21.06
17:30
Šumadinac
Maršić
3
2
|
21.06.2014 17:30 | Šumadinac | 3 : 2 | Maršić | |||||
21.06
17:30
Korićani
Srbija
0
2
|
21.06.2014 17:30 | Korićani | 0 : 2 | Srbija | |||||
21.06
17:30
Kolonija
Vinogradi DB
1
2
|
21.06.2014 17:30 | Kolonija | 1 : 2 | Vinogradi DB | |||||
21.06
17:30
Jedinstvo
Sloga D
2
6
|
21.06.2014 17:30 | Jedinstvo | 2 : 6 | Sloga D | |||||
21.06
17:30
Sušica
Ćava
4
3
|
21.06.2014 17:30 | Sušica | 4 : 3 | Ćava | |||||
21.06
17:30
Jadran
OFK Bagremar
5
1
|
21.06.2014 17:30 | Jadran | 5 : 1 | OFK Bagremar | |||||
21.06
17:30
Budućnost
Seljak
2
1
|
21.06.2014 17:30 | Budućnost | 2 : 1 | Seljak |
21.06
18:00
Radjevac
Provo
1
0
|
21.06.2014 18:00 | Radjevac | 1 : 0 | Provo |
21.06
17:00
Mladost (V)
Kačer
4
1
|
21.06.2014 17:00 | Mladost (V) | 4 : 1 | Kačer | |||||
21.06
17:00
OFK Jabučje
Banjani
0
0
|
21.06.2014 17:00 | OFK Jabučje | 0 : 0 | Banjani | |||||
21.06
17:00
Pepeljevac
Rubribreza
1
2
|
21.06.2014 17:00 | Pepeljevac | 1 : 2 | Rubribreza | |||||
21.06
17:00
OFK Divci
Joševa
7
3
|
21.06.2014 17:00 | OFK Divci | 7 : 3 | Joševa |
21.06
17:30
Trbunje
Dunđerski
1
5
|
21.06.2014 17:30 | Trbunje | 1 : 5 | Dunđerski |
21.06
17:30
Jedinstvo ( B.P)
Mladost (P.R)
3
1
|
21.06.2014 17:30 | Jedinstvo ( B.P) | 3 : 1 | Mladost (P.R) | |||||
21.06
17:30
Sloga
Vladimir Durković
0
3
|
21.06.2014 17:30 | Sloga | 0 : 3 | Vladimir Durković | |||||
21.06
17:30
Gnjilan
Tanasko Rajić
5
1
|
21.06.2014 17:30 | Gnjilan | 5 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
21.06
17:30
Spartak
Jedinstvo ( P )
1
1
|
21.06.2014 17:30 | Spartak | 1 : 1 | Jedinstvo ( P ) | |||||
21.06
17:30
Željuša
Napredak
2
0
|
21.06.2014 17:30 | Željuša | 2 : 0 | Napredak |
21.06
17:30
Mladost
Borac
1
1
|
21.06.2014 17:30 | Mladost | 1 : 1 | Borac | |||||
21.06
17:30
BSK
Trebič
3
0
|
21.06.2014 17:30 | BSK | 3 : 0 | Trebič | |||||
21.06
17:30
Sloga
Rudar (VČ)
6
3
|
21.06.2014 17:30 | Sloga | 6 : 3 | Rudar (VČ) | |||||
21.06
17:30
Rgotina
OFK Knjaz
5
0
|
21.06.2014 17:30 | Rgotina | 5 : 0 | OFK Knjaz | |||||
21.06
17:30
OFK 019 Zaječar
Polet
0
2
|
21.06.2014 17:30 | OFK 019 Zaječar | 0 : 2 | Polet | |||||
21.06
17:30
Rudar (P)
Omladinac
5
3
|
21.06.2014 17:30 | Rudar (P) | 5 : 3 | Omladinac | |||||
21.06
17:30
Midžor
ŠSK
10
1
|
21.06.2014 17:30 | Midžor | 10 : 1 | ŠSK | |||||
21.06
17:30
Bučje
Osnić
5
0
|
21.06.2014 17:30 | Bučje | 5 : 0 | Osnić |
21.06
17:30
Plaskovac
Misača
6
2
|
21.06.2014 17:30 | Plaskovac | 6 : 2 | Misača | |||||
21.06
17:30
B 2000
Jasenica
5
1
|
21.06.2014 17:30 | B 2000 | 5 : 1 | Jasenica | |||||
21.06
17:30
Žabare
Proleter
0
4
|
21.06.2014 17:30 | Žabare | 0 : 4 | Proleter | |||||
21.06
17:30
Mladi rudar
Sloga
4
1
|
21.06.2014 17:30 | Mladi rudar | 4 : 1 | Sloga | |||||
21.06
17:30
BSK
Kopljari
5
2
|
21.06.2014 17:30 | BSK | 5 : 2 | Kopljari | |||||
21.06
17:30
Trnava
Mladost
3
2
|
21.06.2014 17:30 | Trnava | 3 : 2 | Mladost |
21.06
17:30
Karađorđe
Meteor
3
2
|
21.06.2014 17:30 | Karađorđe | 3 : 2 | Meteor | |||||
21.06
18:00
Mladost MG (S)
Bare
1
2
|
21.06.2014 18:00 | Mladost MG (S) | 1 : 2 | Bare | |||||
21.06
18:00
Grivac
Sloga (M)
2
1
|
21.06.2014 18:00 | Grivac | 2 : 1 | Sloga (M) | |||||
21.06
18:00
Mladost (B)
Mladost (R)
1
3
|
21.06.2014 18:00 | Mladost (B) | 1 : 3 | Mladost (R) | |||||
21.06
18:00
Kotlenik
Sloga (Z)
3
0
|
21.06.2014 18:00 | Kotlenik | 3 : 0 | Sloga (Z) | |||||
21.06
18:00
Pobeda (Đ)
BSK
0
3
|
21.06.2014 18:00 | Pobeda (Đ) | 0 : 3 | BSK | |||||
21.06
18:00
Pobeda (S)
Omladinac
0
1
|
21.06.2014 18:00 | Pobeda (S) | 0 : 1 | Omladinac |
21.06
18:00
Jedinstvo
Velika Reka
1
0
|
21.06.2014 18:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Velika Reka | |||||
21.06
18:00
Cerova
Bratstvo
3
0
|
21.06.2014 18:00 | Cerova | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
21.06
18:00
Sloga LŠ
Mladost
3
0
|
21.06.2014 18:00 | Sloga LŠ | 3 : 0 | Mladost | |||||
21.06
18:00
Milan Orlić
Hajduk
7
1
|
21.06.2014 18:00 | Milan Orlić | 7 : 1 | Hajduk | |||||
21.06
18:00
TE Gučevo
Studenac
1
2
|
21.06.2014 18:00 | TE Gučevo | 1 : 2 | Studenac | |||||
21.06
18:00
Sloga K
Cer
3
4
|
21.06.2014 18:00 | Sloga K | 3 : 4 | Cer | |||||
21.06
18:00
Jadar 1961
Borac K
2
1
|
21.06.2014 18:00 | Jadar 1961 | 2 : 1 | Borac K | |||||
21.06
18:00
Borac Lešnica
Stolice
3
0
|
21.06.2014 18:00 | Borac Lešnica | 3 : 0 | Stolice |
21.06
17:30
Blagaja
Duškovci
1
7
|
21.06.2014 17:30 | Blagaja | 1 : 7 | Duškovci | |||||
21.06
17:30
Trešnjica
Dobrinjac
5
4
|
21.06.2014 17:30 | Trešnjica | 5 : 4 | Dobrinjac |
21.06
18:00
Real
Moravac (ZT)
0
3
|
21.06.2014 18:00 | Real | 0 : 3 | Moravac (ZT) |
21.06
18:00
Dobrič
Padina
3
0
|
21.06.2014 18:00 | Dobrič | 3 : 0 | Padina |
21.06
18:00
Valevac
Svrljiška Topla
0
3
|
21.06.2014 18:00 | Valevac | 0 : 3 | Svrljiška Topla |
21.06
17:30
Podrinje
Napredak (V)
1
1
|
21.06.2014 17:30 | Podrinje | 1 : 1 | Napredak (V) |
21.06
17:30
OFK Rogača
Vis
1
10
|
21.06.2014 17:30 | OFK Rogača | 1 : 10 | Vis | |||||
21.06
17:30
Vojvoda
Rudar 2012
0
6
|
21.06.2014 17:30 | Vojvoda | 0 : 6 | Rudar 2012 | |||||
21.06
17:30
Sibnica
Stojnik
3
0
|
21.06.2014 17:30 | Sibnica | 3 : 0 | Stojnik |
21.06
11:00
Žika
Dragojevac
4
2
|
21.06.2014 11:00 | Žika | 4 : 2 | Dragojevac |
21.06
18:00
Mladost 2011
Mladost sl
0
3
|
21.06.2014 18:00 | Mladost 2011 | 0 : 3 | Mladost sl | |||||
21.06
18:00
Pocerina
Jevremovac
0
1
|
21.06.2014 18:00 | Pocerina | 0 : 1 | Jevremovac | |||||
21.06
18:00
Rankovac
Zablaće
3
0
|
21.06.2014 18:00 | Rankovac | 3 : 0 | Zablaće | |||||
21.06
18:00
OFK Varna
Metlić
3
0
|
21.06.2014 18:00 | OFK Varna | 3 : 0 | Metlić |
21.06
17:30
Goblen
Bratstvo
2
2
|
21.06.2014 17:30 | Goblen | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
21.06
17:30
Gornje Krajince
Sušica 2012
2
1
|
21.06.2014 17:30 | Gornje Krajince | 2 : 1 | Sušica 2012 |
21.06
17:30
Omladinac (U)
Stara Čaršija
3
2
|
21.06.2014 17:30 | Omladinac (U) | 3 : 2 | Stara Čaršija | |||||
21.06
17:30
FK Stari Trstenik
Stevka Bozurevka
3
0
|
21.06.2014 17:30 | FK Stari Trstenik | 3 : 0 | Stevka Bozurevka | |||||
21.06
17:30
Kamenorezac 76
Polet 57
5
0
|
21.06.2014 17:30 | Kamenorezac 76 | 5 : 0 | Polet 57 | |||||
21.06
17:30
Moravac-C 74
Mladost
3
2
|
21.06.2014 17:30 | Moravac-C 74 | 3 : 2 | Mladost | |||||
21.06
17:30
Omladinac (O)
Borjak 2013
5
7
|
21.06.2014 17:30 | Omladinac (O) | 5 : 7 | Borjak 2013 | |||||
21.06
17:30
Sloboda 1948
Stragari
1
1
|
21.06.2014 17:30 | Sloboda 1948 | 1 : 1 | Stragari | |||||
21.06
17:30
Topoljak
Jugovići
5
2
|
21.06.2014 17:30 | Topoljak | 5 : 2 | Jugovići |
21.06
17:30
Moravac Orion
Palilulac
2
2
|
21.06.2014 17:30 | Moravac Orion | 2 : 2 | Palilulac | |||||
21.06
11:00
Vlasina
Car Konstantin
3
0
|
21.06.2014 11:00 | Vlasina | 3 : 0 | Car Konstantin | |||||
21.06
15:00
Žitoradja
Radan
0
3
|
21.06.2014 15:00 | Žitoradja | 0 : 3 | Radan |
21.06
14:00
Čukarički
Vojvodina
5
2
|
21.06.2014 14:00 | Čukarički | 5 : 2 | Vojvodina |
21.06
17:00
Borac (St)
Mika Antić
3
0
|
21.06.2014 17:00 | Borac (St) | 3 : 0 | Mika Antić |
21.06
11:00
Strela
Dinamo
0
4
|
21.06.2014 11:00 | Strela | 0 : 4 | Dinamo |
21.06
11:00
Vladimirovac
Dobrica
1
0
|
21.06.2014 11:00 | Vladimirovac | 1 : 0 | Dobrica | |||||
21.06
18:00
Vladimirovac
Jedinstvo Stević
2
5
|
21.06.2014 18:00 | Vladimirovac | 2 : 5 | Jedinstvo Stević | |||||
21.06
18:00
Borac (S)
Dobrica
3
0
|
21.06.2014 18:00 | Borac (S) | 3 : 0 | Dobrica |
21.06
20:00
Crvena zvezda
Partizan
87
95
|
21.06.2014 20:00 | Crvena zvezda | 87 : 95 | Partizan | 1:3 |
21.06
Crvenka
Planinka PV
34
33
|
21.06.2014 | Crvenka | 34 : 33 | Planinka PV | |||||
21.06
Sloga
Jagodina
34
30
|
21.06.2014 | Sloga | 34 : 30 | Jagodina | |||||
21.06
Požarevac
Mokra Gora
32
25
|
21.06.2014 | Požarevac | 32 : 25 | Mokra Gora | |||||
21.06
Dinamo
Metalac
22
21
|
21.06.2014 | Dinamo | 22 : 21 | Metalac |
21.06
19:00
Radnički
Metalac
38
26
|
21.06.2014 19:00 | Radnički | 38 : 26 | Metalac | |||||
21.06
19:00
Proleter
Sloga
25
24
|
21.06.2014 19:00 | Proleter | 25 : 24 | Sloga |