27.04
16:30
Čarapan
Budućnost
0
3
|
27.04.2017 16:30 | Čarapan | 0 : 3 | Budućnost |
27.04
17:00
Nemenikuće
Mladost (MI)
0
2
|
27.04.2017 17:00 | Nemenikuće | 0 : 2 | Mladost (MI) | |||||
27.04
17:00
Vojvoda
Vis
0
3
|
27.04.2017 17:00 | Vojvoda | 0 : 3 | Vis |
27.04
16:30
OFK Borac
Pljevlja 97
0
1
|
27.04.2017 16:30 | OFK Borac | 0 : 1 | Pljevlja 97 | |||||
27.04
16:30
Komovi
Brskovo
1
3
|
27.04.2017 16:30 | Komovi | 1 : 3 | Brskovo | |||||
27.04
16:30
Petnjica
Fair Play
6
3
|
27.04.2017 16:30 | Petnjica | 6 : 3 | Fair Play | |||||
27.04
16:30
Polimlje
Napredak
3
2
|
27.04.2017 16:30 | Polimlje | 3 : 2 | Napredak |
27.04
15:15
Manchester City
Manchester Utd
0
0
|
27.04.2017 15:15 | Manchester City | 0 : 0 | Manchester Utd |
27.04
21:30
Athletic Club
Betis
2
1
|
27.04.2017 21:30 | Athletic Club | 2 : 1 | Betis | |||||
27.04
19:30
Alavés
Eibar
0
0
|
27.04.2017 19:30 | Alavés | 0 : 0 | Eibar | |||||
27.04
20:30
Sevilla
Celta Vigo
2
1
|
27.04.2017 20:30 | Sevilla | 2 : 1 | Celta Vigo |
27.04
14:00
Vojvodina
Dinamo 1945
5
0
|
27.04.2017 14:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Dinamo 1945 |
27.04
13:00
Sindjelic
IMT
7
0
|
27.04.2017 13:00 | Sindjelic | 7 : 0 | IMT | |||||
27.04
17:00
Bežanija
Zemun
1
0
|
27.04.2017 17:00 | Bežanija | 1 : 0 | Zemun |
27.04
12:00
Vojvodina
Dinamo 1945
1
3
|
27.04.2017 12:00 | Vojvodina | 1 : 3 | Dinamo 1945 |
27.04
14:00
Tutin
Jošanica
0
1
|
27.04.2017 14:00 | Tutin | 0 : 1 | Jošanica |
27.04
12:00
Brodarac MK
011 MK
1
1
|
27.04.2017 12:00 | Brodarac MK | 1 : 1 | 011 MK | |||||
27.04
13:30
Crvena zvezda MK
BSK Borča MK
8
1
|
27.04.2017 13:30 | Crvena zvezda MK | 8 : 1 | BSK Borča MK |
27.04
17:00
Pazar Juniors
Kosmet
2
1
|
27.04.2017 17:00 | Pazar Juniors | 2 : 1 | Kosmet | |||||
27.04
13:00
Sport Klub 99
AS
1
1
|
27.04.2017 13:00 | Sport Klub 99 | 1 : 1 | AS | |||||
27.04
16:00
Bane
Radnički 1923
0
4
|
27.04.2017 16:00 | Bane | 0 : 4 | Radnički 1923 | |||||
27.04
12:00
Apolon 4
Jošanica
3
0
|
27.04.2017 12:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Jošanica | |||||
27.04
16:30
Apolon
Sloga (K)
3
1
|
27.04.2017 16:30 | Apolon | 3 : 1 | Sloga (K) |
27.04
17:00
Belo Polje
Boleč
1
6
|
27.04.2017 17:00 | Belo Polje | 1 : 6 | Boleč | |||||
27.04
17:00
Lokomotiva
Slavija
2
3
|
27.04.2017 17:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | Slavija |
27.04
17:30
IM Rakovica
Sveti Stefan
4
7
|
27.04.2017 17:30 | IM Rakovica | 4 : 7 | Sveti Stefan | |||||
27.04
17:30
PKB
Pola pola
5
3
|
27.04.2017 17:30 | PKB | 5 : 3 | Pola pola | |||||
27.04
17:30
Kovilovo
Zvezdara
4
1
|
27.04.2017 17:30 | Kovilovo | 4 : 1 | Zvezdara |
27.04
19:00
Radnički 2016
Duga
71
70
|
27.04.2017 19:00 | Radnički 2016 | 71 : 70 | Duga |
27.04
18:00
Jedinstvo
Vizura
1
3
|
27.04.2017 18:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Vizura | 0:1 |
27.04
20:30
Obilić
Sindjelić
22
24
|
27.04.2017 20:30 | Obilić | 22 : 24 | Sindjelić |
27.04
18:00
Želja
Jedinstvo
36
15
|
27.04.2017 18:00 | Želja | 36 : 15 | Jedinstvo |
27.04
22:00
Bečej 2003
TFK
1
4
|
27.04.2017 22:00 | Bečej 2003 | 1 : 4 | TFK |
27.04
Aleksinac 2015
Miners
1
3
|
27.04.2017 | Aleksinac 2015 | 1 : 3 | Miners |