Plaskovac
Mladi rudar
Partizan
Sloga rutinski protiv Žabara

Fudbaleri Sloge ostvarili su još jednu ubedljivu pobedu pred svojim navijačima, pošto su u 12.kolu Međuopštinske lige savladali ekipu Žabara iz istoimenog mesta retultatom 7:0. Treba reći da su gosti u Zagoricu doputovali sa desetoricom igrača, pa je ovakav ishod u neku ruku očekivan. Od početka meča domaći su krenuli ofanzivno i već u prvoj trećini prvog poluvremena došli do ubedljive prednosti. Najpre je V.Petrović izveo slobodan  udarac  20 metara malo iskosa sa desne strane i poslao loptu iza leđa golmana Blagojevića. Jelesijević je u 13. minutu iskoristio dodavanje Č.Petorvića i udvostručio prednost. Isti igrač oboren je u šesnaestercu gostiju, sudija Mijatović dosudio najstrožu kaznu, a Milić sigurnom realizacijom savladao svog kolegu na golu. Da domaći na odmor odu sa još ubedljivijom prednošću pobrinuo se Č.Petrović, koji je iskoristio dodavanje V.Petrovića  i praktično se ušeatao sa loptom u gol.

Zadovoljni ubedljivim vođstvom, fudbaleri Sloge u drugi deo meča ušli su nešto pasivnije, ali su do kraja postigli još tri gola. U 53.minutu Gajić je izveo korner, a na drugoj stativi sa 5 metara loptu glavom u gol poslao J.Petrović. Tri minuta kasnije Jelesijević je centršut Dimitrijevića pretvorio u novi pogodak, poslavši loptu sa 2 metra grudima u gol.

Sloga (Zagorica) - Žabare 7:0

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 30. Delegat:Tomislav Šišmanović (Masloševo). Sudija: Stefan Mijatović (Aranđelovac), pomoćnici:Zlatko Matijević (Kopljari) i Milica Aleksić (Žabare). Strelci:Vadimir Petrović u 10., Marko Jelesijević u 13. i 56., Ratko Milić u 17.minutu iz penala, Čedomir Petrović u 31. Jovan Petrović u 53. i Mladen Gajić u 77.minutu za Slogu. Žuti kartoni: Dimitrijević (Sloga).

Sloga: Milić, Lekić, Dimitrijević, Vesić, Stevanović, Gajić, J.Petrović, Jovanović, Č.Petrović, V.Petrović, Jelesijević.

Žabare: Blagojević, V Marković, B.Radović, Brkić, A. Radošević, Đ.Marković, M.Radošević, M.Marković, Simić, B.Petrović.