XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:00 Bačka (P) - Zadrugar 4:2
2 21.08.2016 17:00 Zadrugar - Srbobran 2:2
3 27.08.2016 16:30 Bečej 1918 - Zadrugar 5:0
4 04.09.2016 16:30 Zadrugar - OFK Vrbas 2:0
5 11.09.2016 16:00 Tavankut - Zadrugar 1:2
6 18.09.2016 16:00 Zadrugar - Tisa (A) 3:3
7 24.09.2016 15:30 Radnički (S) - Zadrugar 0:3
8 02.10.2016 15:30 Zadrugar - Subotica 4:0
9 09.10.2016 15:00 Tekstilac - Zadrugar 0:0
10 16.10.2016 15:00 Zadrugar - Budućnost (G) 1:2
11 22.10.2016 14:00 Potisje - Zadrugar 3:2
12 29.10.2016 13:30 Polet (K) - Zadrugar 3:0
13 06.11.2016 13:00 Zadrugar - Mladost (T) 5:0
14 12.11.2016 13:00 Sloga (Č) - Zadrugar 2:0
15 20.11.2016 13:00 Zadrugar - Mladost APA 6:1
16 12.03.2017 14:30 Zadrugar - Bačka (P) 4:1
17 18.03.2017 14:30 Srbobran - Zadrugar 2:2
18 26.03.2017 15:00 Zadrugar - Bečej 1918 0:5
19 01.04.2017 15:30 OFK Vrbas - Zadrugar 5:2
20 09.04.2017 16:00 Zadrugar - Tavankut 0:3
21 12.04.2017 16:00 Tisa (A) - Zadrugar 4:2
22 16.04.2017 16:00 Zadrugar - Radnički (S) 3:0
23 23.04.2017 16:00 Subotica - Zadrugar 0:5
24 30.04.2017 16:30 Zadrugar - Tekstilac 1:2
25 07.05.2017 16:30 Budućnost (G) - Zadrugar 4:0
26 14.05.2017 16:30 Zadrugar - Potisje 5:5
27 17.05.2017 16:30 Zadrugar - Polet (K) 4:2
28 21.05.2017 16:30 Mladost (T) - Zadrugar 4:0
29 27.05.2017 17:00 Zadrugar - Sloga (Č) 2:7
30 03.06.2017 17:00 Mladost APA - Zadrugar 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Srpska liga Vojvodina Bečej 1918 30 26 2 2 80
2 Sloga (Č) 30 24 4 2 76
3 Budućnost (G) 30 17 5 8 56
4 Srbobran 30 16 6 8 54
5 Polet (K) 30 12 5 13 41
6 Mladost (T) 30 12 4 14 40
7 Bačka (P) 30 11 5 14 38
8 Tisa (A) 30 10 8 12 38
9 Radnički (S) 30 10 6 14 36
10 Tavankut 30 11 3 16 36
11 Potisje (-1) 30 9 9 12 35
12 Tekstilac 30 10 5 15 35
13 Zadrugar 30 10 5 15 35
14 Mladost APA 30 9 6 15 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica OFK Vrbas 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica Subotica 30 5 0 25 15