XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Mokra Gora - Tutin 0:0
2 25.08.2018 16:30 Tutin - FAP 0:1
3 01.09.2018 16:00 Loznica - Tutin 0:1
4 08.09.2018 16:00 Tutin - Jošanica 2:1
5 16.09.2018 15:30 Proleter Mihajlovac - Tutin 2:3
6 23.09.2018 15:30 Provo - Tutin 0:2
7 29.09.2018 15:00 Tutin - Polet (LJ) 0:1
8 07.10.2018 15:00 Drina - Tutin 0:3
9 13.10.2018 14:30 Tutin - Budućnost Krušik 2014 3:0
10 20.10.2018 14:30 Sloga (PŽ) - Tutin 1:0
11 27.10.2018 13:30 Tutin - Sloga 33 0:2
12 03.11.2018 13:30 Šumadija (A) - Tutin 0:0
13 10.11.2018 13:00 Tutin - Mladi radnik 1926 2:0
14 18.11.2018 13:00 Jedinstvo (Ub) - Tutin 0:0
15 24.11.2018 13:00 Tutin - Smederevo 1924 2:1
16 Tutin - Mokra Gora
17 FAP - Tutin
18 Tutin - Loznica
19 Jošanica - Tutin
20 Tutin - Proleter Mihajlovac
21 Tutin - Provo
22 Polet (LJ) - Tutin
23 Tutin - Drina
24 Budućnost Krušik 2014 - Tutin
25 Tutin - Sloga (PŽ)
26 Sloga 33 - Tutin
27 Tutin - Šumadija (A)
28 Mladi radnik 1926 - Tutin
29 Tutin - Jedinstvo (Ub)
30 Smederevo 1924 - Tutin
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Smederevo 1924 (-1) 15 9 3 3 29
2 Sloga (PŽ) 15 8 5 2 29
3 Tutin 15 8 3 4 27
4 Jošanica 15 7 5 3 26
5 Mladi radnik 1926 15 6 5 4 23
6 Šumadija (A) 15 5 7 3 22
7 Mokra Gora 15 6 4 5 22
8 Jedinstvo (Ub) 15 6 3 6 21
9 Sloga 33 15 6 2 7 20
10 FAP 15 5 4 6 19
11 Budućnost Krušik 2014 15 4 6 5 18
12 Loznica 15 4 6 5 18
13 Provo 15 4 3 8 15
14 Drina 15 2 7 6 13
15 Proleter Mihajlovac 15 2 5 8 11
16 Polet (LJ) 15 2 4 9 10
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu