Misača
Plaskovac
B 2000
Petarda na premijeri

U premijernom meču prolećnog dela prvenstava Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola fudbaleri Sloge ostvarili su ubedqivu pobedu savladavši ekipu Žabaara rezultatom 5:0. Početak meča nije nagoveštavao takav epilog. Gosti su do gola mogli već u 3.minutu, kada je Mihailović isašao sam ispred golmsna Jekesijevića,ali je sa 10-ak metara šutirao pored gola. Domaći su uzvratili preko Gajića u 6. i Antonijevića u 8. minutu,ali su  njihovi šutevi završili poreko gola. Vođstvo domasćima doneo je Pavković u 19.minutu. Jelesijević je  daleko degažirao loptu koja je pala u šesnaesterac gostiju,a Pavković rutinski lobovao danas vrlo dobrog golmana gostiju Markovića. Gosti su bili u prilici u 23.minutu,kada je Radoševič 20-ak metara iskosa sa leve strane šutirao preko gola. U 33.minutu Pavković je izveo slobodan udarac 25 metara od gola gostiju i gađao gornji desni ugao gola Markovića, ali je ovaj fenomanalnom intervencijom spasao svoj gol.

Drugo poluvreme počelo je inicijativom domaćih. U 46. minutu Petrović je izveo korner, a udarac Pavkovića glavom Marković odbranio, Pavković jr bio u prilici i u 48. miutu,ali je stativa bila saveznik gostiju. Detalj iz 53.minuta u mnogome je odredio daji tok meča. A.Blagojević je posle oštrog starta nad Pavkovićem dobio drugi žutu karton. Od tog trenutka postojala je samo jedna ekipa na terenu, Šanse domaćih ređale su se kao na traci .Da su fudbaleri Sloge bili prisebniji i koncentrisaniji  pobeda je mogla biti još udedljivija.(Šutevi Antonijevića u 63. Petrovića u 66. Pavkovića u 70. Blagojevića u 72,Babća u 77.minutu završavali su ili pored gola ili u rukama Markovića) Domaći su duplirali vođstvo u 58,minutu, Ivanović je iz auta pronašao Pavkovića, a ovaj rutinski sa 10-ak metara loptu poslao iza leđa Markovića.Treći gol Sloge delo je Antonijevića,koji se izborio za loptu ispred gola gostiju i silovitim udarcem sa 20-ak metara loptu zakucao u mrežu. U 79.minutu Pavković se ravanširao Ivaboviću za asistenciju kod drugog gola,kome nije bilo teško da loptu sa 7-8 metara sprovede u gol. Tačku na ovu solidnu fudbalsku predstavu stavio je Milić u 85.minutu. Ivanović je posle prodora po desnoj strani uputio centaršut u kaznenni prostor gostiju,a Milić glavom sa 10 metara savladao Markovića.

Sloga  (Zagorica) - Žabare (Žabare) 5:0

Igralište u Zagorici. gledalaca oko 80. Delegat:Rajko Radisavljević (Rajkovac). Glavni sudija:Zoran Ristić (Donja Trnava),pomoćnici:Jovica MIjatović (Belosavci) i Nemanja Popović (Natalinci). Strelci:Pavković u 19. i 58.minutu, Antonijević u 69. Ivanović u 79. i Milić u 85. minutu za Slogu. Žuti kartoni:A.Blagojević, M.Marković (Žabare).Crveni karton:A.Blagojević  u 53.minutu (Žabare).

Sloga:N.Jelesijević, Obradović, Gajić, Vesić (od 46. Babić), Stevanović, Dimitrijević, Blagojević,Petrović (od 79.Milić), Pavković, Antonijević, Ilić (od 46.Ivanović).

Žabare: N.Marković, Kostić, (od 30.Stojanović) Đurđević (od 54.M-Blagojević)), Z.Blagojević, A.Blagojević, Vukašinović, M.Radoševič, A.Radošević, Mihailović (od 69.Radović), M.Marković, Brkić.