XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 Železničar - Mokra Gora 0:0
2 20.08.2016 17:00 FAP - Železničar 4:1
3 28.08.2016 16:30 Železničar - Sloga (P) 2:2
4 03.09.2016 16:30 Šumadija 1903 - Železničar 0:1
5 11.09.2016 16:00 Železničar - Jošanica 0:0
6 17.09.2016 16:00 Karađorđe (T) - Železničar 2:0
7 25.09.2016 15:30 Železničar - Jedinstvo Putevi 0:2
8 01.10.2016 15:30 Loznica - Železničar 2:0
9 09.10.2016 14:30 Železničar - Zlatibor (Č) 3:0
10 15.10.2016 14:30 Budućnost Krušik 2014 - Železničar 4:1
11 23.10.2016 13:30 Železničar - Polet (LJ) 2:1
12 30.10.2016 13:30 Mihajlovac 1934 - Železničar 3:0
13 06.11.2016 13:30 Železničar - Radnički 1923 2:4
14 12.11.2016 13:00 Šapine - Železničar 1:0
15 20.11.2016 13:00 Železničar - Smederevo 1924 1:0
16 11.03.2017 14:00 Mokra Gora - Železničar 2:4
17 19.03.2017 14:30 Železničar - FAP 1:1
18 25.03.2017 14:30 Sloga (P) - Železničar 3:1
19 02.04.2017 15:30 Železničar - Šumadija 1903 0:2
20 09.04.2017 15:30 Jošanica - Železničar 2:0
21 12.04.2017 15:30 Železničar - Karađorđe (T) 1:2
22 16.04.2017 11:00 Jedinstvo Putevi - Železničar 3:0
23 22.04.2017 16:00 Železničar - Loznica 2:1
24 29.04.2017 16:00 Zlatibor (Č) - Železničar 2:0
25 07.05.2017 16:30 Železničar - Budućnost Krušik 2014 4:3
26 14.05.2017 11:00 Polet (LJ) - Železničar 1:1
27 17.05.2017 16:30 Železničar - Mihajlovac 1934 3:1
28 20.05.2017 11:00 Radnički 1923 - Železničar 1:0
29 28.05.2017 17:00 Železničar - Šapine 2:2
30 04.06.2017 17:30 Smederevo 1924 - Železničar 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 30 17 11 2 62
2 Budućnost Krušik 2014 30 17 8 5 59
3 Sloga (P) 30 17 5 8 56
4 Šapine 30 13 9 8 48
5 Zlatibor (Č) 30 10 12 8 42
6 Šumadija 1903 30 11 7 12 40
7 Smederevo 1924 30 11 6 13 39
8 Polet (LJ) 30 10 8 12 38
9 Karađorđe (T) 30 9 11 10 38
10 Jedinstvo Putevi 30 9 9 12 36
11 FAP 30 8 11 11 35
12 Loznica 30 9 7 14 34
13 Mokra Gora 30 8 8 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mihajlovac 1934 30 7 10 13 31
15 Železničar 30 8 7 15 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Jošanica 30 5 13 12 28
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu