XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:30 Radnički 1923 - Sloga (P) 0:0
2 20.08.2016 17:00 Šumadija 1903 - Radnički 1923 1:2
3 27.08.2016 16:30 Radnički 1923 - Jošanica 2:1
4 03.09.2016 16:30 Karađorđe (T) - Radnički 1923 0:1
5 10.09.2016 16:00 Radnički 1923 - Jedinstvo Putevi 1:0
6 17.09.2016 16:00 Loznica - Radnički 1923 1:1
7 24.09.2016 15:30 Radnički 1923 - Zlatibor (Č) 2:0
8 01.10.2016 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Radnički 1923 1:1
9 08.10.2016 14:30 Radnički 1923 - Polet (LJ) 1:0
10 16.10.2016 14:30 Mihajlovac 1934 - Radnički 1923 3:2
11 22.10.2016 13:30 Radnički 1923 - Smederevo 1924 2:1
12 29.10.2016 13:30 Radnički 1923 - Šapine 2:0
13 06.11.2016 13:30 Železničar - Radnički 1923 2:4
14 12.11.2016 13:00 Radnički 1923 - Mokra Gora 2:0
15 19.11.2016 13:00 FAP - Radnički 1923 1:1
16 11.03.2017 14:00 Sloga (P) - Radnički 1923 3:1
17 18.03.2017 14:30 Radnički 1923 - Šumadija 1903 2:1
18 25.03.2017 14:30 Jošanica - Radnički 1923 1:1
19 01.04.2017 15:30 Radnički 1923 - Karađorđe (T) 0:0
20 09.04.2017 11:00 Jedinstvo Putevi - Radnički 1923 1:1
21 12.04.2017 15:30 Radnički 1923 - Loznica 3:1
22 15.04.2017 15:30 Zlatibor (Č) - Radnički 1923 0:0
23 22.04.2017 16:00 Radnički 1923 - Budućnost Krušik 2014 1:1
24 30.04.2017 11:00 Polet (LJ) - Radnički 1923 1:2
25 06.05.2017 16:30 Radnički 1923 - Mihajlovac 1934 4:0
26 13.05.2017 16:30 Smederevo 1924 - Radnički 1923 0:0
27 17.05.2017 16:30 Šapine - Radnički 1923 0:1
28 20.05.2017 11:00 Radnički 1923 - Železničar 1:0
29 28.05.2017 17:00 Mokra Gora - Radnički 1923 1:1
30 04.06.2017 17:30 Radnički 1923 - FAP 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 30 17 11 2 62
2 Budućnost Krušik 2014 30 17 8 5 59
3 Sloga (P) 30 17 5 8 56
4 Šapine 30 13 9 8 48
5 Zlatibor (Č) 30 10 12 8 42
6 Šumadija 1903 30 11 7 12 40
7 Smederevo 1924 30 11 6 13 39
8 Polet (LJ) 30 10 8 12 38
9 Karađorđe (T) 30 9 11 10 38
10 Jedinstvo Putevi 30 9 9 12 36
11 FAP 30 8 11 11 35
12 Loznica 30 9 7 14 34
13 Mokra Gora 30 8 8 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mihajlovac 1934 30 7 10 13 31
15 Železničar 30 8 7 15 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Jošanica 30 5 13 12 28
Drugari da li moze neko da napise ako zna raspored prijateljskih utakmica na teritoriji Beograda i okoline u narednih nedelju dana? Daleko je mart i pocetak sezone nizih liga. :) Pozdrav i svako dobro.
Administrator i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zvonko Sladakovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu