XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:00 Budućnost - Resavac 4:2
3 28.08.2016 16:30 Juhor - Resavac 4:3
4 03.09.2016 16:30 Resavac - Bratstvo 4:2
5 11.09.2016 16:00 Kušiljevo - Resavac 4:2
6 17.09.2016 15:30 Resavac - Mladost (J) 1:1
7 24.09.2016 15:00 OFK Tekstilac - Resavac 7:3
8 01.10.2016 15:00 Resavac - Dragocvet 2:2
9 09.10.2016 14:30 Napredak (D) - Resavac 6:0
10 15.10.2016 14:00 Resavac - Partizan 2:5
11 23.10.2016 13:30 Napredak (Z) - Resavac 1:1
12 29.10.2016 13:30 Resavac - OFK Bratstvo 0:0
13 06.11.2016 13:30 OFK Batinac - Resavac 4:1
14 13.11.2016 13:30 Hajduk - Resavac 5:0
15 19.11.2016 13:00 Resavac - Morava 3:0
16 12.03.2017 15:00 Resavac - Budućnost 2:0
18 26.03.2017 15:30 Resavac - Juhor 2:1
19 02.04.2017 16:30 Bratstvo - Resavac 1:2
20 09.04.2017 16:30 Resavac - Kušiljevo 2:1
21 16.04.2017 17:00 Mladost (J) - Resavac 4:2
22 19.04.2017 17:00 Resavac - OFK Tekstilac 2:2
23 23.04.2017 17:00 Dragocvet - Resavac 2:1
24 30.04.2017 17:00 Resavac - Napredak (D) 2:1
25 07.05.2017 17:00 Partizan - Resavac 2:1
26 10.05.2017 17:00 Resavac - Napredak (Z) 2:0
27 14.05.2017 17:00 OFK Bratstvo - Resavac 2:3
28 21.05.2017 17:30 Resavac - OFK Batinac 3:1
29 28.05.2017 17:30 Resavac - Hajduk 3:2
30 04.06.2017 18:00 Morava - Resavac 3:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Napredak (D) 28 19 1 8 58
2 Partizan 28 16 3 9 51
3 Dragocvet 28 14 6 8 48
4 OFK Bratstvo 28 13 5 10 44
5 Napredak (Z) 28 13 5 10 44
6 Juhor 28 13 3 12 42
7 Hajduk 28 12 5 11 41
8 Resavac 28 12 5 11 41
9 OFK Tekstilac 28 12 4 12 40
10 Bratstvo 28 13 1 14 40
11 Kušiljevo (-1) 28 12 4 12 39
12 OFK Batinac 28 12 3 13 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jug Budućnost 28 12 2 14 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jug Mladost (J) 28 10 2 16 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sever Morava (-1) 28 1 3 24 5
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu