XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 05.09.2012 17:00 Morava - Alakince 3:2
2 02.09.2012 17:00 Morava - Mladost (S) 8:0
3 09.09.2012 16:30 Trešnjevka - Morava 2:6
4 16.09.2012 16:30 Morava - Biljača 11:0
5 23.09.2012 16:00 Pavlovac - Morava 1:9
6 30.09.2012 16:00 Morava - Besa 2:1
7 06.10.2012 15:30 Pčinja - Morava 3:2
8 14.10.2012 15:30 Morava - Čelik 1:0
9 21.10.2012 15:00 Vranjska Banja - Morava 0:5
10 28.10.2012 15:00 Morava - As 4:2
11 03.11.2012 14:30 Ternoci - Morava 0:0
12 11.11.2012 14:00 Morava - Mladost (B) 3:1
13 18.11.2012 13:30 Kondiva - Morava 0:4
14 25.11.2012 13:00 Morava - Nebeski Andjeli 1:2
15 01.12.2012 10:00 Levosoje - Morava 2:4
16 29.05.2013 17:00 Alakince - Morava 2:4
17 09.03.2013 13:00 Mladost (S) - Morava 1:4
18 17.03.2013 13:30 Morava - Trešnjevka 13:1
19 24.03.2013 14:00 Biljača - Morava 0:4
20 30.03.2013 14:00 Morava - Pavlovac 3:0
21 07.04.2013 14:30 Besa - Morava 0:1
22 13.04.2013 15:00 Morava - Pčinja 1:0
23 20.04.2013 15:00 Čelik - Morava 0:2
24 27.04.2013 15:30 Morava - Vranjska Banja 2:0
25 05.05.2013 15:30 As - Morava 0:3
26 11.05.2013 16:00 Morava - Ternoci 4:0
27 19.05.2013 16:00 Mladost (B) - Morava 2:1
28 25.05.2013 16:30 Morava - Kondiva 4:2
29 02.06.2013 16:30 Nebeski Andjeli - Morava 3:1
30 08.06.2013 17:00 Morava - Levosoje 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Pčinja 30 27 2 1 83
2 Nebeski Andjeli 30 26 3 1 81
3 Morava 30 25 1 4 76
4 Alakince 30 20 3 7 63
5 Mladost (B) 30 19 3 8 60
6 Kondiva 30 15 3 12 48
7 Besa 30 15 2 13 47
8 Ternoci 30 12 5 13 41
9 As 30 11 1 18 34
10 Mladost (S) 30 9 3 18 30
11 Čelik 30 8 5 17 29
12 Vranjska Banja 30 8 4 18 28
13 Biljača 30 8 2 20 26
14 Pavlovac 30 8 0 22 24
15 Trešnjevka 30 5 3 22 18
16 Levosoje 30 4 0 26 12
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu