XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.07.2018 20:00 Sloboda - Zrinjski 0:1
2 28.07.2018 17:30 Zvijezda 09 - Sloboda 1:1
3 05.08.2018 19:00 Sloboda - Sarajevo 0:1
4 11.08.2018 20:45 Tuzla City - Sloboda 0:1
5 15.08.2018 17:30 Sloboda - Krupa 1:0
6 20.08.2018 20:00 Široki Brijeg - Sloboda 0:0
7 25.08.2018 19:00 Sloboda - Radnik 2:0
8 01.09.2018 17:00 Mladost - Sloboda 1:0
9 14.09.2018 16:30 Sloboda - Čelik 1:0
10 22.09.2018 19:00 Sloboda - GOŠK 2:0
11 26.09.2018 20:30 Željezničar - Sloboda 0:0
12 29.09.2018 19:00 Zrinjski - Sloboda 2:0
13 06.10.2018 15:30 Sloboda - Zvijezda 09 0:3
14 20.10.2018 17:00 Sarajevo - Sloboda 1:0
15 27.10.2018 16:30 Sloboda - Tuzla City 1:1
16 03.11.2018 13:30 Krupa - Sloboda 0:1
17 11.11.2018 13:30 Sloboda - Široki Brijeg 0:1
18 25.11.2018 13:00 Radnik - Sloboda 0:1
19 01.12.2018 13:00 Sloboda - Mladost 2:1
20 23.02.2019 17:30 Čelik - Sloboda 2:1
21 03.03.2019 15:00 GOŠK - Sloboda 0:0
22 09.03.2019 17:30 Sloboda - Željezničar 0:0
23 16.03.2019 15:00 Sloboda - Čelik 0:1
24 30.03.2019 16:00 Tuzla City - Sloboda 1:1
25 06.04.2019 19:00 Sloboda - Zvijezda 09 2:1
26 14.04.2019 16:30 GOŠK - Sloboda 3:2
27 20.04.2019 16:30 Sloboda - Sarajevo 2:1
28 24.04.2019 17:00 Zrinjski - Sloboda 1:0
29 27.04.2019 20:00 Sloboda - Željezničar 0:0
30 04.05.2019 17:00 Široki Brijeg - Sloboda 4:0
31 11.05.2019 17:00 Sloboda - Krupa 1:2
32 18.05.2019 17:00 Sloboda - Mladost 0:1
33 25.05.2019 17:00 Radnik - Sloboda
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sarajevo 32 20 7 5 67
2 Zrinjski 32 19 7 6 64
3 Široki Brijeg 32 13 14 5 53
4 Željezničar 32 13 8 11 47
5 Čelik 32 11 9 12 42
6 Radnik 32 9 14 9 41
7 Mladost 32 11 7 14 40
8 Sloboda 32 10 8 14 38
9 Zvijezda 09 32 9 10 13 37
10 Tuzla City 32 9 9 14 36
11 Krupa 32 8 9 15 33
12 GOŠK 32 5 8 19 23
Sale2019 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu