20.11
13:00
Železničar
Radnički (Š)
5
0
|
20.11.2016 13:00 | Železničar | 5 : 0 | Radnički (Š) |
20.11
13:00
Železničar
Smederevo 1924
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Železničar | 1 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
20.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Loznica
2
0
|
20.11.2016 11:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 0 | Loznica |
20.11
11:00
Car Konstantin
Tabane 1970
5
1
|
20.11.2016 11:00 | Car Konstantin | 5 : 1 | Tabane 1970 | |||||
20.11
13:00
Radan
Radnički (S)
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Radan | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
20.11
13:00
Ozren
Temnić 1924
2
4
|
20.11.2016 13:00 | Ozren | 2 : 4 | Temnić 1924 |
20.11
13:00
Crvena Zvezda
BSK Batajnica
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | BSK Batajnica | |||||
20.11
11:00
Prva Iskra
Rakovica
0
2
|
20.11.2016 11:00 | Prva Iskra | 0 : 2 | Rakovica | |||||
20.11
11:00
Dorćol
Brodarac 1947
0
2
|
20.11.2016 11:00 | Dorćol | 0 : 2 | Brodarac 1947 | |||||
20.11
13:00
Stepojevac Vaga
BASK
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 2 | BASK | |||||
20.11
11:00
Grafičar
Sopot
1
1
|
20.11.2016 11:00 | Grafičar | 1 : 1 | Sopot |
20.11
13:00
Tisa (A)
Polet (K)
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Tisa (A) | 3 : 1 | Polet (K) | |||||
20.11
13:00
Subotica
OFK Vrbas
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Subotica | 1 : 2 | OFK Vrbas | |||||
20.11
13:00
Tekstilac
Bečej 1918
1
4
|
20.11.2016 13:00 | Tekstilac | 1 : 4 | Bečej 1918 | |||||
20.11
13:00
Budućnost (G)
Srbobran
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Budućnost (G) | 1 : 0 | Srbobran | |||||
20.11
13:00
Zadrugar
Mladost APA
6
1
|
20.11.2016 13:00 | Zadrugar | 6 : 1 | Mladost APA | |||||
20.11
13:00
Mladost (T)
Sloga (Č)
1
3
|
20.11.2016 13:00 | Mladost (T) | 1 : 3 | Sloga (Č) |
20.11
13:00
Polet (N)
Jedinstvo (NB)
5
1
|
20.11.2016 13:00 | Polet (N) | 5 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
20.11
13:00
Slavia
ŽAK
3
2
|
20.11.2016 13:00 | Slavia | 3 : 2 | ŽAK |
20.11
10:00
Index
Kabel
0
1
|
20.11.2016 10:00 | Index | 0 : 1 | Kabel | |||||
20.11
13:00
Hajduk 1925 Podunavac
Sremac Vojka
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 1 : 2 | Sremac Vojka | |||||
20.11
10:00
Sofeks
ŽSK
4
0
|
20.11.2016 10:00 | Sofeks | 4 : 0 | ŽSK | |||||
20.11
13:00
Borac
LSK Laćarak
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Borac | 2 : 1 | LSK Laćarak | |||||
20.11
13:00
Hajduk (B)
Veternik
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Hajduk (B) | 3 : 1 | Veternik |
20.11
13:00
Miokovci
Sloga
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Miokovci | 1 : 1 | Sloga | |||||
20.11
13:00
Tutin
Sloboda (Č)
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Tutin | 3 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
20.11
13:00
Dragačevo
Bane
0
1
|
20.11.2016 13:00 | Dragačevo | 0 : 1 | Bane | |||||
20.11
13:00
Orlovac
Takovo
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Orlovac | 3 : 1 | Takovo |
20.11
11:00
Proleter
Šumadija (T)
5
2
|
20.11.2016 11:00 | Proleter | 5 : 2 | Šumadija (T) | |||||
20.11
13:00
Borac (Ž)
RSK
0
3
|
20.11.2016 13:00 | Borac (Ž) | 0 : 3 | RSK | |||||
20.11
13:00
Borac 1932
Morava
1
4
|
20.11.2016 13:00 | Borac 1932 | 1 : 4 | Morava | |||||
20.11
13:00
Mladi radnik 1940
VGSK
1
3
|
20.11.2016 13:00 | Mladi radnik 1940 | 1 : 3 | VGSK | |||||
20.11
13:00
Zvižd
Homoljac
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Zvižd | 2 : 1 | Homoljac |
20.11
13:00
OFK Divci
Drina
0
1
|
20.11.2016 13:00 | OFK Divci | 0 : 1 | Drina | |||||
20.11
13:00
Sloga 1940 (BB)
Sloga (S)
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Sloga 1940 (BB) | 3 : 1 | Sloga (S) | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
Radnički Stobex
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 0 | Radnički Stobex | |||||
20.11
13:00
Radjevac
Provo
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Radjevac | 2 : 0 | Provo |
20.11
13:00
Moravica
Malošište
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Moravica | 3 : 1 | Malošište | |||||
20.11
13:00
Hajduk Veljko
Svrljig
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Hajduk Veljko | 1 : 0 | Svrljig | |||||
20.11
13:00
Bukovik
Đerdap
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Bukovik | 1 : 0 | Đerdap | |||||
20.11
13:00
Zaplanjac
Majdanpek
0
3
|
20.11.2016 13:00 | Zaplanjac | 0 : 3 | Majdanpek |
20.11
13:00
Župa
SFS Borac
1
3
|
20.11.2016 13:00 | Župa | 1 : 3 | SFS Borac | |||||
20.11
13:00
Levač
Kopaonik
0
2
|
20.11.2016 13:00 | Levač | 0 : 2 | Kopaonik | |||||
20.11
13:00
Bošnjane
OFK Topličanin
0
2
|
20.11.2016 13:00 | Bošnjane | 0 : 2 | OFK Topličanin | |||||
20.11
13:00
Rembas
OFK Lugomir
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Rembas | 1 : 0 | OFK Lugomir | |||||
20.11
13:00
Juhor
OFK Kosanica
2
2
|
20.11.2016 13:00 | Juhor | 2 : 2 | OFK Kosanica | |||||
20.11
13:00
Sloga
Poljoprivrednik
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Sloga | 1 : 0 | Poljoprivrednik |
20.11
13:00
Vranjska Banja
Morava (VH)
4
2
|
20.11.2016 13:00 | Vranjska Banja | 4 : 2 | Morava (VH) | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo (GM)
Mladost (M)
2
2
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo (GM) | 2 : 2 | Mladost (M) | |||||
20.11
13:00
Budućnost (O)
OFK Brzi Brod
5
2
|
20.11.2016 13:00 | Budućnost (O) | 5 : 2 | OFK Brzi Brod | |||||
20.11
11:00
Jedinstvo (P)
Budućnost (P)
0
6
|
20.11.2016 11:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 6 | Budućnost (P) | |||||
20.11
13:00
Ropotovo
Lužnica
2
3
|
20.11.2016 13:00 | Ropotovo | 2 : 3 | Lužnica |
20.11
13:00
Turbina
Lokomotiva
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Turbina | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
20.11
13:00
Vrčin
Budućnost
2
3
|
20.11.2016 13:00 | Vrčin | 2 : 3 | Budućnost | |||||
20.11
13:00
Srem
Hajduk
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Srem | 1 : 1 | Hajduk | |||||
20.11
10:00
Borac (L)
PKB Padinska Skela
5
1
|
20.11.2016 10:00 | Borac (L) | 5 : 1 | PKB Padinska Skela | |||||
20.11
13:00
Borac (O)
Torlak
0
0
|
20.11.2016 13:00 | Borac (O) | 0 : 0 | Torlak | |||||
20.11
13:00
Sremčica
Zvezdara
0
1
|
20.11.2016 13:00 | Sremčica | 0 : 1 | Zvezdara |
20.11
13:00
Senta
Radnički 1905
5
2
|
20.11.2016 13:00 | Senta | 5 : 2 | Radnički 1905 | |||||
20.11
13:00
Preporod
Napredak
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Preporod | 2 : 1 | Napredak | |||||
20.11
13:00
Proleter (Nj)
Jadran (S)
7
1
|
20.11.2016 13:00 | Proleter (Nj) | 7 : 1 | Jadran (S) | |||||
20.11
13:00
Krivaja
Sutjeska
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Krivaja | 2 : 0 | Sutjeska | |||||
20.11
13:00
Eđšeg
Obilić
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Eđšeg | 1 : 1 | Obilić |
20.11
13:00
Rusin
Hajduk Junior
3
2
|
20.11.2016 13:00 | Rusin | 3 : 2 | Hajduk Junior | |||||
20.11
13:00
Krila Krajine
Mladost (BP)
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Krila Krajine | 1 : 1 | Mladost (BP) | |||||
20.11
13:00
Slavija
Lipar
0
0
|
20.11.2016 13:00 | Slavija | 0 : 0 | Lipar | |||||
20.11
13:00
BSK
OFK Šikara
3
0
|
20.11.2016 13:00 | BSK | 3 : 0 | OFK Šikara | |||||
20.11
13:00
Borac (BG)
Polet (S)
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Borac (BG) | 3 : 1 | Polet (S) | |||||
20.11
13:00
Budućnost
Terekveš
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Budućnost | 1 : 1 | Terekveš | |||||
20.11
13:00
Hercegovac
Stari Grad
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Hercegovac | 2 : 1 | Stari Grad |
20.11
13:30
Sloga (BNS)
Partizan (G)
5
0
|
20.11.2016 13:30 | Sloga (BNS) | 5 : 0 | Partizan (G) | |||||
20.11
13:30
Strela
Vulturul
3
0
|
20.11.2016 13:30 | Strela | 3 : 0 | Vulturul | |||||
20.11
13:30
Borac (St)
Polet
0
0
|
20.11.2016 13:30 | Borac (St) | 0 : 0 | Polet | |||||
20.11
13:30
Jugoslavija
Mladost (O)
1
1
|
20.11.2016 13:30 | Jugoslavija | 1 : 1 | Mladost (O) | |||||
20.11
13:30
Budućnost (A)
BAK
0
3
|
20.11.2016 13:30 | Budućnost (A) | 0 : 3 | BAK | |||||
20.11
13:30
Vojvodina (C)
Crvena zvezda
2
4
|
20.11.2016 13:30 | Vojvodina (C) | 2 : 4 | Crvena zvezda | |||||
20.11
13:30
Vojvodina (S)
Jedinstvo Stević
0
0
|
20.11.2016 13:30 | Vojvodina (S) | 0 : 0 | Jedinstvo Stević |
20.11
13:00
C. Zvezda (VS)
Naftagas (E)
3
0
|
20.11.2016 13:00 | C. Zvezda (VS) | 3 : 0 | Naftagas (E) | |||||
20.11
13:00
Borac
Jedinstvo
0
6
|
20.11.2016 13:00 | Borac | 0 : 6 | Jedinstvo | |||||
20.11
13:00
Omladinac
C. Zvezda (RS)
2
5
|
20.11.2016 13:00 | Omladinac | 2 : 5 | C. Zvezda (RS) | |||||
20.11
13:00
Banat
Proleter 2006
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Banat | 2 : 1 | Proleter 2006 |
20.11
13:00
Napredak
Hrtkovci
0
1
|
20.11.2016 13:00 | Napredak | 0 : 1 | Hrtkovci | |||||
20.11
13:00
FK Graničar 1924
Podrinje
2
2
|
20.11.2016 13:00 | FK Graničar 1924 | 2 : 2 | Podrinje | |||||
20.11
13:00
Hajduk
Mitros
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Hajduk | 2 : 1 | Mitros | |||||
20.11
13:00
Donji Petrovci
Ljukovo
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Donji Petrovci | 1 : 1 | Ljukovo | |||||
20.11
13:00
Borac
Sloven
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Borac | 2 : 0 | Sloven | |||||
20.11
13:00
Budućnost
Sloboda
0
3
|
20.11.2016 13:00 | Budućnost | 0 : 3 | Sloboda |
20.11
13:00
Tatra
Petrovaradin
0
0
|
20.11.2016 13:00 | Tatra | 0 : 0 | Petrovaradin | |||||
20.11
13:00
Proleter
Borac
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Proleter | 3 : 1 | Borac | |||||
20.11
13:00
Titel
OFK Sirig
0
6
|
20.11.2016 13:00 | Titel | 0 : 6 | OFK Sirig | |||||
20.11
13:00
Bačka
Miletić
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Bačka | 3 : 0 | Miletić |
20.11
13:30
Stubal
Real
1
3
|
20.11.2016 13:30 | Stubal | 1 : 3 | Real | |||||
20.11
13:30
Borac
Radnik
2
1
|
20.11.2016 13:30 | Borac | 2 : 1 | Radnik | |||||
20.11
13:30
Mataruge
Rudar
3
2
|
20.11.2016 13:30 | Mataruge | 3 : 2 | Rudar | |||||
20.11
13:30
Proleter
Polet
3
0
|
20.11.2016 13:30 | Proleter | 3 : 0 | Polet | |||||
20.11
13:30
Ribnica
Omladinac
2
2
|
20.11.2016 13:30 | Ribnica | 2 : 2 | Omladinac | |||||
20.11
13:30
Magnohrom
Novi Pazar 1928
1
1
|
20.11.2016 13:30 | Magnohrom | 1 : 1 | Novi Pazar 1928 | |||||
20.11
13:30
Ibar
Granit
3
0
|
20.11.2016 13:30 | Ibar | 3 : 0 | Granit |
20.11
13:00
Partizan
Vinogradi DB
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Partizan | 1 : 0 | Vinogradi DB | |||||
20.11
13:00
Kutlovo
Vodojaža
0
3
|
20.11.2016 13:00 | Kutlovo | 0 : 3 | Vodojaža | |||||
20.11
13:00
Srbija
Šumadija 1934
4
1
|
20.11.2016 13:00 | Srbija | 4 : 1 | Šumadija 1934 | |||||
20.11
12:00
Borac
Ćava
3
2
|
20.11.2016 12:00 | Borac | 3 : 2 | Ćava | |||||
20.11
13:00
Mladost
Šumadinac
5
0
|
20.11.2016 13:00 | Mladost | 5 : 0 | Šumadinac | |||||
20.11
13:00
Kolonija
Sloboda
0
1
|
20.11.2016 13:00 | Kolonija | 0 : 1 | Sloboda | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo
Sloga D
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Sloga D |
20.11
13:00
Jedinstvo (K)
Parmenac
2
2
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 2 | Parmenac | |||||
20.11
13:00
Napredak
Omladinac (Z)
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Napredak | 3 : 1 | Omladinac (Z) | |||||
20.11
13:00
Zadrugar
Donja Vrbava
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Donja Vrbava | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo (GG)
Spartak
0
4
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo (GG) | 0 : 4 | Spartak | |||||
20.11
13:00
Backovac Junajted
Mladost (P)
4
3
|
20.11.2016 13:00 | Backovac Junajted | 4 : 3 | Mladost (P) | |||||
20.11
13:00
LFK Mladost
Prijevor
2
1
|
20.11.2016 13:00 | LFK Mladost | 2 : 1 | Prijevor | |||||
20.11
13:00
Ozrem PMH
Slatina
4
4
|
20.11.2016 13:00 | Ozrem PMH | 4 : 4 | Slatina |
20.11
13:00
Podunavac
Sloboda
4
2
|
20.11.2016 13:00 | Podunavac | 4 : 2 | Sloboda | |||||
20.11
13:00
Sloga
Bresje Superior
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Sloga | 2 : 1 | Bresje Superior | |||||
20.11
13:00
Omladinac
Pobeda
0
2
|
20.11.2016 13:00 | Omladinac | 0 : 2 | Pobeda | |||||
20.11
13:00
Šumadija
7. Juli
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Šumadija | 1 : 2 | 7. Juli | |||||
20.11
13:00
SASK
Polet
1
3
|
20.11.2016 13:00 | SASK | 1 : 3 | Polet | |||||
20.11
13:00
Crvena zvezda
Osipaonica
3
2
|
20.11.2016 13:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Osipaonica |
20.11
13:00
Borac
Omladinac
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Borac | 1 : 0 | Omladinac | |||||
20.11
13:00
Prvi srpski ustanak
Proleter 1976
2
3
|
20.11.2016 13:00 | Prvi srpski ustanak | 2 : 3 | Proleter 1976 | |||||
20.11
13:00
ŽSK
Vinča
2
1
|
20.11.2016 13:00 | ŽSK | 2 : 1 | Vinča | |||||
20.11
13:00
OFK Aranđelovac
Banja 1957
1
4
|
20.11.2016 13:00 | OFK Aranđelovac | 1 : 4 | Banja 1957 | |||||
20.11
13:00
BSK
OFK Šatornja
4
0
|
20.11.2016 13:00 | BSK | 4 : 0 | OFK Šatornja | |||||
20.11
13:00
Junkovac
Trnava
3
2
|
20.11.2016 13:00 | Junkovac | 3 : 2 | Trnava |
20.11
13:00
Sloga (B)
Rudar (Kr)
4
1
|
20.11.2016 13:00 | Sloga (B) | 4 : 1 | Rudar (Kr) | |||||
20.11
13:00
Makce
Borac (K)
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Makce | 1 : 0 | Borac (K) | |||||
20.11
13:00
Rudar (S)
Radnik (S)
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Rudar (S) | 2 : 1 | Radnik (S) | |||||
20.11
13:00
Krilaš
Rudar 2001
1
3
|
20.11.2016 13:00 | Krilaš | 1 : 3 | Rudar 2001 | |||||
20.11
13:00
Mlava (ML)
Mladost (B)
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Mlava (ML) | 2 : 0 | Mladost (B) |
20.11
13:00
Majur
Borac (L)
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Majur | 1 : 2 | Borac (L) | |||||
20.11
13:00
Mladi Borac
Mačva 2005
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Mladi Borac | 1 : 1 | Mačva 2005 | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo
Hajduk Stanko
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
20.11
13:00
Podrinje
Cer
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Podrinje | 2 : 0 | Cer | |||||
20.11
13:00
Mladost (PP)
Antimon
3
2
|
20.11.2016 13:00 | Mladost (PP) | 3 : 2 | Antimon |
20.11
13:00
Iskra
ZSK
6
1
|
20.11.2016 13:00 | Iskra | 6 : 1 | ZSK | |||||
20.11
13:00
Brezovica
Trlić
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Brezovica | 1 : 2 | Trlić | |||||
20.11
13:00
Mladost
Tešnjar
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Mladost | 1 : 0 | Tešnjar | |||||
20.11
13:00
Tulari
Kačer
0
0
|
20.11.2016 13:00 | Tulari | 0 : 0 | Kačer |
20.11
13:00
Jasen
Perućac
6
1
|
20.11.2016 13:00 | Jasen | 6 : 1 | Perućac |
20.11
13:30
Blizna
BSK
4
0
|
20.11.2016 13:30 | Blizna | 4 : 0 | BSK | |||||
20.11
13:30
Slatina
Krivelj
6
2
|
20.11.2016 13:30 | Slatina | 6 : 2 | Krivelj | |||||
20.11
13:30
Polom
Rudna Glava
7
2
|
20.11.2016 13:30 | Polom | 7 : 2 | Rudna Glava | |||||
20.11
11:00
Ključ
Čubra
1
0
|
20.11.2016 11:00 | Ključ | 1 : 0 | Čubra | |||||
20.11
13:30
Nemetali
Brestovac
1
0
|
20.11.2016 13:30 | Nemetali | 1 : 0 | Brestovac | |||||
20.11
13:30
Deli Jovan
Zlot
3
2
|
20.11.2016 13:30 | Deli Jovan | 3 : 2 | Zlot | |||||
20.11
13:30
Radnički
Sloga
1
3
|
20.11.2016 13:30 | Radnički | 1 : 3 | Sloga |
20.11
13:00
Zemljoradnik
Mladost (Ba)
3
2
|
20.11.2016 13:00 | Zemljoradnik | 3 : 2 | Mladost (Ba) | |||||
20.11
13:00
Naisus 1977
Doljevac 1971
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Naisus 1977 | 2 : 1 | Doljevac 1971 | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo GVD
Mladost 1976
5
1
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo GVD | 5 : 1 | Mladost 1976 | |||||
20.11
13:00
Naša krila
Radnički 1924
2
2
|
20.11.2016 13:00 | Naša krila | 2 : 2 | Radnički 1924 | |||||
20.11
13:00
Radnički 1947
Crvena Zvezda
3
2
|
20.11.2016 13:00 | Radnički 1947 | 3 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
20.11
13:00
Orljane
Palilula
3
2
|
20.11.2016 13:00 | Orljane | 3 : 2 | Palilula | |||||
20.11
13:00
Rasovača
Moravac (ZT)
8
1
|
20.11.2016 13:00 | Rasovača | 8 : 1 | Moravac (ZT) | |||||
20.11
13:00
Morava (Ž)
Rudar Alpos
0
2
|
20.11.2016 13:00 | Morava (Ž) | 0 : 2 | Rudar Alpos |
20.11
13:00
Omladinac
Midžor
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Omladinac | 3 : 1 | Midžor | |||||
20.11
13:00
Vratarnica
Malinik
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Vratarnica | 1 : 1 | Malinik | |||||
20.11
13:00
Osnić
Sloga
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Osnić | 2 : 1 | Sloga | |||||
20.11
13:00
ŠSK
Radnički (L)
1
0
|
20.11.2016 13:00 | ŠSK | 1 : 0 | Radnički (L) | |||||
20.11
13:00
Bučje Topla
OFK Knjaz
0
5
|
20.11.2016 13:00 | Bučje Topla | 0 : 5 | OFK Knjaz | |||||
20.11
13:00
OFK Grlište
Graničar
2
0
|
20.11.2016 13:00 | OFK Grlište | 2 : 0 | Graničar |
20.11
13:00
Dragocvet
Mladost (J)
1
3
|
20.11.2016 13:00 | Dragocvet | 1 : 3 | Mladost (J) | |||||
20.11
13:00
Napredak (D)
Kušiljevo
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Napredak (D) | 3 : 0 | Kušiljevo | |||||
20.11
13:00
Partizan
Bratstvo
4
1
|
20.11.2016 13:00 | Partizan | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
20.11
13:00
Napredak (Z)
Juhor
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Napredak (Z) | 3 : 0 | Juhor | |||||
20.11
13:00
OFK Batinac
Budućnost
4
3
|
20.11.2016 13:00 | OFK Batinac | 4 : 3 | Budućnost |
20.11
13:00
Mladi radnik
Naupare
0
2
|
20.11.2016 13:00 | Mladi radnik | 0 : 2 | Naupare | |||||
20.11
13:00
Šanac
Ribnik
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Šanac | 2 : 1 | Ribnik | |||||
20.11
13:00
Kupci
FUD
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Kupci | 1 : 1 | FUD | |||||
20.11
13:00
Jastrebac
Mačkovac
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Jastrebac | 2 : 0 | Mačkovac | |||||
20.11
13:00
13. April
Sloga
2
0
|
20.11.2016 13:00 | 13. April | 2 : 0 | Sloga |
20.11
13:00
Sloga 1948
Crvena zastava
0
0
|
20.11.2016 13:00 | Sloga 1948 | 0 : 0 | Crvena zastava | |||||
20.11
13:00
Sloboda
Mladost
0
0
|
20.11.2016 13:00 | Sloboda | 0 : 0 | Mladost | |||||
20.11
13:00
OFK Niš
AZ Borac 2014
3
1
|
20.11.2016 13:00 | OFK Niš | 3 : 1 | AZ Borac 2014 | |||||
20.11
13:00
Morava
Budućnost
6
4
|
20.11.2016 13:00 | Morava | 6 : 4 | Budućnost |
20.11
13:00
Jedinstvo (GS)
Sloga
4
3
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo (GS) | 4 : 3 | Sloga | |||||
20.11
13:00
Čekmin
Zloćudovo
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Čekmin | 3 : 0 | Zloćudovo | |||||
20.11
13:00
Bobište
Progres
2
2
|
20.11.2016 13:00 | Bobište | 2 : 2 | Progres | |||||
20.11
13:00
Omladinac (DS)
Radnički (P)
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Omladinac (DS) | 2 : 1 | Radnički (P) | |||||
20.11
13:00
Kumarevo 65
Jablanica
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Kumarevo 65 | 2 : 1 | Jablanica | |||||
20.11
13:00
Brza
Železničar
3
2
|
20.11.2016 13:00 | Brza | 3 : 2 | Železničar | |||||
20.11
13:00
Mladi Borac
Polet
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Mladi Borac | 3 : 1 | Polet | |||||
20.11
13:00
Plantaža
Vučje
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Plantaža | 3 : 1 | Vučje |
20.11
13:00
BSK Bujanovac
Biljači
2
3
|
20.11.2016 13:00 | BSK Bujanovac | 2 : 3 | Biljači | |||||
20.11
13:00
Mladost (B)
Crnotince
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Crnotince | |||||
20.11
13:00
Južna pruga
Čelik
1
3
|
20.11.2016 13:00 | Južna pruga | 1 : 3 | Čelik | |||||
20.11
13:00
Lugina
Ternoci
4
1
|
20.11.2016 13:00 | Lugina | 4 : 1 | Ternoci |
20.11
13:00
Moravac 2015
Supska
2
2
|
20.11.2016 13:00 | Moravac 2015 | 2 : 2 | Supska | |||||
20.11
13:00
Zemljoradnik
Mladost (S)
5
0
|
20.11.2016 13:00 | Zemljoradnik | 5 : 0 | Mladost (S) | |||||
20.11
13:00
Omladinac
Radnički (T)
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Omladinac | 3 : 0 | Radnički (T) | |||||
20.11
13:00
Javor
Šumadija
5
4
|
20.11.2016 13:00 | Javor | 5 : 4 | Šumadija | |||||
20.11
13:00
Omladinski
Istok 63
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Omladinski | 1 : 1 | Istok 63 | |||||
20.11
13:00
Rudar
15. Avgust 1950
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Rudar | 3 : 0 | 15. Avgust 1950 |
20.11
13:00
Kolare
Ursule
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Kolare | 2 : 0 | Ursule | |||||
20.11
13:00
Sinđelić 1934
Vinorača
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Sinđelić 1934 | 1 : 1 | Vinorača | |||||
20.11
13:00
Mladi radnik
Šumadinac
5
1
|
20.11.2016 13:00 | Mladi radnik | 5 : 1 | Šumadinac | |||||
20.11
13:00
Mladost (D)
Crni Vrh
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Mladost (D) | 3 : 1 | Crni Vrh | |||||
20.11
13:00
Osaonica
Kupinovac
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Osaonica | 1 : 2 | Kupinovac |
20.11
13:00
Polet (R)
Jastrebac
4
3
|
20.11.2016 13:00 | Polet (R) | 4 : 3 | Jastrebac | |||||
20.11
11:00
Jedinstvo
OFK Rutevac 1908
3
1
|
20.11.2016 11:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | OFK Rutevac 1908 | |||||
20.11
11:00
Ratar
Sloga (K)
2
7
|
20.11.2016 11:00 | Ratar | 2 : 7 | Sloga (K) | |||||
20.11
13:00
OFK Sloga (D)
Napredak 2012
2
2
|
20.11.2016 13:00 | OFK Sloga (D) | 2 : 2 | Napredak 2012 |
20.11
13:00
Mladost (DL)
Milanovo
1
4
|
20.11.2016 13:00 | Mladost (DL) | 1 : 4 | Milanovo | |||||
20.11
13:00
OFK Morava
Mladost (B)
5
1
|
20.11.2016 13:00 | OFK Morava | 5 : 1 | Mladost (B) | |||||
20.11
11:00
Lemind
Napredak
1
0
|
20.11.2016 11:00 | Lemind | 1 : 0 | Napredak | |||||
20.11
13:00
BSK
Navalin
8
4
|
20.11.2016 13:00 | BSK | 8 : 4 | Navalin | |||||
20.11
13:00
Sušica 2012
Gradac
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Sušica 2012 | 1 : 1 | Gradac | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo (G)
Šumadija
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 0 | Šumadija | |||||
20.11
13:00
Mladost (V)
Bratstvo
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
20.11
13:00
Atletiko
Sloboda (DB)
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Atletiko | 1 : 2 | Sloboda (DB) |
20.11
13:00
Jedinstvo (SK)
Slavija
0
1
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo (SK) | 0 : 1 | Slavija | |||||
20.11
13:00
Horgoš 1911
Graničar
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Horgoš 1911 | 3 : 0 | Graničar | |||||
20.11
13:00
Tisa
Jedinstvo (M)
7
0
|
20.11.2016 13:00 | Tisa | 7 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
20.11
13:00
Tromedja
Šampion
4
2
|
20.11.2016 13:00 | Tromedja | 4 : 2 | Šampion |
20.11
13:30
Karaš (K)
Borac (VS)
2
3
|
20.11.2016 13:30 | Karaš (K) | 2 : 3 | Borac (VS) | |||||
20.11
13:30
Vojvodina (CC)
Hajdučica
3
0
|
20.11.2016 13:30 | Vojvodina (CC) | 3 : 0 | Hajdučica | |||||
20.11
13:30
Banat
Ševac
0
0
|
20.11.2016 13:30 | Banat | 0 : 0 | Ševac | |||||
20.11
13:30
Ratar
Partizan (K)
5
4
|
20.11.2016 13:30 | Ratar | 5 : 4 | Partizan (K) | |||||
20.11
13:30
Radnički 1927
Borac (VG)
0
3
|
20.11.2016 13:30 | Radnički 1927 | 0 : 3 | Borac (VG) | |||||
20.11
13:30
Dobrica
Potporanj
1
4
|
20.11.2016 13:30 | Dobrica | 1 : 4 | Potporanj | |||||
20.11
13:30
Dunav
Vladimirovac
4
2
|
20.11.2016 13:30 | Dunav | 4 : 2 | Vladimirovac |
20.11
13:00
Železničar
Mladost
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Železničar | 2 : 0 | Mladost | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo (P)
Graničar (O)
0
1
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 1 | Graničar (O) | |||||
20.11
13:00
Hajduk
Graničar (K)
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Hajduk | 2 : 0 | Graničar (K) | |||||
20.11
13:00
Napredak
OFK Brestač
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Napredak | 1 : 1 | OFK Brestač | |||||
20.11
13:00
Sloga
PSK Putinci
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Sloga | 1 : 1 | PSK Putinci | |||||
20.11
13:00
Obilić 1993
Fruškogorac
0
2
|
20.11.2016 13:00 | Obilić 1993 | 0 : 2 | Fruškogorac | |||||
20.11
13:00
Borac
Jedinstvo (M)
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Borac | 1 : 1 | Jedinstvo (M) |
20.11
13:00
Moskva
Čenej
0
0
|
20.11.2016 13:00 | Moskva | 0 : 0 | Čenej | |||||
20.11
13:00
Borac
Obilić
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Borac | 1 : 0 | Obilić | |||||
20.11
13:00
Fruškogorac
Fruškogorski partizan
0
1
|
20.11.2016 13:00 | Fruškogorac | 0 : 1 | Fruškogorski partizan |
20.11
16:30
Lazac
Tavnik
2
0
|
20.11.2016 16:30 | Lazac | 2 : 0 | Tavnik | |||||
20.11
16:30
Mladost (V)
Metalac
3
1
|
20.11.2016 16:30 | Mladost (V) | 3 : 1 | Metalac | |||||
20.11
16:30
Napredak (G)
Partizan
0
1
|
20.11.2016 16:30 | Napredak (G) | 0 : 1 | Partizan | |||||
20.11
16:30
Zvezda
Budućnost (K)
0
7
|
20.11.2016 16:30 | Zvezda | 0 : 7 | Budućnost (K) | |||||
20.11
16:30
Gruža
Borac (A)
4
1
|
20.11.2016 16:30 | Gruža | 4 : 1 | Borac (A) |
20.11
13:30
Lugovi
Kej
0
0
|
20.11.2016 13:30 | Lugovi | 0 : 0 | Kej | |||||
20.11
13:30
Morava (M)
Rakova
1
2
|
20.11.2016 13:30 | Morava (M) | 1 : 2 | Rakova | |||||
20.11
13:30
Prijatelji
Vujan
5
0
|
20.11.2016 13:30 | Prijatelji | 5 : 0 | Vujan | |||||
20.11
13:30
Čačak 94
Planinac
1
2
|
20.11.2016 13:30 | Čačak 94 | 1 : 2 | Planinac | |||||
20.11
13:30
Gavrilo Princip
Morava (K)
0
7
|
20.11.2016 13:30 | Gavrilo Princip | 0 : 7 | Morava (K) | |||||
20.11
13:30
Malba
Budućnost
0
3
|
20.11.2016 13:30 | Malba | 0 : 3 | Budućnost |
20.11
13:30
Vrbovac
Hajduk Veljko 1934
5
1
|
20.11.2016 13:30 | Vrbovac | 5 : 1 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
20.11
13:30
Vučak
Železničar
0
3
|
20.11.2016 13:30 | Vučak | 0 : 3 | Železničar | |||||
20.11
13:30
Budućnost
Skobalj
4
0
|
20.11.2016 13:30 | Budućnost | 4 : 0 | Skobalj | |||||
20.11
13:30
Jezava
OFK Slavija
2
1
|
20.11.2016 13:30 | Jezava | 2 : 1 | OFK Slavija |
20.11
13:30
Kolarac
Omladinac
1
4
|
20.11.2016 13:30 | Kolarac | 1 : 4 | Omladinac | |||||
20.11
13:30
Lunjevac
Petrijevac
11
1
|
20.11.2016 13:30 | Lunjevac | 11 : 1 | Petrijevac | |||||
20.11
13:30
Drugovac
Badljevica
3
1
|
20.11.2016 13:30 | Drugovac | 3 : 1 | Badljevica |
20.11
13:00
Beli Orlovi
Glavaš
0
1
|
20.11.2016 13:00 | Beli Orlovi | 0 : 1 | Glavaš | |||||
20.11
11:00
Selevac
Udarnik
2
1
|
20.11.2016 11:00 | Selevac | 2 : 1 | Udarnik | |||||
20.11
13:00
Radnik
Bačinac
4
3
|
20.11.2016 13:00 | Radnik | 4 : 3 | Bačinac |
20.11
13:00
Brezovac
Ranilović
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Brezovac | 1 : 1 | Ranilović | |||||
20.11
13:00
Budućnost
Šumadinac (S)
0
10
|
20.11.2016 13:00 | Budućnost | 0 : 10 | Šumadinac (S) | |||||
20.11
13:00
Partizan
B 2000
5
2
|
20.11.2016 13:00 | Partizan | 5 : 2 | B 2000 | |||||
20.11
13:00
Mladi rudar
Jasenica
4
1
|
20.11.2016 13:00 | Mladi rudar | 4 : 1 | Jasenica | |||||
20.11
13:00
Plaskovac
Kopljari
5
1
|
20.11.2016 13:00 | Plaskovac | 5 : 1 | Kopljari | |||||
20.11
13:00
Žabare
Šamot
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Žabare | 1 : 0 | Šamot | |||||
20.11
13:00
Šumadinac (N)
Sloga
5
0
|
20.11.2016 13:00 | Šumadinac (N) | 5 : 0 | Sloga |
20.11
13:00
BSK
Udarnik
3
2
|
20.11.2016 13:00 | BSK | 3 : 2 | Udarnik | |||||
20.11
13:00
Crvena zvezda
Pobeda (Đ)
0
3
|
20.11.2016 13:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Pobeda (Đ) | |||||
20.11
13:00
Mladost (R)
Bare
0
2
|
20.11.2016 13:00 | Mladost (R) | 0 : 2 | Bare | |||||
20.11
13:00
Grivac
Marjan
2
4
|
20.11.2016 13:00 | Grivac | 2 : 4 | Marjan | |||||
20.11
13:00
Pobeda (S)
Sloga (M)
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Pobeda (S) | 3 : 1 | Sloga (M) | |||||
20.11
11:00
Karađorđe
Mladost MG
2
2
|
20.11.2016 11:00 | Karađorđe | 2 : 2 | Mladost MG |
20.11
13:00
Duško
Napredak
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Duško | 2 : 1 | Napredak | |||||
20.11
13:00
Sloga (D)
Budućnost (Z)
0
1
|
20.11.2016 13:00 | Sloga (D) | 0 : 1 | Budućnost (Z) | |||||
20.11
13:00
Mladost (MM)
Borac (Š)
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Mladost (MM) | 2 : 0 | Borac (Š) | |||||
20.11
13:00
Omladinac
Budućnost (PD)
2
6
|
20.11.2016 13:00 | Omladinac | 2 : 6 | Budućnost (PD) | |||||
20.11
13:00
Drina
Proleter
1
3
|
20.11.2016 13:00 | Drina | 1 : 3 | Proleter |
20.11
13:00
Cerić
Vlašić
6
2
|
20.11.2016 13:00 | Cerić | 6 : 2 | Vlašić | |||||
20.11
13:00
Torpedo
Šipurske Livade
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Torpedo | 1 : 1 | Šipurske Livade | |||||
20.11
13:00
Sloga (K)
Trešnjevka
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Trešnjevka | |||||
20.11
13:00
Dobrava
Mladost 2013
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Dobrava | 1 : 1 | Mladost 2013 | |||||
20.11
13:00
Rankovac
OFK Jelen
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Rankovac | 2 : 1 | OFK Jelen | |||||
20.11
13:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Miloš Pocerac 2013
2
3
|
20.11.2016 13:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 2 : 3 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
20.11
13:00
Varna 012
Karađorđe
0
1
|
20.11.2016 13:00 | Varna 012 | 0 : 1 | Karađorđe |
20.11
13:00
Vidojevica
7. Juli
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Vidojevica | 3 : 0 | 7. Juli | |||||
20.11
13:00
Milan Orlić
Jedinstvo (MZ)
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Milan Orlić | 1 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
20.11
13:00
Cerova
Stolice
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Cerova | 1 : 1 | Stolice | |||||
20.11
13:00
Sloga (S)
Jedinstvo (Z)
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Sloga (S) | 1 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
20.11
13:00
Borac (K)
Mladost (DD)
0
3
|
20.11.2016 13:00 | Borac (K) | 0 : 3 | Mladost (DD) |
20.11
13:00
Polet (T)
Mladost
4
1
|
20.11.2016 13:00 | Polet (T) | 4 : 1 | Mladost | |||||
20.11
13:00
Proleter
OFK Paljuvi
1
6
|
20.11.2016 13:00 | Proleter | 1 : 6 | OFK Paljuvi | |||||
20.11
13:00
OFK Stublenica
Gunjevac
1
3
|
20.11.2016 13:00 | OFK Stublenica | 1 : 3 | Gunjevac | |||||
20.11
13:00
Dimitrije Tucović
Polet (DL)
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 0 | Polet (DL) |
20.11
13:00
Kolubara 2
Polet
4
0
|
20.11.2016 13:00 | Kolubara 2 | 4 : 0 | Polet | |||||
20.11
13:00
OFK Brđanac
Borac
3
3
|
20.11.2016 13:00 | OFK Brđanac | 3 : 3 | Borac | |||||
20.11
13:00
Milenko Pavlović
Popadić
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Milenko Pavlović | 2 : 0 | Popadić | |||||
20.11
11:00
Jadar 2013
Kotešica
1
0
|
20.11.2016 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 0 | Kotešica | |||||
20.11
13:00
Komanice
Liplje
0
1
|
20.11.2016 13:00 | Komanice | 0 : 1 | Liplje | |||||
20.11
13:00
Mladost
Ribnikar
0
4
|
20.11.2016 13:00 | Mladost | 0 : 4 | Ribnikar |
20.11
13:30
Pontes
Mala Vrbica
2
4
|
20.11.2016 13:30 | Pontes | 2 : 4 | Mala Vrbica |
20.11
11:00
Malajnica
OFK Sikole
1
0
|
20.11.2016 11:00 | Malajnica | 1 : 0 | OFK Sikole | |||||
20.11
14:00
OFK Tamnič
Kovilovo
2
1
|
20.11.2016 14:00 | OFK Tamnič | 2 : 1 | Kovilovo | |||||
20.11
14:00
Miloševo
Polet
1
0
|
20.11.2016 14:00 | Miloševo | 1 : 0 | Polet | |||||
20.11
14:00
Urovica
Rečka
3
1
|
20.11.2016 14:00 | Urovica | 3 : 1 | Rečka | |||||
20.11
14:00
Slatina
Graničar
1
4
|
20.11.2016 14:00 | Slatina | 1 : 4 | Graničar |
20.11
13:00
Žabare
Sebečevac
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Žabare | 3 : 0 | Sebečevac | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo 1936
Borac
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo 1936 | 1 : 2 | Borac | |||||
20.11
13:00
Sloga
Bukovica
4
0
|
20.11.2016 13:00 | Sloga | 4 : 0 | Bukovica | |||||
20.11
13:00
Rasina
Dedina
3
3
|
20.11.2016 13:00 | Rasina | 3 : 3 | Dedina |
20.11
13:00
Sloga
14. Oktobar
4
2
|
20.11.2016 13:00 | Sloga | 4 : 2 | 14. Oktobar | |||||
20.11
13:00
Polet 57
Rubin (DS)
1
1
|
20.11.2016 13:00 | Polet 57 | 1 : 1 | Rubin (DS) | |||||
20.11
13:00
Donji Kopaonik
Borac
6
3
|
20.11.2016 13:00 | Donji Kopaonik | 6 : 3 | Borac | |||||
20.11
13:00
Omladinac
Stari Trstenik
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Omladinac | 1 : 0 | Stari Trstenik | |||||
20.11
13:00
Rubin (Z)
Mladost
0
2
|
20.11.2016 13:00 | Rubin (Z) | 0 : 2 | Mladost | |||||
20.11
13:00
Gradina
Beli Orlovi
4
1
|
20.11.2016 13:00 | Gradina | 4 : 1 | Beli Orlovi |
20.11
13:00
Sloga
Jerma
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Sloga | 3 : 0 | Jerma | |||||
20.11
13:00
Rongo Siti
Željuša
4
2
|
20.11.2016 13:00 | Rongo Siti | 4 : 2 | Željuša | |||||
20.11
13:00
Temac
Veliki Suvodol
5
1
|
20.11.2016 13:00 | Temac | 5 : 1 | Veliki Suvodol | |||||
20.11
13:00
Pobeda
Senjak
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Pobeda | 2 : 1 | Senjak |
20.11
13:00
OFK Rtanj 2016
Polet 1959
3
1
|
20.11.2016 13:00 | OFK Rtanj 2016 | 3 : 1 | Polet 1959 | |||||
20.11
13:00
Nacional
Deli Jovan
2
3
|
20.11.2016 13:00 | Nacional | 2 : 3 | Deli Jovan |
20.11
13:00
Omladinac
Krtinska
7
1
|
20.11.2016 13:00 | Omladinac | 7 : 1 | Krtinska | |||||
20.11
13:00
Posavina
Duboko
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Posavina | 2 : 0 | Duboko | |||||
20.11
13:00
Rvati
Belo Polje
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Rvati | 1 : 2 | Belo Polje | |||||
20.11
13:00
Jedinstvo
Borac
4
2
|
20.11.2016 13:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Borac | |||||
20.11
13:00
Sloga
Zvezda
2
2
|
20.11.2016 13:00 | Sloga | 2 : 2 | Zvezda | |||||
20.11
13:00
Partizan
Ljubinić
2
1
|
20.11.2016 13:00 | Partizan | 2 : 1 | Ljubinić |
20.11
13:00
Gradac Pričević
OFK Povlen
0
5
|
20.11.2016 13:00 | Gradac Pričević | 0 : 5 | OFK Povlen | |||||
20.11
13:00
Zadrugar
Žabari
0
5
|
20.11.2016 13:00 | Zadrugar | 0 : 5 | Žabari | |||||
20.11
10:00
Dupljaj 2016
Mali korak
1
0
|
20.11.2016 10:00 | Dupljaj 2016 | 1 : 0 | Mali korak | |||||
20.11
10:00
Bujačić
Beloševac
2
0
|
20.11.2016 10:00 | Bujačić | 2 : 0 | Beloševac | |||||
20.11
13:00
Paune
Rakac Stave
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Paune | 1 : 2 | Rakac Stave | |||||
20.11
10:00
Mladi radnik
Dupljaj
1
0
|
20.11.2016 10:00 | Mladi radnik | 1 : 0 | Dupljaj | |||||
20.11
13:00
Lukavac
Sloga Gorić
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Lukavac | 2 : 0 | Sloga Gorić |
20.11
10:00
Jašunja
Nomanica
4
0
|
20.11.2016 10:00 | Jašunja | 4 : 0 | Nomanica | |||||
20.11
11:00
Rudar 1973
Veternica
3
1
|
20.11.2016 11:00 | Rudar 1973 | 3 : 1 | Veternica |
20.11
13:00
Budućnost
Heroj
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Budućnost | 2 : 0 | Heroj | |||||
20.11
13:00
OFK Borac
Jedinstvo
6
0
|
20.11.2016 13:00 | OFK Borac | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.11
13:00
Napredak
ISK Izvor
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Napredak | 1 : 0 | ISK Izvor | |||||
20.11
13:00
Vihor
Popovac
0
4
|
20.11.2016 13:00 | Vihor | 0 : 4 | Popovac | |||||
20.11
13:00
Mladost
Sloboda
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Sloboda | |||||
20.11
13:00
OFK Juhor 2016
Radnik
2
3
|
20.11.2016 13:00 | OFK Juhor 2016 | 2 : 3 | Radnik | |||||
20.11
13:00
Donja Mutnica
Razvitak
1
3
|
20.11.2016 13:00 | Donja Mutnica | 1 : 3 | Razvitak |
20.11
11:00
Studenac
Granit
3
0
|
20.11.2016 11:00 | Studenac | 3 : 0 | Granit |
20.11
13:00
Graničar
Fruška Gora
5
3
|
20.11.2016 13:00 | Graničar | 5 : 3 | Fruška Gora |
20.11
Budućnost
Sinđelić
3
0
|
20.11.2016 | Budućnost | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
20.11
Vinogradar
Mladi Radnik
0
3
|
20.11.2016 | Vinogradar | 0 : 3 | Mladi Radnik |
20.11
13:00
Berane
Čelik
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Berane | 2 : 0 | Čelik | |||||
20.11
13:00
Bratstvo
Cetinje
0
2
|
20.11.2016 13:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Cetinje | |||||
20.11
13:00
Ibar
Otrant Olympic
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Ibar | 3 : 0 | Otrant Olympic | |||||
20.11
13:00
Igalo
Radnički
1
4
|
20.11.2016 13:00 | Igalo | 1 : 4 | Radnički | |||||
20.11
13:00
Jezero
Kom
0
2
|
20.11.2016 13:00 | Jezero | 0 : 2 | Kom |
20.11
13:00
Ribnica
Drezga
4
2
|
20.11.2016 13:00 | Ribnica | 4 : 2 | Drezga | |||||
20.11
13:00
Zabjelo
Gorštak
2
0
|
20.11.2016 13:00 | Zabjelo | 2 : 0 | Gorštak |
20.11
13:00
Radnički
Budućnost
1
2
|
20.11.2016 13:00 | Radnički | 1 : 2 | Budućnost |
20.11
17:00
Middlesbrough
Chelsea
0
1
|
20.11.2016 17:00 | Middlesbrough | 0 : 1 | Chelsea |
20.11
15:30
Hoffenheim
Hamburger SV
2
2
|
20.11.2016 15:30 | Hoffenheim | 2 : 2 | Hamburger SV | |||||
20.11
17:30
Werder
Eintracht
1
2
|
20.11.2016 17:30 | Werder | 1 : 2 | Eintracht |
20.11
12:30
Sampdoria
Sassuolo
3
2
|
20.11.2016 12:30 | Sampdoria | 3 : 2 | Sassuolo | |||||
20.11
15:00
Atalanta
Roma
2
1
|
20.11.2016 15:00 | Atalanta | 2 : 1 | Roma | |||||
20.11
15:00
Bologna
Palermo
3
1
|
20.11.2016 15:00 | Bologna | 3 : 1 | Palermo | |||||
20.11
15:00
Crotone
Torino
0
2
|
20.11.2016 15:00 | Crotone | 0 : 2 | Torino | |||||
20.11
15:00
Empoli
Fiorentina
0
4
|
20.11.2016 15:00 | Empoli | 0 : 4 | Fiorentina | |||||
20.11
15:00
Lazio
Genoa
3
1
|
20.11.2016 15:00 | Lazio | 3 : 1 | Genoa | |||||
20.11
20:45
Milan
Internazionale
2
2
|
20.11.2016 20:45 | Milan | 2 : 2 | Internazionale |
20.11
15:00
Guingamp
Bordeaux
1
1
|
20.11.2016 15:00 | Guingamp | 1 : 1 | Bordeaux | |||||
20.11
17:00
Marseille
Caen
1
0
|
20.11.2016 17:00 | Marseille | 1 : 0 | Caen | |||||
20.11
20:45
Saint-Étienne
Nice
0
1
|
20.11.2016 20:45 | Saint-Étienne | 0 : 1 | Nice |
20.11
12:00
Alavés
Espanyol
0
1
|
20.11.2016 12:00 | Alavés | 0 : 1 | Espanyol | |||||
20.11
16:15
Valencia
Granada
1
1
|
20.11.2016 16:15 | Valencia | 1 : 1 | Granada | |||||
20.11
18:30
Sporting Gijón
Real Sociedad
1
3
|
20.11.2016 18:30 | Sporting Gijón | 1 : 3 | Real Sociedad | |||||
20.11
20:45
Athletic Club
Villarreal
1
0
|
20.11.2016 20:45 | Athletic Club | 1 : 0 | Villarreal |
20.11
13:00
Vojvodina
Spartak
0
2
|
20.11.2016 13:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Spartak | |||||
20.11
13:00
Požarevac
Napredak
1
3
|
20.11.2016 13:00 | Požarevac | 1 : 3 | Napredak |
20.11
Krstarica
Majdanpek
6
2
|
20.11.2016 | Krstarica | 6 : 2 | Majdanpek |
20.11
11:00
Partizan
Spartak ŽK
3
0
|
20.11.2016 11:00 | Partizan | 3 : 0 | Spartak ŽK | |||||
20.11
11:00
Mačva
Radnički (V)
3
0
|
20.11.2016 11:00 | Mačva | 3 : 0 | Radnički (V) | |||||
20.11
12:00
Rad
Lokomotiva
2
3
|
20.11.2016 12:00 | Rad | 2 : 3 | Lokomotiva | |||||
20.11
11:00
Voždovac
Brodarac
2
2
|
20.11.2016 11:00 | Voždovac | 2 : 2 | Brodarac |
20.11
10:00
Loznica
Budućnost-Krušik 2014
2
1
|
20.11.2016 10:00 | Loznica | 2 : 1 | Budućnost-Krušik 2014 |
20.11
10:00
Zemun
Radnički (NB)
3
1
|
20.11.2016 10:00 | Zemun | 3 : 1 | Radnički (NB) | |||||
20.11
11:00
Siti Sport Klub
IMT
1
2
|
20.11.2016 11:00 | Siti Sport Klub | 1 : 2 | IMT | |||||
20.11
10:00
Radnički (O)
Balkan
2
2
|
20.11.2016 10:00 | Radnički (O) | 2 : 2 | Balkan | |||||
20.11
13:00
Kolubara
BASK
0
2
|
20.11.2016 13:00 | Kolubara | 0 : 2 | BASK |
20.11
10:00
Njerš Ištvan
Bačka
0
4
|
20.11.2016 10:00 | Njerš Ištvan | 0 : 4 | Bačka |
20.11
13:30
Prva Iskra
Zmaj 1953
0
0
|
20.11.2016 13:30 | Prva Iskra | 0 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
20.11
13:00
Grafičar
Brodarac 1947
2
3
|
20.11.2016 13:00 | Grafičar | 2 : 3 | Brodarac 1947 |
20.11
10:00
Rad MK
Lokomotiva MK
1
1
|
20.11.2016 10:00 | Rad MK | 1 : 1 | Lokomotiva MK | |||||
20.11
17:00
011 MK
Zemun MK
1
5
|
20.11.2016 17:00 | 011 MK | 1 : 5 | Zemun MK | |||||
20.11
14:00
Studenski Grad MK
Brodarac MK
1
1
|
20.11.2016 14:00 | Studenski Grad MK | 1 : 1 | Brodarac MK |
20.11
13:00
Partizan
Spartak ŽK
1
0
|
20.11.2016 13:00 | Partizan | 1 : 0 | Spartak ŽK | |||||
20.11
14:00
Real Niš
Jagodina
0
2
|
20.11.2016 14:00 | Real Niš | 0 : 2 | Jagodina |
20.11
10:00
BSK 1925
Teleoptik
0
3
|
20.11.2016 10:00 | BSK 1925 | 0 : 3 | Teleoptik | |||||
20.11
10:00
Kolubara
Internacional
2
3
|
20.11.2016 10:00 | Kolubara | 2 : 3 | Internacional | |||||
20.11
10:00
Sindjelic
Mladenovac
3
1
|
20.11.2016 10:00 | Sindjelic | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
20.11
10:00
Lokomotiva
011
1
3
|
20.11.2016 10:00 | Lokomotiva | 1 : 3 | 011 | |||||
20.11
10:00
Radnicki (NB)
PKB
2
0
|
20.11.2016 10:00 | Radnicki (NB) | 2 : 0 | PKB | |||||
20.11
10:00
Radnički (O)
Voždovac
1
5
|
20.11.2016 10:00 | Radnički (O) | 1 : 5 | Voždovac | |||||
20.11
10:00
BSK
BASK
3
0
|
20.11.2016 10:00 | BSK | 3 : 0 | BASK |
20.11
12:00
Radnički (S)
TSC
1
0
|
20.11.2016 12:00 | Radnički (S) | 1 : 0 | TSC |
20.11
10:00
OFK Balkan
GSP Polet
2
3
|
20.11.2016 10:00 | OFK Balkan | 2 : 3 | GSP Polet | |||||
20.11
Graficar
Avala 1939
5
1
|
20.11.2016 | Graficar | 5 : 1 | Avala 1939 | |||||
20.11
IMT
Bežanija
0
4
|
20.11.2016 | IMT | 0 : 4 | Bežanija |
20.11
10:00
Čukarički MK
Crvena zvezda MK
2
0
|
20.11.2016 10:00 | Čukarički MK | 2 : 0 | Crvena zvezda MK | |||||
20.11
11:00
Teleoptik MK
Brodarac MK
0
0
|
20.11.2016 11:00 | Teleoptik MK | 0 : 0 | Brodarac MK | |||||
20.11
11:30
Lokomotiva MK
BSK Borča MK
1
1
|
20.11.2016 11:30 | Lokomotiva MK | 1 : 1 | BSK Borča MK | |||||
20.11
14:00
Voždovac MK
OFK Beograd MK
0
3
|
20.11.2016 14:00 | Voždovac MK | 0 : 3 | OFK Beograd MK | |||||
20.11
14:30
Zemun MK
Radnički NB MK
0
0
|
20.11.2016 14:30 | Zemun MK | 0 : 0 | Radnički NB MK |
20.11
10:00
Radnički (S)
TSC
2
4
|
20.11.2016 10:00 | Radnički (S) | 2 : 4 | TSC |
20.11
11:00
Njerš Ištvan
Proleter
3
0
|
20.11.2016 11:00 | Njerš Ištvan | 3 : 0 | Proleter |
20.11
13:30
Žarkovo
Seceranac Ada
0
2
|
20.11.2016 13:30 | Žarkovo | 0 : 2 | Seceranac Ada |
20.11
11:00
BSK Borča MK
Studenski grad MK
2
3
|
20.11.2016 11:00 | BSK Borča MK | 2 : 3 | Studenski grad MK | |||||
20.11
12:30
Zemun MK
Brodarac MK
3
1
|
20.11.2016 12:30 | Zemun MK | 3 : 1 | Brodarac MK | |||||
20.11
13:00
Čukarički MK
Partizan MK
1
4
|
20.11.2016 13:00 | Čukarički MK | 1 : 4 | Partizan MK |
20.11
11:00
Boleč MK
Vrčin MK
0
1
|
20.11.2016 11:00 | Boleč MK | 0 : 1 | Vrčin MK |
20.11
11:00
Knjaževac 2015
Morava
3
0
|
20.11.2016 11:00 | Knjaževac 2015 | 3 : 0 | Morava |
20.11
13:00
Subotica
Vinogradar
3
0
|
20.11.2016 13:00 | Subotica | 3 : 0 | Vinogradar |
20.11
14:00
Forza
Milutinac
2
0
|
20.11.2016 14:00 | Forza | 2 : 0 | Milutinac | |||||
20.11
09:00
Lokomotiva V
Zemun B
2
3
|
20.11.2016 09:00 | Lokomotiva V | 2 : 3 | Zemun B |
20.11
17:30
Kris Kros
Sloven
71
62
|
20.11.2016 17:30 | Kris Kros | 71 : 62 | Sloven | |||||
20.11
18:00
Nova Pazova
Stara Pazova
96
90
|
20.11.2016 18:00 | Nova Pazova | 96 : 90 | Stara Pazova |
20.11
19:00
Ub
Prva Petoletka
81
83
|
20.11.2016 19:00 | Ub | 81 : 83 | Prva Petoletka | |||||
20.11
18:00
Crnokosa
Mileševac
75
88
|
20.11.2016 18:00 | Crnokosa | 75 : 88 | Mileševac | |||||
20.11
18:00
Novi Pazar
Šabac
106
66
|
20.11.2016 18:00 | Novi Pazar | 106 : 66 | Šabac | |||||
20.11
18:00
Student
Zekas 75
60
84
|
20.11.2016 18:00 | Student | 60 : 84 | Zekas 75 | |||||
20.11
16:30
Polet
Priboj
78
88
|
20.11.2016 16:30 | Polet | 78 : 88 | Priboj |
20.11
13:00
Radnik
Jastrebac
78
67
|
20.11.2016 13:00 | Radnik | 78 : 67 | Jastrebac | |||||
20.11
19:15
Mladost
Niš
85
97
|
20.11.2016 19:15 | Mladost | 85 : 97 | Niš |
20.11
13:30
Astra
Zemun
87
72
|
20.11.2016 13:30 | Astra | 87 : 72 | Zemun | |||||
20.11
17:00
Beko
BKK Radnički
76
65
|
20.11.2016 17:00 | Beko | 76 : 65 | BKK Radnički | |||||
20.11
18:00
Vitez
Žitko Basket
74
80
|
20.11.2016 18:00 | Vitez | 74 : 80 | Žitko Basket |
20.11
12:30
Star
Bagljaš
92
81
|
20.11.2016 12:30 | Star | 92 : 81 | Bagljaš | |||||
20.11
19:00
Tisa
Kadet
73
71
|
20.11.2016 19:00 | Tisa | 73 : 71 | Kadet |
20.11
20:00
Jadran
Dinamo
88
78
|
20.11.2016 20:00 | Jadran | 88 : 78 | Dinamo | |||||
20.11
17:00
Partizan
Opovo 99
89
59
|
20.11.2016 17:00 | Partizan | 89 : 59 | Opovo 99 |
20.11
19:30
Železničar
Vladimirci
100
66
|
20.11.2016 19:30 | Železničar | 100 : 66 | Vladimirci | |||||
20.11
12:30
M015
Student 014
70
50
|
20.11.2016 12:30 | M015 | 70 : 50 | Student 014 |
20.11
16:30
GM-032
Morava
46
64
|
20.11.2016 16:30 | GM-032 | 46 : 64 | Morava | |||||
20.11
17:30
Ivanjica
Sloga
76
67
|
20.11.2016 17:30 | Ivanjica | 76 : 67 | Sloga |
20.11
17:00
Trepča
Basket
92
63
|
20.11.2016 17:00 | Trepča | 92 : 63 | Basket | |||||
20.11
17:00
Stragari
Svilajnac
44
62
|
20.11.2016 17:00 | Stragari | 44 : 62 | Svilajnac |
20.11
18:30
Umka 2009
Zvezdara
56
90
|
20.11.2016 18:30 | Umka 2009 | 56 : 90 | Zvezdara | |||||
20.11
17:15
Cerak
Lazarevac
95
80
|
20.11.2016 17:15 | Cerak | 95 : 80 | Lazarevac | |||||
20.11
10:30
Vizura Shark
Vitez BGD 011
49
89
|
20.11.2016 10:30 | Vizura Shark | 49 : 89 | Vitez BGD 011 |
20.11
13:30
Hisar
Pusta Reka
73
85
|
20.11.2016 13:30 | Hisar | 73 : 85 | Pusta Reka | |||||
20.11
20:00
Hajduk Veljko
Đerdap
107
48
|
20.11.2016 20:00 | Hajduk Veljko | 107 : 48 | Đerdap |
20.11
17:00
Budućnost VOLI
Union Olimpija
84
74
|
20.11.2016 17:00 | Budućnost VOLI | 84 : 74 | Union Olimpija | |||||
20.11
21:00
Cedevita
Cibona
100
80
|
20.11.2016 21:00 | Cedevita | 100 : 80 | Cibona |
20.11
18:00
Kolubara LA 2003
Srem
82
74
|
20.11.2016 18:00 | Kolubara LA 2003 | 82 : 74 | Srem | |||||
20.11
18:00
Zlatibor
Plana
89
76
|
20.11.2016 18:00 | Zlatibor | 89 : 76 | Plana | |||||
20.11
19:30
Jagodina
Proleter Naftagas
83
91
|
20.11.2016 19:30 | Jagodina | 83 : 91 | Proleter Naftagas | |||||
20.11
19:00
Mladost
Pirot
79
74
|
20.11.2016 19:00 | Mladost | 79 : 74 | Pirot |
20.11
15:00
Ljubovija
Prijepolje
126
23
|
20.11.2016 15:00 | Ljubovija | 126 : 23 | Prijepolje | |||||
20.11
15:15
Loznica
Play Off
78
32
|
20.11.2016 15:15 | Loznica | 78 : 32 | Play Off | |||||
20.11
17:00
Železničar
Duga
71
70
|
20.11.2016 17:00 | Železničar | 71 : 70 | Duga | |||||
20.11
13:00
ČA basket
Lim
90
36
|
20.11.2016 13:00 | ČA basket | 90 : 36 | Lim |
20.11
18:00
Paraćin
Gimnazijalac
74
78
|
20.11.2016 18:00 | Paraćin | 74 : 78 | Gimnazijalac | |||||
20.11
17:00
Bor
Radnički 2016
86
55
|
20.11.2016 17:00 | Bor | 86 : 55 | Radnički 2016 | |||||
20.11
15:00
Palanka 2012
Radnički
48
77
|
20.11.2016 15:00 | Palanka 2012 | 48 : 77 | Radnički |
20.11
19:00
Proleter 023
Titel
101
51
|
20.11.2016 19:00 | Proleter 023 | 101 : 51 | Titel | |||||
20.11
17:00
Njegoš
Kikinda
64
35
|
20.11.2016 17:00 | Njegoš | 64 : 35 | Kikinda | |||||
20.11
14:00
Radnički
Karaburma
71
78
|
20.11.2016 14:00 | Radnički | 71 : 78 | Karaburma |
20.11
19:00
Stara Pazova
Girl Basket
81
65
|
20.11.2016 19:00 | Stara Pazova | 81 : 65 | Girl Basket |
20.11
14:00
Crvena Zvezda M:TS
Žarkovo
98
86
|
20.11.2016 14:00 | Crvena Zvezda M:TS | 98 : 86 | Žarkovo | |||||
20.11
14:30
Mladost
Zdravlje
68
49
|
20.11.2016 14:30 | Mladost | 68 : 49 | Zdravlje | |||||
20.11
16:30
Nibak
Radnički
110
106
|
20.11.2016 16:30 | Nibak | 110 : 106 | Radnički | |||||
20.11
15:00
Vojvodina
Železničar
100
59
|
20.11.2016 15:00 | Vojvodina | 100 : 59 | Železničar | |||||
20.11
16:30
Mega Bemax
Partizan NIS
100
86
|
20.11.2016 16:30 | Mega Bemax | 100 : 86 | Partizan NIS |
20.11
16:00
BMR Petlovača
Jedinstvo
2
3
|
20.11.2016 16:00 | BMR Petlovača | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
20.11
18:00
Šumadija
Rudar
3
0
|
20.11.2016 18:00 | Šumadija | 3 : 0 | Rudar |
20.11
15:30
Novi Pazar 2
Arilje
1
3
|
20.11.2016 15:30 | Novi Pazar 2 | 1 : 3 | Arilje | |||||
20.11
14:00
Ribnica 2
Partizan
3
1
|
20.11.2016 14:00 | Ribnica 2 | 3 : 1 | Partizan | |||||
20.11
15:00
Putevi
Knez Lazar
0
3
|
20.11.2016 15:00 | Putevi | 0 : 3 | Knez Lazar |
20.11
19:00
Hercegovina
Mladost-Expans
3
1
|
20.11.2016 19:00 | Hercegovina | 3 : 1 | Mladost-Expans | |||||
20.11
19:00
Mladost
Dunav Volley
1
3
|
20.11.2016 19:00 | Mladost | 1 : 3 | Dunav Volley | |||||
20.11
20:00
Šid
Kulpin
3
1
|
20.11.2016 20:00 | Šid | 3 : 1 | Kulpin | |||||
20.11
19:00
Sombor
Proleter
3
2
|
20.11.2016 19:00 | Sombor | 3 : 2 | Proleter | |||||
20.11
20:00
Botafogo
Kikinda
3
2
|
20.11.2016 20:00 | Botafogo | 3 : 2 | Kikinda |
20.11
17:00
Pirot
Mladost
3
0
|
20.11.2016 17:00 | Pirot | 3 : 0 | Mladost | |||||
20.11
16:00
Borac
MOK Topličanin 97
3
0
|
20.11.2016 16:00 | Borac | 3 : 0 | MOK Topličanin 97 | |||||
20.11
13:30
Niš 2
Desetka
0
3
|
20.11.2016 13:30 | Niš 2 | 0 : 3 | Desetka |
20.11
19:00
Spartak (LJ)
Klek Srbijašume
3
2
|
20.11.2016 19:00 | Spartak (LJ) | 3 : 2 | Klek Srbijašume |
20.11
16:00
Toplički Vitezovi
Smederevo Carina
2
3
|
20.11.2016 16:00 | Toplički Vitezovi | 2 : 3 | Smederevo Carina | |||||
20.11
17:30
Železničar
Jagodina
3
1
|
20.11.2016 17:30 | Železničar | 3 : 1 | Jagodina |
20.11
18:00
Dubočica
Novi Sad
1
3
|
20.11.2016 18:00 | Dubočica | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
20.11
17:00
Zaslon
Srem Iton
3
1
|
20.11.2016 17:00 | Zaslon | 3 : 1 | Srem Iton |
20.11
17:00
Mali Zvornik
Zaslon
3
0
|
20.11.2016 17:00 | Mali Zvornik | 3 : 0 | Zaslon |
20.11
16:40
Lucky Star
Fortuna Plus
3
0
|
20.11.2016 16:40 | Lucky Star | 3 : 0 | Fortuna Plus | |||||
20.11
15:30
Smeč 5
Tehničar
3
0
|
20.11.2016 15:30 | Smeč 5 | 3 : 0 | Tehničar |
20.11
15:00
Crnokosa
Tehničar
3
0
|
20.11.2016 15:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Tehničar | |||||
20.11
13:00
Mokra Gora
Putevi Trendteks
3
1
|
20.11.2016 13:00 | Mokra Gora | 3 : 1 | Putevi Trendteks | |||||
20.11
15:30
Tara
Bambi volej
3
2
|
20.11.2016 15:30 | Tara | 3 : 2 | Bambi volej | |||||
20.11
17:00
Trstenik
Ekonomac
0
3
|
20.11.2016 17:00 | Trstenik | 0 : 3 | Ekonomac |
20.11
13:00
Kuršumlija
Pirot
3
2
|
20.11.2016 13:00 | Kuršumlija | 3 : 2 | Pirot | |||||
20.11
16:00
Aleksinac
Leskovac-98
3
1
|
20.11.2016 16:00 | Aleksinac | 3 : 1 | Leskovac-98 | |||||
20.11
18:00
Majdanpek FBC
Zaječar
2
3
|
20.11.2016 18:00 | Majdanpek FBC | 2 : 3 | Zaječar |
20.11
17:00
Vršac
Panonija
0
3
|
20.11.2016 17:00 | Vršac | 0 : 3 | Panonija | |||||
20.11
16:00
Volejstars
Ruma
3
1
|
20.11.2016 16:00 | Volejstars | 3 : 1 | Ruma |
20.11
15:00
Viner
Timok
3
2
|
20.11.2016 15:00 | Viner | 3 : 2 | Timok | |||||
20.11
14:00
Đerdap
Ozren
3
0
|
20.11.2016 14:00 | Đerdap | 3 : 0 | Ozren |
20.11
17:00
Kraguj Radnički
Gimnazijalac
2
3
|
20.11.2016 17:00 | Kraguj Radnički | 2 : 3 | Gimnazijalac | |||||
20.11
17:30
FOK
Smederevo
3
0
|
20.11.2016 17:30 | FOK | 3 : 0 | Smederevo |
20.11
16:00
Millennium
Jagodina
3
2
|
20.11.2016 16:00 | Millennium | 3 : 2 | Jagodina | |||||
20.11
18:00
Žabalj Volej
Vrbas
3
0
|
20.11.2016 18:00 | Žabalj Volej | 3 : 0 | Vrbas | |||||
20.11
20:00
Student
Spartak (LJ)
0
3
|
20.11.2016 20:00 | Student | 0 : 3 | Spartak (LJ) |
20.11
17:00
Srem Sm
Hercegovina
34
24
|
20.11.2016 17:00 | Srem Sm | 34 : 24 | Hercegovina | |||||
20.11
15:30
ŽSK
Jabuka
30
26
|
20.11.2016 15:30 | ŽSK | 30 : 26 | Jabuka |
20.11
19:00
Jedinstvo 1974
Partizan 2
27
37
|
20.11.2016 19:00 | Jedinstvo 1974 | 27 : 37 | Partizan 2 | |||||
20.11
16:00
Rekreativo
Sloga
18
25
|
20.11.2016 16:00 | Rekreativo | 18 : 25 | Sloga |
20.11
19:00
Aleksinac
Hisar
34
37
|
20.11.2016 19:00 | Aleksinac | 34 : 37 | Hisar | |||||
20.11
20:00
Bela Palanka
Hajduk Veljko
32
28
|
20.11.2016 20:00 | Bela Palanka | 32 : 28 | Hajduk Veljko |
20.11
19:30
Metalac
Radnički 2
25
30
|
20.11.2016 19:30 | Metalac | 25 : 30 | Radnički 2 | |||||
20.11
18:30
Arilje
Prva Petoletka
31
36
|
20.11.2016 18:30 | Arilje | 31 : 36 | Prva Petoletka | |||||
20.11
20:00
Beli andjeo
Goč Merkur
30
26
|
20.11.2016 20:00 | Beli andjeo | 30 : 26 | Goč Merkur |
20.11
18:30
Metalac
Dolovo
26
29
|
20.11.2016 18:30 | Metalac | 26 : 29 | Dolovo | |||||
20.11
17:00
Vladimirovac
Radnički 1958
41
23
|
20.11.2016 17:00 | Vladimirovac | 41 : 23 | Radnički 1958 | |||||
20.11
17:00
Slavija
Dalmatinac
40
31
|
20.11.2016 17:00 | Slavija | 40 : 31 | Dalmatinac |
20.11
19:30
Metaloplastika 2
Lazarevac
37
25
|
20.11.2016 19:30 | Metaloplastika 2 | 37 : 25 | Lazarevac | |||||
20.11
16:30
Prva Iskra Barič
BASK Soko
28
29
|
20.11.2016 16:30 | Prva Iskra Barič | 28 : 29 | BASK Soko |
20.11
19:00
Pirot
Progres
22
33
|
20.11.2016 19:00 | Pirot | 22 : 33 | Progres |
20.11
17:00
Zlatar 2
Sloga
20
34
|
20.11.2016 17:00 | Zlatar 2 | 20 : 34 | Sloga | |||||
20.11
17:00
Sjenica
Radnički 1964 2
40
32
|
20.11.2016 17:00 | Sjenica | 40 : 32 | Radnički 1964 2 | |||||
20.11
19:00
Hidroelektrana
Omladinac
25
29
|
20.11.2016 19:00 | Hidroelektrana | 25 : 29 | Omladinac |
20.11
16:00
Gradnulica
Senta
34
26
|
20.11.2016 16:00 | Gradnulica | 34 : 26 | Senta | |||||
20.11
14:00
Zrenjanin
Vojvoda Stepa
34
26
|
20.11.2016 14:00 | Zrenjanin | 34 : 26 | Vojvoda Stepa |
20.11
19:45
Glogonj
ORK Pančevo
14
49
|
20.11.2016 19:45 | Glogonj | 14 : 49 | ORK Pančevo |
20.11
18:30
Sindjelić
Obilić
22
27
|
20.11.2016 18:30 | Sindjelić | 22 : 27 | Obilić |
20.11
15:30
Petrovac
Metalac 2015
40
28
|
20.11.2016 15:30 | Petrovac | 40 : 28 | Metalac 2015 |
20.11
18:00
Topličanin
Jastrebac
23
39
|
20.11.2016 18:00 | Topličanin | 23 : 39 | Jastrebac | |||||
20.11
18:00
Rtanj
Knjaževac
21
23
|
20.11.2016 18:00 | Rtanj | 21 : 23 | Knjaževac |
20.11
18:00
Spartak
Radnički
32
29
|
20.11.2016 18:00 | Spartak | 32 : 29 | Radnički |
20.11
15:00
Morava Han
Dubočica 2
20
19
|
20.11.2016 15:00 | Morava Han | 20 : 19 | Dubočica 2 |
20.11
17:00
Metalac
Minaqua Vojvodina
25
40
|
20.11.2016 17:00 | Metalac | 25 : 40 | Minaqua Vojvodina |
20.11
Stari Grad
Taš
10
7
|
20.11.2016 | Stari Grad | 10 : 7 | Taš | |||||
20.11
Valjevo
Zemun
8
10
|
20.11.2016 | Valjevo | 8 : 10 | Zemun |
20.11
21:00
Bečej 2003
Viking
3
5
|
20.11.2016 21:00 | Bečej 2003 | 3 : 5 | Viking | |||||
20.11
19:00
Kraljevićevo
TFK
2
4
|
20.11.2016 19:00 | Kraljevićevo | 2 : 4 | TFK |
20.11
14:30
Fontana
Požarevac
5
5
|
20.11.2016 14:30 | Fontana | 5 : 5 | Požarevac | |||||
20.11
18:00
Bellatores
Ekonomac 2
2
1
|
20.11.2016 18:00 | Bellatores | 2 : 1 | Ekonomac 2 | |||||
20.11
21:00
Župski rubin
Partenon
3
4
|
20.11.2016 21:00 | Župski rubin | 3 : 4 | Partenon | |||||
20.11
19:00
RB
Kragujevac 2011
6
1
|
20.11.2016 19:00 | RB | 6 : 1 | Kragujevac 2011 |
20.11
19:00
Šljivici
92
7
1
|
20.11.2016 19:00 | Šljivici | 7 : 1 | 92 | |||||
20.11
12:30
Flach
Kosjerić
1
7
|
20.11.2016 12:30 | Flach | 1 : 7 | Kosjerić |
20.11
19:15
Intelektualac
Banjica
1
1
|
20.11.2016 19:15 | Intelektualac | 1 : 1 | Banjica | |||||
20.11
20:00
Obilić
Samo pravo
0
5
|
20.11.2016 20:00 | Obilić | 0 : 5 | Samo pravo |
20.11
19:00
Indians 2013
Tisa
10
1
|
20.11.2016 19:00 | Indians 2013 | 10 : 1 | Tisa | |||||
20.11
19:00
Kikinda
Sombor
5
6
|
20.11.2016 19:00 | Kikinda | 5 : 6 | Sombor |
20.11
19:00
Zufo
Rota
7
5
|
20.11.2016 19:00 | Zufo | 7 : 5 | Rota | |||||
20.11
17:00
As
Bele crkve
7
7
|
20.11.2016 17:00 | As | 7 : 7 | Bele crkve |
20.11
18:00
Akademac
Ozren
2
0
|
20.11.2016 18:00 | Akademac | 2 : 0 | Ozren |
20.11
18:00
Euro Motus
Metalac Kolorado
3
0
|
20.11.2016 18:00 | Euro Motus | 3 : 0 | Metalac Kolorado |
20.11
14:30
Mladost
Crvena zvezda
11
5
|
20.11.2016 14:30 | Mladost | 11 : 5 | Crvena zvezda |
20.11
18:00
Hokej klub Beograd
Fehérvári Titánok
4
3
|
20.11.2016 18:00 | Hokej klub Beograd | E 4 : 3 | Fehérvári Titánok | |||||
20.11
18:30
Debreceni HK
Ferencvárosi TC
9
5
|
20.11.2016 18:30 | Debreceni HK | 9 : 5 | Ferencvárosi TC | |||||
20.11
19:00
MAC Budapest
UTE
3
4
|
20.11.2016 19:00 | MAC Budapest | 3 : 4 | UTE |