XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 Karađorđe - Vlašić 1:1
2 21.08.2016 17:00 Karađorđe - Miloš Pocerac 2013 4:0
3 28.08.2016 16:30 OFK Jelen - Karađorđe 0:4
4 04.09.2016 16:00 Karađorđe - Mladost 2013 4:0
5 11.09.2016 16:00 Radnički (К) - Karađorđe 0:1
6 18.09.2016 16:00 Karađorđe - Trešnjevka 5:1
7 25.09.2016 15:30 Šipurske Livade - Karađorđe 0:0
8 02.10.2016 15:00 Karađorđe - Cerić 1:4
9 09.10.2016 15:00 Torpedo - Karađorđe 1:3
10 16.10.2016 15:00 Karađorđe - Sloga (K) 1:0
11 22.10.2016 15:00 Dušan Silni - Karađorđe 1:4
12 30.10.2016 13:30 Karađorđe - Dobrava 5:2
13 06.11.2016 13:00 Rankovac - Karađorđe 2:0
14 13.11.2016 13:00 Karađorđe - Vojvoda Stepa Stepanović 2:1
15 20.11.2016 13:00 Varna 012 - Karađorđe 0:1
16 12.03.2017 15:00 Vlašić - Karađorđe 4:2
17 19.03.2017 15:00 Miloš Pocerac 2013 - Karađorđe 1:0
18 26.03.2017 16:00 Karađorđe - OFK Jelen 4:1
19 02.04.2017 16:00 Mladost 2013 - Karađorđe 1:4
20 09.04.2017 16:30 Karađorđe - Radnički (К) 4:2
21 16.04.2017 16:30 Trešnjevka - Karađorđe 1:2
22 23.04.2017 17:00 Karađorđe - Šipurske Livade 1:0
23 30.04.2017 17:00 Cerić - Karađorđe 6:1
24 07.05.2017 17:00 Karađorđe - Torpedo 8:1
25 10.05.2017 17:00 Sloga (K) - Karađorđe 3:0
26 14.05.2017 17:00 Karađorđe - Dušan Silni 2:0
27 21.05.2017 17:30 Dobrava - Karađorđe 1:2
28 24.05.2017 17:30 Karađorđe - Rankovac 4:1
29 28.05.2017 17:30 Vojvoda Stepa Stepanović - Karađorđe 3:1
30 04.06.2017 18:00 Karađorđe - Varna 012 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mačvanska okružna liga Cerić 30 25 1 4 76
2 Karađorđe 30 21 2 7 65
3 Vojvoda Stepa Stepanović 30 18 4 8 58
4 Dušan Silni 30 18 3 9 57
5 Radnički (К) 30 16 2 12 50
6 Sloga (K) 30 15 2 13 47
7 Šipurske Livade 30 12 7 11 43
8 Vlašić 30 12 5 13 41
9 Miloš Pocerac 2013 30 13 2 15 41
10 Dobrava 30 11 6 13 39
11 Trešnjevka 30 11 6 13 39
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Šabac - grupa Posavotamnava OFK Jelen (-1) 30 11 6 13 38
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Šabac - grupa Pocerina Rankovac 30 10 6 14 36
14 Prelazi u ligu višeg ranga Opštinska liga Vladimirci Mladost 2013 30 8 5 17 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Vladimirci Torpedo (-1) 30 7 1 22 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Šabac - grupa Pocerina Varna 012 (-1) 30 2 2 26 7
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.