
1 : 3
Polet
Zlot
Zlot
3 : 0
Urovica
Urovica
04.06.2022 17:30
Zlot
3 : 0
Urovica
Poreč
Donji milanovac
5 : 4
Nemetali
Donja Bela Reka
04.06.2022 17:30
Poreč
5 : 4
Nemetali
Šarbanovac
Šarbanovac
6 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
04.06.2022 17:30
Šarbanovac
6 : 1
Rudna Glava
Osnić
Osnić
3 : 0
Midžor
Kalna
04.06.2022
Osnić
3 : 0
Midžor
Šljivar
Šljivar
0 : 0
Kosovo
Zvezdan
04.06.2022
Šljivar
0 : 0
Kosovo
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 1
Trebič
Sokobanja
04.06.2022
Rudar Vrška Čuka
3 : 1
Trebič
Rtanj
Boljevac
2 : 0
Graničar
Veliki Izvor
04.06.2022
Rtanj
2 : 0
Graničar
Sloga
Minićevo
2 : 0
Rudar (P)
Podvis
04.06.2022
Sloga
2 : 0
Rudar (P)
Velika Jasikova
Velika Jasikova
0 : 3
OFK Rtanj
Boljevac
04.06.2022
Velika Jasikova
0 : 3
OFK Rtanj
Radnički 1946
Lubnica
3 : 0
Omladinac
Grezna
04.06.2022
Radnički 1946
3 : 0
Omladinac
Hajduk
Rujevica
3 : 3
FSU Kraljevica
Zaječar
04.06.2022
Hajduk
3 : 3
FSU Kraljevica
Šapine
Šapine
2 : 1
Vihor
Маljurevac
04.06.2022 17:30
Šapine
2 : 1
Vihor
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
04.06.2022 17:00
Siti Sport Klub
3 : 0
PKB Kovilovo
Milutinac
Zemun
2 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
04.06.2022 17:00
Milutinac
2 : 0
Šećeranac Ada
Balkan Mirijevo
Beograd
2 : 2
Rakovica
Beograd
04.06.2022 17:00
Balkan Mirijevo
2 : 2
Rakovica
Srem
Jakovo
4 : 3
Dunav
Veliko Selo
04.06.2022 17:00
Srem
4 : 3
Dunav
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 4
Umka
Umka
04.06.2022 17:00
Posavac Tišma
2 : 4
Umka
Borac (O)
Ostružnica
2 : 1
Beograd Karaburma
Beograd
04.06.2022 17:00
Borac (O)
2 : 1
Beograd Karaburma
Hajduk
Beograd
3 : 2
Heroj Polet
Jajinci
04.06.2022 17:00
Hajduk
3 : 2
Heroj Polet
Košutnjak
Kragujevac
0 : 3
Kolonija
Kragujevac
04.06.2022 17:30
Košutnjak
0 : 3
Kolonija
Slavija
Kragujevac
1 : 6
Maršić
Maršić
04.06.2022 17:30
Slavija
1 : 6
Maršić
Zastava
Kragujevac
0 : 2
Jedinstvo
Petrovac
04.06.2022 17:30
Zastava
0 : 2
Jedinstvo
Bratstvo 1975
Erdeč
2 : 1
Srbija
Ilićevo
04.06.2022 17:30
Bratstvo 1975
2 : 1
Srbija
Kutlovo
Kutlovo
0 : 3
Mladost (P)
Pajazitovo
04.06.2022 17:30
Kutlovo
0 : 3
Mladost (P)
Pobeda 1926
Beloševac
4 : 0
Borac (D)
Drenovac
04.06.2022 17:30
Pobeda 1926
4 : 0
Borac (D)
Šumadija 1934
Drača
0 : 1
Šumadinac
Kragujevac
04.06.2022 17:30
Šumadija 1934
0 : 1
Šumadinac
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
ZSK
Valjevo
04.06.2022 17:30
Dimitrije Tucović
3 : 0
ZSK
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 3
Radnik
Ub
04.06.2022 17:30
OFK Jabučje
0 : 3
Radnik
Toplica
Donja Toplica
3 : 1
Mladost (D)
Dračić
04.06.2022 17:30
Toplica
3 : 1
Mladost (D)
OFK Senjak
Valjevo
2 : 3
Spartak 1924
Ljig
04.06.2022 17:30
OFK Senjak
2 : 3
Spartak 1924
Trlić
Trlić
1 : 4
Kačer
Belanovica
04.06.2022 17:30
Trlić
1 : 4
Kačer
OFK Brđanac
Valjevo
7 : 4
Banjani
Banjani
04.06.2022 17:30
OFK Brđanac
7 : 4
Banjani
Iskra
Donja Bukovica
5 : 1
Proleter
Bajevac
04.06.2022 17:30
Iskra
5 : 1
Proleter
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
04.06.2022 17:30
Žabari
2 : 0
OFK Osečina
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Napredak
Gračac
04.06.2022 17:00
OFK Ras
2 : 1
Napredak
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Akademija 10
Prokuplje
04.06.2022 17:00
Dobrič
3 : 0
Akademija 10
Župski biseri
Lacisled
1 : 4
Poljoprivrednik
Počekovina
04.06.2022 00:00
Župski biseri
1 : 4
Poljoprivrednik
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 2
Polet 57
Milutovac
04.06.2022
Kamenorezac 76
1 : 2
Polet 57
Omladinac
Ugljarevo
2 : 4
Borac
Gornji Katun
04.06.2022 00:00
Omladinac
2 : 4
Borac
Jezero 2017
Zlatari
5 : 5
Velika Drenova
Velika Drenova
04.06.2022
Jezero 2017
5 : 5
Velika Drenova
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 5
Stari Trstenik
Stari Trstenik
04.06.2022
Ribnik
1 : 5
Stari Trstenik
Donji Kopaonik
Razbojna
6 : 2
Garevina
Garevina
04.06.2022 00:00
Donji Kopaonik
6 : 2
Garevina
14. Oktobar
Izbenica
0 : 3
Mladost
Donji Katun
04.06.2022 09:00
14. Oktobar
0 : 3
Mladost
Varvarin
Varvarin
4 : 5
Vinogradar
Riljac
04.06.2022
Varvarin
4 : 5
Vinogradar
Crvena Jabuka
Ub
1 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
04.06.2022 17:00
Crvena Jabuka
1 : 2
Tvrdojevac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
8 : 2
Sovljak
Sovljak
04.06.2022 17:00
Pepeljevac
8 : 2
Sovljak
OFK Klek
Klek
6 : 2
Lehel
Mužlja
04.06.2022 17:30
OFK Klek
6 : 2
Lehel
Luk
Voćnjak
2 : 2
Jelav
Jelav
04.06.2022 17:30
Luk
2 : 2
Jelav
Antimon
Zajača
2 : 2
Prva Iskra
Runjani
04.06.2022 17:30
Antimon
2 : 2
Prva Iskra
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
04.06.2022 17:30
TE Gučevo
3 : 0
Studenac
Sloga
Straža
4 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
04.06.2022 17:30
Sloga
4 : 2
Mladost (DB)
Jadar 1961
Gornji Dobrić
5 : 2
7. Juli
Bela Crkva
04.06.2022 17:30
Jadar 1961
5 : 2
7. Juli
Rojkovac
Obrenovac
5 : 1
Munja
Barič
04.06.2022 17:30
Rojkovac
5 : 1
Munja
Jedinstvo
Dren
3 : 2
Duboko
Mala Moštanica
04.06.2022 17:30
Jedinstvo
3 : 2
Duboko
Pobednik
Piroman
3 : 0
Polet
Grabovac
04.06.2022 17:30
Pobednik
3 : 0
Polet
Sloga
Donje Vidovo
1 : 3
Omladinac
Šaludovac
04.06.2022 17:30
Sloga
1 : 3
Omladinac
Rudar
Plazane
4 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
04.06.2022 17:30
Rudar
4 : 0
Pomoravlje
Radnički
Tekija
0 : 3
Beljanica
Strmosten
04.06.2022 17:30
Radnički
0 : 3
Beljanica
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Sinđelić
Vojnik
04.06.2022 17:30
OFK Batinac
2 : 0
Sinđelić
Donja Mutnica
Donja Mutnica
7 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
04.06.2022 17:30
Donja Mutnica
7 : 0
15. Avgust 1950
Miljakovac
Beograd
0 : 0
Velika Moštanica
Velika Moštanica
04.06.2022 10:30
Miljakovac
0 : 0
Velika Moštanica
Zmaj Novi grad
Zemun
3 : 0
Dedinje
Beograd
04.06.2022 17:00
Zmaj Novi grad
3 : 0
Dedinje
Mladost (P)
Pretoke
3 : 1
Jedinstvo
Oplanić
04.06.2022 17:30
Mladost (P)
3 : 1
Jedinstvo
Kruševica 1980
Kneževac
1 : 3
Feniks
Rača
04.06.2022 17:30
Kruševica 1980
1 : 3
Feniks
Borac
Pajsijevići
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
04.06.2022 17:30
Borac
2 : 0
Mladost (R)
Karađorđe
Vučić
5 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
04.06.2022 17:30
Karađorđe
5 : 0
Partizan
Šumadija
Sipić
0 : 3
BSK
Borač
04.06.2022 17:30
Šumadija
0 : 3
BSK
Kupinovac
Kupinovac
5 : 0
GFK Strelište
Jagodina
04.06.2022 17:30
Kupinovac
5 : 0
GFK Strelište
Bratstvo
Međureč
5 : 2
Ursule
Ursule
04.06.2022 17:30
Bratstvo
5 : 2
Ursule
Vinogradar
Crkvenac
3 : 2
Šantarovac
Šantarovac
04.06.2022 17:30
Vinogradar
3 : 2
Šantarovac
Šumadinac
Dragovo
4 : 1
Morava
Ribare
04.06.2022 17:30
Šumadinac
4 : 1
Morava
Mladost (T)
Tečić
4 : 1
Mladost (K)
Končarevo
04.06.2022 17:30
Mladost (T)
4 : 1
Mladost (K)
Osaonica
Bagrdan
1 : 0
Mladost (D)
Dublje
04.06.2022 17:30
Osaonica
1 : 0
Mladost (D)
Vinorača
Vinorača
5 : 5
Mladost (G)
Gložane
04.06.2022 17:30
Vinorača
5 : 5
Mladost (G)
Kalipolje
Žabare
1 : 2
Borac
Kloka
04.06.2022 17:30
Kalipolje
1 : 2
Borac
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 5
Kopljari
Kopljari
04.06.2022 17:30
Mladost (R)
1 : 5
Kopljari
B 2000
Aranđelovac
3 : 1
Mladost (J)
Jelenac
04.06.2022 17:30
B 2000
3 : 1
Mladost (J)
Tulež
Tulež
2 : 0
Šumadinac
Stojnik
04.06.2022 17:30
Tulež
2 : 0
Šumadinac
Gorski Car
Garaši
3 : 4
Šamot
Aranđelovac
04.06.2022 17:30
Gorski Car
3 : 4
Šamot
Venčani
Venčani
3 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
04.06.2022 17:30
Venčani
3 : 3
Trešnjevica
Petlovača
Petlovača
3 : 2
Omladinac
Slepčević
04.06.2022 17:30
Petlovača
3 : 2
Omladinac
Mlada krila
Metikoši
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
04.06.2022 18:00
Mlada krila
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
8 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
04.06.2022 17:30
Jedinstvo (NB)
8 : 0
Omladinac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 0
Manastirica
Manastirica
04.06.2022 17:30
Bata Bulić
3 : 0
Manastirica
Rongo Siti
Pirot
1 : 6
Lokomotiva
Belo Polje
04.06.2022 17:30
Rongo Siti
1 : 6
Lokomotiva
Borac
Barje Čiflik
1 : 1
Nišavac
Staničenje
04.06.2022 17:30
Borac
1 : 1
Nišavac
Mladost (MS)
Mali Suvodol
1 : 4
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
04.06.2022 17:30
Mladost (MS)
1 : 4
Sloga
Tempo
Mozgovo
1 : 3
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
04.06.2022 17:30
Tempo
1 : 3
Rudar 2016
Potisje
Kanjiža
4 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
04.06.2022 17:30
Potisje
4 : 1
Horgoš 1911
Lunjevica
Lunjevica
1 : 3
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
04.06.2022
Lunjevica
1 : 3
Jablanica
Vitorul
Straža
4 : 5
Banat (D)
Dupljaja
04.06.2022 17:30
Vitorul
4 : 5
Banat (D)
Žabare
Žabare
2 : 3
Dedina
Dedina
04.06.2022 17:30
Žabare
2 : 3
Dedina
Rasina
Vitanovac
5 : 7
Konjuh
Konjuh
04.06.2022 17:30
Rasina
5 : 7
Konjuh
Železničar
Novi Sad
2 : 1
Obilić
Vilovo
04.06.2022 18:00
Železničar
2 : 1
Obilić
Belpos
Belotić
1 : 6
Hajduk
Debrc
04.06.2022 18:00
Belpos
1 : 6
Hajduk
Skupljen 2013
Skupljen
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
04.06.2022 18:00
Skupljen 2013
3 : 0
Mladost (Z)
Milakovac 2018
Milakovac
3 : 1
Šumadija
Šumarice
04.06.2022 18:00
Milakovac 2018
3 : 1
Šumadija
Mladost 1925
Oplanići
5 : 2
Morava (M)
Mrsać
04.06.2022 18:00
Mladost 1925
5 : 2
Morava (M)
Morava (S)
Sirča
3 : 0
Sloga Obrva
Obrva
04.06.2022 18:00
Morava (S)
3 : 0
Sloga Obrva
Borac (A)
Adrani
2 : 3
Budućnost
Samaila
04.06.2022 18:00
Borac (A)
2 : 3
Budućnost
Mladi radnik 1925
Grdica
1 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
04.06.2022 18:00
Mladi radnik 1925
1 : 3
Stara Čaršija
Magnohrom
Kraljevo
3 : 2
Biljanovac
Biljanovac
04.06.2022 18:00
Magnohrom
3 : 2
Biljanovac
Parcane
Parcane
0 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
04.06.2022 17:00
Parcane
0 : 3
Beli Orlovi
Velika Morava
Selo Varvarin
0 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
04.06.2022 17:00
Velika Morava
0 : 3
Stara Čaršija
Mladost 1977
Garevina
11 : 1
Ratajac
Donje Rataje
04.06.2022 17:30
Mladost 1977
11 : 1
Ratajac
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 7
Belica
Belica
04.06.2022 18:00
OFK Dragoševac
3 : 7
Belica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
2 : 1
Selište
Selište
04.06.2022 17:30
Budućnost (M)
2 : 1
Selište
Zvezda
Izvarica
1 : 2
Laznica
Laznica
04.06.2022 17:30
Zvezda
1 : 2
Laznica
Bliznak-Medveđica
Bliznak
2 : 0
Vukovac 98
Vukovac
04.06.2022 17:30
Bliznak-Medveđica
2 : 0
Vukovac 98
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 0
Osanica
Osanica
04.06.2022 17:30
Polet (SD)
3 : 0
Osanica
Sloga (J)
Jošanica
1 : 0
Mlava (R)
Ribare
04.06.2022 17:30
Sloga (J)
1 : 0
Mlava (R)
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Vrelo
Milanovac
04.06.2022 17:30
Homoljac
2 : 0
Vrelo
Mladost
Velika Greda
1 : 6
Vojvodina
Seleuš
04.06.2022 17:30
Mladost
1 : 6
Vojvodina
Naša Krajina
Kupinik
6 : 1
Rapid
Nikolinci
04.06.2022 17:30
Naša Krajina
6 : 1
Rapid
Proleter 1936
Svetlić
5 : 4
Jarmenovci
Jarmenovci
04.06.2022 17:30
Proleter 1936
5 : 4
Jarmenovci
Varna
Varna
0 : 3
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
04.06.2022 18:00
Varna
0 : 3
Zadrugar
Metaloplastika 2006
Šabac
0 : 3
Napredak
Ševarice
04.06.2022 18:00
Metaloplastika 2006
0 : 3
Napredak
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
6 : 3
Jedinstvo 2020
Maovi
04.06.2022 15:30
Roma - Odžino selo
6 : 3
Jedinstvo 2020
Resavski Despoti
Vitance
6 : 1
Resava
Bukovac
04.06.2022 17:30
Resavski Despoti
6 : 1
Resava
Radnički 2012
Niš
3 : 2
Majdanpek
Majdanpek
04.06.2022 13:00
Radnički 2012
3 : 2
Majdanpek
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 2
Zlatibor
Čajetina
04.06.2022 13:00
Mladi radnik 1926
2 : 2
Zlatibor
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Jedinstvo
Ub
04.06.2022 16:30
Novi Pazar
2 : 2
Jedinstvo
Javor
Ivanjica
1 : 2
Sloga (P)
Požega
04.06.2022 11:00
Javor
1 : 2
Sloga (P)
Timok 1919
Zaječar
5 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
04.06.2022 11:00
Timok 1919
5 : 1
Kopernikus Želežničar
Trayal
Kruševac
9 : 1
Real
Niš
04.06.2022 18:00
Trayal
9 : 1
Real
Dinamo
Vranje
7 : 2
Morava 1918
Ćuprija
04.06.2022 00:00
Dinamo
7 : 2
Morava 1918
Radnik
Surdulica
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
04.06.2022 00:00
Radnik
1 : 1
Radnički (S)
Radnički (P)
Pirot
4 : 2
Bor 1919
Bor
04.06.2022 00:00
Radnički (P)
4 : 2
Bor 1919
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Jedinstvo
Paraćin
04.06.2022 00:00
OFK Topličanin
3 : 2
Jedinstvo
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 0
OFK Slatina
Slatina-Bor
04.06.2022 00:00
GFK Dubočica
3 : 0
OFK Slatina
OFK Vršac
Vršac
1 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
04.06.2022 11:30
OFK Vršac
1 : 2
RFK Novi Sad 1921
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Petar Puača
Novi Sad
04.06.2022 09:00
Vojvodina
4 : 0
Petar Puača
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
04.06.2022 10:00
Kabel
1 : 1
Mladost GAT
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 5
Radnički 1912
Sombor
04.06.2022 10:00
Prof. Bolesnikov
0 : 5
Radnički 1912
Zvezdara
Beograd
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
04.06.2022 10:00
Zvezdara
1 : 3
Kolubara
Lokomotiva
Beograd
0 : 6
IMT 2
Beograd
04.06.2022 10:00
Lokomotiva
0 : 6
IMT 2
Sinđelić
Beograd
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
04.06.2022 09:00
Sinđelić
2 : 1
OFK Žarkovo
Napredak
Markovac
6 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
04.06.2022 11:00
Napredak
6 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Šumadija (T)
Toponica
0 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
04.06.2022 10:00
Šumadija (T)
0 : 3
Šumadija (A)
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 0
Veternik
Veternik
04.06.2022
Borac (Š)
3 : 0
Veternik
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Sofeks
Futog
04.06.2022
Radnički (K)
3 : 0
Sofeks
Proleter
Novi Sad
04.06.2022
Kabel
Novi Sad
04.06.2022
Proleter
:
Kabel
Bačka
Đurđevo
04.06.2022
Petrika
Novi Sad
04.06.2022
Bačka
:
Petrika
Jedinstvo
Rumenka
04.06.2022
TSK
Temerin
04.06.2022
Jedinstvo
:
TSK
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Apolon 4
Kragujevac
04.06.2022 10:00
Radnički 1923
3 : 1
Apolon 4
Apolon 2018
Kraljevo
1 : 1
Mačva
Šabac
04.06.2022 11:00
Apolon 2018
1 : 1
Mačva
GFK Sloboda
Užice
2 : 2
Radnički (V)
Valjevo
04.06.2022 11:00
GFK Sloboda
2 : 2
Radnički (V)
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Jedinstvo
Ub
04.06.2022 11:00
Novi Pazar
1 : 1
Jedinstvo
Borac 1926
Čačak
3 : 0
Loznica
Loznica
04.06.2022 11:00
Borac 1926
3 : 0
Loznica
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
04.06.2022 11:00
Sloga (K)
0 : 2
Metalac (GM)
Javor
Ivanjica
2 : 1
Savacijum
Šabac
04.06.2022 11:00
Javor
2 : 1
Savacijum
Trayal
Kruševac
3 : 0
Dinamo
Vranje
04.06.2022
Trayal
3 : 0
Dinamo
GFK Jagodina
Jagodina
7 : 0
Radnik
Surdulica
04.06.2022
GFK Jagodina
7 : 0
Radnik
OFK Radnički
Niš
5 : 3
Radnički (P)
Pirot
04.06.2022
OFK Radnički
5 : 3
Radnički (P)
Petrika
Novi Sad
4 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
04.06.2022 12:00
Petrika
4 : 0
Proleter (NS)
Spartak ŽK
Subotica
6 : 2
Železničar
Pančevo
04.06.2022 12:00
Spartak ŽK
6 : 2
Železničar
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
ODR
Petrovaradin
04.06.2022 11:00
Vojvodina
3 : 0
ODR
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Index
Novi sad
04.06.2022 12:00
Kabel
3 : 0
Index
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 4
Radnički 1912
Sombor
04.06.2022 12:00
Prof. Bolesnikov
0 : 4
Radnički 1912
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
04.06.2022 10:00
Radnički (Z)
0 : 3
Radnički (SM)
Novi Pazar
Novi Pazar
9 : 0
Tutin
Tutin
04.06.2022 10:00
Novi Pazar
9 : 0
Tutin
Karađorđe
Ribnica
3 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
04.06.2022 14:00
Karađorđe
3 : 1
Trepča
Mačva 1929
Bogatić
2 : 1
Mačva (Š)
Šabac
04.06.2022 11:00
Mačva 1929
2 : 1
Mačva (Š)
OFK Senjak
Valjevo
2 : 1
Strmovo 1986
Strmovo
04.06.2022 13:00
OFK Senjak
2 : 1
Strmovo 1986
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Beograd
Beograd
04.06.2022 10:00
Radnički (O)
1 : 0
Beograd
FAP
Priboj
1 : 0
Spartak 1976
Trnava
04.06.2022 10:00
FAP
1 : 0
Spartak 1976
Sloga
Ostojićevo
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
04.06.2022 10:00
Sloga
2 : 1
Bačka 1901
RSK
Rabrovo
2 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
04.06.2022 11:00
RSK
2 : 6
Radnički 1923
Mačva
Šabac
3 : 0
Apolon
Kraljevo
04.06.2022 16:00
Mačva
3 : 0
Apolon
Jedinstvo Putevi
Užice
8 : 0
Sloboda
Čačak
04.06.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
8 : 0
Sloboda
Sun Rise
Šabac
6 : 0
Cepelin 026
Smederevo
04.06.2022 11:00
Sun Rise
6 : 0
Cepelin 026
Bubamara
Kraljevo
4 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
04.06.2022 11:00
Bubamara
4 : 1
Šumadija 1903
Bane 1931
Raška
0 : 2
Sušica
Kragujevac
04.06.2022 11:00
Bane 1931
0 : 2
Sušica
Sport Klub 99
Novi Pazar
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
04.06.2022 11:00
Sport Klub 99
3 : 1
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
04.06.2022
11:00
Kosmet
Leposavić
04.06.2022 11:00
Radnički 1923
:
Kosmet
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
04.06.2022
11:00
Apolon 2018
Kraljevo
04.06.2022 11:00
Rudar (KM)
:
Apolon 2018
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Kiker
Kraljevo
04.06.2022 11:00
Sloga (K)
2 : 1
Kiker
Apolon 4
Kragujevac
1 : 2
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
04.06.2022 11:00
Apolon 4
1 : 2
AF AS Novi Pazar
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Gaučosi
Čačak
04.06.2022 11:00
Polimlje
2 : 0
Gaučosi
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 5
Ares 2015
Mrčajevci
04.06.2022 20:00
Metalac
1 : 5
Ares 2015
Sloga (P)
Požega
1 : 5
Borac 1926
Čačak
04.06.2022 10:00
Sloga (P)
1 : 5
Borac 1926
Takovo
Gornji Milanovac
04.06.2022
10:00
Jedinstvo Putevi
Užice
04.06.2022 10:00
Takovo
:
Jedinstvo Putevi
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Spartak 1976
Trnava
04.06.2022 13:30
Javor Matis
0 : 2
Spartak 1976
Trio
Paraćin
1 : 3
Lider MGM
Leskovac
04.06.2022
Trio
1 : 3
Lider MGM
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Real
Niš
04.06.2022
SFS Borac
2 : 1
Real
Napredak
Kruševac
4 : 0
Car Konstantin
Niš
04.06.2022
Napredak
4 : 0
Car Konstantin
Vlasina
Vlasotince
1 : 5
Šampion 2014
Leskovac
04.06.2022
Vlasina
1 : 5
Šampion 2014
Radnički (N)
Niš
11 : 0
Kopernikus Železničar
Niš
04.06.2022
Radnički (N)
11 : 0
Kopernikus Železničar
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
5 : 1
VGSK
Veliko Gradište
04.06.2022 10:00
Jasenica 2017
5 : 1
VGSK
AF Đokić
Velika Plana
1 : 6
Plana
Velika Plana
04.06.2022 10:00
AF Đokić
1 : 6
Plana
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
04.06.2022 10:00
Šumadija
3 : 1
OPK Rudar 1933
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
04.06.2022 10:00
Mladi radnik 1926
2 : 2
Sloga 33
Soko 2015
Saraoci
1 : 5
Smederevo 1924
Smederevo
04.06.2022 10:00
Soko 2015
1 : 5
Smederevo 1924
AF Duljaj
Topola
8 : 0
Petlić SD 2006
Smederevo
04.06.2022 10:00
AF Duljaj
8 : 0
Petlić SD 2006
RSK
Rabrovo
04.06.2022
10:00
Cepelin 026
Smederevo
04.06.2022 10:00
RSK
:
Cepelin 026
Železničar
Požarevac
2 : 1
Zvižd
Kučevo
04.06.2022 10:00
Železničar
2 : 1
Zvižd
AFK
Ada
7 : 4
Spartak ŽK
Subotica
04.06.2022 10:00
AFK
7 : 4
Spartak ŽK
Arena Su
Subotica
6 : 0
Radnički 1905
Bajmok
04.06.2022 11:00
Arena Su
6 : 0
Radnički 1905
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 5
Bajša
Bajša
04.06.2022 10:00
Tisa Njerš
1 : 5
Bajša
RFK Grafičar
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
04.06.2022 16:00
RFK Grafičar
3 : 1
Rad
Partizan
Beograd
4 : 1
Teleoptik
Zemun
04.06.2022 12:30
Partizan
4 : 1
Teleoptik
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
04.06.2022 14:00
Brodarac
1 : 2
Čukarički
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
PFK Žarkovo 2000
Beograd
04.06.2022 00:00
Crvena zvezda
5 : 0
PFK Žarkovo 2000
Ole
Zemun
0 : 0
Voždovac
Beograd
04.06.2022 10:00
Ole
0 : 0
Voždovac
Mungosi
Zemun
1 : 3
Dušanovac
Beograd
04.06.2022 13:00
Mungosi
1 : 3
Dušanovac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 3
Radnički 2012
Niš
04.06.2022 15:00
Majdanpek
2 : 3
Radnički 2012
Napredak junior 2018
Kruševac
3 : 0
Fudbol per femra
Preševo
04.06.2022
Napredak junior 2018
3 : 0
Fudbol per femra
Ozren
Sokobanja
0 : 9
Mašinac
Niš
04.06.2022 11:00
Ozren
0 : 9
Mašinac
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
04.06.2022 13:00
Jagodina
4 : 0
Jedinstvo 2014
Loznica
Loznica
8 : 0
Jedinstvo
Ub
04.06.2022 17:30
Loznica
8 : 0
Jedinstvo
Mačva
Šabac
4 : 1
Plana
Velika Plana
04.06.2022 17:30
Mačva
4 : 1
Plana
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Karađorđe
Topola
04.06.2022 17:30
Radnički 1923
2 : 0
Karađorđe
Požega
Požega
0 : 2
ŽGFK Borac
Čačak
04.06.2022 17:30
Požega
0 : 2
ŽGFK Borac
Sloga
Zemun
0 : 7
Zemun
Zemun
04.06.2022 14:00
Sloga
0 : 7
Zemun
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Vinča
Vinča
04.06.2022 19:00
Kolubara
0 : 2
Vinča
Radnički
Obrenovac
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
04.06.2022 16:00
Radnički
0 : 3
OFK Beograd
Spartak ŽK '10
Subotica
0 : 1
TSC '10
Bačka Topola
04.06.2022 10:00
Spartak ŽK '10
0 : 1
TSC '10
Obilić
Novi Kneževac
0 : 1
SuTeam Akademija
Subotica
04.06.2022 10:00
Obilić
0 : 1
SuTeam Akademija
Čanković
Beograd
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
04.06.2022 10:00
Čanković
2 : 0
Budućnost

Vaterpolo

CN Marseille
Marseille
15 : 13
Jug AO
Dubrovnik
04.06.2022 12:00
CN Marseille
15 : 13
Jug AO
Waspo 98 Hannover
Hannover
10 : 12
CNA Barceloneta
Barcelona
04.06.2022 14:00
Waspo 98 Hannover
10 : 12
CNA Barceloneta
AN Brescia
Brescia
12 : 14
FTC Telekom Budapest
Budapest
04.06.2022 17:00
AN Brescia
12 : 14
FTC Telekom Budapest
Novi Beograd
Beograd
16 : 17
Pro Recco
Recco
04.06.2022 19:30
Novi Beograd
16 : 17
Pro Recco

Ragbi 13

Dorćol Tigrovi
Beograd
70 : 10
Zemun
Zemun
04.06.2022
Dorćol Tigrovi
70 : 10
Zemun
Dorćol Tigrovi
Beograd
04.06.2022
Locomotive
Sofia
04.06.2022
Dorćol Tigrovi
:
Locomotive

Američki fudbal

Blue Dragons Beograd
Beograd
67 : 16
Mammoths Kikinda
Kikinda
04.06.2022 17:00
Blue Dragons Beograd
67 : 16
Mammoths Kikinda
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
0 : 35
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
04.06.2022 00:00
Novi Sad Wild Dogs
0 : 35
Wild Boars Kragujevac
Pastuvi Požarevac
Požarevac
0 : 35
Vukovi Beograd
Beograd
04.06.2022 00:00
Pastuvi Požarevac
0 : 35
Vukovi Beograd