XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:30 Loznica - Smederevo 1924 0:1
2 20.08.2016 17:00 Smederevo 1924 - Mokra Gora 0:1
3 27.08.2016 16:30 Zlatibor (Č) - Smederevo 1924 0:0
4 03.09.2016 16:30 Smederevo 1924 - FAP 3:0
5 10.09.2016 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Smederevo 1924 0:3
6 17.09.2016 16:00 Smederevo 1924 - Sloga (P) 0:1
7 25.09.2016 11:00 Polet (LJ) - Smederevo 1924 1:0
8 01.10.2016 15:30 Smederevo 1924 - Šumadija 1903 4:0
9 09.10.2016 14:30 Mihajlovac 1934 - Smederevo 1924 1:1
10 15.10.2016 14:30 Smederevo 1924 - Jošanica 2:1
11 22.10.2016 13:30 Radnički 1923 - Smederevo 1924 2:1
12 29.10.2016 13:30 Smederevo 1924 - Karađorđe (T) 2:0
13 05.11.2016 13:30 Šapine - Smederevo 1924 1:0
14 12.11.2016 13:00 Smederevo 1924 - Jedinstvo Putevi 2:1
15 20.11.2016 13:00 Železničar - Smederevo 1924 1:0
16 11.03.2017 14:00 Smederevo 1924 - Loznica 1:2
17 18.03.2017 14:30 Mokra Gora - Smederevo 1924 2:1
18 25.03.2017 14:30 Smederevo 1924 - Zlatibor (Č) 0:0
19 01.04.2017 15:30 FAP - Smederevo 1924 1:0
20 08.04.2017 15:30 Smederevo 1924 - Budućnost Krušik 2014 2:0
21 12.04.2017 15:30 Sloga (P) - Smederevo 1924 2:1
22 15.04.2017 15:30 Smederevo 1924 - Polet (LJ) 2:1
23 22.04.2017 16:00 Šumadija 1903 - Smederevo 1924 3:1
24 29.04.2017 16:00 Smederevo 1924 - Mihajlovac 1934 3:4
25 06.05.2017 16:30 Jošanica - Smederevo 1924 0:1
26 13.05.2017 16:30 Smederevo 1924 - Radnički 1923 0:0
27 17.05.2017 16:30 Karađorđe (T) - Smederevo 1924 0:1
28 20.05.2017 16:30 Smederevo 1924 - Šapine 0:0
29 28.05.2017 17:00 Jedinstvo Putevi - Smederevo 1924 1:0
30 04.06.2017 17:30 Smederevo 1924 - Železničar 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 30 17 11 2 62
2 Budućnost Krušik 2014 30 17 8 5 59
3 Sloga (P) 30 17 5 8 56
4 Šapine 30 13 9 8 48
5 Zlatibor (Č) 30 10 12 8 42
6 Šumadija 1903 30 11 7 12 40
7 Smederevo 1924 30 11 6 13 39
8 Polet (LJ) 30 10 8 12 38
9 Karađorđe (T) 30 9 11 10 38
10 Jedinstvo Putevi 30 9 9 12 36
11 FAP 30 8 11 11 35
12 Loznica 30 9 7 14 34
13 Mokra Gora 30 8 8 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mihajlovac 1934 30 7 10 13 31
15 Železničar 30 8 7 15 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Jošanica 30 5 13 12 28