XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 601 utakmica za dan
Nedelja, 4 Jun 2017

Fudbal

04.06.2017 17:30 Smederevo 1924 1 : 1 Železničar
04.06.2017 17:30 Šapine 0 : 0 Mokra Gora
04.06.2017 17:30 Radnički 1923 1 : 0 FAP
04.06.2017 17:30 Mihajlovac 1934 0 : 3 Sloga (P)
04.06.2017 11:00 Polet (LJ) 1 : 1 Šumadija 1903
04.06.2017 17:30 Budućnost Krušik 2014 5 : 2 Jošanica
04.06.2017 17:30 Zlatibor (Č) 1 : 2 Karađorđe (T)
04.06.2017 17:30 Loznica 1 : 1 Jedinstvo Putevi
04.06.2017 17:30 Moravac Orion 0 : 1 Sloga (D)
04.06.2017 17:30 Vlasina 0 : 1 Timok
04.06.2017 17:30 Pukovac 3 : 5 Trstenik PPT
04.06.2017 17:30 Tabane 1970 1 : 1 Car Konstantin
04.06.2017 17:30 Jedinstvo (P) 2 : 0 OFK Sinđelić
04.06.2017 17:30 Temnić 1924 2 : 2 Ozren
04.06.2017 17:30 Dunav 3 : 0 Jedinstvo (B)
04.06.2017 17:00 BSK Batajnica 5 : 3 Crvena Zvezda
04.06.2017 17:00 Rakovica 4 : 4 Prva Iskra
04.06.2017 17:00 Brodarac 1947 0 : 3 Dorćol
04.06.2017 17:00 GSP Polet 0 : 4 Radnički (NB)
04.06.2017 17:00 BASK 1 : 2 Stepojevac Vaga
04.06.2017 17:00 Teleoptik 3 : 2 Radnički (O)
04.06.2017 17:00 Žarkovo 3 : 1 IMT
04.06.2017 17:00 Sopot 1 : 2 Grafičar
04.06.2017 10:00 Kabel 3 : 0 Index
04.06.2017 17:00 Sremac Vojka 3 : 6 Hajduk 1925 Podunavac
04.06.2017 17:00 Hajduk (Č) 4 : 1 Mladost (BJ)
04.06.2017 17:00 LSK Laćarak 1 : 1 Borac
04.06.2017 17:00 Kupinovo 0 : 1 Jedinstvo (SP)
04.06.2017 17:30 Orlovac 2 : 3 Sušica
04.06.2017 17:30 Dragačevo 1 : 5 Takovo
04.06.2017 17:30 Tutin 2 : 0 Bane
04.06.2017 17:30 Miokovci 2 : 1 Sloboda (Č)
04.06.2017 17:30 Slavija 1 : 4 Sloga
04.06.2017 17:30 Trepča 0 : 2 Arsenal
04.06.2017 17:30 Radnički (K) 2 : 1 Ovčar
04.06.2017 17:30 Radnički 1926 2 : 0 Šumadija (T)
04.06.2017 17:30 Gruža 0 : 1 Šumadija (A)
04.06.2017 17:30 Zvižd 3 : 2 Napredak
04.06.2017 17:30 Mladi radnik 1940 2 : 0 Homoljac
04.06.2017 17:30 Borac 1932 2 : 0 Petar Dobrnjac
04.06.2017 17:30 Borac (Ž) 4 : 3 Morava
04.06.2017 17:30 Proleter 2 : 1 RSK
04.06.2017 17:30 Radjevac 1 : 0 Zadrugar
04.06.2017 17:30 Ribnica 1 : 3 Provo
04.06.2017 17:30 Jedinstvo (Ub) 4 : 0 Jedinstvo 1945
04.06.2017 17:30 Radnički Gorenje 4 : 1 Radnički Stobex
04.06.2017 17:30 Sevojno 2 : 0 Polimlje
04.06.2017 17:30 Sloga 1940 (BB) 4 : 0 OFK Osečina
04.06.2017 17:30 OFK Divci 3 : 2 Sloga (S)
04.06.2017 17:30 Spartak 1924 2 : 1 Drina
04.06.2017 17:30 Malošište 5 : 2 Moravica
04.06.2017 17:30 Svrljig 2 : 4 Hajduk Veljko
04.06.2017 17:30 Napredak 4 : 1 Brodoremont
04.06.2017 17:30 Šarbanovac 2 : 0 OFK Bor
04.06.2017 17:30 BSK 2 : 1 Timočanin
04.06.2017 17:30 Đerdap 0 : 1 Bukovik
04.06.2017 17:30 Majdanpek 3 : 1 Zaplanjac
04.06.2017 17:30 SFS Borac 3 : 0 Župa
04.06.2017 17:30 OFK Topličanin 2 : 3 Bošnjane
04.06.2017 17:30 OFK Lugomir 4 : 1 Rembas
04.06.2017 17:30 Morava 1918 3 : 3 Jedinstvo
04.06.2017 17:30 OFK Kosanica 5 : 0 Juhor
04.06.2017 17:30 Poljoprivrednik 4 : 1 Sloga
04.06.2017 17:30 Trajal 5 : 0 Žitorađa
04.06.2017 17:30 Morava (VH) 4 : 3 Vranjska Banja
04.06.2017 17:30 Balkanski 5 : 2 Pusta reka
04.06.2017 17:30 Mladost (M) 0 : 3 Jedinstvo (GM)
04.06.2017 17:30 Pčinja 4 : 1 GFK Dubočica
04.06.2017 17:30 OFK Brzi Brod 1 : 2 Budućnost (O)
04.06.2017 17:30 Sloga (L) 1 : 1 Nebeski andjeli
04.06.2017 17:30 Budućnost (P) 3 : 2 Jedinstvo (P)
04.06.2017 17:30 Lužnica 1 : 2 Ropotovo
04.06.2017 17:30 Čantavir 0 : 2 Radnički 1905
04.06.2017 17:30 Eđšeg 2 : 0 Vinogradar
04.06.2017 17:30 Krivaja 0 : 2 Obilić
04.06.2017 17:30 Njegoš 1 : 0 Sutjeska
04.06.2017 17:30 Preporod 11 : 2 Jadran (S)
04.06.2017 17:30 Proleter (RS) 1 : 0 Napredak
04.06.2017 17:30 Senta 3 : 0 Bajša
04.06.2017 17:00 Hajduk Junior 4 : 1 Rusin
04.06.2017 17:00 Mladost (BP) 3 : 0 Krila Krajine
04.06.2017 17:00 Lipar 4 : 1 Slavija
04.06.2017 17:00 Mladost (K) 3 : 0 ŽAK
04.06.2017 17:00 OFK Šikara 2 : 0 BSK
04.06.2017 17:00 Polet (S) 1 : 1 Borac (BG)
04.06.2017 17:00 Terekveš 0 : 1 Budućnost
04.06.2017 17:00 Stari Grad 4 : 0 Hercegovac
04.06.2017 17:30 Vojvodina (S) 5 : 4 Partizan (G)
04.06.2017 17:30 Vojvodina (C) 3 : 1 Jedinstvo Stević
04.06.2017 17:30 Budućnost (A) 1 : 2 Crvena zvezda
04.06.2017 17:30 Jugoslavija 1 : 1 BAK
04.06.2017 17:30 Partizan (U) 3 : 2 Mladost (O)
04.06.2017 17:30 Borac (St) 3 : 2 Jedinstvo (V)
04.06.2017 17:30 Strela 5 : 1 Polet
04.06.2017 17:30 Sloga (BNS) 5 : 0 Vulturul
04.06.2017 17:00 Banat 1 : 1 OFK Kikinda
04.06.2017 17:00 Omladinac 2 : 2 Proleter 2006
04.06.2017 17:00 Borac 4 : 3 Naftagas (B)
04.06.2017 17:00 C. Zvezda (VS) 0 : 0 Jedinstvo
04.06.2017 17:00 Budućnost 1 : 1 Partizan
04.06.2017 17:00 Borac 3 : 1 Sloboda
04.06.2017 17:00 Donji Petrovci 4 : 5 Jadran
04.06.2017 17:00 Hajduk 5 : 1 Ljukovo
04.06.2017 17:00 FK Graničar 1924 2 : 3 Mitros
04.06.2017 17:00 Napredak 1 : 1 Podrinje
04.06.2017 11:00 Real 2 : 0 Radnik
04.06.2017 17:30 Polet 3 : 1 Borac
04.06.2017 17:30 OFK Ras 0 : 0 Mataruge
04.06.2017 17:30 Novi Pazar 1928 2 : 1 Goč
04.06.2017 17:30 Granit 1 : 2 Ribnica
04.06.2017 17:30 Ibar 4 : 0 Magnohrom
04.06.2017 17:00 Kolonija 1 : 1 Sloga D
04.06.2017 17:00 Mladost 1 : 2 Budućnost
04.06.2017 17:00 Borac 5 : 3 Šumadinac
04.06.2017 17:00 Srbija 0 : 2 Ćava
04.06.2017 17:00 Kutlovo 0 : 2 Šumadija 1934
04.06.2017 17:30 Ozrem PMH 5 : 5 Polet (T)
04.06.2017 17:30 Backovac Junajted 1 : 2 Prijevor
04.06.2017 17:30 Jedinstvo (GG) 1 : 0 Mladost (P)
04.06.2017 17:30 Zadrugar 4 : 3 Spartak
04.06.2017 17:30 Napredak 6 : 5 Donja Vrbava
04.06.2017 17:30 Lunjevica 2 : 1 Omladinac (Z)
04.06.2017 17:30 Jedinstvo (K) 1 : 1 Brezak
04.06.2017 17:30 Mladi borac 4 : 0 Budućnost
04.06.2017 17:30 SASK 1 : 1 Udarnik
04.06.2017 17:30 Šumadija 5 : 4 Polet
04.06.2017 17:30 Omladinac 0 : 3 7. Juli
04.06.2017 17:30 Sloga 6 : 3 Pobeda
04.06.2017 17:30 Sloboda 5 : 0 Bresje Superior
04.06.2017 17:30 Omladinac 3 : 0 Vitlina-Bokanja
04.06.2017 17:30 Proleter 1976 2 : 3 Borac
04.06.2017 17:30 Banja 1957 3 : 5 Prvi srpski ustanak
04.06.2017 17:30 OFK Šatornja 2 : 1 ŽSK
04.06.2017 17:30 Trnava 4 : 2 BSK
04.06.2017 17:30 Junkovac 5 : 2 Lokomotiva
04.06.2017 17:30 Rudar (Kr) 2 : 4 Borac (K)
04.06.2017 17:30 Radnik (S) 3 : 3 Sloga (B)
04.06.2017 17:30 Budućnost (V) 1 : 0 Krilaš
04.06.2017 17:30 Napredak 1936 0 : 3 Sloga 33
04.06.2017 17:30 Mlava (ML) 2 : 1 Polet (SD)
04.06.2017 18:00 Borac (L) 3 : 0 Mačva 2005
04.06.2017 18:00 Hajduk Stanko 4 : 3 Mladi Borac
04.06.2017 18:00 Antimon 0 : 3 Jedinstvo
04.06.2017 18:00 Jevremovac 1 : 0 Mladost (PP)
04.06.2017 18:00 Radnički Šabački 1 : 0 Mladost (P)
04.06.2017 17:00 ZSK 2 : 6 Radnik
04.06.2017 17:00 Tvrdojevac 4 : 6 OFK Jabučje
04.06.2017 17:00 Sovljak 4 : 2 Iskra
04.06.2017 17:00 Trlić 3 : 0 Pepeljevac
04.06.2017 17:00 Tešnjar 3 : 0 Banjani
04.06.2017 17:00 Kačer 1 : 1 Brezovica
04.06.2017 17:00 Tulari 3 : 1 Mladost
04.06.2017 17:00 Crnokosa 2 : 1 Jasen
04.06.2017 17:00 Budućnost 8 : 1 Ježevica
04.06.2017 17:00 Jedinstvo (K) 2 : 1 Ariljska rampa
04.06.2017 17:00 Lazarica 6 : 2 Prvi partizan
04.06.2017 17:00 Železničar 1 : 5 Višesava
04.06.2017 17:30 Blizna 0 : 0 Radnički
04.06.2017 17:00 Deli Jovan 1 : 1 Branik
04.06.2017 16:30 Nemetali 3 : 7 Zlot
04.06.2017 11:00 Ključ 3 : 0 Brestovac
04.06.2017 17:30 Slatina 6 : 0 Rudna Glava
04.06.2017 17:30 BSK 3 : 2 Krivelj
04.06.2017 17:30 Zemljoradnik 1 : 2 Morava (Ž)
04.06.2017 17:30 Rasovača 1 : 3 Rudar Alpos
04.06.2017 17:30 Orljane 1 : 2 Moravac (ZT)
04.06.2017 17:30 Radnički 1947 7 : 5 Palilula
04.06.2017 17:30 Naša krila 6 : 1 Crvena Zvezda
04.06.2017 17:30 Naisus 1977 1 : 0 Mladost 1976
04.06.2017 17:30 Mladost (Ba) 2 : 3 Doljevac 1971
04.06.2017 Trebič 3 : 0 Rudar (G)
04.06.2017 Kablovi 3 : 1 Rgotina
04.06.2017 Malinik 3 : 0 Vratarnica
04.06.2017 Sloga 1 : 4 Osnić
04.06.2017 Radnički (L) 3 : 0 ŠSK
04.06.2017 OFK Knjaz 4 : 0 Bučje Topla
04.06.2017 Graničar 0 : 2 OFK Grlište
04.06.2017 18:00 Hajduk 3 : 2 OFK Tekstilac
04.06.2017 18:00 Mladost (J) 0 : 4 Dragocvet
04.06.2017 18:00 Kušiljevo 2 : 5 Napredak (D)
04.06.2017 18:00 Bratstvo 3 : 1 Partizan
04.06.2017 18:00 Juhor 3 : 3 Napredak (Z)
04.06.2017 18:00 Budućnost 2 : 1 OFK Batinac
04.06.2017 18:00 Morava 3 : 5 Resavac
04.06.2017 17:30 13. April 4 : 1 Naupare
04.06.2017 17:30 Vinogradar 2 : 2 Sloga
04.06.2017 17:30 Jastrebac 6 : 0 Čitluk
04.06.2017 17:30 Kupci 4 : 1 Mačkovac
04.06.2017 17:30 Blagotin 2 : 2 FUD
04.06.2017 17:30 Šanac 3 : 0 Parunovac
04.06.2017 17:30 Mladi radnik 0 : 3 Ribnik
04.06.2017 Pobeda 0 : 3 Polet
04.06.2017 Partizanski put 0 : 3 Mladost 1982
04.06.2017 17:30 Vrtište 5 : 0 Sloga 1948
04.06.2017 17:30 Proleter (M) 5 : 4 Vulkan
04.06.2017 17:30 Proleter (DV) 2 : 3 Palilulac
04.06.2017 17:30 Budućnost 1 : 5 OFK Niš
04.06.2017 17:30 Morava 5 : 0 Aluminijum
04.06.2017 17:00 Jedinstvo (GS) 0 : 3 Plantaža
04.06.2017 17:00 Mladi Borac 4 : 3 Vučje
04.06.2017 17:00 Brza 2 : 1 Polet
04.06.2017 17:00 Kumarevo 65 2 : 0 Železničar
04.06.2017 17:00 Omladinac (DS) 0 : 7 Jablanica
04.06.2017 17:00 Bobište 5 : 0 Radnički (P)
04.06.2017 17:00 Čekmin 5 : 0 Umac
04.06.2017 17:00 Sloga 2 : 4 Zloćudovo
04.06.2017 Trešnjevka 3 : 0 Levosoje
04.06.2017 11:00 Crnotince 0 : 3 Mladost (B)
04.06.2017 Čelik 2 : 4 Južna pruga
04.06.2017 17:30 Mladost (S) 2 : 5 OFK Alakince
04.06.2017 Ternoci 3 : 0 Lugina
04.06.2017 17:00 Šumadinac 1 : 2 Brodarac
04.06.2017 17:00 Mladost (B) 4 : 2 Barajevo
04.06.2017 17:00 Šumadija 7 : 6 Urovci
04.06.2017 17:00 Rušanj 2 : 1 Napredak
04.06.2017 17:00 Mladost (C) 10 : 0 Zabrežje
04.06.2017 17:00 Polet 1 : 4 TEK Sloga
04.06.2017 17:00 Strelac 1 : 1 BSK
04.06.2017 17:00 Radnički 2 : 4 Burovo
04.06.2017 17:00 Selo Mladenovac 1 : 4 Dunavac
04.06.2017 17:00 Leštane 7 : 0 Kosmaj
04.06.2017 17:00 Pudarci 3 : 0 Hajduk
04.06.2017 17:00 Mladenovac 0 : 3 Boleč
04.06.2017 17:00 Ropočevo 2 : 2 Velika Krsna
04.06.2017 17:00 Vinča 3 : 0 Mladost
04.06.2017 11:00 Mladi Radnik 0 : 2 Gredetin
04.06.2017 17:30 Ratar 1 : 4 Polet (V)
04.06.2017 11:00 OFK Draževac 2 : 4 Sloga (K)
04.06.2017 17:30 Jedinstvo 1952 1 : 8 Sloga
04.06.2017 17:30 Slemen 6 : 1 Sloboda 2013
04.06.2017 17:00 Mladost (DL) 2 : 0 Atletiko
04.06.2017 17:00 Mladost (V) 3 : 1 Sloboda (DB)
04.06.2017 17:00 Jedinstvo (G) 2 : 0 Bratstvo
04.06.2017 17:00 Sušica 2012 5 : 4 Šumadija
04.06.2017 17:00 BSK 7 : 1 Real
04.06.2017 11:00 Lemind 3 : 0 Navalin
04.06.2017 17:00 OFK Morava 5 : 1 Napredak
04.06.2017 17:00 Milanovo 1 : 1 Mladost (B)
04.06.2017 17:30 Elektrovojvodina 3 : 3 Solid
04.06.2017 17:30 Palić 3 : 0 OFK Mala Bosna 2015
04.06.2017 17:30 Bikovo 10 : 1 Hajduk
04.06.2017 17:30 Žednik 1 : 4 Lokomotiva
04.06.2017 17:30 Đurđin 5 : 2 Udarnik Višnjevac
04.06.2017 17:00 Iskra 5 : 0 Obilić
04.06.2017 17:00 Vojvodina 15 : 0 Sloboda
04.06.2017 17:00 Mladost 4 : 1 Budućnost
04.06.2017 17:00 Tomislavci 6 : 0 Pobeda
04.06.2017 17:30 AFK 4 : 0 Hajduk
04.06.2017 17:30 Slavija 2 : 2 Sloga
04.06.2017 17:30 Čoka 0 : 3 Horgoš 1911
04.06.2017 17:30 Šampion 7 : 1 Tisa
04.06.2017 17:30 Tromedja 1 : 6 Tornjoš
04.06.2017 17:30 Dunav 6 : 0 Borac (VS)
04.06.2017 17:30 Dobrica 5 : 2 Vladimirovac
04.06.2017 17:30 Radnički 1927 0 : 3 Potporanj
04.06.2017 17:30 Banat 2 : 4 Partizan (K)
04.06.2017 17:30 Vojvodina (CC) 4 : 2 Ševac
04.06.2017 17:30 Karaš (K) 1 : 1 Hajdučica
04.06.2017 17:00 Radnički 1911 2 : 3 Potisje
04.06.2017 17:00 Zadrugar 2 : 2 Rusanda
04.06.2017 17:00 OFK Gradnulica 2 : 1 Jedinstvo
04.06.2017 17:00 OFK Stajićevo 8 : 1 MSK
04.06.2017 17:00 Omladinac 2 : 0 ASK
04.06.2017 17:00 Zlatica 6 : 2 OFK Klek
04.06.2017 17:00 Borac (I) 5 : 0 Napredak (BT)
04.06.2017 17:00 Roham 8 : 1 Proleter
04.06.2017 17:00 Bega 0 : 2 1.Oktobar
04.06.2017 17:00 Terekves 3 : 2 Delija
04.06.2017 17:00 Vojvodina (NM) 3 : 0 2. Oktobar
04.06.2017 17:00 Vojvodina (B) 5 : 1 Napredak (Č)
04.06.2017 17:00 Borac 6 : 1 OFK Zeka Buljubaša
04.06.2017 17:00 Obilić 1993 4 : 4 Jedinstvo (M)
04.06.2017 17:00 Sloga 2 : 1 Fruškogorac
04.06.2017 17:00 Napredak 3 : 4 PSK Putinci
04.06.2017 17:00 Hajduk 3 : 0 OFK Brestač
04.06.2017 17:00 Jedinstvo (P) 1 : 2 Graničar (K)
04.06.2017 17:00 Železničar 9 : 0 Graničar (O)
04.06.2017 17:00 Obilić 1 : 4 Jedinstvo
04.06.2017 17:00 Fruškogorski partizan 5 : 0 Moskva
04.06.2017 17:00 Železničar 3 : 2 Borac
04.06.2017 17:00 Bačka 2 : 4 Fruškogorac
04.06.2017 17:00 Centar 0 : 6 RFK Novi Sad 1921
04.06.2017 17:30 Metalac 2 : 2 Popovići
04.06.2017 17:30 Partizan 2 : 1 Lazac
04.06.2017 17:30 Budućnost (K) 3 : 1 Mladost (V)
04.06.2017 17:30 Jedinstvo (D) 3 : 1 Zvezda
04.06.2017 17:30 Borac (A) 4 : 1 Kraljevo Hajduk
04.06.2017 17:30 Gruža 3 : 2 Grdica
04.06.2017 17:00 Erdoglija 3 : 0 Seljak
04.06.2017 17:00 Divostin 5 : 7 21. oktobar
04.06.2017 17:00 Košutnjak 5 : 2 Kremenac
04.06.2017 17:00 Zastava 1 : 1 Korićani
04.06.2017 17:00 Maršić 1 : 3 Hajduk
04.06.2017 17:00 OFK Bagremar 8 : 1 OFK Žeželj
04.06.2017 17:30 Lugovi 0 : 0 Malba
04.06.2017 17:30 Gavrilo Princip 3 : 3 Rudar
04.06.2017 17:30 Čačak 94 1 : 3 Morava (K)
04.06.2017 17:30 Prijatelji 0 : 1 Planinac
04.06.2017 17:30 Morava (M) 1 : 3 Vujan
04.06.2017 17:30 Kej 3 : 0 Rakova
04.06.2017 16:30 Jelica 2 : 2 Dedinje Junajted
04.06.2017 16:30 Voćar 7 : 3 Prilike
04.06.2017 16:30 Gorušica 5 : 3 Gradina
04.06.2017 16:30 Brezova 1 : 3 Jedinstvo
04.06.2017 Velereč 94 6 : 2 Mladost 09
04.06.2017 Takovski Ustanak 4 : 1 Jablanica
04.06.2017 17:00 Bačinac 0 : 3 Radnik
04.06.2017 11:00 B 2000 3 : 0 Brezovac
04.06.2017 17:30 Jasenica 9 : 1 Budućnost
04.06.2017 17:30 Kopljari 2 : 1 Partizan
04.06.2017 17:30 Šamot 3 : 2 Mladi rudar
04.06.2017 17:30 Sloga 0 : 3 Plaskovac
04.06.2017 17:30 Šumadinac (N) 6 : 0 Žabare
04.06.2017 17:30 Udarnik 3 : 0 Pobeda (Đ)
04.06.2017 17:30 Bare 4 : 2 BSK
04.06.2017 17:30 Marjan 2 : 6 Crvena zvezda
04.06.2017 17:30 Sloga (M) 3 : 2 Mladost (R)
04.06.2017 17:30 Mladost MG 3 : 1 Grivac
04.06.2017 17:30 Kotlenik 2 : 2 Pobeda (S)
04.06.2017 17:30 Omladinac (S) 1 : 4 Omladinac (Š)
04.06.2017 17:30 Radnički (K) 0 : 0 BSK
04.06.2017 17:30 Dragoš 2 : 1 Bata Bulić
04.06.2017 17:30 Napredak (S) 5 : 1 Sloga 1952
04.06.2017 17:30 Stig (MC) 2 : 1 Mladost (R)
04.06.2017 17:30 Kurjače 2 : 1 Obilić
04.06.2017 17:30 Dizel 2 : 1 Jedinstvo (D)
04.06.2017 17:30 Sloga (Ć) 1 : 5 Napredak (P)
04.06.2017 17:30 Radnički (P) 3 : 2 Desine
04.06.2017 17:30 Dunavac (P) 1 : 3 Žika Marković Uča
04.06.2017 17:30 Železničar 5 : 4 Polet (V)
04.06.2017 18:00 Napredak 2 : 2 Duško
04.06.2017 18:00 Budućnost (Z) 3 : 4 Sloga (D)
04.06.2017 18:00 Borac (Š) 2 : 0 Mladost (MM)
04.06.2017 18:00 Budućnost (PD) 2 : 3 Omladinac
04.06.2017 18:00 Proleter 4 : 1 Drina
04.06.2017 18:00 Gorki 7 : 1 Milicionar
04.06.2017 18:00 Cer 8 : 3 Torpedo
04.06.2017 18:00 Šipurske Livade 8 : 1 Torpedo
04.06.2017 18:00 Trešnjevka 4 : 3 Sloga (K)
04.06.2017 18:00 Radnički (К) 1 : 8 Dušan Silni
04.06.2017 18:00 Mladost 2013 5 : 6 Dobrava
04.06.2017 18:00 OFK Jelen 3 : 0 Rankovac
04.06.2017 18:00 Miloš Pocerac 2013 3 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
04.06.2017 18:00 Karađorđe 3 : 0 Varna 012
04.06.2017 18:00 7. Juli 0 : 1 Vidojevica
04.06.2017 18:00 Sloga (LŠ) 6 : 2 Velika Reka
04.06.2017 18:00 Jedinstvo (MZ) 5 : 2 Milan Orlić
04.06.2017 18:00 Gučevo 3 : 0 Azbukovica
04.06.2017 18:00 Stolice 1 : 2 Cerova
04.06.2017 18:00 Jedinstvo (Z) 5 : 0 Sloga (S)
04.06.2017 18:00 Mladost (DD) 3 : 2 Borac (K)
04.06.2017 18:00 Prva Iskra 2 : 3 Jadar (S)
04.06.2017 17:00 Gunjevac 6 : 3 Proleter
04.06.2017 17:00 Polet 1 : 0 Borac
04.06.2017 17:00 Popadić 3 : 2 Kolubara 2
04.06.2017 17:00 Kotešica 2 : 2 OFK Brđanac
04.06.2017 17:00 Liplje 3 : 0 Jadar 2013
04.06.2017 17:00 Ribnikar 2 : 1 Rajac
04.06.2017 17:00 Mladost 3 : 1 Komanice
04.06.2017 14:30 Borac 1 : 5 Glumač
04.06.2017 17:30 Avijatičar 0 : 2 Omladinac
04.06.2017 17:30 Lauš 6 : 2 Duškovci
04.06.2017 17:30 Gorobilje 0 : 3 Plavi Tok
04.06.2017 17:30 Bakionica 3 : 3 Dobrinjac
04.06.2017 14:30 Trešnjica 7 : 3 Napredak
04.06.2017 14:30 Pobeda 1 : 7 Sečica
04.06.2017 17:00 Urovica 0 : 4 Graničar
04.06.2017 11:00 Miloševo 2 : 2 Rečka
04.06.2017 17:00 OFK Tamnič 4 : 1 Polet
04.06.2017 11:00 Malajnica 1 : 6 Kovilovo
04.06.2017 17:00 Ratar 2 : 2 OFK Sikole
04.06.2017 17:30 BSK 4 : 5 Sebečevac
04.06.2017 17:30 Gornji Stepoš 6 : 1 Mladost VPD
04.06.2017 17:30 Budućnost 4 : 4 Knez Lazar
04.06.2017 11:00 Sloga 7 : 0 Dedina
04.06.2017 11:00 Čarapan 3 : 1 Borac
04.06.2017 17:30 Gradina 6 : 2 14. Oktobar
04.06.2017 17:30 Rubin (Z) 14 : 0 Beli Orlovi
04.06.2017 17:30 Omladinac 3 : 2 Mladost
04.06.2017 17:30 Donji Kopaonik 9 : 0 Stari Trstenik
04.06.2017 17:30 Varvarin 1 : 0 Borac
04.06.2017 17:30 Trudbenik 1 : 0 Jugovići
04.06.2017 17:30 Sloga 3 : 3 Rubin (DS)
04.06.2017 17:00 Pinosava 1 : 2 Crvenka
04.06.2017 17:00 Heroj Polet 5 : 2 Poštar
04.06.2017 17:00 Mladost 1 : 0 Pionir
04.06.2017 17:30 Veliki Suvodol 0 : 3 Rongo Siti
04.06.2017 17:30 Lokomotiva 0 : 3 Sloboda
04.06.2017 17:30 Pobeda 4 : 2 Nišavac
04.06.2017 17:30 Morava 1949 3 : 0 Delijski Vis
04.06.2017 11:00 Mladost 0 : 3 Čegar 2013
04.06.2017 17:30 Supovac 2 : 6 Radnički 1936
04.06.2017 17:30 Sečanica 1 : 2 Stevan Nešticki
04.06.2017 17:30 Durlan Siti 0 : 5 Čegar 1946
04.06.2017 Marina Kutina 1 : 4 Moravac
04.06.2017 Toplica 5 : 1 10. februar
04.06.2017 17:30 Šljivar 3 : 0 Timok 1928
04.06.2017 17:30 Lovac 1 : 2 OFK Rtanj 2016
04.06.2017 17:30 Deli Jovan 3 : 9 Velika Jasikova
04.06.2017 17:30 Padina 1989 3 : 0 Banaćanin
04.06.2017 11:00 Koprijan 1975 2 : 4 Dobrič 1974
04.06.2017 17:00 Rastina 1918 4 : 1 Partizan
04.06.2017 17:00 Sport 1 : 1 Jedinstvo (R)
04.06.2017 17:00 Telečka 0 : 2 KFK Kula
04.06.2017 17:00 Dinamo 1923 5 : 1 Panonija
04.06.2017 18:00 Sloga Trgošped 5 : 1 Sloga (R)
04.06.2017 18:00 Mladost (B) 5 : 2 Sloga 1949
04.06.2017 18:00 Polet 1 : 0 Jedinstvo 2014
04.06.2017 18:00 Mladost (Z) 2 : 4 Dragojevac
04.06.2017 11:00 Mrovska 3 : 0 Verko
04.06.2017 11:00 Petrovac 74 3 : 2 Hajduk
04.06.2017 18:00 Skupljen 2013 0 : 5 Provo 2015
04.06.2017 17:30 Krtinska 1 : 2 Omladinac
04.06.2017 17:30 Duboko 3 : 2 Posavina
04.06.2017 17:30 Belo Polje 4 : 1 Rvati
04.06.2017 17:30 Borac 4 : 1 Jedinstvo
04.06.2017 17:30 Ljubinić 3 : 1 Partizan
04.06.2017 17:00 OFK Povlen 3 : 1 Žabari
04.06.2017 17:00 Mali korak 5 : 4 Gradac Pričević
04.06.2017 17:00 Beloševac 5 : 1 Zadrugar
04.06.2017 17:00 Rakac Stave 4 : 2 Dupljaj 2016
04.06.2017 14:00 Dupljaj 1 : 1 Bujačić
04.06.2017 17:00 Sloga Gorić 1 : 4 Paune
04.06.2017 17:00 Lukavac 6 : 3 Mladi radnik
04.06.2017 17:30 Pobeda 2 : 3 Karaš
04.06.2017 17:30 Omladinac 3 : 1 Banat
04.06.2017 17:30 Vinogradar 5 : 0 Vitorul
04.06.2017 11:00 Mladost 2015 7 : 3 Štitari
04.06.2017 11:00 Zmajevac 7 : 4 Grkljane
04.06.2017 11:00 Polet (K) 2 : 2 Polet (Š)
04.06.2017 11:00 Mudrakovac 2 : 2 Zdravinje
04.06.2017 17:30 Gaglovo 3 : 1 Padež
04.06.2017 17:30 Pasjak 2013 0 : 3 Meševo
04.06.2017 17:30 Vratare 2 : 1 Globoder
04.06.2017 11:00 Srnje 1 : 5 Konjuh
04.06.2017 11:00 Moravac (G) 1 : 1 ŠFU Derbi 2016
04.06.2017 11:00 Mladost 7 : 1 Todorovce
04.06.2017 17:30 OFK Radnički 4 : 3 Sloboda
04.06.2017 17:30 Borac (A) 0 : 1 BSK
04.06.2017 17:30 Mladost (Č) 3 : 4 Mladi Borac
04.06.2017 17:30 Budućnost (D) 11 : 1 Šumadija (MC)
04.06.2017 17:30 Sloga 3 : 0 Bistrica
04.06.2017 17:30 Rudar 4 : 1 Polet
04.06.2017 18:00 Morava 5 : 1 Belica
04.06.2017 18:00 Jedinstvo 0 : 2 OFK Borac
04.06.2017 18:00 Omladinac 2 : 1 Trnava
04.06.2017 18:00 Šantarovac 1 : 4 Partizan
04.06.2017 18:00 Hajduk 0 : 4 Mladost
04.06.2017 18:00 Zelenika 2 : 0 Orlovi
04.06.2017 18:00 Resavac 3 : 0 Mladi borac
04.06.2017 17:30 Rujišnik 4 : 0 Velika Drenova
04.06.2017 17:30 Morava 5 : 0 Borjak 2013
04.06.2017 18:00 Donja Mutnica 2 : 2 Heroj
04.06.2017 18:00 OFK Juhor 2016 2 : 2 Razvitak
04.06.2017 18:00 Mladost 4 : 0 Polet
04.06.2017 18:00 Vihor 1 : 1 Sloboda
04.06.2017 18:00 Napredak 2 : 1 Popovac
04.06.2017 18:00 OFK Borac 2 : 1 ISK Izvor
04.06.2017 18:00 Budućnost 5 : 4 Jedinstvo
04.06.2017 Hajduk 6 : 0 Granit
04.06.2017 Mladost (DB) 0 : 2 Luk
04.06.2017 Jadar 1961 0 : 0 Mladost (B)
04.06.2017 Studenac 7 : 3 Rudar
04.06.2017 17:30 Vrnjci 0 : 3 Zgodačica
04.06.2017 17:30 Jovo Kursula 4 : 2 Stara Čaršija
04.06.2017 17:30 Šumadija 3 : 3 Kablar
04.06.2017 17:30 Lasta 1 : 0 Miločajac
04.06.2017 17:30 Morava 1 : 3 Budućnost
04.06.2017 17:30 Mineral 2015 5 : 4 Progorelica
04.06.2017 17:30 National AG 5 : 2 Studen Vitez
04.06.2017 17:30 Omladinac 2 : 1 Bogutovačka Banja
04.06.2017 11:00 Krćevac 04 0 : 3 Mladost (R)
04.06.2017 17:30 Sloven 2 : 2 Lovac
04.06.2017 17:30 Hajduk 3 : 0 Šumar
04.06.2017 17:30 Kameni 3 : 0 Srem
04.06.2017 17:30 Sremac 3 : 0 Mladost
04.06.2017 17:30 Donji Srem 6 : 0 Vitez
04.06.2017 10:00 Beli Orlovi 0 : 3 Bečevica
04.06.2017 10:00 Partizan 4 : 2 Jedinstvo
04.06.2017 17:30 Pečanica 2 : 6 Stiški Kurjak
04.06.2017 17:30 Dunavac 1929 2 : 2 Mladi Borac
04.06.2017 17:30 Mirko Tomić 2 : 5 Sirakovo
04.06.2017 17:30 Pek 3 : 0 Kumane
04.06.2017 17:30 Ram 2 : 1 Srednjevo
04.06.2017 17:30 Baštovan 2015 1 : 1 Sloga-TOP
04.06.2017 17:30 27. Oktobar 0 : 3 Jedinstvo (K)
04.06.2017 17:30 Fruškogorac 2 : 8 Fruška Gora
04.06.2017 17:30 Sremac 5 : 2 Borac
04.06.2017 17:30 Sloga 0 : 8 Car Uroš
04.06.2017 17:30 Graničar 2 : 0 Vojvodina
04.06.2017 17:30 S.V.Radnički 2 : 2 Polet
04.06.2017 17:30 Planinac 2 : 2 Jedinstvo (R)
04.06.2017 17:30 Jednota 2 : 2 Graničar
04.06.2017 17:30 OFK Bingula 6 : 2 Sremac
04.06.2017 17:30 Omladinac 1 : 3 OFK Bačinci
04.06.2017 17:30 Borac 2 : 5 Napredak
04.06.2017 17:30 Jedinstvo 1 : 6 Sinđelić
04.06.2017 17:00 Šumadija 1962 3 : 1 Sloga
04.06.2017 17:00 Vlaška 1950 0 : 3 Ivanča
04.06.2017 17:00 Šepšin 6 : 1 Borac
04.06.2017 17:00 Rabrovac 3 : 0 Omladinac
04.06.2017 17:30 Radenka 3 : 0 BSK 2015
04.06.2017 17:30 Pobeda 0 : 3 Sloga
04.06.2017 17:30 Zviždic 0 : 0 Neresnica
04.06.2017 11:00 Slavija 1915 4 : 1 Dobricevo
04.06.2017 17:30 Polet 0 : 4 Sloga
04.06.2017 17:30 Pomoravlje 3 : 0 Budućnost
04.06.2017 17:00 OFK Braničevo 2 : 6 Polet
04.06.2017 17:00 Mrčkovac 3 : 0 Borac 2016
04.06.2017 17:00 Barič 3 : 3 Električar
04.06.2017 17:00 Šumarice 2008 3 : 2 Dobrača
04.06.2017 17:00 Seljak 1928 5 : 0 Borac
04.06.2017 17:00 Pobeda 1926 4 : 2 Sloga 2016
04.06.2017 17:00 Bratstvo 1975 8 : 0 Bukorovac
04.06.2017 Sinđelić 0 : 3 Mladi Radnik
04.06.2017 Budućnost 3 : 1 Vinogradar
04.06.2017 10:00 Inđija 6 : 2 Radnički (Zr)
04.06.2017 10:00 TSC 0 : 1 Vojvodina
04.06.2017 10:00 OFK Hajduk 4 : 0 Indeks
04.06.2017 10:00 Radnički (NP) 5 : 0 Radnički (SM)
04.06.2017 17:00 Omladinac 3 : 0 Železničar
04.06.2017 10:00 Jedinstvo 4 : 0 Begej
04.06.2017 10:00 Radnički (S) 0 : 1 ČSK Pivara
04.06.2017 11:00 Jošanica 0 : 3 Rudar
04.06.2017 12:30 BSK Borča 2 : 0 Studentski Grad
04.06.2017 17:00 Stari Tamiš 3 : 2 Sloga
04.06.2017 13:00 Vrčin 1 : 3 Srem
04.06.2017 10:00 Grafičar 9 : 0 Omladinac
04.06.2017 10:00 Prva Iskra 1 : 12 Brodarac 1947
04.06.2017 17:00 011 MK 2 : 4 Voždovac MK
04.06.2017 16:30 IMT MK 3 : 0 Stepojevac Vaga MK
04.06.2017 12:00 Radnički (SM) 4 : 2 Novi Sad 1921
04.06.2017 13:00 Železničar 1 : 0 Vršac
04.06.2017 12:00 Hajduk junior 2 : 4 Vrbas
04.06.2017 16:00 Bečej 1918 3 : 1 Bačka (BP)
04.06.2017 10:00 Radnicki (NB) 0 : 1 Voždovac
04.06.2017 10:00 Kolubara 5 : 2 Mladenovac
04.06.2017 10:00 BSK 3 : 1 Teleoptik
04.06.2017 14:00 Lokomotiva 3 : 0 PKB
04.06.2017 Sloven 6 : 1 1. Maj
04.06.2017 10:00 Hajduk 0 : 1 Bežanija
04.06.2017 13:00 Graficar 0 : 1 GSP Polet
04.06.2017 09:00 Lokomotiva MK 0 : 3 011 MK
04.06.2017 09:00 Čukarički MK 6 : 0 Sinđelić MK
04.06.2017 11:00 Voždovac MK 1 : 1 BSK Borča MK
04.06.2017 11:30 Zemun MK 4 : 0 Brodarac MK
04.06.2017 11:00 OFK Beograd MK 3 : 0 Šumadija 1962 MK
04.06.2017 11:30 Internacional MK 9 : 0 Leštane MK
04.06.2017 11:30 Lokomotiva MK 2 : 3 011 MK
04.06.2017 17:00 Crvena Zvezda MML MK 3 : 1 IMT MK
04.06.2017 11:00 CFK 4 : 2 Železničar
04.06.2017 10:00 Proleter 2006 3 : 5 Petar Puača
04.06.2017 10:00 Radnički (SM) 3 : 2 Novi Sad 1921
04.06.2017 10:00 Radnički (Zr) 2 : 4 Kikinda 1909
04.06.2017 10:00 Dinamo 1945 13 : 2 Vršac
04.06.2017 10:00 Hajduk junior 3 : 0 Vrbas
04.06.2017 14:00 Bečej 1918 3 : 0 Bačka 1901
04.06.2017 10:00 FSFV 1 : 4 Brodarac
04.06.2017 09:00 Partizan 5 : 0 011
04.06.2017 17:00 Arena Su 1 : 0 Subotica
04.06.2017 11:00 Proleter 3 : 2 Spartak
04.06.2017 17:00 Omladinac 4 : 6 Borac
04.06.2017 17:00 Kolonija 2 : 5 Sloga
04.06.2017 17:00 Dinamo 1945 5 : 0 Budućnost
04.06.2017 17:00 Dolina 3 : 0 Borac
04.06.2017 17:00 Hajdučica 2 : 0 Vojvodina
04.06.2017 10:00 Banat 4 : 1 BAK
04.06.2017 10:00 Posavina 0 : 8 Obrenovac 1905
04.06.2017 10:00 Pobeda 1 : 3 Buducnost
04.06.2017 11:00 Rudar 2001 3 : 0 Šapine
04.06.2017 11:00 Jedinstvo 1945 14 : 1 Borac
04.06.2017 11:00 Hajduk : Provo
04.06.2017 09:00 Internacional 3 : 2 Bežanija
04.06.2017 13:00 Radnički NB 1 : 2 Sindjelic
04.06.2017 10:00 BSK 1925 3 : 2 Dominus
04.06.2017 11:00 Vrčin MK 3 : 2 Boleč MK
04.06.2017 10:00 Ole MK 3 : 0 Petlić MK
04.06.2017 11:00 Beograd 1929 MK 2 : 5 Dunavac MK
04.06.2017 17:00 Borac MK 1 : 5 Mungosi MK
04.06.2017 09:00 Zemun MK 5 : 1 ŽFK Crvena zvezda MK
04.06.2017 16:00 Bežanija MK 0 : 7 Olimpik MK
04.06.2017 10:00 Bačka 1901 0 : 4 Arena SU
04.06.2017 Sloga 0 : 3 Bačka
04.06.2017 Horgoš 1911 1 : 1 AFK
04.06.2017 Kevi 2 : 0 Senta
04.06.2017 Njerš Ištvan 5 : 3 Potisje
04.06.2017 11:00 Jedinstvo 3 : 5 Ada

Rukomet

04.06.2017 18:00 Metalac 27 : 28 Jedinstvo 1974
04.06.2017 19:30 Mačva 27 : 19 Rekreativo
04.06.2017 19:00 Radnički 32 : 34 Sloga
04.06.2017 Pirot 29 : 37 Radan
04.06.2017 Morava 84 33 : 38 Progres
04.06.2017 18:30 Beograd 27 : 26 ORK Loznica
04.06.2017 17:00 Radnički 25 : 21 Grand Zvezda
04.06.2017 17:00 Lehel 22 : 21 Sonta
04.06.2017 16:00 Naftagas 27 : 15 Obilić
04.06.2017 10:00 Senta 35 : 20 Mladost

Američki fudbal

04.06.2017 17:00 Indians Inđija 14 : 40 Wild Boars Kragujevac
04.06.2017 16:00 Novi Sad Wild Dogs 0 : 32 Angel Warriors Čačak

Ragbi 15

04.06.2017 12:30 RK Vojvodina/Petrovgrad 77 : 5 RK Loznica
04.06.2017 17:30 GRK Vrsac 12 : 17 RK Dinamo 1954
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.