XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 473 utakmica za dan
Subota, 8 Septembar 2018

Fudbal

08.09.2018 16:30 Teleoptik 0 : 4 Javor Matis
08.09.2018 16:30 Radnički 1923 1 : 0 Budućnost
08.09.2018 16:30 Novi Pazar 2 : 2 Bežanija
08.09.2018 17:00 Podrinje 1 : 2 Željezničar Sport Team
08.09.2018 17:00 Rudar Prijedor 0 : 1 Tekstilac
08.09.2018 17:00 Slavija 3 : 1 Kozara
08.09.2018 17:00 Sloboda 1 : 1 Sutjeska
08.09.2018 17:00 Sloga 3 : 1 Drina
08.09.2018 17:00 Crvena stijena 5 : 1 Čelik
08.09.2018 16:30 Bratstvo 2 : 3 Polet Stars
08.09.2018 16:00 Brskovo 4 : 2 OFK Borac
08.09.2018 16:30 Cement 0 : 0 Radnički (SM)
08.09.2018 16:30 Bratstvo 1946 3 : 0 Radnički (NP)
08.09.2018 16:30 Bačka 1901 1 : 1 ČSK Pivara
08.09.2018 16:30 Crvena zvezda 4 : 1 Mladost
08.09.2018 16:30 Omladinac 0 : 0 Radnički (ZR)
08.09.2018 16:00 Tutin 2 : 1 Jošanica
08.09.2018 16:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Mokra Gora
08.09.2018 16:00 Sloga (PŽ) 0 : 0 Smederevo 1924
08.09.2018 16:00 Sloga 33 2 : 1 Jedinstvo (Ub)
08.09.2018 16:00 Šumadija (A) 0 : 0 Mladi radnik 1926
08.09.2018 16:00 Jedinstvo (B) 1 : 0 Car Konstantin
08.09.2018 16:00 Radan 1 : 2 Zaplanjac
08.09.2018 16:00 OFK Sinđelić 4 : 3 GFK Dubočica
08.09.2018 16:00 Trstenik PPT 4 : 0 Pukovac
08.09.2018 16:00 Rtanj 2 : 0 Jedinstvo (P)
08.09.2018 16:00 Jagodina Tabane 1 : 1 Budućnost
08.09.2018 16:00 Dunav 1 : 0 Moravac Orion
08.09.2018 16:00 Radnički (NB) 1 : 0 Zvezdara
08.09.2018 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 2 Crvena Zvezda
08.09.2018 16:00 Lokomotiva 2 : 3 Brodarac
08.09.2018 10:00 BASK 0 : 4 Radnički (O)
08.09.2018 16:00 OFK Beograd 1 : 2 Grafičar
08.09.2018 16:30 Krajina 2 : 1 OFK Proleter
08.09.2018 16:30 BAK 0 : 1 ŽAK
08.09.2018 16:30 Sloga 2 : 3 Radnički (S)
08.09.2018 16:30 Kozara 2 : 0 Jedinstvo (BK)
08.09.2018 16:30 Jedinstvo (NB) 1 : 0 Vojvodina 1928
08.09.2018 16:30 Begej 0 : 0 Sloboda
08.09.2018 16:30 Budućnost 2 : 0 Radnički (K)
08.09.2018 16:30 Kikinda 1909 1 : 1 Mladost (O)
08.09.2018 16:30 Sloga (E) 2 : 4 1. Maj Ruma
08.09.2018 16:30 Podrinje 1 : 0 Podunavac
08.09.2018 16:30 Mladost (T) 2 : 2 OFK Mladost APA
08.09.2018 16:30 Radnički (S) 0 : 1 Budućnost
08.09.2018 16:30 Tekstilac 1 : 0 Polet (K)
08.09.2018 16:30 Crvenka 1 : 0 Mladost (BP)
08.09.2018 16:30 Sloga (Č) 3 : 0 OFK Vrbas
08.09.2018 16:30 Tavankut 0 : 4 Radnički 1912
08.09.2018 16:30 Bačka 2 : 2 Bajša
08.09.2018 16:00 Sušica 1 : 1 Novi Pazar 1928
08.09.2018 16:00 Sloga 3 : 0 Bane 1931
08.09.2018 16:00 Šumadija 1903 2 : 0 Karađorđe
08.09.2018 16:00 Apolon 2018 2 : 1 Šumadija (T)
08.09.2018 16:00 Karađorđe 1 : 4 VGSK
08.09.2018 16:00 Ribnica 2 : 0 OFK Osečina
08.09.2018 16:00 Spartak 1924 2 : 2 Vrelo Sport
08.09.2018 16:00 Radnički (V) 1 : 1 Borac
08.09.2018 16:00 Radnički Šabački 3 : 2 Radnički Stobeks
08.09.2018 16:00 Zadrugar 3 : 2 Radjevac
08.09.2018 16:00 Mačva 2005 1 : 0 OFK Divci
08.09.2018 16:00 Budućnost 2 : 1 Zlatar
08.09.2018 16:00 Takovo 2 : 0 Sloga (BB)
08.09.2018 18:00 LFK Mladost 2 : 1 Prijevor
08.09.2018 16:00 Morava 2 : 1 Balkanski
08.09.2018 16:00 Sloga 0 : 2 OFK Topličanin
08.09.2018 16:00 Svrljig 0 : 3 Orljane
08.09.2018 16:00 Đerdap 1 : 3 Timok 1919
08.09.2018 16:00 Mladenovac 2 : 0 BSK Baćevac
08.09.2018 16:00 Napredak 3 : 3 Komgrap
08.09.2018 16:30 Polet 3 : 0 Crvena Zvezda (RS)
08.09.2018 16:30 Delija 1 : 0 Banat
08.09.2018 16:00 Tvrđava 3 : 2 Vojvodina (T)
08.09.2018 17:00 Borac (K) 2 : 1 Donji Petrovci
08.09.2018 17:00 Sloven 1 : 2 Sloboda (DT)
08.09.2018 16:30 Fruškogorski partizan 5 : 0 Slavija
08.09.2018 16:30 Omladinac 0 : 2 RFK Novi Sad 1921
08.09.2018 16:30 Njegoš 2 : 1 Vinogradar
08.09.2018 16:30 Panonija IM Topola 1 : 3 Preporod
08.09.2018 16:30 Sloga 1 : 3 Proleter (RS)
08.09.2018 16:00 Balkan Mirijevo 2 : 2 Institut
08.09.2018 16:00 Šumadija 1 : 2 Zvezda
08.09.2018 16:00 Vrčin 2 : 1 Vinča
08.09.2018 16:30 Ovčar 2 : 0 Jedinstvo (GG)
08.09.2018 16:30 Slatina 3 : 3 Jedinstvo (K)
08.09.2018 16:30 Rudar 4 : 0 Gruža
08.09.2018 16:30 Jedinstvo 1936 4 : 0 Sloga (Ć)
08.09.2018 16:30 Blagotin 4 : 1 Meševo
08.09.2018 16:30 Čitluk 4 : 1 Vinogradar
08.09.2018 16:00 Sindjelić 1 : 2 Sloga (BO)
08.09.2018 16:00 Jedinstvo 1945 (VL) 0 : 2 Duško
08.09.2018 16:30 Jedinstvo Stević 7 : 0 Polet
08.09.2018 16:30 Dunav 3 : 0 Dolina
08.09.2018 16:30 Rudar 2001 1 : 4 Đerdap
08.09.2018 16:30 Makce 4 : 5 Jedinstvo (Lj)
08.09.2018 16:30 Polet (SD) 3 : 2 Mlava (ML)
08.09.2018 16:00 Morava (Ž) 1 : 2 OFK Napredak 1929
08.09.2018 16:00 Plana 4 : 1 Sloga (L)
08.09.2018 16:00 Mladi radnik 5 : 1 Sloga (M)
08.09.2018 16:30 BSK 3 : 3 Brestovac
08.09.2018 16:30 Bor 1919 4 : 0 Blizna
08.09.2018 16:30 Rudna Glava 2 : 1 Zlot
08.09.2018 16:00 Trbunje 4 : 0 Mladost 1982
08.09.2018 16:00 Polet 1 : 0 Dundjerski
08.09.2018 16:00 OFK Brđanac 3 : 0 Rubribreza
08.09.2018 16:00 OFK Jabučje 3 : 0 Radnik
08.09.2018 17:00 Sloga (D) 1 : 0 Mladost (P)
08.09.2018 16:00 Prvi partizan 3 : 0 Sečica
08.09.2018 16:30 Velika Jasikova 6 : 1 Sloga (M)
08.09.2018 16:30 Rudar Vrška Čuka 4 : 0 Ozren
08.09.2018 16:30 Senjak 1 : 2 Dragoš
08.09.2018 16:30 Lužnica 0 : 3 Rajko Mitić
08.09.2018 16:30 Vladimir Durković 5 : 0 Padež
08.09.2018 16:00 Nebeski Andjeli 6 : 0 Mladost
08.09.2018 16:00 Rudar 1 : 2 Polet (T)
08.09.2018 16:00 Crvena Jabuka 5 : 3 Šarbane
08.09.2018 16:00 Kalenić 2 : 1 Gunjevac
08.09.2018 16:30 Krtinska 5 : 1 Rvati
08.09.2018 16:30 Borac 0 : 0 Belo Polje
08.09.2018 16:30 Vinogradar 2 : 0 Karaš (K)
08.09.2018 16:30 Garevina 2 : 1 Polet 57
08.09.2018 16:30 Kamenorezac 76 2 : 9 Gradina
08.09.2018 16:30 Sinđelić 1934 1 : 2 Morava
08.09.2018 16:30 Sloga 3 : 1 Ursule
08.09.2018 16:30 Partizan 3 : 1 Mladost (G)
08.09.2018 16:30 Moravac 2015 1 : 1 Mladost (J)
08.09.2018 16:30 Istok 63 4 : 2 Borac 1805
08.09.2018 16:30 15. Avgust 1950 4 : 1 Rudar (SR)
08.09.2018 16:30 Jedinstvo 0 : 3 MSK
08.09.2018 16:30 Bilećanin 2 : 1 Zadrugar
08.09.2018 16:30 Potisje 2 : 1 ASK
08.09.2018 16:30 Tamiš 7 : 1 Naftagas
08.09.2018 16:30 OFK Klek 7 : 0 Mladost
08.09.2018 16:30 OFK Gradnulica 0 : 1 OFK Stajićevo
08.09.2018 16:30 011 7 : 0 13. Maj
08.09.2018 16:00 Sparta Železnik 1 : 2 BUSK
08.09.2018 16:00 Sveti Stefan 1 : 0 Pinosava
08.09.2018 16:00 PKB Padinska Skela 1 : 1 Avala
08.09.2018 17:00 Mladost (G) 3 : 1 Rudar 2012
08.09.2018 17:00 Vis 0 : 3 Popović
08.09.2018 16:30 Mlada krila 0 : 1 Mineral 2015
08.09.2018 16:30 Bogutovačka Banja 0 : 1 Mladost
08.09.2018 16:00 Omladinac-Šumadinac 1 : 2 Partizan
08.09.2018 16:30 Terekves 2 : 7 Vojvodina
08.09.2018 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Napredak (Č)
08.09.2018 16:30 Omladinac 4 : 3 Roham
08.09.2018 16:30 Bega 0 : 0 Napredak (BT)
08.09.2018 16:30 Proleter 2 : 0 1.Oktobar
08.09.2018 16:00 Azbukovica 1 : 1 Velika Reka
08.09.2018 16:00 Jedinstvo 2 : 2 Jadar 1961 (GD)
08.09.2018 16:00 Kralj Petar I 2 : 2 Radoje Domanović
08.09.2018 16:00 Radnički 1 : 1 Bratstvo
08.09.2018 16:00 Mladost (B) 2 : 4 Moravac
08.09.2018 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 1 Veliko Trnjane
08.09.2018 16:00 Torpedo 1924 1 : 2 Sloboda
08.09.2018 16:00 Radnički 2 : 1 Šipurske livade
08.09.2018 16:30 Tornjoš 3 : 3 AFK
08.09.2018 16:30 Žitkovica 2017 2 : 4 Napredak (P)
08.09.2018 16:30 Jasenovac 2 : 1 Napredak 1936
08.09.2018 16:30 Borac (A) 2 : 3 Mladost (Č)
08.09.2018 16:30 Mundial 2 : 0 Pobeda
08.09.2018 16:30 Sloboda 2 : 1 Mladost
08.09.2018 16:30 Nišavac 8 : 0 Veliki Suvodol
08.09.2018 16:30 Napredak 3 : 0 Temac
08.09.2018 16:00 Gredetin 0 : 2 Jastrebac
08.09.2018 16:00 OFK Draževac 0 : 0 Polet (V)
08.09.2018 16:00 Polet (R) 0 : 0 Škriljac
08.09.2018 Kapedunum 1 : 3 GP Zlatibor
08.09.2018 Policajac 92 : Raketa
08.09.2018 Zlatibor 2 : Tara
08.09.2018 16:30 Globoder 5 : 0 Žabare
08.09.2018 16:00 Aluminjum 5 : 0 Durlan Siti
08.09.2018 16:00 Jedinstvo 2014 2 : 6 Hajduk
08.09.2018 16:00 Sparta 2 : 5 Mladost 2013
08.09.2018 16:30 Sloga 1 : 3 Partizan
08.09.2018 16:30 Tisa 1933 4 : 1 KSK Konak 1926
08.09.2018 16:30 Zlatica 4 : 0 Proleter
08.09.2018 16:30 Milakovac 2018 0 : 3 Miločajac
08.09.2018 16:00 Turekovac 2 : 2 ŠFU Derbi 2016
08.09.2018 16:00 Veternica 4 : 2 Atletiko
08.09.2018 16:00 Omladinac 4 : 1 Mladost (MM)
08.09.2018 16:30 20. Oktobar 0 : 3 OFK Radnički
08.09.2018 16:30 Mladi radnik 1 : 5 Šumadinac
08.09.2018 16:00 GFK Tabane 1 : 3 Napredak
08.09.2018 16:30 Napredak 4 : 0 POFK Letnjikovac
08.09.2018 16:30 Sloga 1 : 1 Petlovača
08.09.2018 16:30 OFK Letnjikovac 1983 4 : 2 Dumača
08.09.2018 16:30 Pocerina 5 : 1 Metaloplastika
08.09.2018 16:30 Zvizdar 3 : 1 Murgaš
08.09.2018 16:00 Lider 6 : 1 Dinamo (S)
08.09.2018 16:00 Stanišić 1920 4 : 3 Sport
08.09.2018 16:30 Burovac 1 : 3 Radnik
08.09.2018 16:30 Soko 0 : 3 Krilaš
08.09.2018 16:30 Borac 4 : 0 Dobrnje
08.09.2018 16:30 Zabrđe 1936 4 : 2 Napredak
08.09.2018 16:30 Mladost 1 : 0 Rudar 1947
08.09.2018 Borac 2 : 1 Jedinstvo
08.09.2018 Kotlenik (L) 0 : 1 Polet
08.09.2018 16:30 Zadrugar 0 : 6 Crvena Zastava
08.09.2018 16:30 Graničar 3 : 0 Vladimirovac
08.09.2018 16:30 Naša Krajina 5 : 2 Mladost
08.09.2018 16:30 Solunac 3 : 0 Crvena zvezda
08.09.2018 16:00 Vinogradar 9 : 0 Borjak 2013
08.09.2018 16:00 Omladinac 1 : 5 Mladost
08.09.2018 16:00 TE Gučevo 1 : 5 Studenac
08.09.2018 16:00 Luk 0 : 1 Gučevo 1929
08.09.2018 16:00 Bresje 0 : 6 OFK Dragoševac
08.09.2018 13:00 Spartak 8 : 0 Požarevac
08.09.2018 16:00 Radnički 2012 6 : 0 Karađorđe
08.09.2018 17:00 TSC 3 : 0 Lavice Dubočica
08.09.2018 12:30 Zemun 4 : 4 Mačva
08.09.2018 10:00 Voždovac 4 : 0 BASK
08.09.2018 14:00 Internacional 0 : 0 OFK Beograd
08.09.2018 10:00 Rad 7 : 1 Dinamo (P)
08.09.2018 11:00 Spartak ŽK 2 : 0 Radnički (N)
08.09.2018 13:00 Borac 4 : 1 Sloga (K)
08.09.2018 10:00 TSC 2 : 1 OFK Bačka (BP)
08.09.2018 10:00 Petar Puača 2 : 6 Hajduk 1912
08.09.2018 11:00 Radnik 1 : 3 Napredak
08.09.2018 10:00 Jagodina Tabane 6 : 0 Župa
08.09.2018 11:00 Bor : Šampion Nais
08.09.2018 11:00 SFS Borac 1 : 1 Dinamo
08.09.2018 16:00 IM Rakovica 1 : 1 Radničkin (O)
08.09.2018 12:00 Sinđelić 2 : 2 Zemun
08.09.2018 11:00 IMT 1 : 2 DIF
08.09.2018 09:00 Omladinac 2 : 2 Lokomotiva
08.09.2018 15:30 Sloboda 2 : 0 Polet
08.09.2018 15:30 Tutin 2 : 0 Zlatibor
08.09.2018 15:30 Sloga (BB) 3 : 2 Jedinstvo Putevi
08.09.2018 15:30 FAP 3 : 0 Jošanica
08.09.2018 15:30 Drina 1 : 4 Provo
08.09.2018 15:30 Vrelo sport 0 : 1 Radnički Šabački
08.09.2018 15:30 Brezovica 0 : 6 Ribnica
08.09.2018 10:00 Palilulac 3 : 0 Mladenovac
08.09.2018 10:00 Siti Sport Klub : Vrčin
08.09.2018 10:00 Krila Krajine 1 : 5 Radnički 1912
08.09.2018 12:00 Borac (Sa) 0 : 0 Slavija
08.09.2018 11:00 Cement 6 : 3 Jedinstvo Stević
08.09.2018 15:00 Vulturul 1 : 3 Borac (P)
08.09.2018 10:00 Kolonija 3 : 1 Partizan (G)
08.09.2018 16:30 Tempo 2 : 0 Omladinac 1927
08.09.2018 15:00 Jugoslavija 1 : 2 Mladost
08.09.2018 16:00 Borac 4 : 2 Strela
08.09.2018 10:00 Omladinac 1 : 0 Mladost (BP)
08.09.2018 10:00 Sloga 3 : 0 Hajduk
08.09.2018 OFK Odžaci 3 : 2 Slavija
08.09.2018 Mladost APA 3 : 0 Spektar
08.09.2018 13:00 Budućnost 0 : 5 Posavina
08.09.2018 10:00 Strelac 3 : 1 Jedinstvo
08.09.2018 Grafičar 3 : 1 BSK Borča
08.09.2018 Lokomotiva 1 : 1 IMT
08.09.2018 Brodarac 1 : 0 Internacional
08.09.2018 Radnički 4 : 3 OFK Beograd
08.09.2018 Partizan : Crvena zvezda
08.09.2018 Rad 3 : 0 Sinđelić
08.09.2018 Zemun 2 : 2 Voždovac
08.09.2018 Zmaj 1953 2 : 0 Sremčica
08.09.2018 Lokomotiva 2 4 : 5 OFK Žarkovo
08.09.2018 Komgrap : Stepojevac Vaga
08.09.2018 Rad 2 3 : 0 DIF
08.09.2018 Leštane 4 : 4 OFK Beograd 2
08.09.2018 Zvezdara 0 : 3 Bežanija
08.09.2018 Sinđelić 2 : OFK Zabrežje
08.09.2018 11:00 Borac 0 : 0 Sloga (K)
08.09.2018 11:00 Jedinstvo (Ub) 2 : 2 Šumadija 1903
08.09.2018 12:00 TSC 2 : 0 OFK Bačka (BP)
08.09.2018 12:00 Petar Puača 4 : 1 Hajduk 1912
08.09.2018 13:00 Spartak 8 : 0 Bečkerek 023
08.09.2018 09:00 Radnički (N) 8 : 1 Sinđelić
08.09.2018 IMT 1 : 1 BSK 1925
08.09.2018 011 2 : 1 Teleoptik
08.09.2018 Kolubara 4 : 3 Lokomotiva
08.09.2018 Grafičar 8 : 0 Sinđelić
08.09.2018 BSK Borča 7 : 2 Studenski grad
08.09.2018 Internacional 1 : 1 Bežanija
08.09.2018 DIF 0 : 4 Radnički (NB)
08.09.2018 Vlasina 1 : 0 Temnić 1924
08.09.2018 Đerdap 3 : 0 Kruševac
08.09.2018 Timočanin 1 : 1 Nacional 2
08.09.2018 Sloga 0 : 1 Topličanin
08.09.2018 Radnički 0 : 0 Trajal
08.09.2018 Jedinstvo 1 : 4 BASK
08.09.2018 Radnički 1 : 0 Balkan
08.09.2018 Rakovica 5 : 0 Palilulac
08.09.2018 Beograd 1929 0 : 4 Omladinac
08.09.2018 Postar 1930 0 : 5 Novi Beograd
08.09.2018 Budućnost 1 : 2 OLE
08.09.2018 11:00 Rađevac 2 : 4 Radnički
08.09.2018 12:00 Provo 3 : 1 Železničar
08.09.2018 12:00 Sunrise 7 : 0 Jadar 07
08.09.2018 15:30 Sloga (BB) 4 : 0 Zlatar
08.09.2018 Prvi Partizan : Sloga (S)
08.09.2018 15:30 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Zlatibor
08.09.2018 15:30 FAP 4 : 0 Polimlje
08.09.2018 15:30 Takovo 2 : 2 Sloboda
08.09.2018 15:30 Čačak 94 0 : 4 Polet
08.09.2018 15:30 Apolon 3 : 2 BIP
08.09.2018 Goč : Budućnost
08.09.2018 10:00 Sloga 33 5 : 2 RSK
08.09.2018 10:00 Jasenica 2017 4 : 0 Partizan 1945
08.09.2018 10:00 Zvižd 1 : 1 OFK Aranđelovac 1979
08.09.2018 Vodojaža 7 : 0 VGSK
08.09.2018 11:00 Rudar 3 : 0 Jedinstvo
08.09.2018 15:30 OFK Ras 4 : 1 Tutin
08.09.2018 12:00 RFK N.S. 1921 2 : 0 Index
08.09.2018 12:00 Prof. Bolesnikov 0 : 1 Slavija
08.09.2018 12:00 Srem 12 : 1 OFK Banat
08.09.2018 19:30 Podrinje 2 : 0 Omladinac
08.09.2018 10:00 Radnički (SM) 3 : 0 Sloga (BNS)
08.09.2018 10:00 Radnički (NP) 3 : 1 Dunav
08.09.2018 12:00 Tekstilac 8 : 0 Borac (Š)
08.09.2018 Institut : Petlić
08.09.2018 Avala 1939 6 : 3 Minel
08.09.2018 Banja : Zvezdara
08.09.2018 11:00 Potporanj 4 : 1 Jedinstvo (D)
08.09.2018 SASK 3 : 3 Proleter Mihajlovac
08.09.2018 Podunavac 3 : 2 Cerovac
08.09.2018 Crvena zvezda 5 : 1 Šumadija
08.09.2018 16:30 Radnik 9 : 2 Pobeda
08.09.2018 10:00 Bačka 1901 1 : 3 Njerš Ištvan
08.09.2018 10:00 Rudar 1 : 3 Loznica B
08.09.2018 12:00 Podrinje 3 : 7 Sloga
08.09.2018 10:00 Mladost 4 : 0 Borac
08.09.2018 12:00 Radnički Stobex 6 : 1 Gučevo 1929
08.09.2018 12:00 Rvati 1 : 2 Polet
08.09.2018 10:00 Budućnost 3 : 2 Urovci
08.09.2018 11:45 Brodarac MK 0 : 0 Voždovac MK
08.09.2018 15:00 Zemun MK 6 : 2 BSK Borča MK
08.09.2018 Radnički (NB) MK 0 : 3 DIF MK
08.09.2018 Dunavac 1 : 2 011 B MK
08.09.2018 Rad MK 1 : 0 OFK Beograd MK
08.09.2018 Brodarac MK 0 : 1 Grafičar MK
08.09.2018 Napredak 3 : 1 IMT
08.09.2018 Obrenovac 1905 MK 0 : 1 Zemun MK
08.09.2018 Voždovac MK 1 : 0 Kolubara MK
08.09.2018 Radnički PDM MK 1 : 2 Boleč MK
08.09.2018 Sopot MK 0 : 2 OFK Beograd MK
08.09.2018 Crvena Zvezda MML MK 5 : 1 Sinđelić 2012
08.09.2018 Srem MK 1 : 3 Brodarac MK
08.09.2018 Zemun MK-V : Rad MK
08.09.2018 Rakovica MK 3 : 0 Borac MK
08.09.2018 Vinča MK 4 : 3 Prva Iskra MK
08.09.2018 10:00 Bečkerek 023 0 : 2 OFK Vršac
08.09.2018 10:00 Coerver junior FA 1 : 1 Radnički (Z)
08.09.2018 10:00 GFK Sloven 2 : 3 Jedinstvo (SP)
08.09.2018 10:00 Vojvodina 8 : 0 Petar Puača
08.09.2018 10:00 Srem 1 : 4 Inđija
08.09.2018 10:00 RFK N.S. 1921 6 : 2 Radnički (SM)
08.09.2018 10:00 Prof. Bolesnikov 3 : 1 Index
08.09.2018 10:30 Preporod 5 : 3 Đurđin
08.09.2018 10:00 Radnički (S) 6 : 0 Mladost APA
08.09.2018 10:00 Njerš Ištvan 0 : 4 TSC
08.09.2018 09:30 Spartak 5 : 0 Crvenka
08.09.2018 10:00 Duboko 0 : 3 Zvezda
08.09.2018 10:00 Sloga 0 : 2 Posavina
08.09.2018 Kolubara 2 : 0 BASK
08.09.2018 09:00 Sinđelić 4 : 1 Lokomotiva
08.09.2018 11:00 BSK 1925 1 : 2 Radnički
08.09.2018 14:30 Studentski Grad 1 : 6 Radnički NB
08.09.2018 17:00 OLE 1 : 3 Ada
08.09.2018 10:00 Graficar 1 : 0 Rakovica
08.09.2018 10:00 Vinca 8 : 4 Banja
08.09.2018 12:30 Lestane 0 : 8 Mladenovac
08.09.2018 15:30 Sloboda (Č) 0 : 3 Gaučosi
08.09.2018 15:30 Sloga (BB) 5 : 1 FAP
08.09.2018 15:30 Metalac 0 : 7 Borac
08.09.2018 15:30 Jedinstvo Putevi 3 : 1 Kinder
08.09.2018 15:30 Javor 1 : 2 Sloboda (U)
08.09.2018 15:30 Sloga (P) 4 : 0 Čačak 94
08.09.2018 15:30 Mladost (L) 6 : 1 LFK Mladost
08.09.2018 15:30 Šabac 7 : 0 Železničar
08.09.2018 15:30 Mačva 2005 0 : 4 Jedinstvo
08.09.2018 15:30 Mačva 3 : 1 Loznica
08.09.2018 15:30 Pčelinjo 2 : 1 Budućnost-Krušik 2014
08.09.2018 15:30 OFK Osečina 0 : 2 Senjak
08.09.2018 15:30 Vojvode 1 : 2 Radnički
08.09.2018 15:30 Drina 1 : 6 Savacijum
08.09.2018 17:00 Jedinstvo (V) 1 : 8 Sloga
08.09.2018 10:00 Dolovo 1 : 5 Proleter (M)
08.09.2018 17:00 BSK 6 : 1 Omladinac (D)
08.09.2018 15:30 Mladost (V) 8 : 1 Glogonj
08.09.2018 15:00 Voja Gačić 1 : 5 Dinamo 1945
08.09.2018 11:00 Jedinstvo Stević 3 : 1 Mladost (O)
08.09.2018 Lider MGM 5 : 1 Duel Juniors
08.09.2018 Dinamo 3 : 0 Nacional
08.09.2018 Real 5 : 0 Timočanin
08.09.2018 Trajal 0 : 3 Jagodina
08.09.2018 Radnički (P) 3 : 0 Radnički (N)
08.09.2018 Kopernikus Železničar 2 : 0 SFS Borac
08.09.2018 Napredak 4 : 0 Timok
08.09.2018 Trstenik PTT 4 : 8 OFK Radnički
08.09.2018 Junior 0 : 4 Prosoker
08.09.2018 Kruševac 2 : 3 Radnički
08.09.2018 Dunav 3 : 0 Župa
08.09.2018 Mali Bor 10 : 0 Car Lazar
08.09.2018 Morava 0 : 1 Bor
08.09.2018 OFK Napredak 2 : 0 Hajduk Veljko
08.09.2018 Djerdap 3 : 0 Temnić 1924
08.09.2018 Sloga 3 : 1 Mladi Borac
08.09.2018 Ternoci 3 : 0 Sinđelić
08.09.2018 Real 5 : 0 Lugina
08.09.2018 OFK Radnički 0 : 2 Dubočica
08.09.2018 Vlasina 0 : 2 Šampion
08.09.2018 Kosanica 0 : 3 Topličanin
08.09.2018 Radnički (O) 0 : 1 BSK Borča
08.09.2018 Zemun 0 : 1 011
08.09.2018 Sinđelić 2 : 0 Internacional
08.09.2018 Voždovac 0 : 2 Čukarički
08.09.2018 Brodarac 0 : 3 Crvena zvezda
08.09.2018 Rad 0 : 1 OFK Beograd
08.09.2018 Partizan 3 : 0 Radnički (NB)
08.09.2018 Radnički PDM 3 : 0 DIF
08.09.2018 BSK 1925 4 : 0 Rad
08.09.2018 Obrenovac 1905 0 : 14 Teleoptik
08.09.2018 Ada 1 : 2 Kolubara
08.09.2018 Lokomotiva 3 : 1 OFK Beograd
08.09.2018 Zemun 0 : 5 Olimpik
08.09.2018 Institut MK 1 : 1 Žarkovo MK
08.09.2018 Zmaj 1953 1 : 4 Karioke
08.09.2018 Vranić MK 4 : 2 Prva Iskra MK
08.09.2018 Crveni Orao 6 : 0 Lokomotiva
08.09.2018 011 MK-B 0 : 6 Ole MK
08.09.2018 011 MK 0 : 1 Kormoran
08.09.2018 Boleč MK 5 : 3 Voždovac MK-B
08.09.2018 Sinđelić MK-B 5 : 0 Dunav MK
08.09.2018 PKB MK 1 : 1 IMT MK
08.09.2018 Crvena Zvezda MML 4 : 0 Rakovica MK
08.09.2018 15:30 Mačva 0 : 12 Sloga 036
08.09.2018 15:30 Šabac 3 : 1 Karađordje
08.09.2018 15:30 Plana 13 : 0 Požega
08.09.2018 15:30 Radnicki 1923 3 : 0 Šampion
08.09.2018 15:30 Jedinstvo 3 : 1 Ad Drinum
08.09.2018 15:30 Savac 9 : 1 Požarevac
08.09.2018 Jagodina 1 : 5 Radnički 2012
08.09.2018 Morava 6 : 0 Levač
08.09.2018 Rosulja 2014 2 : 1 Majdanpek
08.09.2018 Preševo 0 : 7 Krstarica
08.09.2018 Mašinac 0 : 0 Lavice Dubočica
08.09.2018 Kolibri 0 : 8 Napredak junior 2018
08.09.2018 TSC : Inđija
08.09.2018 Mladost 0 : 7 Stajićevo 2017
08.09.2018 Nova Kolonija : Voja Gačić
08.09.2018 Banat 2 : 0 Polet
08.09.2018 09:30 Bajša 8 : 0 Čantavir
08.09.2018 11:00 TSC 5 : 0 Arena SU
08.09.2018 10:00 Jedinstvo 0 : 6 Olimpik
08.09.2018 14:00 Srem 0 : 6 Bežanija
08.09.2018 16:00 Šumadinac 1 : 10 Zemun B
08.09.2018 09:30 Sinđelić 2 : 1 Milutinac
08.09.2018 Sport Klub 99 2 : 7 Kosmet
08.09.2018 Pazar Juniors 5 : 2 Kolašin
08.09.2018 Jošanica 3 : 3 OFK AS
08.09.2018 OFK National AG 3 : 3 OFK Ras
08.09.2018 Vlada Dimitrijević 9 : 4 KMF Raška
08.09.2018 Cukaricki 3 : 0 Brodarac 1947
08.09.2018 Crvena Zvezda 3 : 1 OLE
08.09.2018 OFK Beograd 1 : 3 Rad
08.09.2018 Partizan 1 : 0 Radnicki
08.09.2018 Radnički 0 : 6 Zemun
08.09.2018 Kolubara 2 : 0 BSK 1925
08.09.2018 BSK Borča 1 : 4 Teleoptik
08.09.2018 Vozdovac 2 : 0 Lokomotiva
08.09.2018 Podrinje 7 : 2 Gučevo 1929
08.09.2018 Loznica 6 : 1 Jadar 07
08.09.2018 Jedinstvo 0 : 1 Respekt
08.09.2018 09:00 Železničar 0 : 4 Kolubara 1
08.09.2018 10:00 Borac 0 : 1 Napredak
08.09.2018 11:00 Sloboda 1 2 : 0 Omladinac
08.09.2018 09:00 Mladost (C) 0 : 8 Kolubara 2
08.09.2018 10:00 Sloboda 2 1 : 1 Akademija fudbala
08.09.2018 11:00 Mladost (B) 1 : 7 Kalimero

Rukomet

08.09.2018 20:00 PPD Zagreb 36 : 25 Izviđač
08.09.2018 17:45 Vardar 31 : 23 Meshkov Brest
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.