XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 28.08.2016 10:00 Balkan - Bežanija 0:4
2 31.08.2016 12:00 Bežanija - IMT 4:1
3 04.09.2016 09:30 Radnički (NB) - Bežanija 0:0
4 10.09.2016 13:00 Bežanija - Internacional 0:4
5 18.09.2016 14:00 IM Rakovica - Bežanija 1:3
6 24.09.2016 09:00 Bežanija - Brodarac 2 3:3
7 28.09.2016 11:00 Zemun - Bežanija 4:0
8 01.10.2016 13:00 Bežanija - Siti Sport Klub 3:0
9 08.10.2016 10:00 Radnički (O) - Bežanija 0:1
10 16.10.2016 12:00 Studentski Grad - Bežanija 1:0
11 22.10.2016 09:00 Bežanija - Kolubara 2:2
12 29.10.2016 11:00 BSK Borča - Bežanija 2:2
13 06.11.2016 10:00 Bežanija - Žarkovo 3:0
14 13.11.2016 14:00 BASK - Bežanija 0:0
15 19.11.2016 13:00 Bežanija - Sindjelic 0:4
16 18.03.2017 09:00 Bežanija - Balkan 6:1
17 26.03.2017 10:00 IMT - Bežanija 0:5
18 01.04.2017 12:30 Bežanija - Radnički (NB) 1:1
19 08.04.2017 09:00 Internacional - Bežanija 4:2
20 14.04.2017 13:00 Bežanija - IM Rakovica 4:0
21 24.04.2017 13:00 Brodarac 2 - Bežanija 3:3
22 27.04.2017 17:00 Bežanija - Zemun 1:0
23 30.04.2017 11:30 Siti Sport Klub - Bežanija 0:5
24 06.05.2017 14:00 Bežanija - Radnički (O) 2:0
25 14.05.2017 14:00 Bežanija - Studentski Grad 2:1
26 21.05.2017 10:00 Kolubara - Bežanija 0:1
27 25.06.2017 17:00 Bežanija - BSK Borča 0:3
28 27.06.2017 17:00 Žarkovo - Bežanija 0:3
29 03.06.2017 10:00 Bežanija - BASK 6:1
30 10.06.2017 09:30 Sindjelic - Bežanija 1:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinska liga Srbije Internacional 30 24 3 3 75
2 Sindjelic 30 20 7 3 67
3 BSK Borča 30 20 5 5 65
4 Zemun 30 18 4 8 58
5 Bežanija 30 17 7 6 58
6 Brodarac 2 30 15 8 7 53
7 Radnički (NB) 30 13 10 7 49
8 Studentski Grad 30 13 5 12 44
9 BASK 30 11 8 11 41
10 IMT 30 11 6 13 39
11 Radnički (O) 30 9 6 15 33
12 Siti Sport Klub 30 6 7 17 25
13 IM Rakovica 30 7 3 20 24
14 Kolubara 30 6 5 19 23
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga omldinska liga Beograda Balkan 30 4 5 21 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga omldinska liga Beograda Žarkovo 30 1 1 28 4
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu