XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:30 Budućnost Krušik 2014 - Karađorđe (T) 1:0
2 21.08.2016 17:00 Jedinstvo Putevi - Budućnost Krušik 2014 1:2
3 27.08.2016 16:30 Budućnost Krušik 2014 - Loznica 1:0
4 03.09.2016 16:30 Zlatibor (Č) - Budućnost Krušik 2014 1:2
5 10.09.2016 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Smederevo 1924 0:3
6 17.09.2016 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Polet (LJ) 1:0
7 25.09.2016 15:30 Mihajlovac 1934 - Budućnost Krušik 2014 0:0
8 01.10.2016 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Radnički 1923 1:1
9 08.10.2016 14:30 Šapine - Budućnost Krušik 2014 2:1
10 15.10.2016 14:30 Budućnost Krušik 2014 - Železničar 4:1
11 22.10.2016 13:30 Mokra Gora - Budućnost Krušik 2014 2:1
12 29.10.2016 13:30 Budućnost Krušik 2014 - FAP 3:0
13 05.11.2016 13:30 Sloga (P) - Budućnost Krušik 2014 0:1
14 12.11.2016 13:00 Budućnost Krušik 2014 - Šumadija 1903 4:0
15 19.11.2016 13:00 Jošanica - Budućnost Krušik 2014 0:1
16 11.03.2017 14:00 Karađorđe (T) - Budućnost Krušik 2014 0:0
17 18.03.2017 14:30 Budućnost Krušik 2014 - Jedinstvo Putevi 1:1
18 25.03.2017 14:30 Loznica - Budućnost Krušik 2014 0:2
19 01.04.2017 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Zlatibor (Č) 1:1
20 08.04.2017 15:30 Smederevo 1924 - Budućnost Krušik 2014 2:0
21 12.04.2017 15:30 Polet (LJ) - Budućnost Krušik 2014 0:1
22 15.04.2017 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Mihajlovac 1934 1:0
23 22.04.2017 16:00 Radnički 1923 - Budućnost Krušik 2014 1:1
24 29.04.2017 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Šapine 1:0
25 07.05.2017 16:30 Železničar - Budućnost Krušik 2014 4:3
26 13.05.2017 16:30 Budućnost Krušik 2014 - Mokra Gora 1:0
27 17.05.2017 16:30 FAP - Budućnost Krušik 2014 1:1
28 20.05.2017 16:30 Budućnost Krušik 2014 - Sloga (P) 2:0
29 28.05.2017 17:00 Šumadija 1903 - Budućnost Krušik 2014 1:1
30 04.06.2017 17:30 Budućnost Krušik 2014 - Jošanica 5:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 30 17 11 2 62
2 Budućnost Krušik 2014 30 17 8 5 59
3 Sloga (P) 30 17 5 8 56
4 Šapine 30 13 9 8 48
5 Zlatibor (Č) 30 10 12 8 42
6 Šumadija 1903 30 11 7 12 40
7 Smederevo 1924 30 11 6 13 39
8 Polet (LJ) 30 10 8 12 38
9 Karađorđe (T) 30 9 11 10 38
10 Jedinstvo Putevi 30 9 9 12 36
11 FAP 30 8 11 11 35
12 Loznica 30 9 7 14 34
13 Mokra Gora 30 8 8 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mihajlovac 1934 30 7 10 13 31
15 Železničar 30 8 7 15 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Jošanica 30 5 13 12 28
AleksaSoljaga i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Rudar 2001 u srcu!!!
nikolarajcic i još 1 korisnika su lajkovali utakmicu
nekoizmase2 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nekoizmase2 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu