24.09
15:30
VrŔac
Sloga
3
0
|
24.09.2016 15:30 | VrŔac | 3 : 0 | Sloga | |||||
24.09
15:30
Crvena zvezda (NS)
ŽelezniÄar
0
0
|
24.09.2016 15:30 | Crvena zvezda (NS) | 0 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
24.09
15:30
RadniÄki (Zr)
TSC
2
0
|
24.09.2016 15:30 | RadniÄki (Zr) | 2 : 0 | TSC |
24.09
15:30
RadniÄki 1923
Zlatibor (Ä)
2
0
|
24.09.2016 15:30 | RadniÄki 1923 | 2 : 0 | Zlatibor (Ä) | |||||
24.09
15:30
Å apine
Loznica
0
1
|
24.09.2016 15:30 | Å apine | 0 : 1 | Loznica | |||||
24.09
15:30
FAP
JoŔanica
1
0
|
24.09.2016 15:30 | FAP | 1 : 0 | JoŔanica | |||||
24.09
15:30
Sloga (P)
Å umadija 1903
1
1
|
24.09.2016 15:30 | Sloga (P) | 1 : 1 | Å umadija 1903 |
24.09
15:30
RadniÄki (S)
Moravac Orion
1
2
|
24.09.2016 15:30 | RadniÄki (S) | 1 : 2 | Moravac Orion | |||||
24.09
15:30
Tabane 1970
Jedinstvo (P)
1
0
|
24.09.2016 15:30 | Tabane 1970 | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
24.09
15:30
Sloga (D)
Jedinstvo (B)
0
1
|
24.09.2016 15:30 | Sloga (D) | 0 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
24.09
15:30
Trstenik PPT
OFK SinÄeliÄ
2
1
|
24.09.2016 15:30 | Trstenik PPT | 2 : 1 | OFK SinÄeliÄ |
24.09
10:00
BASK
BSK Batajnica
3
2
|
24.09.2016 10:00 | BASK | 3 : 2 | BSK Batajnica | |||||
24.09
11:00
GSP Polet
Teleoptik
1
3
|
24.09.2016 11:00 | GSP Polet | 1 : 3 | Teleoptik | |||||
24.09
15:30
Rakovica
Sopot
1
5
|
24.09.2016 15:30 | Rakovica | 1 : 5 | Sopot | |||||
24.09
15:30
RadniÄki (NB)
Stepojevac Vaga
1
2
|
24.09.2016 15:30 | RadniÄki (NB) | 1 : 2 | Stepojevac Vaga |
24.09
15:30
Srbobran
Polet (K)
4
0
|
24.09.2016 15:30 | Srbobran | 4 : 0 | Polet (K) | |||||
24.09
15:30
BeÄej 1918
BaÄka (P)
4
0
|
24.09.2016 15:30 | BeÄej 1918 | 4 : 0 | BaÄka (P) | |||||
24.09
15:30
OFK Vrbas
Mladost APA
1
0
|
24.09.2016 15:30 | OFK Vrbas | 1 : 0 | Mladost APA | |||||
24.09
15:30
RadniÄki (S)
Zadrugar
0
3
|
24.09.2016 15:30 | RadniÄki (S) | 0 : 3 | Zadrugar |
24.09
15:30
Jedinstvo (NB)
BuduÄnost (SC)
0
1
|
24.09.2016 15:30 | Jedinstvo (NB) | 0 : 1 | BuduÄnost (SC) | |||||
24.09
15:30
Dinamo 1945
Proleter (BK)
3
0
|
24.09.2016 15:30 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Proleter (BK) | |||||
24.09
15:30
Sloga
Slavia
2
2
|
24.09.2016 15:30 | Sloga | 2 : 2 | Slavia | |||||
24.09
15:30
Jedinstvo (BK)
RadniÄki (K)
4
1
|
24.09.2016 15:30 | Jedinstvo (BK) | 4 : 1 | RadniÄki (K) | |||||
24.09
15:30
Sloboda
VrŔac united
1
0
|
24.09.2016 15:30 | Sloboda | 1 : 0 | VrŔac united | |||||
24.09
15:30
RadniÄki (S)
Polet (N)
3
2
|
24.09.2016 15:30 | RadniÄki (S) | 3 : 2 | Polet (N) |
24.09
15:30
Sloga
Kabel
5
1
|
24.09.2016 15:30 | Sloga | 5 : 1 | Kabel | |||||
24.09
15:30
ŽSK
LSK LaÄarak
0
2
|
24.09.2016 15:30 | ŽSK | 0 : 2 | LSK LaÄarak | |||||
24.09
15:30
Sremac Vojka
Kupinovo
3
1
|
24.09.2016 15:30 | Sremac Vojka | 3 : 1 | Kupinovo | |||||
24.09
15:30
Mladost (BJ)
Borac
3
0
|
24.09.2016 15:30 | Mladost (BJ) | 3 : 0 | Borac |
24.09
15:30
Sloga
SuŔica
2
0
|
24.09.2016 15:30 | Sloga | 2 : 0 | SuŔica | |||||
24.09
15:30
RadniÄki (K)
Orlovac
2
1
|
24.09.2016 15:30 | RadniÄki (K) | 2 : 1 | Orlovac | |||||
24.09
15:30
TrepÄa
DragaÄevo
0
0
|
24.09.2016 15:30 | TrepÄa | 0 : 0 | DragaÄevo | |||||
24.09
15:30
Slavija
Miokovci
1
0
|
24.09.2016 15:30 | Slavija | 1 : 0 | Miokovci |
24.09
15:30
VGSK
Å umadija (T)
2
0
|
24.09.2016 15:30 | VGSK | 2 : 0 | Å umadija (T) | |||||
24.09
15:30
Morava
Napredak
0
3
|
24.09.2016 15:30 | Morava | 0 : 3 | Napredak |
24.09
15:30
Sloga (S)
Jedinstvo 1945
2
0
|
24.09.2016 15:30 | Sloga (S) | 2 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
24.09
15:30
Spartak 1924
Radjevac
1
0
|
24.09.2016 15:30 | Spartak 1924 | 1 : 0 | Radjevac | |||||
24.09
15:30
Sevojno
RadniÄki Gorenje
1
1
|
24.09.2016 15:30 | Sevojno | 1 : 1 | RadniÄki Gorenje |
24.09
15:30
Napredak
Äerdap
1
0
|
24.09.2016 15:30 | Napredak | 1 : 0 | Äerdap | |||||
24.09
15:30
Svrljig
Majdanpek
5
1
|
24.09.2016 15:30 | Svrljig | 5 : 1 | Majdanpek | |||||
24.09
15:30
Brodoremont
TimoÄanin
2
1
|
24.09.2016 15:30 | Brodoremont | 2 : 1 | TimoÄanin | |||||
24.09
15:30
Rtanj
OFK Bor
5
0
|
24.09.2016 15:30 | Rtanj | 5 : 0 | OFK Bor |
24.09
15:30
Morava 1918
SFS Borac
1
0
|
24.09.2016 15:30 | Morava 1918 | 1 : 0 | SFS Borac | |||||
24.09
15:30
OFK TopliÄanin
Poljoprivrednik
5
0
|
24.09.2016 15:30 | OFK TopliÄanin | 5 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
24.09
15:30
Kopaonik
Trajal
0
1
|
24.09.2016 15:30 | Kopaonik | 0 : 1 | Trajal |
24.09
15:30
PÄinja
Sloga (L)
4
2
|
24.09.2016 15:30 | PÄinja | 4 : 2 | Sloga (L) | |||||
24.09
15:30
Balkanski
Lužnica
2
1
|
24.09.2016 15:30 | Balkanski | 2 : 1 | Lužnica | |||||
24.09
15:30
Pusta reka
Jedinstvo (P)
3
2
|
24.09.2016 15:30 | Pusta reka | 3 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
24.09
15:30
GFK DuboÄica
BuduÄnost (O)
0
2
|
24.09.2016 15:30 | GFK DuboÄica | 0 : 2 | BuduÄnost (O) |
24.09
15:30
Avala
Torlak
3
2
|
24.09.2016 15:30 | Avala | 3 : 2 | Torlak | |||||
24.09
15:30
Lokomotiva
Zvezdara
5
0
|
24.09.2016 15:30 | Lokomotiva | 5 : 0 | Zvezdara | |||||
24.09
15:30
Balkan Mirijevo
SremÄica
1
0
|
24.09.2016 15:30 | Balkan Mirijevo | 1 : 0 | SremÄica | |||||
24.09
15:30
Milutinac
Borac (L)
4
1
|
24.09.2016 15:30 | Milutinac | 4 : 1 | Borac (L) |
24.09
16:00
Proleter (RS)
Äantavir
4
1
|
24.09.2016 16:00 | Proleter (RS) | 4 : 1 | Äantavir | |||||
24.09
16:00
NjegoÅ”
Krivaja
5
0
|
24.09.2016 16:00 | NjegoÅ” | 5 : 0 | Krivaja |
24.09
15:30
Polet (S)
OFK Å ikara
1
1
|
24.09.2016 15:30 | Polet (S) | 1 : 1 | OFK Å ikara |
24.09
16:00
Partizan (U)
Jugoslavija
0
3
|
24.09.2016 16:00 | Partizan (U) | 0 : 3 | Jugoslavija |
24.09
15:30
Naftagas (E)
C. Zvezda (RS)
0
0
|
24.09.2016 15:30 | Naftagas (E) | 0 : 0 | C. Zvezda (RS) | |||||
24.09
15:30
BileÄanin
Banat
1
0
|
24.09.2016 15:30 | BileÄanin | 1 : 0 | Banat | |||||
24.09
15:30
Krajina
Omladinac
7
0
|
24.09.2016 15:30 | Krajina | 7 : 0 | Omladinac |
24.09
16:00
Mitros
Sloboda
1
0
|
24.09.2016 16:00 | Mitros | 1 : 0 | Sloboda | |||||
24.09
16:00
Podrinje
Partizan
2
0
|
24.09.2016 16:00 | Podrinje | 2 : 0 | Partizan |
24.09
15:30
Mladost
Vinogradar
1
1
|
24.09.2016 15:30 | Mladost | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
24.09
15:30
OFK Futog
BaÄka
6
1
|
24.09.2016 15:30 | OFK Futog | 6 : 1 | BaÄka | |||||
24.09
15:30
JugoviÄ
Å ajkaÅ” 1908
5
0
|
24.09.2016 15:30 | JugoviÄ | 5 : 0 | Å ajkaÅ” 1908 |
24.09
16:00
Rudar
Novi Pazar 1928
0
2
|
24.09.2016 16:00 | Rudar | 0 : 2 | Novi Pazar 1928 |
24.09
16:30
Partizan
Å umadinac
4
0
|
24.09.2016 16:30 | Partizan | 4 : 0 | Å umadinac | |||||
24.09
16:30
Äava
BuduÄnost
3
0
|
24.09.2016 16:30 | Äava | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
24.09
16:30
Å umadija 1934
Sloboda
3
2
|
24.09.2016 16:30 | Å umadija 1934 | 3 : 2 | Sloboda | |||||
24.09
16:30
Vodojaža
Sloga D
3
1
|
24.09.2016 16:30 | Vodojaža | 3 : 1 | Sloga D | |||||
24.09
16:30
Vinogradi DB
Jedinstvo
1
6
|
24.09.2016 16:30 | Vinogradi DB | 1 : 6 | Jedinstvo | |||||
24.09
16:30
Kutlovo
Kolonija
3
1
|
24.09.2016 16:30 | Kutlovo | 3 : 1 | Kolonija | |||||
24.09
16:30
Srbija
Jadran
0
0
|
24.09.2016 16:30 | Srbija | 0 : 0 | Jadran | |||||
24.09
16:30
Borac
Mladost
0
3
|
24.09.2016 16:30 | Borac | 0 : 3 | Mladost |
24.09
15:30
Parmenac
Prijevor
2
2
|
24.09.2016 15:30 | Parmenac | 2 : 2 | Prijevor | |||||
24.09
15:30
Lunjevica
LFK Mladost
3
6
|
24.09.2016 15:30 | Lunjevica | 3 : 6 | LFK Mladost |
24.09
15:30
Bresje Superior
Osipaonica
0
1
|
24.09.2016 15:30 | Bresje Superior | 0 : 1 | Osipaonica |
24.09
15:30
TrgovaÄki
Rudar (Kr)
1
2
|
24.09.2016 15:30 | TrgovaÄki | 1 : 2 | Rudar (Kr) | |||||
24.09
15:30
Rudar 2001
BuduÄnost (V)
2
2
|
24.09.2016 15:30 | Rudar 2001 | 2 : 2 | BuduÄnost (V) |
24.09
15:30
MaÄva 2005
Jevremovac
3
0
|
24.09.2016 15:30 | MaÄva 2005 | 3 : 0 | Jevremovac | |||||
24.09
15:30
Majur
RadniÄki Å abaÄki
1
0
|
24.09.2016 15:30 | Majur | 1 : 0 | RadniÄki Å abaÄki |
24.09
15:30
Radnik
Tulari
3
2
|
24.09.2016 15:30 | Radnik | 3 : 2 | Tulari | |||||
24.09
15:30
OFK JabuÄje
Mladost
2
0
|
24.09.2016 15:30 | OFK JabuÄje | 2 : 0 | Mladost | |||||
24.09
15:30
Pepeljevac
Banjani
2
1
|
24.09.2016 15:30 | Pepeljevac | 2 : 1 | Banjani |
24.09
15:30
Crnokosa
Prvi partizan
6
1
|
24.09.2016 15:30 | Crnokosa | 6 : 1 | Prvi partizan | |||||
24.09
15:30
Äajetina
Zlatar
1
0
|
24.09.2016 15:30 | Äajetina | 1 : 0 | Zlatar |
24.09
16:00
Rudna Glava
Branik
2
3
|
24.09.2016 16:00 | Rudna Glava | 2 : 3 | Branik |
24.09
15:30
RadniÄki 1924
Palilula
4
1
|
24.09.2016 15:30 | RadniÄki 1924 | 4 : 1 | Palilula | |||||
24.09
15:30
Jedinstvo GVD
Orljane
3
2
|
24.09.2016 15:30 | Jedinstvo GVD | 3 : 2 | Orljane |
24.09
16:00
Midžor
OFK GrliŔte
0
1
|
24.09.2016 16:00 | Midžor | 0 : 1 | OFK GrliŔte | |||||
24.09
16:00
Rudar (G)
BuÄje Topla
4
0
|
24.09.2016 16:00 | Rudar (G) | 4 : 0 | BuÄje Topla | |||||
24.09
16:00
Rgotina
Å SK
1
2
|
24.09.2016 16:00 | Rgotina | 1 : 2 | Å SK |
24.09
15:00
Juhor
Hajduk
2
3
|
24.09.2016 15:00 | Juhor | 2 : 3 | Hajduk | |||||
24.09
15:00
OFK Tekstilac
Resavac
7
3
|
24.09.2016 15:00 | OFK Tekstilac | 7 : 3 | Resavac |
24.09
15:30
FUD
Äitluk
1
4
|
24.09.2016 15:30 | FUD | 1 : 4 | Äitluk |
24.09
15:30
Jastrebac
Nikodije StojanoviÄ Tatko
7
0
|
24.09.2016 15:30 | Jastrebac | 7 : 0 | Nikodije StojanoviÄ Tatko | |||||
24.09
15:30
Veterani Jastrebac
Spartak
4
3
|
24.09.2016 15:30 | Veterani Jastrebac | 4 : 3 | Spartak |
24.09
15:30
Vulkan
OFK NiÅ”
0
5
|
24.09.2016 15:30 | Vulkan | 0 : 5 | OFK NiÅ” |
24.09
16:00
Spartak
Borac
1
0
|
24.09.2016 16:00 | Spartak | 1 : 0 | Borac | |||||
24.09
16:00
Tanasko RajiÄ
Napredak
9
1
|
24.09.2016 16:00 | Tanasko RajiÄ | 9 : 1 | Napredak |
24.09
15:30
TEK Sloga
Napredak
2
2
|
24.09.2016 15:30 | TEK Sloga | 2 : 2 | Napredak | |||||
24.09
15:30
Burovo
Barajevo
2
1
|
24.09.2016 15:30 | Burovo | 2 : 1 | Barajevo |
24.09
15:30
VinÄa
KovaÄevac
4
1
|
24.09.2016 15:30 | VinÄa | 4 : 1 | KovaÄevac | |||||
24.09
15:30
Mladenovac
Pudarci
3
1
|
24.09.2016 15:30 | Mladenovac | 3 : 1 | Pudarci |
24.09
15:00
Å umadija
Supska
1
2
|
24.09.2016 15:00 | Å umadija | 1 : 2 | Supska | |||||
24.09
15:00
Moravac
Napredak (S)
2
0
|
24.09.2016 15:00 | Moravac | 2 : 0 | Napredak (S) | |||||
24.09
15:00
RadniÄki (T)
Istok 63
2
2
|
24.09.2016 15:00 | RadniÄki (T) | 2 : 2 | Istok 63 | |||||
24.09
15:00
Mladost (S)
15. Avgust 1950
1
0
|
24.09.2016 15:00 | Mladost (S) | 1 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
24.09
15:00
Moravac 2015
Rudar
2
0
|
24.09.2016 15:00 | Moravac 2015 | 2 : 0 | Rudar | |||||
24.09
15:00
Zemljoradnik
Omladinski
1
0
|
24.09.2016 15:00 | Zemljoradnik | 1 : 0 | Omladinski | |||||
24.09
15:00
Omladinac
Rudar Stenjevac
2
2
|
24.09.2016 15:00 | Omladinac | 2 : 2 | Rudar Stenjevac | |||||
24.09
15:00
Borac 1805
Javor
2
0
|
24.09.2016 15:00 | Borac 1805 | 2 : 0 | Javor |
24.09
15:00
VinoraÄa
Å umadinac
3
1
|
24.09.2016 15:00 | VinoraÄa | 3 : 1 | Å umadinac | |||||
24.09
15:00
Ursule
Crni Vrh
3
0
|
24.09.2016 15:00 | Ursule | 3 : 0 | Crni Vrh | |||||
24.09
15:00
Morava
Kupinovac
3
2
|
24.09.2016 15:00 | Morava | 3 : 2 | Kupinovac | |||||
24.09
15:00
Zenit
Osaonica
3
0
|
24.09.2016 15:00 | Zenit | 3 : 0 | Osaonica | |||||
24.09
15:00
Mladost (K)
Mladost (D)
1
3
|
24.09.2016 15:00 | Mladost (K) | 1 : 3 | Mladost (D) | |||||
24.09
15:00
Kolare
Mladi radnik
1
0
|
24.09.2016 15:00 | Kolare | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
24.09
15:00
SinÄeliÄ 1934
Mladost (G)
1
0
|
24.09.2016 15:00 | SinÄeliÄ 1934 | 1 : 0 | Mladost (G) |
24.09
15:30
Borac
Polet (V)
3
2
|
24.09.2016 15:30 | Borac | 3 : 2 | Polet (V) | |||||
24.09
15:30
Jastrebac
Napredak 2012
4
0
|
24.09.2016 15:30 | Jastrebac | 4 : 0 | Napredak 2012 |
24.09
16:00
Pobeda
Napredak 1976
2
2
|
24.09.2016 16:00 | Pobeda | 2 : 2 | Napredak 1976 | |||||
24.09
16:00
Mladost
Sloga
3
0
|
24.09.2016 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Sloga |
24.09
15:30
Bratstvo
Napredak
5
0
|
24.09.2016 15:30 | Bratstvo | 5 : 0 | Napredak | |||||
24.09
15:30
Gradac
Real
2
2
|
24.09.2016 15:30 | Gradac | 2 : 2 | Real |
24.09
16:00
Jedinstvo (M)
AFK
0
5
|
24.09.2016 16:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 5 | AFK | |||||
24.09
16:00
Sloga
TornjoÅ”
1
4
|
24.09.2016 16:00 | Sloga | 1 : 4 | TornjoÅ” |
24.09
15:30
Vojvodina
Soko
1
0
|
24.09.2016 15:30 | Vojvodina | 1 : 0 | Soko |
24.09
15:30
Napredak (BT)
Napredak (Ä)
1
0
|
24.09.2016 15:30 | Napredak (BT) | 1 : 0 | Napredak (Ä) |
24.09
15:30
FruŔkogorski partizan
BaÄka
3
2
|
24.09.2016 15:30 | FruÅ”kogorski partizan | 3 : 2 | BaÄka |
24.09
16:30
PopoviÄi
Gruža
4
3
|
24.09.2016 16:30 | PopoviÄi | 4 : 3 | Gruža |
24.09
16:30
Erdoglija
Azbest
5
1
|
24.09.2016 16:30 | Erdoglija | 5 : 1 | Azbest | |||||
24.09
16:30
Hajduk
KoriÄani
1
2
|
24.09.2016 16:30 | Hajduk | 1 : 2 | KoriÄani | |||||
24.09
16:30
OFK Žeželj
Kremenac
4
1
|
24.09.2016 16:30 | OFK Žeželj | 4 : 1 | Kremenac | |||||
24.09
16:30
Zastava
KoŔutnjak
4
1
|
24.09.2016 16:30 | Zastava | 4 : 1 | KoŔutnjak |
24.09
15:30
Mladost (R)
Zadrugar (T)
2
0
|
24.09.2016 15:30 | Mladost (R) | 2 : 0 | Zadrugar (T) |
24.09
15:30
Polet (V)
Napredak 1934
3
2
|
24.09.2016 15:30 | Polet (V) | 3 : 2 | Napredak 1934 |
24.09
15:30
DuŔan Silni
Dobrava
3
0
|
24.09.2016 15:30 | DuŔan Silni | 3 : 0 | Dobrava |
24.09
15:30
Azbukovica
Cerova
3
1
|
24.09.2016 15:30 | Azbukovica | 3 : 1 | Cerova |
24.09
15:30
Polet (DL)
Mladost
2
0
|
24.09.2016 15:30 | Polet (DL) | 2 : 0 | Mladost | |||||
24.09
15:30
Crvena Jabuka
Rubribreza
1
3
|
24.09.2016 15:30 | Crvena Jabuka | 1 : 3 | Rubribreza | |||||
24.09
15:30
OFK Paljuvi
Vrelo Sport
0
2
|
24.09.2016 15:30 | OFK Paljuvi | 0 : 2 | Vrelo Sport | |||||
24.09
15:30
Rudar
OFK Stublenica
4
0
|
24.09.2016 15:30 | Rudar | 4 : 0 | OFK Stublenica |
24.09
15:00
ViŔesava
GP Zlatibor
|
24.09.2016 15:00 | ViŔesava | : | GP Zlatibor | |||||
24.09
15:00
Raketa
Policajac 92
|
24.09.2016 15:00 | Raketa | : | Policajac 92 |
24.09
16:30
OFK Sikole
Urovica
0
6
|
24.09.2016 16:30 | OFK Sikole | 0 : 6 | Urovica |
24.09
15:30
Dedina
SebeÄevac
4
1
|
24.09.2016 15:30 | Dedina | 4 : 1 | SebeÄevac | |||||
24.09
15:30
Borac
Knez Lazar
1
1
|
24.09.2016 15:30 | Borac | 1 : 1 | Knez Lazar |
24.09
15:30
JugoviÄi
Stari Trstenik
4
0
|
24.09.2016 15:30 | JugoviÄi | 4 : 0 | Stari Trstenik | |||||
24.09
15:30
Varvarin
Donji Kopaonik
3
0
|
24.09.2016 15:30 | Varvarin | 3 : 0 | Donji Kopaonik |
24.09
16:30
NemenikuÄe
Rudar 2012
0
3
|
24.09.2016 16:30 | NemenikuÄe | 0 : 3 | Rudar 2012 | |||||
24.09
16:30
PopoviÄ
OFK RogaÄa
3
2
|
24.09.2016 16:30 | PopoviÄ | 3 : 2 | OFK RogaÄa |
24.09
16:00
Mladost
Lokomotiva
3
0
|
24.09.2016 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Lokomotiva |
24.09
15:30
Marina Kutina
Elid
0
3
|
24.09.2016 15:30 | Marina Kutina | 0 : 3 | Elid | |||||
24.09
15:30
Knežica
Toplica
2
4
|
24.09.2016 15:30 | Knežica | 2 : 4 | Toplica |
24.09
Blagotin
Polet
3
0
|
24.09.2016 | Blagotin | 3 : 0 | Polet | |||||
24.09
GoŔa
Mladost
1
3
|
24.09.2016 | GoŔa | 1 : 3 | Mladost |
24.09
16:00
Sport
Dinamo (S)
3
0
|
24.09.2016 16:00 | Sport | 3 : 0 | Dinamo (S) | |||||
24.09
16:00
Rastina 1918
Dinamo 1923
4
1
|
24.09.2016 16:00 | Rastina 1918 | 4 : 1 | Dinamo 1923 |
24.09
15:30
Rakac Stave
OFK Povlen
3
2
|
24.09.2016 15:30 | Rakac Stave | 3 : 2 | OFK Povlen | |||||
24.09
15:30
BeloŔevac
Dupljaj
2
1
|
24.09.2016 15:30 | BeloŔevac | 2 : 1 | Dupljaj | |||||
24.09
15:30
Mali korak
Sloga GoriÄ
5
0
|
24.09.2016 15:30 | Mali korak | 5 : 0 | Sloga GoriÄ | |||||
24.09
15:30
Žabari
Lukavac
1
3
|
24.09.2016 15:30 | Žabari | 1 : 3 | Lukavac | |||||
24.09
15:30
Gradac PriÄeviÄ
Mladi radnik
4
2
|
24.09.2016 15:30 | Gradac PriÄeviÄ | 4 : 2 | Mladi radnik | |||||
24.09
15:30
Zadrugar
Paune
2
4
|
24.09.2016 15:30 | Zadrugar | 2 : 4 | Paune | |||||
24.09
15:30
Dupljaj 2016
BujaÄiÄ
0
2
|
24.09.2016 15:30 | Dupljaj 2016 | 0 : 2 | BujaÄiÄ |
24.09
15:30
KruŔevica
Globoder
0
3
|
24.09.2016 15:30 | KruŔevica | 0 : 3 | Globoder | |||||
24.09
15:30
Pasjak 2013
Gaglovo
0
4
|
24.09.2016 15:30 | Pasjak 2013 | 0 : 4 | Gaglovo |
24.09
15:30
Veternica
Mladost
2
1
|
24.09.2016 15:30 | Veternica | 2 : 1 | Mladost | |||||
24.09
15:30
Å FU Derbi 2016
Todorovce
1
4
|
24.09.2016 15:30 | Å FU Derbi 2016 | 1 : 4 | Todorovce |
24.09
15:30
Burovac
Omladinac (B)
1
3
|
24.09.2016 15:30 | Burovac | 1 : 3 | Omladinac (B) | |||||
24.09
15:30
Dobrnje
ZabrÄe 1936
1
1
|
24.09.2016 15:30 | Dobrnje | 1 : 1 | ZabrÄe 1936 | |||||
24.09
15:30
Radnik
B.S.K.
1
1
|
24.09.2016 15:30 | Radnik | 1 : 1 | B.S.K. |
24.09
15:30
Napredak
Manastirica
2
4
|
24.09.2016 15:30 | Napredak | 2 : 4 | Manastirica |
24.09
15:30
Mladost (Ä)
Sloga
0
3
|
24.09.2016 15:30 | Mladost (Ä) | 0 : 3 | Sloga | |||||
24.09
15:30
Borac (A)
Rudar
0
4
|
24.09.2016 15:30 | Borac (A) | 0 : 4 | Rudar |
24.09
15:00
Planinac
Beljanica
0
6
|
24.09.2016 15:00 | Planinac | 0 : 6 | Beljanica |
24.09
16:00
Crvena Zvezda
Solunac
1
2
|
24.09.2016 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 2 | Solunac | |||||
24.09
16:00
GraniÄar
NaŔa Krajina
3
0
|
24.09.2016 16:00 | GraniÄar | 3 : 0 | NaÅ”a Krajina | |||||
24.09
16:00
Gaj
Mladost
4
0
|
24.09.2016 16:00 | Gaj | 4 : 0 | Mladost | |||||
24.09
16:00
Sloga
JanoŔik
0
3
|
24.09.2016 16:00 | Sloga | 0 : 3 | JanoŔik |
24.09
15:30
Velika Drenova
Stara ÄarÅ”ija
3
0
|
24.09.2016 15:30 | Velika Drenova | 3 : 0 | Stara ÄarÅ”ija |
24.09
16:00
OFK Borac
Mladost
3
0
|
24.09.2016 16:00 | OFK Borac | 3 : 0 | Mladost |
24.09
15:30
TE GuÄevo
Mladost (B)
1
1
|
24.09.2016 15:30 | TE GuÄevo | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
24.09
15:30
Mladost (G)
Jelav
2
6
|
24.09.2016 15:30 | Mladost (G) | 2 : 6 | Jelav |
24.09
16:00
Bane 1931
Studen Vitez
3
1
|
24.09.2016 16:00 | Bane 1931 | 3 : 1 | Studen Vitez |
24.09
15:30
BuduÄnost MI
Borac
0
0
|
24.09.2016 15:30 | BuduÄnost MI | 0 : 0 | Borac |
24.09
16:00
Kotlenik
Partizan
0
4
|
24.09.2016 16:00 | Kotlenik | 0 : 4 | Partizan |
24.09
15:30
Bair
Sloboda
3
3
|
24.09.2016 15:30 | Bair | 3 : 3 | Sloboda |
24.09
16:00
MetliÄ
Pocerina
0
3
|
24.09.2016 16:00 | MetliÄ | 0 : 3 | Pocerina |
24.09
16:00
OFK Letnjikovac 1983
Partizan
0
3
|
24.09.2016 16:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 0 : 3 | Partizan | |||||
24.09
16:00
Napredak
OFK Å abac
0
4
|
24.09.2016 16:00 | Napredak | 0 : 4 | OFK Å abac | |||||
24.09
16:00
Metaloplastika
POFK Letnjikovac
3
0
|
24.09.2016 16:00 | Metaloplastika | 3 : 0 | POFK Letnjikovac |
24.09
15:30
BSK 2015
Pobeda
6
2
|
24.09.2016 15:30 | BSK 2015 | 6 : 2 | Pobeda | |||||
24.09
15:30
Zviždic
Radenka
2
2
|
24.09.2016 15:30 | Zviždic | 2 : 2 | Radenka | |||||
24.09
15:30
Neresnica
Sloga
0
5
|
24.09.2016 15:30 | Neresnica | 0 : 5 | Sloga |
24.09
15:30
UÅ”Äe
Velika Morava
5
1
|
24.09.2016 15:30 | UÅ”Äe | 5 : 1 | Velika Morava | |||||
24.09
15:30
Kostrež
OFK Marenovo
0
4
|
24.09.2016 15:30 | Kostrež | 0 : 4 | OFK Marenovo |
24.09
15:30
Polet
Mladost
6
3
|
24.09.2016 15:30 | Polet | 6 : 3 | Mladost |
24.09
15:30
OFK Homolje
Pobeda 1953
4
0
|
24.09.2016 15:30 | OFK Homolje | 4 : 0 | Pobeda 1953 | |||||
24.09
15:30
Vrelo 1971
BuduÄnost
7
0
|
24.09.2016 15:30 | Vrelo 1971 | 7 : 0 | BuduÄnost |
24.09
15:30
Vrhpolje
Selanac
1
2
|
24.09.2016 15:30 | Vrhpolje | 1 : 2 | Selanac | |||||
24.09
15:30
CrnÄa
Grabovica
4
4
|
24.09.2016 15:30 | CrnÄa | 4 : 4 | Grabovica |
24.09
15:30
Žitkovica
ElektriÄar
7
0
|
24.09.2016 15:30 | Žitkovica | 7 : 0 | ElektriÄar |
24.09
16:30
Bratstvo 1975
DobraÄa
3
0
|
24.09.2016 16:30 | Bratstvo 1975 | 3 : 0 | DobraÄa |
24.09
15:30
Napredak
Mladost
2
0
|
24.09.2016 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Mladost | |||||
24.09
15:30
Å umadija
Badnjevac
1
1
|
24.09.2016 15:30 | Å umadija | 1 : 1 | Badnjevac | |||||
24.09
15:30
Meteor
KaraÄorÄe
0
0
|
24.09.2016 15:30 | Meteor | 0 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
24.09
15:30
Veteran
Feniks
3
0
|
24.09.2016 15:30 | Veteran | 3 : 0 | Feniks |
24.09
Sloga
NepriÄava
1
0
|
24.09.2016 | Sloga | 1 : 0 | NepriÄava | |||||
24.09
Ratkovac
Lajkovac
9
2
|
24.09.2016 | Ratkovac | 9 : 2 | Lajkovac |
24.09
15:30
Oniks
Dobra Voda
2
1
|
24.09.2016 15:30 | Oniks | 2 : 1 | Dobra Voda |
24.09
15:30
Zadrugar
Crvena Zastava
4
0
|
24.09.2016 15:30 | Zadrugar | 4 : 0 | Crvena Zastava | |||||
24.09
15:30
Proleter
Tornado
3
5
|
24.09.2016 15:30 | Proleter | 3 : 5 | Tornado | |||||
24.09
15:30
Rojkovac
Munja
3
0
|
24.09.2016 15:30 | Rojkovac | 3 : 0 | Munja | |||||
24.09
15:30
Trstenica
Skela
2
0
|
24.09.2016 15:30 | Trstenica | 2 : 0 | Skela |
24.09
15:30
Mladi Radnik
Petka
0
2
|
24.09.2016 15:30 | Mladi Radnik | 0 : 2 | Petka |
24.09
15:00
Grbalj
LovÄen
2
0
|
24.09.2016 15:00 | Grbalj | 2 : 0 | LovÄen | |||||
24.09
15:00
Mladost
Jedinstvo
5
0
|
24.09.2016 15:00 | Mladost | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.09
15:00
Bokelj
OFK Petrovac
3
0
|
24.09.2016 15:00 | Bokelj | 3 : 0 | OFK Petrovac | |||||
24.09
15:00
Zeta
Iskra
3
1
|
24.09.2016 15:00 | Zeta | 3 : 1 | Iskra | |||||
24.09
15:00
Rudar
DeÄiÄ
0
0
|
24.09.2016 15:00 | Rudar | 0 : 0 | DeÄiÄ |
24.09
15:00
OFK Borac
Napredak
3
2
|
24.09.2016 15:00 | OFK Borac | 3 : 2 | Napredak | |||||
24.09
15:00
Brskovo
Polimlje
6
0
|
24.09.2016 15:00 | Brskovo | 6 : 0 | Polimlje |
24.09
19:00
Rad
ÄukariÄki
1
1
|
24.09.2016 19:00 | Rad | 1 : 1 | ÄukariÄki |
24.09
18:30
Arsenal
Chelsea
3
0
|
24.09.2016 18:30 | Arsenal | 3 : 0 | Chelsea | |||||
24.09
16:00
Bournemouth
Everton
1
0
|
24.09.2016 16:00 | Bournemouth | 1 : 0 | Everton | |||||
24.09
16:00
Liverpool
Hull
5
1
|
24.09.2016 16:00 | Liverpool | 5 : 1 | Hull | |||||
24.09
16:00
Middlesbrough
Tottenham
1
2
|
24.09.2016 16:00 | Middlesbrough | 1 : 2 | Tottenham | |||||
24.09
16:00
Stoke
WBA
1
1
|
24.09.2016 16:00 | Stoke | 1 : 1 | WBA | |||||
24.09
16:00
Sunderland
Crystal Palace
2
3
|
24.09.2016 16:00 | Sunderland | 2 : 3 | Crystal Palace | |||||
24.09
16:00
Swansea
Manchester City
1
3
|
24.09.2016 16:00 | Swansea | 1 : 3 | Manchester City | |||||
24.09
13:30
Manchester Utd
Leicester
4
1
|
24.09.2016 13:30 | Manchester Utd | 4 : 1 | Leicester |
24.09
15:30
Borussia M'gladbach
Ingolstadt
2
0
|
24.09.2016 15:30 | Borussia M'gladbach | 2 : 0 | Ingolstadt | |||||
24.09
15:30
Mainz 05
Bayer Leverkusen
2
3
|
24.09.2016 15:30 | Mainz 05 | 2 : 3 | Bayer Leverkusen | |||||
24.09
15:30
Hamburger SV
Bayern
0
1
|
24.09.2016 15:30 | Hamburger SV | 0 : 1 | Bayern | |||||
24.09
15:30
Augsburg
Darmstadt 98
1
0
|
24.09.2016 15:30 | Augsburg | 1 : 0 | Darmstadt 98 | |||||
24.09
15:30
Eintracht
Hertha BSC
3
3
|
24.09.2016 15:30 | Eintracht | 3 : 3 | Hertha BSC | |||||
24.09
18:30
Werder
Wolfsburg
2
1
|
24.09.2016 18:30 | Werder | 2 : 1 | Wolfsburg |
24.09
18:00
Palermo
Juventus
0
1
|
24.09.2016 18:00 | Palermo | 0 : 1 | Juventus | |||||
24.09
20:45
Napoli
Chievo
2
0
|
24.09.2016 20:45 | Napoli | 2 : 0 | Chievo |
24.09
17:00
Lorient
Lyon
1
0
|
24.09.2016 17:00 | Lorient | 1 : 0 | Lyon | |||||
24.09
20:00
Bordeaux
Caen
0
0
|
24.09.2016 20:00 | Bordeaux | 0 : 0 | Caen | |||||
24.09
20:00
Montpellier
Metz
0
1
|
24.09.2016 20:00 | Montpellier | 0 : 1 | Metz | |||||
24.09
20:00
Bastia
Guingamp
1
0
|
24.09.2016 20:00 | Bastia | 1 : 0 | Guingamp | |||||
24.09
20:00
Dijon
Rennes
3
0
|
24.09.2016 20:00 | Dijon | 3 : 0 | Rennes | |||||
24.09
20:00
Monaco
Angers
2
1
|
24.09.2016 20:00 | Monaco | 2 : 1 | Angers |
24.09
13:00
Eibar
Real Sociedad
2
0
|
24.09.2016 13:00 | Eibar | 2 : 0 | Real Sociedad | |||||
24.09
16:15
Sporting GijĆ³n
Barcelona
0
5
|
24.09.2016 16:15 | Sporting GijĆ³n | 0 : 5 | Barcelona | |||||
24.09
18:30
Athletic Club
Sevilla
3
1
|
24.09.2016 18:30 | Athletic Club | 3 : 1 | Sevilla | |||||
24.09
20:45
Las Palmas
Real Madrid
2
2
|
24.09.2016 20:45 | Las Palmas | 2 : 2 | Real Madrid |
24.09
16:00
Požarevac
Vojvodina
0
6
|
24.09.2016 16:00 | Požarevac | 0 : 6 | Vojvodina |
24.09
15:30
Å umadija 1903
ŽGFK Lavice DuboÄica
0
0
|
24.09.2016 15:30 | Å umadija 1903 | 0 : 0 | ŽGFK Lavice DuboÄica |
24.09
Majdanpek
RadniÄki 2012
1
4
|
24.09.2016 | Majdanpek | 1 : 4 | RadniÄki 2012 | |||||
24.09
LevaÄ
Knjaževac 2015
1
0
|
24.09.2016 | LevaÄ | 1 : 0 | Knjaževac 2015 |
24.09
15:30
RadniÄki 1919
Metalmania
1
5
|
24.09.2016 15:30 | RadniÄki 1919 | 1 : 5 | Metalmania | |||||
24.09
Sremice
BaÄka Žabalj
0
3
|
24.09.2016 | Sremice | 0 : 3 | BaÄka Žabalj |
24.09
16:00
KaraÄorÄe
Požega
3
0
|
24.09.2016 16:00 | KaraÄorÄe | 3 : 0 | Požega | |||||
24.09
16:00
BukoviÄka Banja
Unafortuna
0
5
|
24.09.2016 16:00 | BukoviÄka Banja | 0 : 5 | Unafortuna | |||||
24.09
16:00
Å abac
Slatke male
1
0
|
24.09.2016 16:00 | Å abac | 1 : 0 | Slatke male |
24.09
13:00
MaÄva
Spartak ŽK
1
2
|
24.09.2016 13:00 | MaÄva | 1 : 2 | Spartak ŽK | |||||
24.09
11:00
Crvena zvezda
Rad
3
2
|
24.09.2016 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Rad | |||||
24.09
13:00
RadniÄki (P)
Voždovac
0
1
|
24.09.2016 13:00 | RadniÄki (P) | 0 : 1 | Voždovac | |||||
24.09
13:00
OFK Beograd
Napredak
2
0
|
24.09.2016 13:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Napredak | |||||
24.09
18:00
ÄukariÄki
Brodarac
0
0
|
24.09.2016 18:00 | ÄukariÄki | 0 : 0 | Brodarac | |||||
24.09
11:00
Jagodina
Lokomotiva
3
1
|
24.09.2016 11:00 | Jagodina | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
24.09
15:00
RadniÄki (N)
RadniÄki (V)
4
1
|
24.09.2016 15:00 | RadniÄki (N) | 4 : 1 | RadniÄki (V) |
24.09
11:00
ŽelezniÄar
RadniÄki Stobex
5
0
|
24.09.2016 11:00 | ŽelezniÄar | 5 : 0 | RadniÄki Stobex | |||||
24.09
14:00
Jedinstvo
Savacijum
1
0
|
24.09.2016 14:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Savacijum |
24.09
16:00
Homoljac
Morava
2
1
|
24.09.2016 16:00 | Homoljac | 2 : 1 | Morava | |||||
24.09
16:00
Mladi borac
Smederevo 1924
0
3
|
24.09.2016 16:00 | Mladi borac | 0 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
24.09
16:00
Å umadija
RadniÄki 1926
3
2
|
24.09.2016 16:00 | Å umadija | 3 : 2 | RadniÄki 1926 | |||||
24.09
16:00
VGSK
Karadjordje
2
3
|
24.09.2016 16:00 | VGSK | 2 : 3 | Karadjordje | |||||
24.09
16:00
Å apine
Mihajlovac
4
0
|
24.09.2016 16:00 | Å apine | 4 : 0 | Mihajlovac |
24.09
12:00
Studentski Grad
Siti Sport Klub
4
0
|
24.09.2016 12:00 | Studentski Grad | 4 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
24.09
09:00
Bežanija
Brodarac 2
3
3
|
24.09.2016 09:00 | Bežanija | 3 : 3 | Brodarac 2 | |||||
24.09
13:00
Kolubara
IM Rakovica
4
2
|
24.09.2016 13:00 | Kolubara | 4 : 2 | IM Rakovica | |||||
24.09
09:00
BSK BorÄa
Internacional
0
3
|
24.09.2016 09:00 | BSK BorÄa | 0 : 3 | Internacional | |||||
24.09
15:00
BASK
IMT
1
1
|
24.09.2016 15:00 | BASK | 1 : 1 | IMT |
24.09
10:00
OFK Hajduk
RadniÄki (NP)
0
4
|
24.09.2016 10:00 | OFK Hajduk | 0 : 4 | RadniÄki (NP) |
24.09
10:30
NjerŔ IŔtvan
Hajduk junior
2
2
|
24.09.2016 10:30 | NjerŔ IŔtvan | 2 : 2 | Hajduk junior | |||||
24.09
11:00
Krila Krajine
ÄSK Pivara
0
3
|
24.09.2016 11:00 | Krila Krajine | 0 : 3 | ÄSK Pivara |
24.09
BSK
Proleter
5
1
|
24.09.2016 | BSK | 5 : 1 | Proleter |
24.09
12:00
Borac (Sa)
Dolina
0
4
|
24.09.2016 12:00 | Borac (Sa) | 0 : 4 | Dolina | |||||
24.09
11:00
Omladinac 1927
Glogonj
8
0
|
24.09.2016 11:00 | Omladinac 1927 | 8 : 0 | Glogonj | |||||
24.09
10:00
Strela
Jugoslavija
4
5
|
24.09.2016 10:00 | Strela | 4 : 5 | Jugoslavija | |||||
24.09
11:00
Polet
Borac (St)
2
5
|
24.09.2016 11:00 | Polet | 2 : 5 | Borac (St) |
24.09
10:00
Mladi radnik 1940
Osipaonica
9
1
|
24.09.2016 10:00 | Mladi radnik 1940 | 9 : 1 | Osipaonica | |||||
24.09
16:00
Sloboda
Sloga
3
3
|
24.09.2016 16:00 | Sloboda | 3 : 3 | Sloga |
24.09
13:00
PKB
Zmaj 1953
2
1
|
24.09.2016 13:00 | PKB | 2 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
24.09
16:00
BSK 1925
011
2
1
|
24.09.2016 16:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | 011 | |||||
24.09
16:00
Omladinac
Srem
3
1
|
24.09.2016 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Srem |
24.09
10:00
Sremcica
Dunavac Grocka
5
0
|
24.09.2016 10:00 | Sremcica | 5 : 0 | Dunavac Grocka | |||||
24.09
16:00
Minel
Seceranac Ada
0
3
|
24.09.2016 16:00 | Minel | 0 : 3 | Seceranac Ada | |||||
24.09
16:00
DIF
VinÄa
4
0
|
24.09.2016 16:00 | DIF | 4 : 0 | VinÄa |
24.09
11:00
BSK BorÄa MK
RadniÄki MK
2
0
|
24.09.2016 11:00 | BSK BorÄa MK | 2 : 0 | RadniÄki MK | |||||
24.09
13:00
Voždovac MK
Brodarac MK
2
4
|
24.09.2016 13:00 | Voždovac MK | 2 : 4 | Brodarac MK | |||||
24.09
09:00
Zemun MK
BASK MK
11
3
|
24.09.2016 09:00 | Zemun MK | 11 : 3 | BASK MK | |||||
24.09
12:30
011 MK
SinÄeliÄ MK
0
2
|
24.09.2016 12:30 | 011 MK | 0 : 2 | SinÄeliÄ MK |
24.09
16:30
Palilulac MK
Crvena zvezda MML MK
2
1
|
24.09.2016 16:30 | Palilulac MK | 2 : 1 | Crvena zvezda MML MK | |||||
24.09
11:00
Stepojevac Vaga MK
IMT MK
1
0
|
24.09.2016 11:00 | Stepojevac Vaga MK | 1 : 0 | IMT MK | |||||
24.09
11:00
Zemun B MK
Zuce MK
2
3
|
24.09.2016 11:00 | Zemun B MK | 2 : 3 | Zuce MK | |||||
24.09
14:00
Å umadinac MK
Brodarac 1947 MK
1
3
|
24.09.2016 14:00 | Å umadinac MK | 1 : 3 | Brodarac 1947 MK |
24.09
13:00
Kiker
Spartak ŽK
2
2
|
24.09.2016 13:00 | Kiker | 2 : 2 | Spartak ŽK | |||||
24.09
13:00
Crvena zvezda
Rad
2
2
|
24.09.2016 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Rad | |||||
24.09
12:30
ÄukariÄki
Brodarac
4
0
|
24.09.2016 12:30 | ÄukariÄki | 4 : 0 | Brodarac | |||||
24.09
13:30
Moravac Orion
Novi Pazar
2
0
|
24.09.2016 13:30 | Moravac Orion | 2 : 0 | Novi Pazar |
24.09
Rudar
Apolon 4
0
7
|
24.09.2016 | Rudar | 0 : 7 | Apolon 4 | |||||
24.09
JoŔanica
Mokra Gora
3
0
|
24.09.2016 | JoŔanica | 3 : 0 | Mokra Gora | |||||
24.09
14:30
Sloga (K)
Nacional AG
1
0
|
24.09.2016 14:30 | Sloga (K) | 1 : 0 | Nacional AG |
24.09
10:00
Loznica
OFK Å abac
1
1
|
24.09.2016 10:00 | Loznica | 1 : 1 | OFK Å abac | |||||
24.09
12:00
Jedinstvo
Savacium
2
1
|
24.09.2016 12:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Savacium |
24.09
16:00
Petar Dobrnjac
GFK Jasenice 1911
0
2
|
24.09.2016 16:00 | Petar Dobrnjac | 0 : 2 | GFK Jasenice 1911 | |||||
24.09
16:00
RadniÄki 1926
PetliÄ 2006
1
4
|
24.09.2016 16:00 | RadniÄki 1926 | 1 : 4 | PetliÄ 2006 | |||||
24.09
16:00
Smederevo 1924
Karadjordje
5
1
|
24.09.2016 16:00 | Smederevo 1924 | 5 : 1 | Karadjordje | |||||
24.09
16:00
Å apine
Mihajlovac 1934
2
0
|
24.09.2016 16:00 | Å apine | 2 : 0 | Mihajlovac 1934 |
24.09
10:00
PKB
Teleoptik
0
6
|
24.09.2016 10:00 | PKB | 0 : 6 | Teleoptik | |||||
24.09
10:00
011
Voždovac
1
2
|
24.09.2016 10:00 | 011 | 1 : 2 | Voždovac | |||||
24.09
10:00
Mladenovac
BASK
0
2
|
24.09.2016 10:00 | Mladenovac | 0 : 2 | BASK | |||||
24.09
10:00
Internacional
BSK
1
1
|
24.09.2016 10:00 | Internacional | 1 : 1 | BSK | |||||
24.09
10:00
BSK 1925
RadniÄki (O)
2
2
|
24.09.2016 10:00 | BSK 1925 | 2 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
24.09
10:00
Kolubara
Radnicki (NB)
2
2
|
24.09.2016 10:00 | Kolubara | 2 : 2 | Radnicki (NB) | |||||
24.09
10:00
Sindjelic
Lokomotiva
1
4
|
24.09.2016 10:00 | Sindjelic | 1 : 4 | Lokomotiva |
24.09
12:00
Petar PuaÄa
RadniÄki (NP)
1
1
|
24.09.2016 12:00 | Petar PuaÄa | 1 : 1 | RadniÄki (NP) | |||||
24.09
12:00
InÄija
RadniÄki (SM)
4
3
|
24.09.2016 12:00 | InÄija | 4 : 3 | RadniÄki (SM) |
24.09
12:00
Spartak
Hajduk junior
2
2
|
24.09.2016 12:00 | Spartak | 2 : 2 | Hajduk junior | |||||
24.09
12:00
TSC
RadniÄki (S)
4
0
|
24.09.2016 12:00 | TSC | 4 : 0 | RadniÄki (S) |
24.09
10:00
Bresje Superior
7.juli
9
0
|
24.09.2016 10:00 | Bresje Superior | 9 : 0 | 7.juli | |||||
24.09
16:00
Å umadija
Podunavac
6
1
|
24.09.2016 16:00 | Å umadija | 6 : 1 | Podunavac | |||||
24.09
16:00
Polet
Pobeda
1
5
|
24.09.2016 16:00 | Polet | 1 : 5 | Pobeda |
24.09
16:00
Mladost
Donji Petrovci
7
2
|
24.09.2016 16:00 | Mladost | 7 : 2 | Donji Petrovci | |||||
24.09
16:00
Jedinstvo
Napredak
1
0
|
24.09.2016 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Napredak | |||||
24.09
16:00
PSK Putinci
Sloven
0
3
|
24.09.2016 16:00 | PSK Putinci | 0 : 3 | Sloven |
24.09
11:00
Subotica
NjerŔ IŔtvan
1
1
|
24.09.2016 11:00 | Subotica | 1 : 1 | NjerŔ IŔtvan |
24.09
Dinamo 1945
RadniÄki
14
0
|
24.09.2016 | Dinamo 1945 | 14 : 0 | RadniÄki | |||||
24.09
Mladost (V)
Mladost (O)
1
2
|
24.09.2016 | Mladost (V) | 1 : 2 | Mladost (O) |
24.09
10:00
Strelac
Rvati
0
3
|
24.09.2016 10:00 | Strelac | 0 : 3 | Rvati |
24.09
10:00
Borac
Cer
5
3
|
24.09.2016 10:00 | Borac | 5 : 3 | Cer | |||||
24.09
15:00
Jedinstvo
Podrinje
2
2
|
24.09.2016 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Podrinje | |||||
24.09
15:00
Mladost
Jadar 1961
3
3
|
24.09.2016 15:00 | Mladost | 3 : 3 | Jadar 1961 | |||||
24.09
10:00
Loznica
Jadar
3
1
|
24.09.2016 10:00 | Loznica | 3 : 1 | Jadar |
24.09
09:00
Crvena zvezda MK
011 MK
3
0
|
24.09.2016 09:00 | Crvena zvezda MK | 3 : 0 | 011 MK | |||||
24.09
10:00
ÄukariÄki MK
Studentski grad MK
7
0
|
24.09.2016 10:00 | ÄukariÄki MK | 7 : 0 | Studentski grad MK | |||||
24.09
19:00
BASK MK
OFK Beograd MK
0
13
|
24.09.2016 19:00 | BASK MK | 0 : 13 | OFK Beograd MK |
24.09
Rad MK
Voždovac MK
2
2
|
24.09.2016 | Rad MK | 2 : 2 | Voždovac MK | |||||
24.09
FSFV MK
Lokomotiva MK
|
24.09.2016 | FSFV MK | : | Lokomotiva MK | |||||
24.09
LeŔtane MK
IMT MK
0
9
|
24.09.2016 | LeŔtane MK | 0 : 9 | IMT MK | |||||
24.09
Å umadija 1962 MK
011 MK
2
1
|
24.09.2016 | Å umadija 1962 MK | 2 : 1 | 011 MK | |||||
24.09
OFK Beograd MK
Crvena Zvezda MML MK
6
0
|
24.09.2016 | OFK Beograd MK | 6 : 0 | Crvena Zvezda MML MK | |||||
24.09
Internacional MK
Brodarac MK
|
24.09.2016 | Internacional MK | : | Brodarac MK |
24.09
10:00
Novi Beograd MK
Zmaj 1953 MK
3
1
|
24.09.2016 10:00 | Novi Beograd MK | 3 : 1 | Zmaj 1953 MK | |||||
24.09
11:30
Zemun MK-V
011 V MK
4
2
|
24.09.2016 11:30 | Zemun MK-V | 4 : 2 | 011 V MK | |||||
24.09
12:00
Srem MK
OFK Beograd V MK
3
1
|
24.09.2016 12:00 | Srem MK | 3 : 1 | OFK Beograd V MK |
24.09
11:00
OFK OseÄina
Ribnica
4
1
|
24.09.2016 11:00 | OFK OseÄina | 4 : 1 | Ribnica | |||||
24.09
10:00
DonjoŔorac Sunrise
Omladinac 2014
2
0
|
24.09.2016 10:00 | DonjoŔorac Sunrise | 2 : 0 | Omladinac 2014 | |||||
24.09
12:00
Loznica
OFK Å abac
0
8
|
24.09.2016 12:00 | Loznica | 0 : 8 | OFK Å abac | |||||
24.09
10:00
Jedinstvo
Savacijum
0
0
|
24.09.2016 10:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Savacijum |
24.09
16:00
Zvižd
Kolonija 11421
11
0
|
24.09.2016 16:00 | Zvižd | 11 : 0 | Kolonija 11421 | |||||
24.09
16:00
Plana
GFK Jasenica 1911
4
1
|
24.09.2016 16:00 | Plana | 4 : 1 | GFK Jasenica 1911 | |||||
24.09
16:00
Sloga 33
Å umadija
1
2
|
24.09.2016 16:00 | Sloga 33 | 1 : 2 | Å umadija | |||||
24.09
16:00
BaÄinac
Cepelin 026
0
0
|
24.09.2016 16:00 | BaÄinac | 0 : 0 | Cepelin 026 | |||||
24.09
16:00
AF Duljaj
Pinkum
0
2
|
24.09.2016 16:00 | AF Duljaj | 0 : 2 | Pinkum | |||||
24.09
16:00
AF DjokiÄ
Presing
0
7
|
24.09.2016 16:00 | AF DjokiÄ | 0 : 7 | Presing | |||||
24.09
16:00
Morava
PetliÄ 2006
1
5
|
24.09.2016 16:00 | Morava | 1 : 5 | PetliÄ 2006 |
24.09
10:00
Petar PuaÄa
RadniÄki (NP)
10
0
|
24.09.2016 10:00 | Petar PuaÄa | 10 : 0 | RadniÄki (NP) | |||||
24.09
10:00
InÄija
RadniÄki (SM)
1
2
|
24.09.2016 10:00 | InÄija | 1 : 2 | RadniÄki (SM) | |||||
24.09
10:00
Srem
Vojvodina
0
7
|
24.09.2016 10:00 | Srem | 0 : 7 | Vojvodina |
24.09
10:00
BeÄkerek 023
Dinamo 1945
3
0
|
24.09.2016 10:00 | BeÄkerek 023 | 3 : 0 | Dinamo 1945 |
24.09
10:00
Spartak
Hajduk junior
3
1
|
24.09.2016 10:00 | Spartak | 3 : 1 | Hajduk junior | |||||
24.09
10:00
TSC
RadniÄki (S)
2
0
|
24.09.2016 10:00 | TSC | 2 : 0 | RadniÄki (S) |
24.09
16:00
Proleter
SASK
3
4
|
24.09.2016 16:00 | Proleter | 3 : 4 | SASK | |||||
24.09
16:00
Udarnik
Borac 1932
3
3
|
24.09.2016 16:00 | Udarnik | 3 : 3 | Borac 1932 | |||||
24.09
16:00
Sloboda
Sloga
0
6
|
24.09.2016 16:00 | Sloboda | 0 : 6 | Sloga |
24.09
11:00
Proleter
Subotica
1
9
|
24.09.2016 11:00 | Proleter | 1 : 9 | Subotica |
24.09
13:00
BuduÄnost
ŽelezniÄar
1
5
|
24.09.2016 13:00 | BuduÄnost | 1 : 5 | ŽelezniÄar |
24.09
09:30
Vojvodina (C)
Stenli
0
18
|
24.09.2016 09:30 | Vojvodina (C) | 0 : 18 | Stenli | |||||
24.09
10:00
Jedinstvo SteviÄ
Proleter
3
0
|
24.09.2016 10:00 | Jedinstvo SteviÄ | 3 : 0 | Proleter |
24.09
10:00
BAK
Partizan
16
0
|
24.09.2016 10:00 | BAK | 16 : 0 | Partizan | |||||
24.09
12:00
Banat
Crvena zvezda
9
0
|
24.09.2016 12:00 | Banat | 9 : 0 | Crvena zvezda |
24.09
15:00
OFK National AG
TrepÄa
2
0
|
24.09.2016 15:00 | OFK National AG | 2 : 0 | TrepÄa |
24.09
11:00
Rudar (S)
Sloga (L)
9
1
|
24.09.2016 11:00 | Rudar (S) | 9 : 1 | Sloga (L) |
24.09
13:00
IMT
Dorcol
1
2
|
24.09.2016 13:00 | IMT | 1 : 2 | Dorcol | |||||
24.09
10:00
Institut
GSP Polet
3
0
|
24.09.2016 10:00 | Institut | 3 : 0 | GSP Polet | |||||
24.09
13:00
Lola
Graficar
6
1
|
24.09.2016 13:00 | Lola | 6 : 1 | Graficar | |||||
24.09
13:30
Borac
Buducnost
3
3
|
24.09.2016 13:30 | Borac | 3 : 3 | Buducnost |
24.09
11:00
Dominus
Bežanija
4
0
|
24.09.2016 11:00 | Dominus | 4 : 0 | Bežanija | |||||
24.09
10:30
Lokomotiva
Studentski Grad
4
0
|
24.09.2016 10:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | Studentski Grad | |||||
24.09
14:30
RadniÄki
Internacional
0
4
|
24.09.2016 14:30 | RadniÄki | 0 : 4 | Internacional |
24.09
13:00
Sremcica
Seceranac Ada
3
0
|
24.09.2016 13:00 | Sremcica | 3 : 0 | Seceranac Ada | |||||
24.09
12:30
Trijumf
Žarkovo
2
1
|
24.09.2016 12:30 | Trijumf | 2 : 1 | Žarkovo |
24.09
10:00
Studenski grad MK
Rad MK
0
1
|
24.09.2016 10:00 | Studenski grad MK | 0 : 1 | Rad MK | |||||
24.09
16:00
OFK Beograd MK
Zemun MK
6
0
|
24.09.2016 16:00 | OFK Beograd MK | 6 : 0 | Zemun MK | |||||
24.09
13:00
ÄukariÄki MK
BSK BorÄa MK
1
1
|
24.09.2016 13:00 | ÄukariÄki MK | 1 : 1 | BSK BorÄa MK | |||||
24.09
10:00
Voždovac MK
Brodarac MK
3
0
|
24.09.2016 10:00 | Voždovac MK | 3 : 0 | Brodarac MK |
24.09
11:00
PetliÄ MK
SinÄeliÄ MK
13
0
|
24.09.2016 11:00 | PetliÄ MK | 13 : 0 | SinÄeliÄ MK | |||||
24.09
16:00
Kosmaj MK
Dunav MK
7
0
|
24.09.2016 16:00 | Kosmaj MK | 7 : 0 | Dunav MK | |||||
24.09
13:00
Selo Mladenovac MK
VrÄin MK
2
2
|
24.09.2016 13:00 | Selo Mladenovac MK | 2 : 2 | VrÄin MK | |||||
24.09
10:00
Beograd 1929 MK
Ole MK
1
2
|
24.09.2016 10:00 | Beograd 1929 MK | 1 : 2 | Ole MK |
24.09
SinÄeliÄ MK
DuŔanovac MK
2
4
|
24.09.2016 | SinÄeliÄ MK | 2 : 4 | DuÅ”anovac MK | |||||
24.09
Mungosi MK
Olimpik MK
1
8
|
24.09.2016 | Mungosi MK | 1 : 8 | Olimpik MK | |||||
24.09
Borac MK
RadniÄki NB
0
11
|
24.09.2016 | Borac MK | 0 : 11 | RadniÄki NB | |||||
24.09
Fer Plej 06 MK
Tempo MK
6
0
|
24.09.2016 | Fer Plej 06 MK | 6 : 0 | Tempo MK |
24.09
10:00
Rad
Brodarac 1947
4
0
|
24.09.2016 10:00 | Rad | 4 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
24.09
10:00
RadniÄki (NB)
BSK BorÄa
3
0
|
24.09.2016 10:00 | RadniÄki (NB) | 3 : 0 | BSK BorÄa | |||||
24.09
10:00
Zemun
BSK 1925
1
0
|
24.09.2016 10:00 | Zemun | 1 : 0 | BSK 1925 | |||||
24.09
10:00
Kolubara
Teleoptik
5
2
|
24.09.2016 10:00 | Kolubara | 5 : 2 | Teleoptik |
24.09
14:00
PÄelinjo
Sloga
6
0
|
24.09.2016 14:00 | PÄelinjo | 6 : 0 | Sloga | |||||
24.09
10:00
RadniÄki Stobeks
Jadar 07
2
4
|
24.09.2016 10:00 | RadniÄki Stobeks | 2 : 4 | Jadar 07 | |||||
24.09
10:00
Loznica I
Podrinje
6
3
|
24.09.2016 10:00 | Loznica I | 6 : 3 | Podrinje |
24.09
11:30
TSC
Subotica
0
0
|
24.09.2016 11:30 | TSC | 0 : 0 | Subotica | |||||
24.09
10:00
BajŔa
CFK
1
1
|
24.09.2016 10:00 | BajŔa | 1 : 1 | CFK |
24.09
10:00
Urovci
Zvezda
10
0
|
24.09.2016 10:00 | Urovci | 10 : 0 | Zvezda | |||||
24.09
10:00
Rvati
Belo Polje
0
7
|
24.09.2016 10:00 | Rvati | 0 : 7 | Belo Polje | |||||
24.09
12:00
Obrenovac 1905
Zabrezje
0
4
|
24.09.2016 12:00 | Obrenovac 1905 | 0 : 4 | Zabrezje |
24.09
10:00
Omladinac
Jedinstvo
4
2
|
24.09.2016 10:00 | Omladinac | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
24.09
10:00
Zadrugar
Skela
4
2
|
24.09.2016 10:00 | Zadrugar | 4 : 2 | Skela | |||||
24.09
10:00
Sloga
Buducnost
0
10
|
24.09.2016 10:00 | Sloga | 0 : 10 | Buducnost | |||||
24.09
10:00
Pobeda
Posavina
0
3
|
24.09.2016 10:00 | Pobeda | 0 : 3 | Posavina |
24.09
14:00
OFK National AG
TrepÄa
3
1
|
24.09.2016 14:00 | OFK National AG | 3 : 1 | TrepÄa |
24.09
10:00
POFK Letnjikovac
MaÄva
0
2
|
24.09.2016 10:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 2 | MaÄva | |||||
24.09
10:00
MaÄva 2005
POFK Savacium
0
2
|
24.09.2016 10:00 | MaÄva 2005 | 0 : 2 | POFK Savacium | |||||
24.09
10:00
RaÄevac
POFK Äivija
6
0
|
24.09.2016 10:00 | RaÄevac | 6 : 0 | POFK Äivija | |||||
24.09
10:00
DonjoŔorac
Tamnava 2016
|
24.09.2016 10:00 | DonjoŔorac | : | Tamnava 2016 |
24.09
10:00
Sloga
NjerŔ IŔtvan
3
3
|
24.09.2016 10:00 | Sloga | 3 : 3 | NjerŔ IŔtvan |
24.09
FK Napredak
FK TrgovaÄki
0
1
|
24.09.2016 | FK Napredak | 0 : 1 | FK TrgovaÄki | |||||
24.09
FK Strai Grad
FK PetliÄ
0
12
|
24.09.2016 | FK Strai Grad | 0 : 12 | FK PetliÄ | |||||
24.09
FK Sloga 33
FK AF ÄokiÄ
0
3
|
24.09.2016 | FK Sloga 33 | 0 : 3 | FK AF ÄokiÄ | |||||
24.09
FK Plana
FK Presing
7
0
|
24.09.2016 | FK Plana | 7 : 0 | FK Presing |
24.09
09:00
Ada
Jedinstvo
9
0
|
24.09.2016 09:00 | Ada | 9 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.09
09:00
Olimpik
Lola
0
0
|
24.09.2016 09:00 | Olimpik | 0 : 0 | Lola | |||||
24.09
09:00
Dominus
Studentski Grad
6
4
|
24.09.2016 09:00 | Dominus | 6 : 4 | Studentski Grad | |||||
24.09
10:00
Sinjdjelic
Buducnost
6
0
|
24.09.2016 10:00 | Sinjdjelic | 6 : 0 | Buducnost | |||||
24.09
12:00
Bezanija
Srem
0
2
|
24.09.2016 12:00 | Bezanija | 0 : 2 | Srem |
24.09
11:00
Hajduk
IMT B
3
1
|
24.09.2016 11:00 | Hajduk | 3 : 1 | IMT B | |||||
24.09
10:00
Atakante
Lepusnica
10
3
|
24.09.2016 10:00 | Atakante | 10 : 3 | Lepusnica | |||||
24.09
12:00
Banja
Zvezdara
0
6
|
24.09.2016 12:00 | Banja | 0 : 6 | Zvezdara |
24.09
14:30
Trijumf
Lokomotiva
0
4
|
24.09.2016 14:30 | Trijumf | 0 : 4 | Lokomotiva | |||||
24.09
10:00
Rusanj
Karioke
0
9
|
24.09.2016 10:00 | Rusanj | 0 : 9 | Karioke | |||||
24.09
09:00
Borac
Rakovica
1
0
|
24.09.2016 09:00 | Borac | 1 : 0 | Rakovica |
24.09
Vinca
Sopot
1
3
|
24.09.2016 | Vinca | 1 : 3 | Sopot |
24.09
12:00
Radnicki NB
IMT
0
3
|
24.09.2016 12:00 | Radnicki NB | 0 : 3 | IMT | |||||
24.09
10:00
Zmaj 1953
Torlak
2
4
|
24.09.2016 10:00 | Zmaj 1953 | 2 : 4 | Torlak |
24.09
Jadar
Loznica 06
1
4
|
24.09.2016 | Jadar | 1 : 4 | Loznica 06 | |||||
24.09
Sloga
RadniÄki Stobeks 07
9
1
|
24.09.2016 | Sloga | 9 : 1 | RadniÄki Stobeks 07 |
24.09
GuÄevo
Podrinje
0
5
|
24.09.2016 | GuÄevo | 0 : 5 | Podrinje | |||||
24.09
PÄelinjo
Loznica 07
4
0
|
24.09.2016 | PÄelinjo | 4 : 0 | Loznica 07 |
24.09
10:00
Buducnost
Duboko
11
0
|
24.09.2016 10:00 | Buducnost | 11 : 0 | Duboko | |||||
24.09
11:00
Skela
Radnicki
0
4
|
24.09.2016 11:00 | Skela | 0 : 4 | Radnicki | |||||
24.09
12:00
Pobeda
Feniks
0
10
|
24.09.2016 12:00 | Pobeda | 0 : 10 | Feniks |
24.09
FK Napredak
FK TrgovaÄki
1
2
|
24.09.2016 | FK Napredak | 1 : 2 | FK TrgovaÄki | |||||
24.09
FK Stari Grad
FK PetliÄ
1
3
|
24.09.2016 | FK Stari Grad | 1 : 3 | FK PetliÄ | |||||
24.09
FK Sloga 33
FK AF ÄokiÄ
4
0
|
24.09.2016 | FK Sloga 33 | 4 : 0 | FK AF ÄokiÄ | |||||
24.09
FK Plana
FK Presing
6
2
|
24.09.2016 | FK Plana | 6 : 2 | FK Presing |
24.09
20:00
Hercegovina
Jabuka
27
22
|
24.09.2016 20:00 | Hercegovina | 27 : 22 | Jabuka | |||||
24.09
16:00
Sivac
Crvena Zvezda
38
22
|
24.09.2016 16:00 | Sivac | 38 : 22 | Crvena Zvezda | |||||
24.09
20:00
Jedinstvo
Srem Sm
31
30
|
24.09.2016 20:00 | Jedinstvo | 31 : 30 | Srem Sm | |||||
24.09
18:15
Vrbas
Crvenka
17
23
|
24.09.2016 18:15 | Vrbas | 17 : 23 | Crvenka |
24.09
18:00
PKB
Loznica
20
19
|
24.09.2016 18:00 | PKB | 20 : 19 | Loznica | |||||
24.09
19:00
RadniÄki
MaÄva
22
25
|
24.09.2016 19:00 | RadniÄki | 22 : 25 | MaÄva |
24.09
19:00
Hajduk Veljko
RadniÄki
37
31
|
24.09.2016 19:00 | Hajduk Veljko | 37 : 31 | RadniÄki |
24.09
19:00
Dolovo
Potisje Pleteks
32
27
|
24.09.2016 19:00 | Dolovo | 32 : 27 | Potisje Pleteks | |||||
24.09
19:00
Mladost
Vladimirovac
25
20
|
24.09.2016 19:00 | Mladost | 25 : 20 | Vladimirovac |
24.09
17:00
Omladinac (D)
Unirea
26
21
|
24.09.2016 17:00 | Omladinac (D) | 26 : 21 | Unirea |
24.09
18:30
Vojvodina
Rudar
31
28
|
24.09.2016 18:30 | Vojvodina | 31 : 28 | Rudar | |||||
24.09
19:00
Spartak Vojput
Požarevac
34
24
|
24.09.2016 19:00 | Spartak Vojput | 34 : 24 | Požarevac | |||||
24.09
18:30
Metaloplastika
Crvena zvezda
28
33
|
24.09.2016 18:30 | Metaloplastika | 28 : 33 | Crvena zvezda | |||||
24.09
19:30
Å amot 65
Dinamo
20
31
|
24.09.2016 19:30 | Å amot 65 | 20 : 31 | Dinamo | |||||
24.09
18:00
Partizan
JugoviÄ
32
30
|
24.09.2016 18:00 | Partizan | 32 : 30 | JugoviÄ |
24.09
19:00
Vranje 1957
Kolubara
26
24
|
24.09.2016 19:00 | Vranje 1957 | 26 : 24 | Kolubara | |||||
24.09
19:30
Proleter
InÄija
23
23
|
24.09.2016 19:30 | Proleter | 23 : 23 | InÄija |
24.09
19:30
Grand Zvezda
ORK Beograd
27
33
|
24.09.2016 19:30 | Grand Zvezda | 27 : 33 | ORK Beograd | |||||
24.09
20:30
MaÄva
Petrovac
21
27
|
24.09.2016 20:30 | MaÄva | 21 : 27 | Petrovac |
24.09
19:00
Jastrebac
Äerdap
31
26
|
24.09.2016 19:00 | Jastrebac | 31 : 26 | Äerdap | |||||
24.09
18:00
Pirot
Mladost
23
16
|
24.09.2016 18:00 | Pirot | 23 : 16 | Mladost |
24.09
18:00
Partizan
Ravangrad
32
25
|
24.09.2016 18:00 | Partizan | 32 : 25 | Ravangrad |
24.09
18:00
Dolovo
Jedinstvo
27
18
|
24.09.2016 18:00 | Dolovo | 27 : 18 | Jedinstvo | |||||
24.09
18:00
Mokrin
Želja
29
27
|
24.09.2016 18:00 | Mokrin | 29 : 27 | Želja |
24.09
17:30
Bekament BukoviÄka Banja
Medicinar
38
24
|
24.09.2016 17:30 | Bekament BukoviÄka Banja | 38 : 24 | Medicinar | |||||
24.09
19:00
Sloga
RadniÄki KG
27
21
|
24.09.2016 19:00 | Sloga | 27 : 21 | RadniÄki KG | |||||
24.09
17:30
Junior
Bor RTB
25
38
|
24.09.2016 17:30 | Junior | 25 : 38 | Bor RTB | |||||
24.09
18:30
Naisa
Kikinda
18
17
|
24.09.2016 18:30 | Naisa | 18 : 17 | Kikinda | |||||
24.09
19:00
ŽelezniÄar
Jagodina
26
26
|
24.09.2016 19:00 | ŽelezniÄar | 26 : 26 | Jagodina |
24.09
20:00
Mladost (NP)
PanÄevo
22
19
|
24.09.2016 20:00 | Mladost (NP) | 22 : 19 | PanÄevo |
24.09
19:00
Zagreb
Triglav
2
6
|
24.09.2016 19:00 | Zagreb | 2 : 6 | Triglav | |||||
24.09
19:15
Medvescak
Maribor
4
1
|
24.09.2016 19:15 | Medvescak | 4 : 1 | Maribor |
24.09
17:00
Dunarea Galati
UTE
3
6
|
24.09.2016 17:00 | Dunarea Galati | 3 : 6 | UTE | |||||
24.09
17:00
Sport Club CsĆkszereda
ASC Corona Brasov
4
2
|
24.09.2016 17:00 | Sport Club CsĆkszereda | 4 : 2 | ASC Corona Brasov |