XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 776 utakmica za dan
Nedelja, 9 Oktobar 2016

Fudbal

09.10.2016 15:00 Dinamo 1 : 2 Budućnost
09.10.2016 15:00 Radnički 1 : 0 Kolubara
09.10.2016 14:30 Berane 3 : 1 Igalo
09.10.2016 14:30 Ibar 1 : 0 Jezero
09.10.2016 14:30 Bratstvo 1 : 1 Mornar
09.10.2016 14:30 Cetinje 0 : 3 Kom
09.10.2016 14:30 Otrant Olympic 2 : 0 Radnički
09.10.2016 14:00 Gusinje 2 : 2 OFK Borac
09.10.2016 15:00 Ribnica 2 : 1 Crvena stijena
09.10.2016 15:00 Dunav 2 : 1 Cement
09.10.2016 15:00 Borac (S) 1 : 1 Sloga
09.10.2016 14:30 Mihajlovac 1934 1 : 1 Smederevo 1924
09.10.2016 14:30 Železničar 3 : 0 Zlatibor (Č)
09.10.2016 15:00 Tabane 1970 3 : 0 Moravac Orion
09.10.2016 15:00 Pukovac 0 : 0 Radnički (S)
09.10.2016 15:00 Vlasina 0 : 0 Jedinstvo (P)
09.10.2016 11:00 Car Konstantin 3 : 2 Ozren
09.10.2016 15:00 Radan 1 : 0 OFK Sinđelić
09.10.2016 14:30 Brodarac 1947 3 : 1 BASK
09.10.2016 14:30 Crvena Zvezda 1 : 1 Žarkovo
09.10.2016 11:00 Prva Iskra 1 : 1 Sopot
09.10.2016 11:00 Dorćol 0 : 2 Grafičar
09.10.2016 14:30 Stepojevac Vaga 2 : 3 Radnički (O)
09.10.2016 15:00 Tavankut 0 : 1 Bačka (P)
09.10.2016 15:00 Tisa (A) 5 : 1 Mladost APA
09.10.2016 15:00 Subotica 0 : 1 Mladost (T)
09.10.2016 15:00 Tekstilac 0 : 0 Zadrugar
09.10.2016 15:00 Budućnost (G) 3 : 0 Potisje
09.10.2016 15:00 Vojvodina 1928 1 : 1 Jedinstvo (NB)
09.10.2016 15:00 Dolina 0 : 1 Proleter (BK)
09.10.2016 15:00 Polet (N) 3 : 1 Vršac united
09.10.2016 15:00 Hajduk (Č) 2 : 1 Sloga
09.10.2016 10:00 Index 3 : 2 Veternik
09.10.2016 15:00 Hajduk 1925 Podunavac 3 : 4 Kupinovo
09.10.2016 10:00 Sofeks 3 : 0 Hajduk (B)
09.10.2016 14:30 Karađorđe 3 : 2 Sušica
09.10.2016 14:30 Arsenal 3 : 0 Sloga
09.10.2016 14:30 Miokovci 1 : 0 Tutin
09.10.2016 14:30 Petar Dobrnjac 2 : 1 Šumadija (T)
09.10.2016 14:30 RSK 2 : 0 Homoljac
09.10.2016 11:00 Proleter 3 : 0 Napredak
09.10.2016 14:30 Borac (Ž) 2 : 2 Šumadija (A)
09.10.2016 14:30 Borac 1932 2 : 2 Radnički 1926
09.10.2016 14:30 Mladi radnik 1940 2 : 1 Zvižd
09.10.2016 14:30 OFK Osečina 2 : 2 Zadrugar
09.10.2016 14:30 Sloga (S) 1 : 1 Polimlje
09.10.2016 14:30 Drina 0 : 0 Radnički Stobex
09.10.2016 14:30 OFK Divci 0 : 4 Provo
09.10.2016 14:30 Sloga 1940 (BB) 3 : 0 Radjevac
09.10.2016 15:00 Moravica 5 : 1 Đerdap
09.10.2016 15:00 Hajduk Veljko 2 : 1 Majdanpek
09.10.2016 15:00 OFK Lugomir 1 : 1 SFS Borac
09.10.2016 15:00 Župa 2 : 0 Poljoprivrednik
09.10.2016 15:00 Levač 1 : 4 Trajal
09.10.2016 15:00 Bošnjane 1 : 1 Žitorađa
09.10.2016 15:00 Rembas 0 : 0 Sloga
09.10.2016 15:00 Mladost (M) 1 : 1 OFK Brzi Brod
09.10.2016 15:00 Vranjska Banja 0 : 2 Budućnost (P)
09.10.2016 15:00 Jedinstvo (GM) 1 : 1 Ropotovo
09.10.2016 15:00 Budućnost (O) 5 : 0 Nebeski andjeli
09.10.2016 14:30 Budućnost 3 : 1 Jedinstvo
09.10.2016 14:30 Turbina 0 : 1 Zvezdara
09.10.2016 14:30 Vrčin 0 : 1 Borac (O)
09.10.2016 14:30 Srem 1 : 4 Borac (L)
09.10.2016 15:00 Radnički 1905 9 : 2 Jadran (S)
09.10.2016 15:00 Napredak 0 : 0 Jadran (F)
09.10.2016 15:00 Bajša 0 : 0 Sutjeska
09.10.2016 15:00 Senta 0 : 1 Obilić
09.10.2016 15:00 Proleter (Nj) 0 : 1 Čantavir
09.10.2016 15:00 Krivaja 3 : 0 Eđšeg
09.10.2016 15:00 Lipar 2 : 0 OFK Šikara
09.10.2016 15:00 Mladost (BP) 5 : 0 Polet (S)
09.10.2016 15:00 Rusin 3 : 1 Terekveš
09.10.2016 15:00 Krila Krajine 0 : 0 Stari Grad
09.10.2016 15:00 Slavija 1 : 1 Hercegovac
09.10.2016 15:00 BSK 8 : 0 Borac (BG)
09.10.2016 15:30 Jedinstvo (V) 2 : 0 Partizan (G)
09.10.2016 15:30 Polet 2 : 1 Mladost (O)
09.10.2016 15:30 Vulturul 0 : 2 BAK
09.10.2016 15:30 Sloga (BNS) 2 : 1 Crvena zvezda
09.10.2016 15:30 Strela 1 : 0 Jedinstvo Stević
09.10.2016 15:30 Borac (St) 1 : 2 Vojvodina (S)
09.10.2016 15:30 Jugoslavija 1 : 1 Budućnost (A)
09.10.2016 15:00 Jedinstvo 0 : 0 OFK Kikinda
09.10.2016 15:00 Lehel 1 : 0 Mladost (BD)
09.10.2016 15:00 C. Zvezda (VS) 3 : 0 Banat
09.10.2016 15:00 Borac 4 : 1 Omladinac
09.10.2016 15:30 Ljukovo 5 : 4 Hrtkovci
09.10.2016 15:30 Napredak 3 : 1 Sloboda
09.10.2016 15:30 FK Graničar 1924 2 : 1 Partizan
09.10.2016 15:30 Hajduk 0 : 0 1. Maj Ruma
09.10.2016 15:30 Donji Petrovci 1 : 0 Budućnost
09.10.2016 15:00 TSK 3 : 1 Vinogradar
09.10.2016 15:00 Borac 1 : 0 Mladost
09.10.2016 15:00 Petrovaradin 3 : 1 Jedinstvo
09.10.2016 15:00 Tatra 3 : 0 Miletić
09.10.2016 15:00 Proleter 2 : 0 Bačka
09.10.2016 16:00 Radnik 2 : 0 Omladinac
09.10.2016 16:00 Stubal 1 : 0 Novi Pazar 1928
09.10.2016 16:00 Borac 2 : 1 Granit
09.10.2016 16:00 Mataruge 0 : 0 Ibar
09.10.2016 16:00 Proleter 4 : 2 Magnohrom
09.10.2016 14:30 Omladinac (Z) 2 : 3 Polet (T)
09.10.2016 14:30 Brezak 3 : 1 Donja Vrbava
09.10.2016 14:30 Jedinstvo (K) 2 : 2 Prijevor
09.10.2016 13:00 Napredak 2 : 0 Ozrem PMH
09.10.2016 14:30 Zadrugar 1 : 4 LFK Mladost
09.10.2016 14:30 Jedinstvo (GG) 3 : 2 Backovac Junajted
09.10.2016 15:00 Ibar 11 : 0 Rudar
09.10.2016 14:30 Podunavac 1 : 0 7. Juli
09.10.2016 14:30 Pobeda 1 : 0 Polet
09.10.2016 14:30 Sloboda 3 : 1 Budućnost
09.10.2016 14:30 Sloga 0 : 0 Osipaonica
09.10.2016 14:30 Omladinac 0 : 1 Crvena zvezda
09.10.2016 14:30 Šumadija 1 : 0 Cerovac 2013
09.10.2016 14:30 SASK 0 : 3 Mladi borac
09.10.2016 14:30 Vinča 2 : 2 Omladinac
09.10.2016 14:30 Proleter 1976 3 : 2 Banja 1957
09.10.2016 10:00 Vitlina-Bokanja 0 : 2 OFK Šatornja
09.10.2016 14:30 Prvi srpski ustanak 0 : 1 Junkovac
09.10.2016 14:30 ŽSK 1 : 0 Lokomotiva
09.10.2016 14:30 OFK Aranđelovac 6 : 1 BSK
09.10.2016 14:30 Radnik (S) 0 : 3 Trgovački
09.10.2016 14:30 Borac (K) 1 : 1 Budućnost (V)
09.10.2016 14:30 Sloga (B) 3 : 0 Napredak 1936
09.10.2016 14:30 Makce 2 : 1 Mladost (B)
09.10.2016 14:30 Rudar (S) 3 : 0 Mlava (ML)
09.10.2016 14:30 Krilaš 0 : 3 Polet (SD)
09.10.2016 15:00 Hajduk Stanko 1 : 0 Borac (L)
09.10.2016 15:00 Mladi Borac 2 : 0 Jevremovac
09.10.2016 15:00 Borac (V) 2 : 2 Radnički Šabački
09.10.2016 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Mladost (P)
09.10.2016 15:00 Podrinje 2 : 1 Mladost (PP)
09.10.2016 14:30 Tvrdojevac 0 : 2 Junior Novo Naselje
09.10.2016 14:30 ZSK 0 : 5 Sovljak
09.10.2016 14:30 Joševa 0 : 1 Trlić
09.10.2016 14:30 Iskra 5 : 2 Tulari
09.10.2016 14:30 Savinac 2 : 2 Polet
09.10.2016 14:30 Železničar 0 : 0 Ariljska rampa
09.10.2016 14:30 Lazarica 2 : 1 Ježevica
09.10.2016 14:30 Jedinstvo (K) 2 : 2 Jasen
09.10.2016 15:30 Blizna 1 : 2 Čubra
09.10.2016 15:30 Krivelj 0 : 1 Zlot
09.10.2016 15:30 BSK 0 : 2 Branik
09.10.2016 15:30 Slatina 1 : 0 Sloga
09.10.2016 11:00 Ključ 2 : 1 Poreč
09.10.2016 15:30 Nemetali 2 : 1 Deli Jovan
09.10.2016 15:00 Zemljoradnik 1 : 1 Radnički 1924
09.10.2016 15:00 Mladost 1976 5 : 2 Crvena Zvezda
09.10.2016 15:00 Doljevac 1971 2 : 1 Palilula
09.10.2016 15:00 Mladost (Ba) 8 : 1 Moravac (ZT)
09.10.2016 15:00 Naisus 1977 0 : 3 Rudar Alpos
09.10.2016 15:00 Jedinstvo GVD 2 : 2 Morava (Ž)
09.10.2016 15:00 Naša krila 5 : 3 Rasovača
09.10.2016 15:00 Radnički 1947 3 : 5 Orljane
09.10.2016 15:30 Omladinac 2 : 1 Malinik
09.10.2016 15:30 Kablovi 5 : 1 Sloga
09.10.2016 15:30 Trebič 0 : 3 Radnički (L)
09.10.2016 15:30 Vratarnica 5 : 1 Bučje Topla
09.10.2016 15:30 Osnić 1 : 1 ŠSK
09.10.2016 14:30 Bratstvo 1 : 4 Hajduk
09.10.2016 14:30 Kušiljevo 5 : 0 Juhor
09.10.2016 14:30 Dragocvet 2 : 1 Morava
09.10.2016 14:30 Napredak (D) 6 : 0 Resavac
09.10.2016 14:30 Partizan 2 : 1 OFK Batinac
09.10.2016 14:30 Napredak (Z) 1 : 1 OFK Bratstvo
09.10.2016 15:30 Parunovac 1 : 0 Mačkovac
09.10.2016 15:30 Ribnik 4 : 1 Čitluk
09.10.2016 15:30 Šanac 4 : 1 Sloga
09.10.2016 15:30 Kupci 5 : 1 Vinogradar
09.10.2016 15:00 Nikodije Stojanović Tatko 2 : 2 Jastreb
09.10.2016 15:00 Jug Bogdan 4 : 0 Veterani Jastrebac
09.10.2016 15:00 Omladinac 0 : 3 Mladost 1982
09.10.2016 15:00 Dunđerski 6 : 1 Partizanski put
09.10.2016 15:00 Rudar 1 : 0 Crvena zastava
09.10.2016 15:00 Vrtište 4 : 1 Proleter (M)
09.10.2016 15:00 Mladost 1 : 0 AZ Borac 2014
09.10.2016 15:00 Sloga 1948 0 : 1 Proleter (DV)
09.10.2016 15:00 Sloboda 3 : 1 Budućnost
09.10.2016 15:30 Gnjilan 2 : 1 Dragoš
09.10.2016 15:30 Padež 3 : 2 Vladimir Durković
09.10.2016 15:30 Napredak 2 : 8 Borac
09.10.2016 15:30 Kumarevo 65 3 : 1 Jedinstvo (GS)
09.10.2016 15:30 Brza 3 : 0 Omladinac (DS)
09.10.2016 15:30 Mladi Borac 2 : 2 Bobište
09.10.2016 15:30 Plantaža 4 : 1 Jedinstvo (Š)
09.10.2016 15:30 Vučje 1 : 2 Čekmin
09.10.2016 15:30 Polet 1 : 3 Sloga
09.10.2016 15:30 Železničar 3 : 1 Zloćudovo
09.10.2016 15:30 Jablanica 4 : 0 Umac
09.10.2016 15:30 Radnički (P) 2 : 1 Progres
09.10.2016 15:00 Vihor 1 : 1 Pavlovac
09.10.2016 15:00 Južna pruga 0 : 3 Mladost (B)
09.10.2016 13:00 OFK Alakince 3 : 0 Levosoje
09.10.2016 15:00 Lugina 4 : 1 BSK Bujanovac
09.10.2016 15:00 Mladost (S) 1 : 1 Biljači
09.10.2016 15:00 Čelik 1 : 0 Trešnjevka
09.10.2016 15:30 Morava 0 : 0 Rudar 1969
09.10.2016 15:30 Izmornik 3 : 0 Mineralac
09.10.2016 15:30 Sloga 1 : 4 Glama
09.10.2016 14:30 Borac 3 : 2 Brodarac
09.10.2016 14:30 Banja 2 : 0 Mladi proleter
09.10.2016 14:30 Lepušnica 2 : 1 Sinđelić 2012
09.10.2016 14:30 Komgrap 2 : 1 Zmaj 1953
09.10.2016 14:30 Poštar Zvezdara 0 : 0 PKB Kovilovo
09.10.2016 14:30 Šumadinac 3 : 1 Dunav
09.10.2016 14:30 Institut 0 : 0 13. Maj Zemun
09.10.2016 14:30 Mladost (B) 0 : 0 TEK Sloga
09.10.2016 14:30 BSK 5 : 0 Zabrežje
09.10.2016 10:00 Radnički 2 : 1 Urovci
09.10.2016 14:30 Strelac 4 : 2 Barajevo
09.10.2016 14:30 Polet 1 : 3 Šumadija
09.10.2016 10:00 Selo Mladenovac 0 : 2 Boleč
09.10.2016 14:30 Velika Krsna 2 : 1 Hajduk
09.10.2016 14:30 Mladost 1 : 5 Kosmaj
09.10.2016 14:30 Ropočevo 0 : 3 Dunavac
09.10.2016 14:30 Pudarci 3 : 5 Leštane
09.10.2016 14:30 Vinorača 1 : 1 Sloga
09.10.2016 14:30 Morava 5 : 2 Šumadinac
09.10.2016 14:30 Mladost (K) 3 : 2 Kupinovac
09.10.2016 14:30 Kolare 1 : 0 Osaonica
09.10.2016 14:30 Sinđelić 1934 1 : 1 Mladost (D)
09.10.2016 14:30 Mladost (G) 0 : 2 Mladi radnik
09.10.2016 15:00 Borac 4 : 2 Pobeda 1976
09.10.2016 11:00 Polet (R) 2 : 0 Napredak 2012
09.10.2016 15:00 OFK Draževac 0 : 1 Planinac 2015
09.10.2016 15:30 Hajduk 5 : 2 Rtanj
09.10.2016 15:30 Palilulac 0 : 3 Bukovik
09.10.2016 15:30 Sloga 0 : 1 Sloboda 2013
09.10.2016 15:00 Sušica 2012 2 : 1 Mladost (DL)
09.10.2016 15:00 Jedinstvo (G) 2 : 3 Marjan MB
09.10.2016 15:00 Mladost (V) 3 : 1 BSK
09.10.2016 15:00 Atletiko 1 : 1 Lemind
09.10.2016 15:00 Sloboda (DB) 1 : 2 OFK Morava
09.10.2016 15:00 Šumadija 2 : 0 Mladost (B)
09.10.2016 15:00 Real 4 : 1 Navalin
09.10.2016 14:30 BUSK 2 : 0 Atakante
09.10.2016 14:30 Rekreativo 011 3 : 0 Sparta Železnik
09.10.2016 14:30 Busije 2 : 0 011
09.10.2016 11:00 Petrovčić 0 : 6 Studenski Grad
09.10.2016 14:30 Posavac Tišma 1 : 3 Šećeranac Ada
09.10.2016 15:00 Palić 1 : 3 Bratstvo
09.10.2016 15:00 Elektrovojvodina 2 : 1 Bikovo
09.10.2016 15:00 Solid 1 : 0 Đurđin
09.10.2016 15:00 OFK Mala Bosna 2015 1 : 5 Udarnik Višnjevac
09.10.2016 15:00 Hajduk 0 : 3 Lokomotiva
09.10.2016 15:30 Iskra 7 : 1 Budućnost
09.10.2016 15:30 Pobeda 1 : 5 Mladost Radost
09.10.2016 15:30 Tomislavci 9 : 2 Sloboda
09.10.2016 15:30 Mladost 1 : 2 Obilić
09.10.2016 15:00 Graničar 2 : 1 AFK
09.10.2016 15:00 Slavija 2 : 0 Jedinstvo (M)
09.10.2016 15:00 Hajduk 3 : 1 Čoka
09.10.2016 15:00 Jedinstvo (SK) 0 : 3 Tornjoš
09.10.2016 15:00 Horgoš 1911 2 : 1 Tisa
09.10.2016 15:00 Aleksa Šantić 2 : 1 Dunav
09.10.2016 15:00 Omladinac (D) 0 : 0 Kordun
09.10.2016 15:00 Omladinac (B) 2 : 2 Kula
09.10.2016 15:00 Graničar (R) 0 : 2 Stanišić
09.10.2016 15:00 Radnički 1918 2 : 3 Crvenka
09.10.2016 15:00 Borac 2 : 1 Soko
09.10.2016 15:00 Budućnost 2 : 0 Naša Zvezda
09.10.2016 15:00 Neštin 3 : 0 Tvrdjava
09.10.2016 15:00 Maglić 4 : 2 Kulpin
09.10.2016 15:30 Partizan (K) 1 : 1 Borac (VS)
09.10.2016 15:30 Ševac 2 : 0 Borac (VG)
09.10.2016 15:30 Hajdučica 2 : 0 Potporanj
09.10.2016 15:30 Karaš (K) 2 : 0 Vladimirovac
09.10.2016 15:30 Vojvodina (CC) 3 : 1 Dunav
09.10.2016 15:30 Banat 0 : 1 Dobrica
09.10.2016 15:30 Ratar 5 : 1 Radnički 1927
09.10.2016 15:30 Mladost 3 : 0 Polet
09.10.2016 15:30 Tempo 0 : 1 Radnički (B)
09.10.2016 15:30 Spartak 1911 1 : 0 Glogonj
09.10.2016 15:30 Pobeda 0 : 6 Unirea
09.10.2016 15:30 Budućnost (BB) 2 : 4 Stari Tamiš
09.10.2016 15:30 Kolonija 3 : 3 Omladinac (D)
09.10.2016 15:30 Dolovo 8 : 1 Borac
09.10.2016 15:30 Proleter 8 : 1 Jedinstvo
09.10.2016 15:00 ASK 3 : 3 Jedinstvo
09.10.2016 15:00 OFK Klek 1 : 2 Rusanda
09.10.2016 15:00 Zlatica 1 : 1 Potisje
09.10.2016 15:00 Omladinac 9 : 0 ŽFK Banat
09.10.2016 15:00 OFK Stajićevo 1 : 1 Radnički 1911
09.10.2016 15:00 OFK Gradnulica 2 : 0 Zadrugar
09.10.2016 15:00 Bega 4 : 1 Borac (I)
09.10.2016 15:00 Roham 1 : 3 Terekves
09.10.2016 15:00 Proleter 2 : 11 Vojvodina (B)
09.10.2016 15:00 1.Oktobar 2 : 5 Napredak (Č)
09.10.2016 15:30 OFK Brestač 4 : 0 Mladost
09.10.2016 15:30 Graničar (K) 0 : 2 PSK Putinci
09.10.2016 15:30 Graničar (O) 3 : 2 Fruškogorac
09.10.2016 15:30 Železničar 12 : 0 Jedinstvo (M)
09.10.2016 15:30 Jedinstvo (P) 3 : 4 OFK Zeka Buljubaša
09.10.2016 15:30 Napredak 1 : 2 Borac
09.10.2016 15:30 Sloga 2 : 0 Obilić 1993
09.10.2016 15:00 Obilić 4 : 2 Železničar
09.10.2016 15:00 Čenej 4 : 1 Bačka
09.10.2016 15:00 Jedinstvo 4 : 1 Susek
09.10.2016 15:00 Moskva 0 : 0 Centar
09.10.2016 15:00 Borac 2 : 2 RFK Novi Sad 1921
09.10.2016 16:30 Lazac 2 : 0 Borac (A)
09.10.2016 16:30 Mladost (V) 5 : 3 Gruža
09.10.2016 16:30 Napredak (G) 3 : 2 Grdica
09.10.2016 14:30 Lugovi 0 : 3 Planinac
09.10.2016 14:30 Vujan 2 : 6 Morava (K)
09.10.2016 11:00 Rakova 0 : 6 Rudar
09.10.2016 14:30 Kej 1 : 2 Budućnost
09.10.2016 14:30 Morava (M) 4 : 0 Malba
09.10.2016 14:30 Čačak 94 0 : 0 Gavrilo Princip
09.10.2016 15:00 Voćar 3 : 2 Bjelica
09.10.2016 15:00 Jelica 1 : 4 Gorušica
09.10.2016 15:00 Sloga 1 : 3 Brezova
09.10.2016 11:00 Prilike 3 : 1 Vrelo
09.10.2016 15:00 Gradina 2 : 3 Jedinstvo
09.10.2016 14:30 Šilopaj 1 : 0 Takovski Ustanak
09.10.2016 14:30 Šumadija 2 : 1 Jablanica
09.10.2016 14:30 Mladost 09 3 : 1 Omladinac
09.10.2016 14:30 Vrbovac 1 : 1 Jezava
09.10.2016 14:30 Budućnost 3 : 0 OFK Slavija
09.10.2016 14:30 Vučak 1 : 1 Skobalj
09.10.2016 14:30 Hajduk Veljko 1934 0 : 1 Železničar
09.10.2016 14:30 Lunjevac 3 : 0 Badljevica
09.10.2016 14:30 Kolarac 3 : 0 Petrijevac
09.10.2016 14:30 Landol 1 : 0 Omladinac
09.10.2016 15:00 Udarnik 3 : 2 Železničar Kusadak
09.10.2016 15:00 Beli Orlovi 2 : 1 Selevac
09.10.2016 15:00 Mladost 1948 1 : 3 Obilić
09.10.2016 14:30 Jasenica 3 : 2 Ranilović
09.10.2016 11:00 B 2000 3 : 0 Kopljari
09.10.2016 11:00 Šumadinac (S) 6 : 2 Šamot
09.10.2016 14:30 Brezovac 1 : 4 Sloga
09.10.2016 14:30 Budućnost 0 : 6 Šumadinac (N)
09.10.2016 14:30 Partizan 3 : 0 Žabare
09.10.2016 14:30 Mladi rudar 3 : 0 Plaskovac
09.10.2016 14:30 Marjan 3 : 1 Udarnik
09.10.2016 14:30 Bare 3 : 2 Sloga (M)
09.10.2016 14:30 Pobeda (Đ) 2 : 3 Mladost MG
09.10.2016 14:30 BSK 6 : 3 Kotlenik
09.10.2016 14:30 Crvena zvezda 5 : 1 Omladinac (V)
09.10.2016 14:30 Mladost (R) 1 : 1 Karađorđe
09.10.2016 14:30 Grivac 1 : 2 Pobeda (S)
09.10.2016 14:30 Stig (MC) 2 : 3 Bata Bulić
09.10.2016 14:30 Integral 3 : 0 Zadrugar (T)
09.10.2016 14:30 Napredak (S) 4 : 3 BSK
09.10.2016 14:30 Dragoš 0 : 2 Omladinac (Š)
09.10.2016 14:30 Kurjače 1 : 3 Žika Marković Uča
09.10.2016 14:30 Železničar 0 : 2 Napredak (P)
09.10.2016 14:30 Dunavac (P) 0 : 1 Napredak 1934
09.10.2016 14:30 Radnički (P) 2 : 0 Jedinstvo (D)
09.10.2016 14:30 Sloga (Ć) 1 : 2 Obilić
09.10.2016 15:00 Budućnost (PD) 2 : 5 Napredak
09.10.2016 15:00 Borac (Š) 2 : 1 Proleter
09.10.2016 15:00 Duško 2 : 0 Gorki
09.10.2016 15:00 Sloga (D) 1 : 4 Cer
09.10.2016 15:00 Mladost (MM) 3 : 0 Torpedo
09.10.2016 15:00 Omladinac 2 : 2 Milicionar
09.10.2016 15:00 Drina 1 : 4 Sloga (B)
09.10.2016 15:00 Radnički (К) 1 : 0 Vlašić
09.10.2016 15:00 Trešnjevka 3 : 1 Mladost 2013
09.10.2016 15:30 Šipurske Livade 1 : 1 OFK Jelen
09.10.2016 15:00 Cerić 4 : 0 Miloš Pocerac 2013
09.10.2016 15:00 Torpedo 1 : 3 Karađorđe
09.10.2016 15:00 Sloga (K) 6 : 0 Varna 012
09.10.2016 15:00 Dobrava 1 : 1 Rankovac
09.10.2016 15:00 Gučevo 6 : 2 7. Juli
09.10.2016 15:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 0 Stolice
09.10.2016 15:00 Sloga (LŠ) 3 : 1 Jedinstvo (Z)
09.10.2016 11:00 Velika Reka 4 : 2 Prva Iskra
09.10.2016 15:00 Milan Orlić 1 : 0 Jadar (S)
09.10.2016 15:00 Cerova 4 : 2 Sloga (S)
09.10.2016 14:30 Gunjevac 5 : 0 Mladost
09.10.2016 14:30 OFK Paljuvi 3 : 2 Kalenić
09.10.2016 14:30 Polet (T) 0 : 2 Rubribreza
09.10.2016 14:30 Proleter 1 : 2 Vrelo Sport
09.10.2016 14:30 OFK Stublenica 2 : 2 Dimitrije Tucović
09.10.2016 14:30 Kotešica 3 : 2 Polet
09.10.2016 14:30 Borac 3 : 1 Liplje
09.10.2016 14:30 Kolubara 2 1 : 3 Ribnikar
09.10.2016 14:30 OFK Brđanac 3 : 1 Mladost
09.10.2016 14:30 Milenko Pavlović 0 : 1 Komanice
09.10.2016 11:00 Jadar 2013 1 : 0 Rajac
09.10.2016 15:30 Napredak 1 : 11 Glumač
09.10.2016 15:30 Sečica 4 : 3 Dobrinjac
09.10.2016 12:30 Pobeda 1 : 3 Plavi Tok
09.10.2016 12:30 Trešnjica 2 : 3 Duškovci
09.10.2016 15:30 Bakionica 0 : 2 Omladinac
09.10.2016 15:30 Gorobilje 3 : 0 Borac
09.10.2016 15:30 Lauš 2 : 2 Avijatičar
09.10.2016 15:00 Napredak 9 : 0 Velika Vrbica
09.10.2016 15:00 Pontes 0 : 2 Koča Andjelković
09.10.2016 15:00 Egeta 7 : 1 Milutinovac
09.10.2016 15:00 Mala Vrbica 3 : 1 Rtkovo
09.10.2016 15:00 Kladušnica 8 : 2 Omladinac
09.10.2016 16:00 Kovilovo 0 : 2 Rečka
09.10.2016 16:00 Ratar 0 : 6 Slatina
09.10.2016 11:00 Malajnica 2 : 2 Urovica
09.10.2016 16:00 OFK Tamnič 0 : 1 Miloševo
09.10.2016 15:30 Bukovica 2 : 3 Sebečevac
09.10.2016 15:30 Žabare 3 : 0 Knez Lazar
09.10.2016 15:30 Čarapan 1 : 4 Mladost VPD
09.10.2016 15:30 Jedinstvo 1936 2 : 0 BSK
09.10.2016 15:30 Sloga 4 : 2 Gornji Stepoš
09.10.2016 15:30 Rasina 1 : 0 Budućnost
09.10.2016 15:30 Rubin (DS) 3 : 2 Stari Trstenik
09.10.2016 15:30 Sloga 1 : 1 Mladost
09.10.2016 15:30 Polet 57 4 : 1 Beli Orlovi
09.10.2016 15:30 Trudbenik 6 : 1 Gradina
09.10.2016 15:30 Donji Kopaonik 4 : 2 Omladinac
09.10.2016 11:00 Dunavac 1 : 5 Poštar
09.10.2016 14:30 Sveti Stefan 1 : 0 Crvenka
09.10.2016 14:30 Minel 8 : 0 Podunavac
09.10.2016 11:30 Dedinje 2 : 1 Pinosava
09.10.2016 14:30 Mladost 2 : 1 Heroj Polet
09.10.2016 13:30 Vojvoda 10 : 1 Mladost (G)
09.10.2016 11:00 Popović 4 : 6 OFK Slatina
09.10.2016 16:00 OFK Rogača 1 : 1 Rudar 2012
09.10.2016 15:30 Željuša 9 : 0 Veliki Suvodol
09.10.2016 15:30 Jerma 1 : 1 Lokomotiva
09.10.2016 15:30 Rajko Mitić 2 : 2 Senjak
09.10.2016 15:30 Sloga 1 : 3 Pobeda
09.10.2016 15:30 Rongo Siti 2 : 0 Nišavac
09.10.2016 15:00 Morava 1949 4 : 1 Omladinac
09.10.2016 15:00 Delijski Vis 6 : 2 Supovac
09.10.2016 15:00 Čegar 2013 2 : 2 Sečanica
09.10.2016 15:00 Radnički 1936 6 : 0 Durlan Siti
09.10.2016 15:00 Stevan Nešticki 2 : 1 Čegar 1946
09.10.2016 15:30 Šljivar 5 : 2 Deli Jovan
09.10.2016 15:30 Polet 1959 3 : 0 Mladost
09.10.2016 15:30 Timok 1928 3 : 0 Kosovo
09.10.2016 15:30 OFK Rtanj 2016 3 : 0 Nacional
09.10.2016 15:00 Padina 1989 2 : 0 Koprijan 1975
09.10.2016 15:30 OFK Metalac 0 : 0 Dinamo (S)
09.10.2016 15:30 Partizan 5 : 1 Dinamo 1923
09.10.2016 15:30 Jedinstvo (R) 2 : 1 Panonija
09.10.2016 15:00 Sloga Trgošped 2 : 3 Hajduk
09.10.2016 15:00 Provo 2015 2 : 0 Verko
09.10.2016 15:00 Skupljen 2013 2 : 2 Dragojevac
09.10.2016 15:00 Petrovac 74 2 : 1 Jedinstvo 2014
09.10.2016 15:00 Mrovska 4 : 1 Sloga 1949
09.10.2016 11:00 Mladost (Z) 3 : 2 Sloga (R)
09.10.2016 11:00 Polet 0 : 4 Mladost (B)
09.10.2016 15:00 Tisa 1933 1 : 0 Borac
09.10.2016 15:00 Proleter 6 : 1 Partizan
09.10.2016 15:00 Mladost 3 : 1 Sloga
09.10.2016 15:00 KSK Konak 1926 2 : 1 Tamiš
09.10.2016 14:30 Belo Polje 3 : 0 Krtinska
09.10.2016 14:30 Duboko 3 : 0 Borac
09.10.2016 14:30 Rekreativo 0 : 3 Zvezda
09.10.2016 14:30 Omladinac 6 : 0 Ljubinić
09.10.2016 14:30 Posavina 3 : 1 Sloga
09.10.2016 14:30 Rvati 0 : 0 Jedinstvo
09.10.2016 14:30 Beloševac 0 : 4 OFK Povlen
09.10.2016 14:30 Mali korak 1 : 2 Rakac Stave
09.10.2016 14:30 Žabari 0 : 1 Dupljaj
09.10.2016 14:30 Gradac Pričević 1 : 6 Sloga Gorić
09.10.2016 14:30 Zadrugar 0 : 5 Lukavac
09.10.2016 14:30 Dupljaj 2016 2 : 0 Mladi radnik
09.10.2016 11:00 Bujačić 1 : 1 Paune
09.10.2016 15:30 Vitorul 6 : 1 Karaš
09.10.2016 15:30 Vinogradar 4 : 1 Hajduk
09.10.2016 15:30 Omladinac 3 : 0 Pobeda
09.10.2016 15:30 Doljane Meševo 1 : 7 Zdravinje
09.10.2016 15:30 Mudrakovac 9 : 2 Polet (Š)
09.10.2016 15:30 Polet (K) 2 : 3 Grkljane
09.10.2016 15:30 Zmajevac 3 : 1 Štitari
09.10.2016 11:00 Srnje 4 : 1 Globoder
09.10.2016 11:00 Vratare 2 : 8 Meševo
09.10.2016 10:00 Jašunja 2 : 2 Turekovac
09.10.2016 11:00 Badince 5 : 2 Todorovce
09.10.2016 14:30 Borac 6 : 1 Soko
09.10.2016 11:00 B.S.K. 1 : 2 Zabrđe 1936
09.10.2016 11:00 Vukan 6 : 0 Omladinac B
09.10.2016 11:00 Udarnik 2015 0 : 3 Manastirica
09.10.2016 11:00 Mladost (L) 0 : 3 Jedinstvo
09.10.2016 11:00 Melnica 2 : 0 Brana Paunović 1933
09.10.2016 15:00 Sloboda 1 : 4 Sloga
09.10.2016 15:00 BSK 1 : 2 Rudar
09.10.2016 15:00 Mladi Borac 3 : 1 Polet
09.10.2016 14:30 Toplica 1 : 4 Stari drugari
09.10.2016 14:30 Babajić 2 : 0 Paštrić
09.10.2016 14:30 Mladost 17 : 0 Proleter
09.10.2016 14:30 Tolić 1 : 1 Gornji Mušić
09.10.2016 14:30 Gornji Lajkovac 6 : 3 Orao
09.10.2016 14:30 Sloga (Du) 0 : 2 Dunav
09.10.2016 14:30 Sopot 9 : 1 Rudar Kostolac 2008
09.10.2016 14:30 Proleter 1932 0 : 5 Sloga (L)
09.10.2016 14:30 Beli Orao 0 : 3 Vojvoda Milenko
09.10.2016 14:30 Napredak (B) 1 : 4 Stig 1955
09.10.2016 14:30 Mlava (B) 1 : 4 Vihor
09.10.2016 14:30 Pobeda (SK) 2 : 1 Zemljoradnik 1932
09.10.2016 15:00 Morava 2 : 0 Partizan
09.10.2016 15:00 Mladost 2 : 2 Trnava
09.10.2016 15:00 Napredak 1 : 1 OFK Borac
09.10.2016 15:00 Hajduk 1 : 4 Jedinstvo
09.10.2016 15:00 Šantarovac 3 : 1 Omladinac
09.10.2016 14:30 Zelenika 1 : 3 Resavac
09.10.2016 14:30 Resava 3 : 0 Beljanica
09.10.2016 14:30 Orlovi 0 : 2 Sindjelić
09.10.2016 14:30 Mladi radnik 2 : 1 Mladi borac
09.10.2016 15:30 Janošik 5 : 4 Mladost
09.10.2016 15:30 Morava 5 : 1 Stara Čaršija
09.10.2016 15:30 Rujišnik 3 : 0 Kamenorezac 76
09.10.2016 15:30 Borjak 2013 5 : 0 Mladost
09.10.2016 15:00 Brgule 0 : 0 OFK Takovo
09.10.2016 12:30 Vukona 2 : 3 Vrelo
09.10.2016 11:00 Kolubara 3 : 4 Omladinac
09.10.2016 14:00 Zvizdar 2012 0 : 4 Murgaš 2012
09.10.2016 15:00 Dokmir 1 : 1 Šarbane
09.10.2016 15:00 Popovac 1 : 2 Heroj
09.10.2016 15:00 Jedinstvo 10 : 0 Polet
09.10.2016 15:00 Budućnost 6 : 0 Radnik
09.10.2016 15:00 Napredak 7 : 0 Donja Mutnica
09.10.2016 15:00 Vihor 1 : 4 OFK Juhor 2016
09.10.2016 15:00 Sloga 0 : 3 Mladost (B)
09.10.2016 15:00 Jadar 1961 7 : 1 Jelav
09.10.2016 15:00 Mladost (DB) 0 : 1 Hajduk
09.10.2016 16:00 Šumadija 0 : 0 Vrnjci
09.10.2016 16:00 Jovo Kursula 0 : 3 Lasta
09.10.2016 16:00 Zgodačica 0 : 1 Jedinstvo
09.10.2016 16:00 Stara Čaršija 1 : 1 Mladost 1981
09.10.2016 16:00 Kablar 1 : 4 Miločajac
09.10.2016 16:00 Mineral 2015 4 : 2 BSK 2014
09.10.2016 16:00 Morava 0 : 5 National AG
09.10.2016 16:00 Budućnost 0 : 3 Bogutovačka Banja
09.10.2016 16:00 Progorelica 2 : 1 Studen Vitez
09.10.2016 11:00 Mladost (J) 3 : 0 Maskar
09.10.2016 11:00 Jarmenovci 3 : 0 Borac
09.10.2016 10:00 Kralj Petar I 3 : 1 Mladost (R)
09.10.2016 15:30 Sloven 3 : 2 Mladost
09.10.2016 15:30 Vitez 0 : 4 Srem
09.10.2016 15:30 Donji Srem 4 : 0 Šumar
09.10.2016 15:30 Sremac 3 : 3 Lovac
09.10.2016 15:30 Kameni 0 : 4 Hajduk
09.10.2016 15:30 Beli Orlovi 1 : 2 Mladi Radnik
09.10.2016 15:00 Sloga 3 : 1 Proleter
09.10.2016 15:00 Slavija 0 : 6 Labudnjača
09.10.2016 15:00 Borac 5 : 3 OFK Bačka 1945
09.10.2016 15:00 Bački Hajduk 1 : 1 Bačka
09.10.2016 11:00 Šumice 1 : 1 Radnik
09.10.2016 14:30 Pečanica 2 : 0 Kumane
09.10.2016 14:30 Srednjevo 0 : 1 Sirakovo
09.10.2016 14:30 Sloga-TOP 3 : 1 Mladi Borac
09.10.2016 14:30 Baštovan 2015 3 : 2 Stiški Kurjak
09.10.2016 14:30 Ram 0 : 2 Dunavac 1929
09.10.2016 14:30 Pek 4 : 0 Mirko Tomić
09.10.2016 15:00 27. Oktobar 0 : 2 Polet
09.10.2016 15:00 Jedinstvo (R) 1 : 0 Vojvodina
09.10.2016 15:00 Planinac 0 : 0 Car Uroš
09.10.2016 15:00 S.V.Radnički 4 : 0 Borac
09.10.2016 15:00 Sloga 1 : 0 Jedinstvo (K)
09.10.2016 15:00 Sremac 1 : 1 Fruškogorac
09.10.2016 15:00 Jednota 1 : 2 Napredak
09.10.2016 15:00 Sinđelić 2 : 2 OFK Bačinci
09.10.2016 15:00 Jedinstvo 0 : 2 OFK Bikić
09.10.2016 15:00 Borac 4 : 4 Sremac
09.10.2016 15:00 Omladinac 1 : 0 Graničar
09.10.2016 15:00 Krušedol 7 : 1 Sloga (M)
09.10.2016 15:00 ČSK 1939 2 : 1 Fruškogorac
09.10.2016 15:00 Borac (J) 0 : 1 Sloga (K)
09.10.2016 15:30 OFK Bosut 1 : 2 Srem
09.10.2016 15:30 Grgurevci 1 : 4 Planinac
09.10.2016 15:30 BSK 8 : 1 Poletarac
09.10.2016 15:30 Sloboda 6 : 0 Borac (R)
09.10.2016 15:30 Noćaj 0 : 2 Borac (VR)
09.10.2016 15:30 Sremac 1 : 3 Sloga
09.10.2016 11:00 Volujac 2 : 0 Maovi MH
09.10.2016 14:30 Kosmajac 1 : 0 Ivanča
09.10.2016 14:30 Omladinac 3 : 2 Sloga
09.10.2016 14:30 Rabrovac 1 : 2 Napredak
09.10.2016 14:30 OFK Student 0 : 5 Šumadija 1962
09.10.2016 14:30 Šepšin 0 : 2 Vlaška 1950
09.10.2016 11:00 Jedinstvo 0 : 6 Pričinović
09.10.2016 11:00 Korman 0 : 1 Sava
09.10.2016 11:00 Žabar 4 : 1 Borac BTG
09.10.2016 15:30 Parcane 3 : 1 Mladost
09.10.2016 14:30 Udarnik 4 : 4 Mladost
09.10.2016 14:30 Pomoravlje 1 : 0 Polet
09.10.2016 14:30 Budućnost 3 : 1 BSK
09.10.2016 14:30 Proleter 1 : 2 Jedinstvo
09.10.2016 14:30 Polet 0 : 3 Slavija 1915
09.10.2016 14:30 Dobricevo 0 : 5 Pomoravlje
09.10.2016 14:30 Sloga 3 : 3 Budućnost
09.10.2016 14:30 OFK Vinci 0 : 2 Barič
09.10.2016 14:30 Mladost 1970 2 : 1 Električar
09.10.2016 14:30 Polet 5 : 2 Borac 2016
09.10.2016 16:00 Šumarice 2008 0 : 3 Bukorovac
09.10.2016 16:00 Pobeda 1926 8 : 0 Borac
09.10.2016 16:00 Seljak 1928 1 : 1 Dobrača
09.10.2016 14:30 Meteor 5 : 0 Mladost
09.10.2016 14:30 Veteran 3 : 0 Badnjevac
09.10.2016 11:00 Proleter 3 : 0 Crvena Zastava
09.10.2016 15:00 Vreoci 2 : 1 Proleter
09.10.2016 15:00 Dimitrije Tucović 0 : 4 Lazarevac
09.10.2016 15:00 Strmovo 1 : 3 Petka
09.10.2016 15:30 Mašinac Trejs PZP 0 : 1 Spartak
09.10.2016 14:30 Požarevac 2 : 3 Sloga Radnički
09.10.2016 15:30 Vojvodina 0 : 0 Napredak
09.10.2016 13:00 Mačva 2 : 0 Jagodina
09.10.2016 15:00 Polet 0 : 3 Rad
09.10.2016 11:30 Trijumf 2 : 0 ŽGFK Lavice Dubočica
09.10.2016 12:00 Jagodina 0 : 2 Vojvodina
09.10.2016 11:00 Radnički (V) 0 : 0 Lokomotiva
09.10.2016 Radnički 1923 4 : 3 Goč
09.10.2016 15:30 Sloga (K) 2 : 2 Novi Pazar
09.10.2016 Šumadija 1903 0 : 1 Partizan
09.10.2016 10:00 Budućnost-Krušik 2014 3 : 0 Železničar
09.10.2016 11:00 Radnički Šabački 0 : 2 Jedinstvo
09.10.2016 10:00 Radnički (NB) 6 : 0 Balkan
09.10.2016 17:00 Brodarac 2 3 : 0 Žarkovo
09.10.2016 10:00 Dinamo 1945 3 : 0 Železničar
09.10.2016 10:00 Begej 2 : 3 Jedinstvo (SP)
09.10.2016 10:00 Inđija 2 : 0 Veternik
09.10.2016 10:00 Radnički (SM) 3 : 0 Radnički (NP)
09.10.2016 10:00 ČSK Pivara 1 : 0 Hajduk junior
09.10.2016 15:00 Prva Iskra 0 : 3 Srem
09.10.2016 11:00 Trudbenik 0 : 2 Vrčin
09.10.2016 12:30 Novi Beograd 4 : 2 Dunavac Grocka
09.10.2016 15:30 Lokomotiva MK 5 : 0 Brodarac MK
09.10.2016 09:00 Internacional MK 1 : 2 BASK MK
09.10.2016 11:00 Palilulac MK 1 : 6 Stepojevac Vaga MK
09.10.2016 11:00 Šumadinac MK 1 : 4 IMT MK
09.10.2016 18:00 Brodarac 1947 MK 2 : 2 Zuce MK
09.10.2016 15:00 Real Niš 0 : 1 Kiker
09.10.2016 13:00 OFK Beograd 0 : 0 Rad
09.10.2016 14:30 Jagodina 1 : 1 Vojvodina
09.10.2016 12:00 Rudar 3 : 0 Tutin
09.10.2016 Radnički 1923 4 : 1 Bane
09.10.2016 12:00 Mačva 2005 5 : 0 Drina
09.10.2016 12:00 Železničar 0 : 7 Budućnost-Krušik 2014
09.10.2016 12:00 Železničar 0 : 2 Dinamo 1945
09.10.2016 13:00 Kikinda 1909 2 : 2 Vršac United
09.10.2016 12:00 Radnički (Z) 3 : 0 Proleter 2006
09.10.2016 12:00 Vršac 2 : 3 Radnički (K)
09.10.2016 11:00 Borac 3 : 3 Petar Puača
09.10.2016 12:00 RFK N.S. 1921 0 : 0 Radnički (SM)
09.10.2016 12:00 Bečej 1918 3 : 1 Vrbas
09.10.2016 10:00 Crvena zvezda 2 : 2 Budućnost
09.10.2016 11:00 Cerovac 2013 3 : 2 7.juli
09.10.2016 15:30 Rudar 6 : 0 Hrtkovci
09.10.2016 15:30 Sloven 4 : 3 Napredak
09.10.2016 10:00 Bačka 1901 2 : 0 Subotica
09.10.2016 13:00 Dunav 10 : 0 Polet
09.10.2016 Slavia 5 : 0 Radnički
09.10.2016 10:00 Crvena Zastava 3 : 7 Polet
09.10.2016 16:00 GSP Polet 0 : 6 Bežanija
09.10.2016 12:00 Avala 1939 0 : 4 Dorcol
09.10.2016 10:00 OFK Balkan 1 : 3 Žarkovo
09.10.2016 11:00 Hajduk 1 : 5 IMT
09.10.2016 10:00 DIF 5 : 0 OLE
09.10.2016 11:00 Lokomotiva MK 2 : 1 BASK MK
09.10.2016 12:00 Studentski grad MK 0 : 2 Crvena zvezda MK
09.10.2016 14:30 Zemun MK 1 : 2 Teleoptik MK
09.10.2016 10:00 Novi Beograd MK 7 : 1 011 V MK
09.10.2016 12:00 Sloga (K) 1 : 3 Apolon
09.10.2016 Šumadija 1903 5 : 0 Novi Pazar
09.10.2016 10:00 Mačva 2005 4 : 2 Drina
09.10.2016 10:00 Železničar 1 : 3 Budućnost-Krušik 2014
09.10.2016 10:00 RFK N.S. 1921 0 : 3 Radnički (SM)
09.10.2016 10:00 Železničar 3 : 1 Dinamo 1945
09.10.2016 11:00 Kikinda 1909 3 : 0 Bečkerek 023
09.10.2016 10:00 Radnički (Z) 0 : 6 Proleter 2006
09.10.2016 10:00 Vršac 4 : 0 Radnički (K)
09.10.2016 10:00 Bečej 1918 7 : 0 Vrbas
09.10.2016 10:00 Borac 2 : 6 Jadar 07 II
09.10.2016 10:00 Spartak 2 : 3 Subotica
09.10.2016 10:00 Vulturul 5 : 5 Hajdučica
09.10.2016 10:00 Sloga 8 : 3 Partizan
09.10.2016 10:00 Vojvodina 2 : 10 Crvena zvezda
09.10.2016 10:00 Podrinje 0 : 1 Jadar 07 I
09.10.2016 10:00 Jedinstvo 12 : 1 Luk-Kompenzatori
09.10.2016 10:00 Pobeda 0 : 7 Obrenovac 1905
09.10.2016 10:00 Posavina 3 : 0 Polet
09.10.2016 16:45 Rudar 3 : 0 Mineral
09.10.2016 09:00 OFK National AG 1 : 2 Sport Klub 99
09.10.2016 11:00 Šapine 1 : 0 RSK
09.10.2016 10:00 Hajduk 1 : 0 Provo
09.10.2016 12:00 IMT 5 : 3 Zuce
09.10.2016 11:00 Buducnost 1 : 0 Graficar
09.10.2016 16:00 Hajduk 2 : 4 OLE
09.10.2016 10:30 Rakovica 5 : 2 Postar 1930
09.10.2016 09:00 Lokomotiva 7 : 1 Sindjelic
09.10.2016 10:00 Kolubara 2 : 0 Internacional
09.10.2016 10:00 Avala 1939 1 : 5 Seceranac Ada
09.10.2016 09:00 Brodarac MK 0 : 6 Crvena zvezda MK
09.10.2016 17:00 Zemun MK 3 : 2 Teleoptik MK
09.10.2016 10:00 OFK Beograd MK 3 : 0 Čukarički MK
09.10.2016 10:00 Beograd 1929 MK 5 : 1 Dunav MK
09.10.2016 15:30 PKB MK 2 : 4 BASK MK
09.10.2016 11:00 Napredak MK 5 : 1 Obrenovac 1905 MK
09.10.2016 10:00 Radnički (O) 0 : 0 Vozdovac
09.10.2016 10:00 Radnički (NB) 1 : 1 Brodarac 1947
09.10.2016 10:00 Zemun 0 : 1 OFK Beograd
09.10.2016 10:00 Teleoptik 3 : 2 BSK 1925
09.10.2016 10:00 Vinogradar 1 : 1 Spartak
09.10.2016 10:00 Partizan 5 : 0 Zvezda
09.10.2016 10:30 Tutin 0 : 2 Trepča
09.10.2016 Omladinac 0 : 3 OFK Senjak
09.10.2016