XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 860 utakmica za dan
Nedelja, 16 Oktobar 2016

Fudbal

16.10.2016 15:00 Crvena zvezda 3 : 1 Čukarički
16.10.2016 17:00 Mladost 2 : 0 Vojvodina
16.10.2016 15:00 OFK Odžaci 0 : 0 Radnički
16.10.2016 17:00 Southampton 3 : 1 Burnley
16.10.2016 14:30 Middlesbrough 0 : 1 Watford
16.10.2016 15:30 Mainz 05 2 : 1 Darmstadt 98
16.10.2016 17:30 Wolfsburg 0 : 1 RB Leipzig
16.10.2016 12:30 Fiorentina 0 : 0 Atalanta
16.10.2016 15:00 Genoa 0 : 0 Empoli
16.10.2016 15:00 Internazionale 1 : 2 Cagliari
16.10.2016 15:00 Lazio 1 : 1 Bologna
16.10.2016 15:00 Sassuolo 2 : 1 Crotone
16.10.2016 20:45 Chievo 1 : 3 Milan
16.10.2016 15:00 Rennes 1 : 1 Bordeaux
16.10.2016 17:00 Saint-Étienne 1 : 1 Dijon
16.10.2016 20:45 Marseille 1 : 0 Metz
16.10.2016 12:00 Alavés 1 : 1 Málaga
16.10.2016 16:15 Athletic Club 3 : 2 Real Sociedad
16.10.2016 18:30 Sporting Gijón 1 : 2 Valencia
16.10.2016 20:45 Villarreal 5 : 0 Celta Vigo
16.10.2016 14:30 Radnički 4 : 0 Berane
16.10.2016 14:30 Kom 2 : 1 Otrant Olympic
16.10.2016 14:30 Mornar 2 : 0 Čelik
16.10.2016 14:30 Jezero 4 : 1 Bratstvo
16.10.2016 14:30 Igalo 0 : 1 Ibar
16.10.2016 15:00 Železničar 0 : 1 TSC
16.10.2016 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Sloga (P)
16.10.2016 14:30 Polet (LJ) 0 : 0 Šapine
16.10.2016 14:30 Mihajlovac 1934 3 : 2 Radnički 1923
16.10.2016 15:00 Moravac Orion 0 : 1 OFK Sinđelić
16.10.2016 15:00 Temnić 1924 1 : 0 Timok
16.10.2016 15:00 Tabane 1970 5 : 2 Pukovac
16.10.2016 14:30 BSK Batajnica 2 : 1 Radnički (O)
16.10.2016 11:00 Grafičar 0 : 1 Radnički (NB)
16.10.2016 11:00 Žarkovo 0 : 1 Prva Iskra
16.10.2016 15:00 Zadrugar 1 : 2 Budućnost (G)
16.10.2016 15:00 Mladost (T) 0 : 2 Tekstilac
16.10.2016 15:00 Bačka (P) 0 : 0 Tisa (A)
16.10.2016 15:00 Slavia 2 : 0 Radnički (S)
16.10.2016 15:00 ŽAK 2 : 1 Sloboda
16.10.2016 10:00 Kabel 3 : 1 Borac
16.10.2016 15:00 Hajduk (B) 2 : 2 Slavija
16.10.2016 15:00 Kupinovo 0 : 2 Mladost (BJ)
16.10.2016 15:00 LSK Laćarak 1 : 0 Index
16.10.2016 14:30 Sušica 0 : 1 Tutin
16.10.2016 14:30 Dragačevo 3 : 0 Miokovci
16.10.2016 14:30 Orlovac 3 : 0 Slavija
16.10.2016 14:30 Bane 0 : 0 Trepča
16.10.2016 14:30 Karađorđe 3 : 1 Arsenal
16.10.2016 14:30 Šumadija (T) 1 : 0 Zvižd
16.10.2016 14:30 Napredak 5 : 2 Borac (Ž)
16.10.2016 14:30 Homoljac 3 : 0 Proleter
16.10.2016 14:30 Petar Dobrnjac 1 : 0 Morava
16.10.2016 14:30 Zadrugar 1 : 0 Jedinstvo (Ub)
16.10.2016 14:30 Radjevac 2 : 0 Sevojno
16.10.2016 14:30 Provo 1 : 0 Sloga 1940 (BB)
16.10.2016 14:30 Radnički Stobex 4 : 0 Spartak 1924
16.10.2016 14:30 Polimlje 2 : 0 Drina
16.10.2016 14:30 OFK Osečina 3 : 0 Sloga (S)
16.10.2016 15:00 Malošište 3 : 1 Timočanin
16.10.2016 15:00 Bukovik 2 : 0 OFK Bor
16.10.2016 15:00 Zaplanjac 1 : 0 Rtanj
16.10.2016 15:00 Majdanpek 2 : 1 Brodoremont
16.10.2016 15:00 Šarbanovac 3 : 0 Svrljig
16.10.2016 15:00 Sloga 5 : 1 Jedinstvo
16.10.2016 15:00 Trajal 5 : 0 Bošnjane
16.10.2016 15:00 Poljoprivrednik 0 : 2 Levač
16.10.2016 15:00 OFK Lugomir 4 : 1 OFK Topličanin
16.10.2016 15:00 Morava (VH) 2 : 1 Nebeski andjeli
16.10.2016 11:00 Jedinstvo (P) 1 : 7 Budućnost (O)
16.10.2016 15:00 Ropotovo 5 : 2 GFK Dubočica
16.10.2016 15:00 Budućnost (P) 4 : 1 Pusta reka
16.10.2016 15:00 OFK Brzi Brod 3 : 2 Balkanski
16.10.2016 14:30 Jedinstvo 1 : 1 Borac (L)
16.10.2016 14:30 Borac (O) 4 : 0 Srem
16.10.2016 14:30 Sremčica 1 : 0 Vrčin
16.10.2016 14:30 Zvezdara 0 : 0 Milutinac
16.10.2016 14:30 PKB Padinska Skela 3 : 0 Balkan Mirijevo
16.10.2016 14:30 Budućnost 1 : 1 Avala
16.10.2016 14:30 Eđšeg 0 : 2 Radnički 1905
16.10.2016 14:30 Čantavir 1 : 2 Njegoš
16.10.2016 14:30 Vinogradar 2 : 4 Preporod
16.10.2016 14:30 Sutjeska 5 : 0 Senta
16.10.2016 14:30 Jadran (F) 0 : 2 Bajša
16.10.2016 14:30 Jadran (S) 1 : 5 Napredak
16.10.2016 15:00 Hajduk Junior 4 : 2 Borac (BG)
16.10.2016 15:00 Budućnost 0 : 2 BSK
16.10.2016 15:00 Hercegovac 2 : 3 ŽAK
16.10.2016 15:00 Stari Grad 1 : 1 Slavija
16.10.2016 15:00 Terekveš 3 : 0 Krila Krajine
16.10.2016 15:00 OFK Šikara 0 : 4 Mladost (BP)
16.10.2016 15:00 Partizan (G) 1 : 0 Budućnost (A)
16.10.2016 15:00 Vojvodina (C) 2 : 1 Jugoslavija
16.10.2016 15:00 Vojvodina (S) 1 : 0 Partizan (U)
16.10.2016 15:00 Crvena zvezda 2 : 0 Strela
16.10.2016 15:00 Mladost (O) 6 : 0 Vulturul
16.10.2016 15:00 Jedinstvo (V) 0 : 0 Polet
16.10.2016 15:00 Omladinac 0 : 7 Begej
16.10.2016 15:00 Banat 4 : 0 Borac
16.10.2016 15:00 C. Zvezda (RS) 0 : 1 Krajina
16.10.2016 15:00 Mladost (BD) 4 : 1 Bilećanin
16.10.2016 15:00 Naftagas (B) 0 : 0 Lehel
16.10.2016 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Naftagas (E)
16.10.2016 15:00 Hrtkovci 2 : 1 Borac
16.10.2016 15:00 Budućnost 2 : 0 Rudar
16.10.2016 15:00 Sloboda 3 : 2 FK Graničar 1924
16.10.2016 15:00 Jadran 1 : 0 Podrinje
16.10.2016 15:00 Ljukovo 3 : 1 Mitros
16.10.2016 14:30 Vinogradar 0 : 0 Omladinac
16.10.2016 14:30 Titel 1 : 6 Šajkaš 1908
16.10.2016 14:30 Bačka 3 : 4 Jugović
16.10.2016 14:30 Miletić 3 : 4 Proleter
16.10.2016 14:30 Jedinstvo 0 : 1 OFK Futog
16.10.2016 14:30 TSK 2 : 3 Borac
16.10.2016 11:00 Real 3 : 1 Ribnica
16.10.2016 15:30 Magnohrom 1 : 2 Goč
16.10.2016 15:30 Ibar 2 : 1 Proleter
16.10.2016 15:30 Granit 5 : 3 Mataruge
16.10.2016 11:00 Novi Pazar 1928 1 : 1 Borac
16.10.2016 15:30 OFK Ras 6 : 2 Radnik
16.10.2016 15:30 Polet 3 : 1 Rudar
16.10.2016 13:30 Polet (T) 2 : 1 Backovac Junajted
16.10.2016 13:30 Ozrem PMH 2 : 3 Zadrugar
16.10.2016 13:30 Prijevor 2 : 1 Lunjevica
16.10.2016 13:30 Mladost (P) 0 : 3 Jedinstvo (K)
16.10.2016 13:30 Donja Vrbava 3 : 0 Parmenac
16.10.2016 13:30 Omladinac (Z) 1 : 2 Brezak
16.10.2016 14:30 Crvena zvezda 2 : 1 Šumadija
16.10.2016 14:30 Osipaonica 1 : 1 Omladinac
16.10.2016 14:30 Budućnost 0 : 0 Sloga
16.10.2016 14:30 Udarnik 1 : 1 Sloboda
16.10.2016 14:30 Polet 3 : 2 Bresje Superior
16.10.2016 14:30 7. Juli 4 : 2 Pobeda
16.10.2016 14:30 Omladinac 2 : 1 BSK
16.10.2016 14:30 Lokomotiva 1 : 1 OFK Aranđelovac
16.10.2016 14:30 Junkovac 1 : 0 ŽSK
16.10.2016 14:30 Trnava 4 : 0 Prvi srpski ustanak
16.10.2016 14:30 OFK Šatornja 4 : 1 Borac
16.10.2016 14:30 Banja 1957 5 : 2 Vitlina-Bokanja
16.10.2016 14:30 Vinča 1 : 2 Proleter 1976
16.10.2016 14:30 Rudar (Kr) 2 : 1 Đerdap
16.10.2016 14:30 Mlava (ML) 3 : 1 Krilaš
16.10.2016 14:30 Mladost (B) 3 : 1 Rudar (S)
16.10.2016 14:30 Napredak 1936 1 : 1 Makce
16.10.2016 14:30 Budućnost (V) 0 : 1 Sloga (B)
16.10.2016 15:00 Borac (L) 2 : 0 Mladost (PP)
16.10.2016 15:00 Mladost (P) 3 : 2 Podrinje
16.10.2016 15:00 Jevremovac 4 : 1 Borac (V)
16.10.2016 15:00 Antimon 1 : 1 Majur
16.10.2016 15:00 Cer 3 : 0 Mačva 2005
16.10.2016 14:30 Mladost 5 : 3 Banjani
16.10.2016 14:30 Tulari 2 : 0 Pepeljevac
16.10.2016 14:30 Kačer 6 : 1 Iskra
16.10.2016 14:30 Tešnjar 1 : 1 OFK Jabučje
16.10.2016 14:30 Trlić 2 : 1 Radnik
16.10.2016 14:30 Sovljak 8 : 1 Joševa
16.10.2016 14:30 Tvrdojevac 0 : 3 ZSK
16.10.2016 13:30 Zlatar 3 : 0 Crnokosa
16.10.2016 13:30 Jasen 1 : 5 Budućnost
16.10.2016 13:30 Perućac 1 : 1 Jedinstvo (K)
16.10.2016 13:30 Ježevica 3 : 3 Čajetina
16.10.2016 13:30 Ariljska rampa 7 : 0 Lazarica
16.10.2016 13:30 Polet 2 : 1 Železničar
16.10.2016 15:00 Deli Jovan 2 : 0 Blizna
16.10.2016 15:00 Radnički 2 : 1 Ključ
16.10.2016 11:00 Sloga 7 : 0 Polom
16.10.2016 15:00 Branik 1 : 0 Slatina
16.10.2016 15:00 Brestovac 6 : 0 Krivelj
16.10.2016 15:00 Orljane 1 : 2 Zemljoradnik
16.10.2016 15:00 Rasovača 3 : 0 Radnički 1947
16.10.2016 15:00 Morava (Ž) 3 : 3 Naša krila
16.10.2016 15:00 Moravac (ZT) 1 : 3 Naisus 1977
16.10.2016 15:00 Palilula 2 : 1 Mladost (Ba)
16.10.2016 15:00 Radnički 1924 5 : 1 Mladost 1976
16.10.2016 15:00 ŠSK 6 : 2 Omladinac
16.10.2016 15:00 Bučje Topla 1 : 4 Osnić
16.10.2016 15:00 OFK Grlište 5 : 2 Vratarnica
16.10.2016 15:00 Graničar 3 : 1 Rgotina
16.10.2016 15:00 OFK Knjaz 2 : 0 Rudar (G)
16.10.2016 15:00 Radnički (L) 0 : 1 Midžor
16.10.2016 15:00 Sloga 0 : 7 Trebič
16.10.2016 15:00 Malinik 0 : 1 Kablovi
16.10.2016 14:00 Hajduk 2 : 2 OFK Bratstvo
16.10.2016 14:00 OFK Batinac 5 : 3 Napredak (Z)
16.10.2016 14:00 Morava 0 : 2 Napredak (D)
16.10.2016 14:00 Budućnost 0 : 4 Dragocvet
16.10.2016 14:00 Juhor 1 : 3 Mladost (J)
16.10.2016 14:00 Bratstvo 3 : 1 Kušiljevo
16.10.2016 14:30 Vinogradar 4 : 2 Jastrebac
16.10.2016 14:30 13. April 0 : 0 Kupci
16.10.2016 14:30 Sloga 1 : 1 Blagotin
16.10.2016 14:30 Čitluk 10 : 0 Mladi radnik
16.10.2016 14:30 Mačkovac 3 : 1 Ribnik
16.10.2016 15:00 Jastrebac 1 : 0 Dobrič
16.10.2016 Jastreb 2 : 9 Trbunje
16.10.2016 15:00 Partizanski put 3 : 0 Pobeda
16.10.2016 15:00 Mladost 1982 2 : 1 Borac
16.10.2016 11:00 Crvena zastava 0 : 4 OFK Niš
16.10.2016 15:00 Budućnost 3 : 0 Vulkan
16.10.2016 15:00 Proleter (DV) 1 : 0 Sloboda
16.10.2016 15:00 Proleter (M) 0 : 1 Mladost
16.10.2016 15:00 Rudar 1 : 1 Vrtište
16.10.2016 15:00 Zadrugar 2 : 1 Napredak
16.10.2016 15:00 Dragoš 2 : 3 Padež
16.10.2016 15:00 Mladost (PR) 2 : 4 Gnjilan
16.10.2016 15:00 Jedinstvo (GS) 5 : 1 Progres
16.10.2016 15:00 Umac 2 : 0 Radnički (P)
16.10.2016 15:00 Zloćudovo 2 : 1 Jablanica
16.10.2016 15:00 Sloga 1 : 1 Železničar
16.10.2016 15:00 Čekmin 4 : 0 Polet
16.10.2016 15:00 Bobište 3 : 1 Plantaža
16.10.2016 15:00 Omladinac (DS) 1 : 3 Mladi Borac
16.10.2016 15:00 Kumarevo 65 6 : 1 Brza
16.10.2016 15:00 Pavlovac 3 : 0 Crnotince
16.10.2016 15:00 BSK Bujanovac 0 : 3 Ternoci
16.10.2016 15:00 Mladost (B) 0 : 2 OFK Alakince
16.10.2016 15:00 Vihor 3 : 0 Južna pruga
16.10.2016 15:00 Mineralac 2 : 1 Sloga
16.10.2016 15:00 Rudar 1969 0 : 2 Izmornik
16.10.2016 15:00 Glama 2 : 0 Oskar
16.10.2016 11:00 13. Maj Zemun 1 : 1 Borac
16.10.2016 14:30 Dunav 0 : 1 Institut
16.10.2016 14:30 PKB Kovilovo 0 : 1 Šumadinac
16.10.2016 14:30 Zmaj 1953 1 : 2 Poštar Zvezdara
16.10.2016 14:30 Sinđelić 2012 1 : 0 Komgrap
16.10.2016 14:30 Mladi proleter 4 : 1 Lepušnica
16.10.2016 14:30 Brodarac 6 : 0 Banja
16.10.2016 14:30 Rušanj 1 : 3 Mladost (B)
16.10.2016 14:30 Barajevo 6 : 1 Polet
16.10.2016 14:30 Urovci 5 : 0 Strelac
16.10.2016 14:30 Leštane 5 : 2 Selo Mladenovac
16.10.2016 14:30 Kovačevac 0 : 0 Pudarci
16.10.2016 14:30 Dunavac 2 : 0 Mladenovac
16.10.2016 14:30 Kosmaj 0 : 2 Vinča
16.10.2016 14:30 Hajduk 0 : 0 Mladost
16.10.2016 14:30 Boleč 6 : 0 Velika Krsna
16.10.2016 14:00 Omladinski 2 : 1 Javor
16.10.2016 14:00 Rudar 2 : 1 Borac 1805
16.10.2016 14:00 15. Avgust 1950 0 : 2 Omladinac
16.10.2016 14:00 Istok 63 0 : 2 Zemljoradnik
16.10.2016 14:00 Napredak (S) 1 : 2 Moravac 2015
16.10.2016 14:00 Šumadija 1 : 3 Mladost (S)
16.10.2016 14:00 Moravac 2 : 3 Radnički (T)
16.10.2016 14:00 Sloga 2 : 2 Mladi radnik
16.10.2016 14:00 Mladost (D) 1 : 1 Mladost (G)
16.10.2016 14:00 Osaonica 0 : 0 Sinđelić 1934
16.10.2016 14:00 Kupinovac 1 : 0 Kolare
16.10.2016 14:00 Crni Vrh 1 : 2 Mladost (K)
16.10.2016 14:00 Šumadinac 0 : 0 Zenit
16.10.2016 14:00 Vinorača 4 : 1 Ursule
16.10.2016 15:00 Planinac 2015 2 : 0 Ratar
16.10.2016 11:00 OFK Sloga (D) 2 : 3 OFK Draževac
16.10.2016 11:00 Gredetin 1 : 3 Polet (R)
16.10.2016 15:00 Borac 0 : 3 OFK Rutevac 1908
16.10.2016 15:00 Rtanj 2 : 8 Palilulac
16.10.2016 15:00 Pobeda 0 : 5 Hajduk
16.10.2016 15:00 Slemen 8 : 0 Jedinstvo 1952
16.10.2016 15:00 Mladost (DL) 3 : 1 Navalin
16.10.2016 15:00 Napredak 0 : 5 Real
16.10.2016 15:00 Mladost (B) 4 : 0 Gradac
16.10.2016 15:00 Milanovo 2 : 3 Šumadija
16.10.2016 15:00 OFK Morava 2 : 4 Bratstvo
16.10.2016 11:00 Lemind 4 : 0 Sloboda (DB)
16.10.2016 15:00 BSK 2 : 1 Atletiko
16.10.2016 15:00 Marjan MB 2 : 2 Mladost (V)
16.10.2016 15:00 Sušica 2012 1 : 4 Jedinstvo (G)
16.10.2016 10:00 Šećeranac Ada 2 : 2 BUSK
16.10.2016 14:30 011 2 : 2 Petrovčić
16.10.2016 14:30 Sparta Železnik 1 : 2 Busije
16.10.2016 14:30 Bratstvo 0 : 1 Lokomotiva
16.10.2016 14:30 Udarnik Višnjevac 4 : 2 Hajduk
16.10.2016 14:30 Đurđin 4 : 0 OFK Mala Bosna 2015
16.10.2016 14:30 Žednik 1 : 3 Solid
16.10.2016 14:30 Palić 1 : 5 Elektrovojvodina
16.10.2016 15:00 Vojvodina 0 : 1 Iskra
16.10.2016 15:00 Obilić 2 : 0 Jedinstvo
16.10.2016 15:00 Mladost Radost 0 : 0 Tomislavci
16.10.2016 15:00 Budućnost 5 : 0 Pobeda
16.10.2016 14:30 AFK 2 : 2 Tisa
16.10.2016 14:30 Tromedja 1 : 2 Jedinstvo (SK)
16.10.2016 14:30 Čoka 3 : 0 Sloga
16.10.2016 14:30 Graničar 1 : 0 Slavija
16.10.2016 15:00 Dunav 1 : 2 Crvenka
16.10.2016 15:00 Kula 8 : 0 Graničar (R)
16.10.2016 15:00 Kordun 1 : 2 Omladinac (B)
16.10.2016 15:00 Aleksa Šantić 4 : 1 Hajduk (S)
16.10.2016 14:30 Soko 1 : 0 Maglić
16.10.2016 14:30 Naša Zvezda 5 : 0 Borac
16.10.2016 14:30 Krivanj 2 : 0 Budućnost
16.10.2016 14:30 Kulpin 1 : 2 Neštin
16.10.2016 15:00 Borac (VS) 4 : 0 Radnički 1927
16.10.2016 15:00 Dobrica 2 : 2 Ratar
16.10.2016 15:00 Dunav 5 : 2 Banat
16.10.2016 15:00 Vladimirovac 1 : 1 Vojvodina (CC)
16.10.2016 15:00 Potporanj 2 : 1 Karaš (K)
16.10.2016 15:00 Borac (VG) 1 : 0 Hajdučica
16.10.2016 15:00 Partizan (K) 3 : 2 Ševac
16.10.2016 15:00 Glogonj 15 : 0 Pobeda
16.10.2016 15:00 Radnički (B) 2 : 3 Spartak 1911
16.10.2016 15:00 Polet 1 : 1 Tempo
16.10.2016 15:00 Omladinac 1927 2 : 1 Mladost
16.10.2016 15:00 Borac 0 : 3 Proleter
16.10.2016 15:00 Omladinac (D) 2 : 8 Dolovo
16.10.2016 15:00 Stari Tamiš 3 : 1 Kolonija
16.10.2016 15:00 BSK Bavanište 3 : 2 Budućnost (BB)
16.10.2016 15:00 Radnički 1911 2 : 1 OFK Gradnulica
16.10.2016 15:00 ŽFK Banat 0 : 3 OFK Stajićevo
16.10.2016 15:00 Potisje 0 : 0 Omladinac
16.10.2016 15:00 Rusanda 7 : 1 Zlatica
16.10.2016 15:00 Jedinstvo 5 : 1 OFK Klek
16.10.2016 15:00 MSK 2 : 1 ASK
16.10.2016 15:00 Borac (I) 1 : 5 2. Oktobar
16.10.2016 15:00 Napredak (Č) 4 : 4 Delija
16.10.2016 15:00 Vojvodina (B) 8 : 0 1.Oktobar
16.10.2016 15:00 Vojvodina (NM) 6 : 0 Proleter
16.10.2016 15:00 Terekves 3 : 0 Napredak (BT)
16.10.2016 15:00 Bega 6 : 2 Roham
16.10.2016 15:30 Mladost 5 : 0 Obilić 1993
16.10.2016 15:30 Borac 3 : 2 Sloga
16.10.2016 15:30 OFK Zeka Buljubaša 2 : 0 Hajduk
16.10.2016 15:30 Jedinstvo (M) 3 : 1 Jedinstvo (P)
16.10.2016 15:30 Fruškogorac 0 : 2 Železničar
16.10.2016 15:30 PSK Putinci 2 : 0 Graničar (O)
16.10.2016 15:30 OFK Brestač 2 : 0 Graničar (K)
16.10.2016 14:30 Susek 2 : 0 Moskva
16.10.2016 14:30 Bačka 0 : 5 Jedinstvo
16.10.2016 10:00 Mlada krila 2 : 2 Kraljevo Hajduk
16.10.2016 16:30 Gruža 4 : 2 Napredak (G)
16.10.2016 16:30 Borac (A) 0 : 4 Mladost (V)
16.10.2016 16:30 Jedinstvo (D) 0 : 1 Lazac
16.10.2016 16:30 Budućnost (K) 7 : 2 Tavnik
16.10.2016 14:00 Gavrilo Princip 1 : 1 Lugovi
16.10.2016 14:00 Malba 2 : 2 Prijatelji
16.10.2016 14:00 Budućnost 4 : 1 Morava (M)
16.10.2016 14:00 Rudar 3 : 0 Kej
16.10.2016 14:00 Morava (K) 8 : 1 Rakova
16.10.2016 14:00 Planinac 2 : 1 Vujan
16.10.2016 15:00 Vrelo 6 : 1 Gradina
16.10.2016 15:00 Brezova 1 : 0 Dedinje Junajted
16.10.2016 15:00 Gorušica 4 : 0 Sloga
16.10.2016 15:00 Voćar 6 : 0 Jelica
16.10.2016 13:30 Jablanica 2 : 2 Mladost 09
16.10.2016 13:30 Takovski Ustanak 1 : 0 Šumadija
16.10.2016 13:30 Velereč 94 3 : 0 Ozremica
16.10.2016 11:00 Železničar 0 : 3 Vrbovac
16.10.2016 14:30 Skobalj 4 : 2 Hajduk Veljko 1934
16.10.2016 14:30 OFK Slavija 0 : 2 Vučak
16.10.2016 14:30 Jezava 5 : 2 Budućnost
16.10.2016 14:30 Petrijevac 1 : 0 Landol
16.10.2016 14:30 Badljevica 4 : 0 Kolarac
16.10.2016 14:30 Drugovac 1 : 3 Lunjevac
16.10.2016 14:30 Udarnik 1 : 0 Glavaš
16.10.2016 14:30 Obilić 3 : 0 Jasenica
16.10.2016 14:30 Ranilović 0 : 2 Plaskovac
16.10.2016 14:30 Žabare 0 : 3 Mladi rudar
16.10.2016 14:30 Šumadinac (N) 1 : 1 Partizan
16.10.2016 14:30 Sloga 6 : 0 Budućnost
16.10.2016 14:30 Šamot 0 : 2 Brezovac
16.10.2016 14:30 Kopljari 1 : 2 Šumadinac (S)
16.10.2016 14:30 Jasenica 3 : 4 B 2000
16.10.2016 14:30 Udarnik 0 : 1 Pobeda (S)
16.10.2016 11:00 Karađorđe 5 : 0 Grivac
16.10.2016 14:30 Kotlenik 3 : 0 Crvena zvezda
16.10.2016 14:30 Mladost MG 4 : 1 BSK
16.10.2016 14:30 Sloga (M) 2 : 1 Pobeda (Đ)
16.10.2016 14:30 Marjan 0 : 3 Bare
16.10.2016 14:30 Radnički (K) 0 : 0 Omladinac (S)
16.10.2016 14:30 Omladinac (Š) 0 : 0 Rade Milošević
16.10.2016 14:30 BSK 4 : 2 Dragoš
16.10.2016 14:30 Zadrugar (T) 4 : 0 Napredak (S)
16.10.2016 14:30 Bata Bulić 2 : 1 Integral
16.10.2016 14:30 Sloga 1952 1 : 1 Stig (MC)
16.10.2016 14:30 Dizel 4 : 0 Kurjače
16.10.2016 14:30 Obilić 2 : 0 Jedinstvo (LJ)
16.10.2016 14:30 Jedinstvo (D) 6 : 2 Sloga (Ć)
16.10.2016 14:30 Napredak 1934 6 : 0 Radnički (P)
16.10.2016 14:30 Napredak (P) 6 : 1 Dunavac (P)
16.10.2016 14:30 Desine 3 : 3 Železničar
16.10.2016 14:30 Žika Marković Uča 3 : 0 Polet (V)
16.10.2016 15:00 Napredak 2 : 1 Sloga (B)
16.10.2016 15:00 Cer 3 : 2 Mladost (MM)
16.10.2016 15:00 Gorki 7 : 1 Sloga (D)
16.10.2016 15:00 Proleter 4 : 6 Budućnost (Z)
16.10.2016 15:00 Budućnost (PD) 2 : 0 Borac (Š)
16.10.2016 15:00 Vlašić 1 : 0 Rankovac
16.10.2016 15:00 Vojvoda Stepa Stepanović 3 : 2 Dobrava
16.10.2016 15:00 Varna 012 1 : 0 Dušan Silni
16.10.2016 15:00 Karađorđe 1 : 0 Sloga (K)
16.10.2016 15:00 Miloš Pocerac 2013 2 : 1 Torpedo
16.10.2016 15:00 OFK Jelen 2 : 3 Cerić
16.10.2016 15:00 Mladost 2013 1 : 1 Šipurske Livade
16.10.2016 15:00 Radnički (К) 2 : 0 Trešnjevka
16.10.2016 15:00 7. Juli 4 : 0 Sloga (S)
16.10.2016 15:00 Borac (K) 4 : 0 Cerova
16.10.2016 15:00 Prva Iskra 3 : 0 Milan Orlić
16.10.2016 15:00 Mladost (DD) 3 : 1 Velika Reka
16.10.2016 15:00 Jedinstvo (Z) 0 : 0 Vidojevica
16.10.2016 15:00 Stolice 0 : 3 Sloga (LŠ)
16.10.2016 15:00 Gučevo 2 : 2 Jedinstvo (MZ)
16.10.2016 14:30 Gunjevac 2 : 0 Crvena Jabuka
16.10.2016 14:30 Polet 3 : 1 Rajac
16.10.2016 14:30 Komanice 2 : 0 Jadar 2013
16.10.2016 14:30 Mladost 2 : 1 Milenko Pavlović
16.10.2016 14:30 Ribnikar 4 : 1 OFK Brđanac
16.10.2016 14:30 Kotešica 2 : 1 Popadić
16.10.2016 12:00 Glumač 2 : 5 Avijatičar
16.10.2016 12:00 Borac 1 : 3 Lauš
16.10.2016 15:00 Omladinac 5 : 2 Gorobilje
16.10.2016 12:00 Duškovci 3 : 7 Bakionica
16.10.2016 15:00 Plavi Tok 2 : 3 Trešnjica
16.10.2016 15:00 Dobrinjac 0 : 2 Pobeda
16.10.2016 15:00 Napredak 1 : 6 Sečica
16.10.2016 15:00 Milutinovac 1 : 4 Napredak
16.10.2016 15:00 Rtkovo 3 : 4 Kladušnica
16.10.2016 15:00 Velika Vrbica 0 : 1 Mala Vrbica
16.10.2016 15:00 Koča Andjelković 3 : 3 Egeta
16.10.2016 15:00 Lovćen 3 : 0 Pontes
16.10.2016 15:30 Urovica 3 : 1 OFK Tamnič
16.10.2016 15:30 Slatina 3 : 0 Malajnica
16.10.2016 15:30 Graničar 3 : 0 Ratar
16.10.2016 15:30 Rečka 9 : 0 OFK Sikole
16.10.2016 15:30 Polet 2 : 2 Kovilovo
16.10.2016 11:00 Sebečevac 1 : 4 Budućnost
16.10.2016 11:00 Mladost VPD 3 : 0 Jedinstvo 1936
16.10.2016 14:30 Bukovica 0 : 4 Borac
16.10.2016 14:30 14. Oktobar 3 : 1 Omladinac
16.10.2016 14:30 Rubin (Z) 4 : 4 Donji Kopaonik
16.10.2016 14:30 Gradina 1 : 6 Varvarin
16.10.2016 14:30 Beli Orlovi 1 : 1 Trudbenik
16.10.2016 14:30 Mladost 5 : 2 Polet 57
16.10.2016 14:30 Stari Trstenik 0 : 0 Sloga
16.10.2016 14:30 Borac 0 : 2 Rubin (DS)
16.10.2016 14:30 Pinosava 2 : 1 Mladost
16.10.2016 14:30 Podunavac 1 : 3 Dedinje
16.10.2016 14:30 Crvenka 0 : 4 Minel
16.10.2016 14:30 Pionir 1 : 0 Dunavac
16.10.2016 15:30 OFK Slatina 0 : 1 OFK Rogača
16.10.2016 11:00 Mladost (G) 1 : 3 Stojnik
16.10.2016 11:00 Vis 5 : 2 Vojvoda
16.10.2016 15:00 Pobeda 2 : 1 Rongo Siti
16.10.2016 15:00 Lokomotiva 1 : 6 Rajko Mitić
16.10.2016 15:00 Veliki Suvodol 2 : 2 Jerma
16.10.2016 15:00 Durlan Siti 1 : 4 Stevan Nešticki
16.10.2016 15:00 Sečanica 1 : 1 Radnički 1936
16.10.2016 15:00 Supovac 3 : 4 Čegar 2013
16.10.2016 15:00 Mladost 1 : 1 Delijski Vis
16.10.2016 15:00 Toplica 2 : 0 Marina Kutina
16.10.2016 11:00 10. februar 0 : 3 Mekiš
16.10.2016 15:00 Nacional 0 : 6 Velika Jasikova
16.10.2016 15:00 Mladost 1 : 6 Timok 1928
16.10.2016 15:00 Deli Jovan 2 : 2 Polet 1959
16.10.2016 15:00 Lovac 1 : 4 Šljivar
16.10.2016 15:00 Baličevac 1974 1 : 3 Dobrič 1974
16.10.2016 10:00 Arbanasce 2 : 3 Banaćanin
16.10.2016 15:00 Panonija 1 : 2 KFK Kula
16.10.2016 15:00 Dinamo 1923 1 : 0 Jedinstvo (R)
16.10.2016 15:00 Dinamo (S) 1 : 1 Partizan
16.10.2016 15:00 Telečka 1 : 7 OFK Metalac
16.10.2016 15:00 Mladost (B) 8 : 0 Sloga Trgošped
16.10.2016 15:00 Sloga (R) 2 : 1 Polet
16.10.2016 15:00 Sloga 1949 3 : 1 Mladost (Z)
16.10.2016 15:00 Jedinstvo 2014 1 : 3 Mrovska
16.10.2016 15:00 Dragojevac 3 : 3 Petrovac 74
16.10.2016 11:00 Verko 7 : 0 Skupljen 2013
16.10.2016 11:00 Hajduk 1 : 1 Provo 2015
16.10.2016 15:00 Tamiš 0 : 0 Tisa 1933
16.10.2016 15:00 Sloga 0 : 0 KSK Konak 1926
16.10.2016 15:00 Partizan 0 : 9 Mladost
16.10.2016 15:00 Borac 0 : 1 Proleter
16.10.2016 14:30 Krtinska 4 : 3 Jedinstvo
16.10.2016 14:30 Sloga 0 : 0 Rvati
16.10.2016 14:30 Partizan 0 : 7 Posavina
16.10.2016 14:30 Zvezda 3 : 3 Omladinac
16.10.2016 14:30 Borac 3 : 1 Rekreativo
16.10.2016 14:30 Belo Polje 1 : 1 Duboko
16.10.2016 14:30 OFK Povlen 3 : 0 Paune
16.10.2016 11:00 Mladi radnik 2 : 5 Bujačić
16.10.2016 14:30 Lukavac 3 : 1 Dupljaj 2016
16.10.2016 14:30 Sloga Gorić 6 : 0 Zadrugar
16.10.2016 14:30 Dupljaj 3 : 0 Gradac Pričević
16.10.2016 14:30 Rakac Stave 1 : 1 Žabari
16.10.2016 14:30 Beloševac 0 : 1 Mali korak
16.10.2016 15:00 Hajduk 6 : 2 Omladinac
16.10.2016 15:00 Karaš 4 : 3 Vinogradar
16.10.2016 15:00 Banat 2 : 1 Vitorul
16.10.2016 14:30 Štitari 7 : 0 Mladost 2015
16.10.2016 14:30 Grkljane 7 : 1 Zmajevac
16.10.2016 14:30 Polet (Š) 4 : 0 Polet (K)
16.10.2016 14:30 Zdravinje 0 : 1 Mudrakovac
16.10.2016 11:00 Meševo 3 : 0 Pasjak 2013
16.10.2016 11:00 Globoder 3 : 1 Vratare
16.10.2016 11:00 Konjuh 5 : 2 Srnje
16.10.2016 11:00 Mladost 3 : 1 Jašunja
16.10.2016 14:30 Omladinac (B) 1 : 0 Radnik
16.10.2016 14:30 OFK Radnički 4 : 1 Bistrica
16.10.2016 14:30 Polet 2 : 1 Šumadija (MC)
16.10.2016 14:30 Rudar 4 : 1 Mladi Borac
16.10.2016 14:30 Sloga 1 : 0 BSK
16.10.2016 14:30 Budućnost (D) 4 : 1 Sloboda
16.10.2016 14:30 Orao 2 : 10 Toplica
16.10.2016 14:30 Gornji Mušić 2 : 0 Gornji Lajkovac
16.10.2016 14:30 Proleter 0 : 13 Tolić
16.10.2016 14:30 Paštrić 3 : 4 Mladost
16.10.2016 14:30 Stari drugari 2 : 2 Babajić
16.10.2016 14:30 Sloga (L) 2 : 1 Mip Majdan
16.10.2016 14:30 Metalac 0 : 0 Sloga (Du)
16.10.2016 14:30 Vihor 3 : 0 Pobeda (SK)
16.10.2016 14:30 Stig 1955 4 : 1 Mlava (B)
16.10.2016 14:30 Vojvoda Milenko 3 : 0 Napredak (B)
16.10.2016 14:30 Sloga (Dr) 2 : 3 Beli Orao
16.10.2016 14:30 Omladinac 1 : 2 Morava
16.10.2016 14:30 Jedinstvo 0 : 1 Šantarovac
16.10.2016 14:30 Belica 1 : 2 Hajduk
16.10.2016 14:30 Trnava 2 : 1 Napredak
16.10.2016 14:30 Partizan 0 : 0 Mladost
16.10.2016 14:00 Sindjelić 5 : 0 Mladi radnik
16.10.2016 14:00 Resavac 1 : 10 Resava
16.10.2016 15:00 Topoljak 5 : 2 Vinogradar
16.10.2016 15:00 Omladinac 3 : 1 Morava
16.10.2016 12:30 OFK Takovo 0 : 0 Omladinac
16.10.2016 15:00 Vrelo 3 : 1 Kolubara
16.10.2016 15:00 Jedinstvo 4 : 2 Vukona
16.10.2016 11:00 Šarbane 2 : 1 Sloga
16.10.2016 15:00 Murgaš 2012 0 : 1 Dokmir
16.10.2016 15:00 Čučuge 2 : 0 Zvizdar 2012
16.10.2016 14:30 OFK Juhor 2016 2 : 7 Mladost
16.10.2016 14:30 Donja Mutnica 6 : 0 Vihor
16.10.2016 14:30 Razvitak 2 : 6 Napredak
16.10.2016 14:30 Polet 1 : 5 Budućnost
16.10.2016 14:30 Sloboda 5 : 1 Jedinstvo
16.10.2016 14:30 Popovac 3 : 0 ISK Izvor
16.10.2016 15:00 Hajduk 1 : 0 TE Gučevo
16.10.2016 15:00 Jelav 3 : 0 Mladost (DB)
16.10.2016 15:00 Mladost (B) 10 : 0 Mladost (G)
16.10.2016 15:00 Rudar 6 : 1 Sloga
16.10.2016 15:30 Vrnjci 3 : 0 Miločajac
16.10.2016 15:30 Mladost 1981 3 : 2 Kablar
16.10.2016 15:30 Jedinstvo 1 : 2 Stara Čaršija
16.10.2016 15:30 Lasta 4 : 1 Zgodačica
16.10.2016 15:30 Šumadija 3 : 0 Jovo Kursula
16.10.2016 15:30 BSK 2014 4 : 0 Studen Vitez
16.10.2016 15:30 Omladinac 2 : 0 Budućnost
16.10.2016 15:30 National AG 1 : 2 Bane 1931
16.10.2016 15:30 Mineral 2015 3 : 1 Morava
16.10.2016 11:00 Maskar 0 : 4 Jarmenovci
16.10.2016 11:00 Krćevac 04 1 : 2 Mladost (J)
16.10.2016 11:00 Radoje Domanović 4 : 1 Budućnost MI
16.10.2016 15:00 Hajduk 5 : 0 Sloven
16.10.2016 15:00 Lovac 3 : 0 Kameni
16.10.2016 15:00 Šumar 2 : 1 Sremac
16.10.2016 15:00 Srem 0 : 1 Donji Srem
16.10.2016 15:00 Mladost 3 : 2 Vitez
16.10.2016 15:30 Bečevica 2 : 0 Sloga
16.10.2016 14:30 OFK Bačka 1945 0 : 6 Bački Hajduk
16.10.2016 14:30 Labudnjača 1 : 2 Borac
16.10.2016 14:30 Proleter 4 : 1 Slavija
16.10.2016 14:30 Mladost 1 : 1 Sloga
16.10.2016 11:00 Mladost 3 : 3 Stojan Lazarac
16.10.2016 11:00 Radnik 4 : 0 Bair
16.10.2016 11:00 Premijer 7 : 1 Šumice
16.10.2016 14:30 Mirko Tomić 2 : 7 Pečanica
16.10.2016 14:30 Dunavac 1929 3 : 1 Pek
16.10.2016 14:30 Stiški Kurjak 1 : 2 Ram
16.10.2016 14:30 Mladi Borac 2 : 2 Baštovan 2015
16.10.2016 14:30 Sirakovo 1 : 2 Sloga-TOP
16.10.2016 14:30 Kumane 3 : 2 Srednjevo
16.10.2016 15:00 Fruškogorac 2 : 0 27. Oktobar
16.10.2016 15:00 Jedinstvo (K) 2 : 5 Sremac
16.10.2016 15:00 Fruška Gora 4 : 2 Sloga
16.10.2016 15:00 Borac 1 : 3 Graničar
16.10.2016 15:00 Car Uroš 0 : 2 S.V.Radnički
16.10.2016 15:00 Vojvodina 3 : 0 Planinac
16.10.2016 15:00 Polet 0 : 0 Jedinstvo (R)
16.10.2016 15:00 OFK Bingula 3 : 0 Jednota
16.10.2016 15:00 Sremac 2 : 4 Omladinac
16.10.2016 15:00 OFK Bikić 4 : 0 Borac
16.10.2016 15:00 OFK Bačinci 6 : 0 Jedinstvo
16.10.2016 15:00 Napredak 2 : 3 Sinđelić
16.10.2016 15:00 Dunav 0 : 0 Borac (J)
16.10.2016 15:00 Sloga (M) 1 : 2 ČSK 1939
16.10.2016 15:00 Polet 2 : 0 Krušedol
16.10.2016 15:30 Planinac 1 : 1 BSK
16.10.2016 15:30 Srem 4 : 0 Grgurevci
16.10.2016 15:30 Napredak 2 : 0 OFK Bosut
16.10.2016 15:30 Borac (VR) 14 : 1 Sremac
16.10.2016 15:30 Borac (R) 0 : 2 Noćaj
16.10.2016 15:30 Trgovački 2 : 1 Sloboda
16.10.2016 11:00 Mladost (S) 0 : 4 Pocerina
16.10.2016 11:00 Zablaće 2 : 3 Volujac
16.10.2016 14:30 Šumadija 1962 3 : 0 Šepšin
16.10.2016 14:30 Napredak 1 : 1 OFK Student
16.10.2016 14:30 Sloga 2 : 1 Rabrovac
16.10.2016 14:30 Ivanča 1 : 1 Omladinac
16.10.2016 14:30 Borac 2 : 5 Kosmajac
16.10.2016 11:00 Sava 2 : 1 Žabar
16.10.2016 11:00 Pričinović 3 : 0 Korman
16.10.2016 11:00 Mladost 1 : 3 Jedinstvo
16.10.2016 14:30 Mladost 7 : 0 Kostrež
16.10.2016 14:30 Mladost 2 : 2 Jedinstvo
16.10.2016 14:30 BSK 6 : 1 Proleter
16.10.2016 14:30 Udarnik 3 : 2 Pomoravlje
16.10.2016 11:00 Slavija 1915 5 : 2 Budućnost
16.10.2016 14:00 Pomoravlje 4 : 0 Sloga
16.10.2016 Polet 4 : 3 Dobricevo
16.10.2016 14:30 Električar 0 : 1 Polet
16.10.2016 14:30 Barič 3 : 1 Mladost 1970
16.10.2016 14:30 Mrčkovac 7 : 2 OFK Vinci
16.10.2016 14:30 OFK Braničevo 2 : 2 Žitkovica
16.10.2016 15:00 Dobrača 2 : 5 Šumarice 2008
16.10.2016 15:00 Borac 2 : 3 Seljak 1928
16.10.2016 15:00 Sloga 2016 2 : 0 Pobeda 1926
16.10.2016 15:00 Bukorovac 2 : 6 Bratstvo 1975
16.10.2016 14:30 Badnjevac 2 : 3 Feniks
16.10.2016 14:30 Mladost 3 : 3 Meteor
16.10.2016 14:30 Napredak 0 : 0 Šumadija
16.10.2016 14:30 Sloboda 3 : 1 Dražmirovac
16.10.2016 11:00 Proleter 2 : 1 Roma
16.10.2016 14:30 Lazarevac 1 : 1 Strmovo
16.10.2016 14:30 20. Oktobar 3 : 0 Dimitrije Tucović
16.10.2016 14:30 Proleter 2 : 2 Mladi Radnik
16.10.2016 14:30 Šumadinac 1 : 5 Vreoci
16.10.2016 14:00 Spartak 11 : 0 Napredak
16.10.2016 15:30 Vojvodina 0 : 3 Sloga Radnički
16.10.2016 14:30 Požarevac 1 : 4 Crvena zvezda
16.10.2016 15:30 ŽGFK Lavice Dubočica 4 : 0 Mačva
16.10.2016 15:00 Rad 2 : 0 Trijumf
16.10.2016 15:30 Kolibri 3 : 0 Polet
16.10.2016 12:00 Spartak ŽK 3 : 3 Lokomotiva
16.10.2016 13:00 Vojvodina 0 : 0 Radnički (N)
16.10.2016 12:00 Partizan 3 : 0 Rudar
16.10.2016 Goč 2 : 5 Jošanica
16.10.2016 11:00 Savacijum 0 : 3 Radnički Šabački
16.10.2016 12:00 Studentski Grad 1 : 0 Bežanija
16.10.2016 11:00 BSK Borča 0 : 0 Siti Sport Klub
16.10.2016 10:00 Balkan 0 : 1 Internacional
16.10.2016 12:00 IMT 2 : 2 Radnički (NB)
16.10.2016 10:00 Begej 1 : 4 Radnički (Zr)
16.10.2016 10:00 Radnički (SM) 1 : 1 Veternik
16.10.2016 13:00 Budućnost 4 : 1 Trudbenik
16.10.2016 15:00 Vinča 4 : 2 Sremcica
16.10.2016 13:30 Seceranac Ada 3 : 2 Postar 1930
16.10.2016 20:30 Voždovac MK 0 : 3 Zemun MK
16.10.2016 11:00 Stepojevac Vaga MK 2 : 2 Zemun B MK
16.10.2016 13:00 Vojvodina 9 : 1 Moravac Orion
16.10.2016 13:00 Teleoptik 0 : 3 Jagodina
16.10.2016 15:00 Studentski Grad 0 : 2 Čukarički
16.10.2016 Apolon 5 : 2 Nacional AG
16.10.2016 12:00 Šumadija 1903 1 : 4 Rudar
16.10.2016 12:00 OFK Šabac 4 : 1 Savacium
16.10.2016 12:00 Radnički (V) 1 : 1 Donjošorac Sunrise
16.10.2016 12:00 Sinđelić MK 2 : 1 Lokomotiva MK
16.10.2016 16:00 011 MK 2 : 1 BSK Borča MK
16.10.2016 12:00 Dinamo 1945 3 : 3 Radnički (K)
16.10.2016 12:00 Vršac 1 : 0 Proleter 2006
16.10.2016 12:00 Radnički (Z) 4 : 1 Vršac United
16.10.2016 12:00 Kikinda 1909 0 : 2 Železničar
16.10.2016 12:00 RFK N.S. 1921 0 : 2 Petar Puača
16.10.2016 11:00 Borac 6 : 1 Inđija
16.10.2016 12:00 Bečej 1918 1 : 1 Spartak
16.10.2016 10:00 Mladi borac 1 : 2 Pobeda
16.10.2016 15:00 Partizan 2 : 2 Rudar
16.10.2016 15:00 1. Maj 8 : 0 Mladost
16.10.2016 11:00 Njerš Ištvan 0 : 4 Bačka 1901
16.10.2016 12:00 Vinogradar 2 : 0 Subotica
16.10.2016 14:00 Radnički 1927 4 : 1 Proleter
16.10.2016 13:00 Prva Iskra 8 : 1 Strelac
16.10.2016 10:00 Zadrugar 6 : 0 Crvena Zastava
16.10.2016 13:00 Žarkovo 3 : 2 Graficar
16.10.2016 11:00 Dorcol 2 : 4 OFK Balkan
16.10.2016 10:00 Beograd 1929 4 : 0 GSP Polet
16.10.2016 09:00 OLE 1 : 2 Torlak
16.10.2016 10:00 OFK Zabrežje MK 0 : 6 Zemun B MK
16.10.2016 11:30 011 V MK 1 : 3 13. Maj MK
16.10.2016 Apolon 3 : 0 Šumadija 1903
16.10.2016 10:00 Mačva (Š) 4 : 0 OFK Osečina
16.10.2016 10:00 OFK Šabac 4 : 2 Savacijum
16.10.2016 10:00 Omladinac 2014 2 : 2 Železničar
16.10.2016 11:00 Ribnica 2 : 5 Mačva 2005
16.10.2016 10:00 Radnički (V) 1 : 2 Donjošorac Sunrise
16.10.2016 10:00 RFK N.S. 1921 1 : 0 Petar Puača
16.10.2016 10:00 Dinamo 1945 1 : 0 Radnički (K)
16.10.2016 10:00 Vršac 2 : 0 Proleter 2006
16.10.2016 10:00 Radnički (Z) 1 : 1 Bečkerek 023
16.10.2016 10:00 Kikinda 1909 2 : 1 Železničar
16.10.2016 12:00 Bačka 1901 0 : 7 CFK
16.10.2016 10:00 Bečej 1918 3 : 2 Spartak
16.10.2016 10:00 Loznica 15 : 0 Vidojevica
16.10.2016 10:00 Spartak 1 : 3 Arena Su
16.10.2016 10:00 Kolonija 4 : 3 Sloga
16.10.2016 11:00 Dolina 6 : 3 Vojvodina (S)
16.10.2016 10:00 Borac 0 : 3 Jedinstvo Stević
16.10.2016 11:00 Vladimirovac 11 : 1 Vojvodina (C)
16.10.2016 11:00 Crvena zvezda 1 : 1 Vulturul
16.10.2016 10:00 Jedinstvo 1 : 13 Sloga
16.10.2016 10:00 Hajdučica 0 : 10 BAK
16.10.2016 10:00 Antimon 6 : 9 Podrinje
16.10.2016 10:00 Polet 2 : 3 Belo Polje
16.10.2016 10:00 Mineral 0 : 3 ND 2011
16.10.2016 12:00 Trepča 6 : 1 OFK Vlada Dimitrijević
16.10.2016 12:30 Granit 3 : 4 ND 2011
16.10.2016 11:00 RSK 0 : 5 Radnički 1926
16.10.2016 10:00 Provo 2 : 2 Jedinstvo 1945
16.10.2016 14:00 Graficar 2 : 2 IMT
16.10.2016 11:00 Zuce 0 : 2 Institut
16.10.2016 13:00 Balkan 6 : 2 Rakovica
16.10.2016 14:00 Obilic 4 : 2 Beograd 1929
16.10.2016 10:00 Palilulac 1 : 1 Hajduk
16.10.2016 09:00 Sindjelic 3 : 4 Radnički
16.10.2016 12:00 Seceranac Ada 3 : 1 Vinca
16.10.2016 15:30 Sopot 7 : 0 Avala 1939
16.10.2016 09:30